Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na nežinau, pagal mano skaičiavimus laimim 3:2
    1 Kalono
    kiti 2 Stankevičiaus iš standartų

    Comment


      Foto mėgėjams tai va, radau fotoreportažą prieš Lietuva - Italija rungtynes, gerų foto yra ir mergikių, ir ten vienoj foto matos trūkęs kandis

      http://www.verslosavaite.lt/content/view/631/1/

      Gero žiūrėjimo

      Comment


        Parašė rat Rodyti pranešimą
        Na nežinau, pagal mano skaičiavimus laimim 3:2
        1 Kalono
        kiti 2 Stankevičiaus iš standartų
        Na, Kalonas savo šanso neišnaudojo O ir šiaip ši tavo žinutė yra kaip rožinio drambliuko svajonė
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          nu ką, vis dėlto nieko nepadarėm... bent jau progų turėjom, su tuo ir sveikinu ir dar - fanai tikrai nerealiai siautė, parodėm italams, kad mokam už futbolą sirgt

          Comment


            nu ką aš galiu pasakyt...nu gavom Šiaip pats žaidimas blogas ir nebuvo, tik gaila jog vis dar nelabai mokam įmušt. Kalono tie 2 smūgiai per ataką sapnuosis naktį dabar tikiuosi, kad francam, ukrainiečiam ar bent škotam įkasim...norėtūsi pergalės su favoritais,ne tik lygiųjų
            Tai ir palinkėsiu šiame cikle - pergalės ne tik prieš Farerus ir Gruzinus

            Comment


              Daug galima samprotauti 'kas butu jeigu butu'...

              Kas butu jei Kalonas butu isnaudojes 100% proga, kas butu jei po Labuko smugio galva kamuolys nebutu praskriejas pro pat virpsta, jei tas antras ivartis pacioje pirmo kelinio pabaigoje nebutu buves imustas ir pan.

              Bet kuriuo atveju, man rungtynes paliko gera ispudi, tiek savo kovingumu, tiek zaidimu, tiek rinktines palaikimu stadione. Nugalejo stipresni, bet rezultatas 2:0 pries pasaulio cempionus yra garbingas, juo labiau kad zaidimas tikrai nebuvo i 'vienus vartus'.

              Comment


                gal stadione palaikymas ir gerai atrode, bet ziurint per telika po ilgo tarpo tai galvojau ishprotesiu nuo tu aerozoliu ir dudu, kaip kad butu Vasaros 5 pacientu partija i stadiona suvaryta
                You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                Comment


                  Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                  gal stadione palaikymas ir gerai atrode, bet ziurint per telika po ilgo tarpo tai galvojau ishprotesiu nuo tu aerozoliu ir dudu, kaip kad butu Vasaros 5 pacientu partija i stadiona suvaryta
                  As irgi per televizoriu ziurejau, bet kaip supratau, dudos buvo italiskos :-)

                  Comment


                    Parašė sak76 Rodyti pranešimą
                    As irgi per televizoriu ziurejau, bet kaip supratau, dudos buvo italiskos :-)
                    nu nemanau - italu palaikymo kultura daug aukstesne nei Lietuvoj
                    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                    Comment


                      banerio neparode?
                      I love INNUENDO!

                      Comment


                        Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                        banerio neparode?
                        per telika nerode, o kas te buvo
                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                        Comment


                          Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                          nu nemanau - italu palaikymo kultura daug aukstesne nei Lietuvoj
                          Komentatoriai sake, kad is Italijos yra atvykes dudu orkestras.

                          Comment


                            O aš labai laimingas. Nors rezultatas to neatspindi, italams gerai nervus patampėm. Mes susikūrėme vos ne daugiau progų nei italai (pasaulio čempionai prieš Europos silpnus vidutiniokus), tik gaila, kad po to jau jų nepavyko išnaudoti. Grybauskas galėjo sužaisti geriau, bet jo vakarykščiai pasiekimai nebuvo blogi. Gal ir mūsiškiai nesitikėjo įvarčio iš kažkokio kvakvarelos. Na bet viskas jau baigta. Pažiūrėję į rezultatą škotai ar gruzinai pagalvos, kad mes italams tapom treniruotės partneriai, bet tie, kurie matė rungtynes žino, kad taip nebuvo. O dėl sirgalių aš apakęs. Dainos ir fajeriai - visai kaip Italijoj ar Graikijoj.

