Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar jums patinka Anglijos lyga? Liverpūlis yra mano klubas (geriausias klubas visatoje ).
    Paskutinis taisė Pobbie Rarr; 2006.05.24, 05:49.

    Comment


      Dabar mane labai pradėjo imponuot "Hearts'ai" Tikrai yra dėl ko palaikyt šią komandą

      Comment


        Parašė Rokas
        Dabar mane labai pradėjo imponuot "Hearts'ai" Tikrai yra dėl ko palaikyt šią komandą
        Aš irgi jų gerbėjas pasidariau nuo šio sezono pradžios

        Comment


          Geriau apie artėjanti pasaulio futbolo čempionatą pakalbėtumėt

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            anglų futbolas da best , laukiam wc2006

            Comment


              Jau geriau ne apie artejanti WC ar visokius Liverpoolius su Heartsais diskutuotumet, o apie lietuviska futbola. Vistik toks yra ir kai kam jis kur kas idomesnis nei Hearts'ai ar anglu futbolas.
              Ar kas nors is cia esanciu nors kartais lankosi Lietuvos stadionuose? Gal netgi yra "aktyviu" kurios nors komandos gerbeju, ultru?

              Comment



                Prieš koki 5 metus , kai dar Kėdainių Nevėžis ne taip "lameriškai" žaisdavo tai dar nueidavau pažiurėti, bet dabar tikrai nelabai susidomėjimo yra. Nieko įspūdingo lietuviškame futbole, provincijos lygis

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  Parašė minjey
                  Ar kas nors is cia esanciu nors kartais lankosi Lietuvos stadionuose? Gal netgi yra "aktyviu" kurios nors komandos gerbeju, ultru?
                  Dažnai vaikštau į Vėtros rungtynes, taip pat buvau abiejose kai žaidė Žalgiris ir Vilnius. Man patinka Vėtros stadionas ne taip kaip žalgirio, rungtynes gali stebėti nenutoles nuo aikštės ir vaizdas visai kitoks. Palaikau Vėtrą nes manau kad ji turi realiausius šansus patekti į Baltijos lygą iš visų Vilniaus komandų , taip pat ir Žalgirį . Na o Vilnius su savo brazilais ir prastu nerezultatyviu žaidimu atrodo beviltiškai

                  Comment


                    Pats žaidžiau futbolą gal kokius 6 metus ir dabar įdomu stebėti kaip žaidžia buvę komandos draugai, kurių yra visuose trijuose Vilniaus klubuose.

                    Comment


                      Parašė Pobbie Rarr
                      Ar jums patinka Anglijos lyga? Liverpūlis yra mano klubas (geriausias klubas visatoje ).
                      Mums labiau patinka ne Liverpūlis, o Šefildo "Trečiadienis"

                      Comment


                        Bandė mane į „Ekrano“ ultras kabint, turėjau kelis pažįstamus, tačiau susipažinau tik tą vasarą, po kurios išvykau į Vilnių, tad neteko į jų veiklą įsitraukt

                        Šį sezoną dar nebuvau stadione, o pernai porą kartų lankiausi
                        O domėtis domuosi visada
                        P.

                        Comment


                          Parašė Quack
                          Mums labiau patinka ne Liverpūlis, o Šefildo "Trečiadienis"
                          O Šefildas "Jungtinis"? Yra dabar Anglijos pirmoje lygoje (Premiership).

                          Kiek lietuviškų klubų? Dabar jau žinau apie Kauną.

                          Comment


                            Žinau, pateko šiemet su Watfordu Lietuvišku klubu yra daug, bet jie yra rubbish Lietuviai žaidža krepšini, valgo cepelinus ir bando pasaulyje tuo pagarset

                            Comment


                              Ah, krepšinis! Žinau kad yra Lietuvoje labai populiarus sportas. Britanoje žaidžiame nedaug krepšinį, bet lietuviai yra geresniai už amerikietius.

                              Comment


                                Tai, iki ko ir dabartiniams Ronaldinho ir co dar toloka, klasika, Maradona:

                                http://www.youtube.com/watch?v=LUD9y...earch=maradona

                                Comment


                                  Sie vyrukai vienas kita nelabai mego
                                  http://www.youtube.com/watch?v=TIAqD...%20roy%20keane
                                  Paskutinis taisė Quack; 2006.05.26, 21:37.

                                  Comment


                                    Hehe, Roy Keane buvo "dirty bastard".

                                    Nuo savo autobiografijos:

                                    "I'd waited long enough. I fucking hit him hard. The ball was there (I think). Take that you cunt. And don't ever stand over me sneering about fake injuries."

                                    Paskutinis taisė Pobbie Rarr; 2006.05.26, 23:08.

                                    Comment


                                      Keano mano megstamiausias zaidejas visu laiku

                                      Comment


                                        Tačiau, Steven Gerrard geriausias zaidejas visu laiku.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X