                            Comment


                              Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                              per telika nerode, o kas te buvo
                              Keliskart buvo iškeltas didelis baneris, su perbraukta dūda

                              Parašė sak76 Rodyti pranešimą
                              Komentatoriai sake, kad is Italijos yra atvykes dudu orkestras.
                              Joks ten ne dūdų orkestras, kažkoks "vėliavininkų" šou, aikštėj jie pasirodė prieš rungtynes ir per pertrauką, o šiaip visąlaik sėdėjo prie italų sirgalių ir varė labai smagų ir užvedantį būgnų ritmą, kartais ir patrimituodavo, o aeorozoliai visokie tai čia, kas be ko, iš lietuvių buvo

                              Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                              O aš labai laimingas. Nors rezultatas to neatspindi, italams gerai nervus patampėm. Mes susikūrėme vos ne daugiau progų nei italai (pasaulio čempionai prieš Europos silpnus vidutiniokus), tik gaila, kad po to jau jų nepavyko išnaudoti. Grybauskas galėjo sužaisti geriau, bet jo vakarykščiai pasiekimai nebuvo blogi. Gal ir mūsiškiai nesitikėjo įvarčio iš kažkokio kvakvarelos. Na bet viskas jau baigta. Pažiūrėję į rezultatą škotai ar gruzinai pagalvos, kad mes italams tapom treniruotės partneriai, bet tie, kurie matė rungtynes žino, kad taip nebuvo. O dėl sirgalių aš apakęs. Dainos ir fajeriai - visai kaip Italijoj ar Graikijoj.
                              Didžiuotis tai čia per daug tikrai nėra ko. Negi tikėjaisi, kad kaip Farerai ar San Marinas sėdėsim savo aikštės pusėj ir atsimušinėsim? Nereikia italų per daug iškelti, na išstenėjo pernai World Cup'ą, bet tai tikrai nėra techniškiausia, "pavojingiausia" ir kitokia "-iausia" pasaulio rinktinė. Progų sukūrėme - puiku, bet tokių progų neišnaudoti, nieko čia per daug gero tikrai nėra. + esu beveik įsitikinęs, kad pražanga prieš Danilevičių pirmame kėlinyje buvo baudos aikštelėje...

                              O italų sirgaliai tikrai smagūs, kadangi netoli jų buvau, visai linksmai pabendravome rungtynių metu ir po jų

                              Comment


                                Ką gi, gaila, kad pralaimėjom. Per pirmą kėlinį mūsų komanda žaidė geriau negu italų, turėjo netgi daugiau galimybių įmušti, bet, deja, šiek tiek tikslumo trūksta. Antras kėlinys irgi buvo neblogas, lietuviai pasirinkę gynybos taktiką nė karto neleido italams įmušti. Mano manymu, tai vienas iš nedaugelio pralaimėjimų, kuriuo galima didžiuotis - nors įmušė daugiau italai, bet žaidė geriau lietuviai. Apskritai, net jeigu farerai sugebėjo italams įmušti, tai kuo mes už italus blogesni?
                                Paskutinis taisė molotov_47; 2007.06.07, 10:14.

                                Comment


                                  esu beveik įsitikinęs, kad pražanga prieš Danilevičių pirmame kėlinyje buvo baudos aikštelėje...
                                  pirlo pargriovė danilą prie pat linijos, viskas ten teisingai

                                  Comment


                                    Bet jei net italų spauda rašo, kad į italų vartus turėjo būti skirti net keli pendeliai... Šiaip tai jo, teisėjavimas buvo labai blogas.

                                    Comment


                                      /\ ir ta pati spauda vertina mūsų rinktinės žaidimą kaip primityvų... nu atsiprašau, man taip tikrai neatrodė...

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        /\ ir ta pati spauda vertina mūsų rinktinės žaidimą kaip primityvų... nu atsiprašau, man taip tikrai neatrodė...
                                        Kad ne visi žurnalai ir laikraščiai rašo tą patį. La Gazzetta Dello Sport yra individualus laikraštis, rašantis savo vieno nuomonę. Visgi iš jų straipsnio susidarė įspūdis, kad taip tyčiojamasi iš lietuvių - maždaug "ir su jūsų keletu įmuštų baudinių būtumėt gavę į kaulus". Gal man ir paranoja, bet būtent toks vizdas susidarė. Nemanau, kad šis laikraštis yra toks skaidrus.

                                        Comment


                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          /\ ir ta pati spauda vertina mūsų rinktinės žaidimą kaip primityvų... nu atsiprašau, man taip tikrai neatrodė...
                                          Nėra ko stebėtis tie žurnalūgos yra pasikėlę kaip reikiant
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X