Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na jei neparodys Vėtros - Legia mačo, tai bus didžiausia gėda Lietuvos televizijoms... tikiuosi, kad bent jau lenkai užpirks transliaciją ir koks 5 kanalas parodys.. noriu pamatyti ne tiek kiek mačą, bet lenkų kibicus.. kurių į Vilnių atvažiuos laaaabai daug

    Comment


      Cdarius, nori pamatyti gyvai? Važiuok į Vilnių Tai pat nereikia pamiršti, jog 5 kanalo pusė Lietuvos nemato...
      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

      Comment


        Fotiko negalejau pasiimti, tai vaizdeliu is Velso nebus, nebent atsius kas pazadejo
        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

        Comment


          Vel bardakas su TV transliacijom: Ekranas - Skonto rodys LRT2 o Vetra - Ventspils rodys latviu televizija o Lietuvoj tipo ne? http://www.balticleague.com/news/2007/06/10/


          P.S. http://www.legialive.pl/news.php?id=22667
          Lenkai zade pasirodyti 2000-4000... idomu kaip su minios valdymu, segregacija ir bilietu prekyba bus, jei vienas vaikunkas vaikinukas su laptopu is masinos tai eile iki ausros vartu nusimato
          O jei dar lietuviai atvaziuos tradiciskai 5 min pries rungtynes tai is vis gali likt nieko nepese - sell out
          Paskutinis taisė zanaz; 2007.07.03, 02:26.
          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

          Comment


            4000? Kai Vėtros stadionas talpina 5900? Manau 1500 daugiau bilietų jie negaus
            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

            Comment


              Parašė vizas Rodyti pranešimą
              4000? Kai Vėtros stadionas talpina 5900? Manau 1500 daugiau bilietų jie negaus
              Tai manai kad ateis lenkas likus valandai iki rungtyniu prie stadiono ir jam pasakys "jau gavot 1500 bilietu per kluba ir tau neparduosim nes tu lenkas". Jie stadiono tvoras kilometro spinduliu tada ismetys
              You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

              Comment


                Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                Tai manai kad ateis lenkas likus valandai iki rungtyniu prie stadiono ir jam pasakys "jau gavot 1500 bilietu per kluba ir tau neparduosim nes tu lenkas". Jie stadiono tvoras kilometro spinduliu tada ismetys
                O tai nejaugi manai, kad iš 6000 vietų stadione 4000 užims atvykėliai?
                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                Comment


                  nebent jei saviskiu mazai ateis.

                  Comment


                    ...ne pirmas ir ne paskutinis kartas kai visi atvykę netelpa i stadioną palaikyt komandos ir sėdi baruose...

                    Comment


                      Parašė MJ19 Rodyti pranešimą
                      nebent jei saviskiu mazai ateis.
                      Taip tikrai nebus. Bus pilnas stadionas, tuščių vietų tikrai nebus...
                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                      Comment


                        Parašė vizas Rodyti pranešimą
                        O tai nejaugi manai, kad iš 6000 vietų stadione 4000 užims atvykėliai?
                        kadangi bilietai jau pardavinejami laisvai internetu tai panoreje lenkai gali dabar nors ir 5500 ju uzpirkt. Jei neima lenkisku korteliu, atvaro is vakaro ir nusiperka bilietai.lt kasose.

                        Beje lenku TVP Sport programoje jau raso kad Vetra-Legia transliuos

                        5 kanalo programoje 19:00 FCV-Zalgiris, nors FCV parase kad rungtynes atkeltos i 13:00
                        Paskutinis taisė zanaz; 2007.07.04, 01:06.
                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                        Comment


                          Bunant rungtynese Velse teko girdeti kad Lietuvos ziniasklaida nei zodziu neuzsimine kaip Llanelli zaidejai ir fanai i vaiku namus Vilniuj siek tiek dovanu atveze. Ar tikrai niekur nerode/nerase?
                          http://www.welshpremier.com/news/WelshPrem32850.ink







                          P.S. Vėtros“ klubas ir dienraštis „Lietuvos žinios“ kviečia visus futbolo gerbėjus stebėti UEFA Intertoto II etapo rungtynių tarp Vilniaus „Vėtros“ ir Varšuvos „Legia“. Visi šeštadienio „Lietuvos žinių“ skaitytojai gaus nemokamus kvietimus į šį susitikimą.

                          UEFA Intertoto rungtynės tarp „Vėtros“ ir „Legia“ futbolininkų vyks sekmadienį 19.00 valandą.
                          Paskutinis taisė zanaz; 2007.07.06, 17:29.
                          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                          Comment


                            sutrypsim lenkus
                            You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                            Comment


                              Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                              sutrypsim lenkus
                              Na neaisku kas ka sutrype, bet rezultatas buvo 2-0 musu naudai O riausiu tokiu kazi Lietuvoj ar yra buve...
                              durnius ir lenkijoj durnius
                              Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                              Comment


                                "Vėtros" stadione vyksta lenkų fanų riaušės
                                Intertoto taurės turnyro antro etapo pirmose rungtynėse Vilniaus "Vėtros" klubas savo stadione po pirmo kėlinio rezultatu 2:0 pirmauja prieš Varšuvos "Legia". Įvarčius pelnė brazilas Severino ir Dejanas Milošeski. Per pertrauką lenkų fanai įsiveržė į aikštę ir sukėlė riaušės. "5 kanalas" tiesiogiai transliuoja neramumus.
                                Ar jau baigės rungtynės, ar tik pirmas kėlinys? Įsijungiau „5 kanalą“, dabar rodo kažkokią nesąmonę.
                                Paskutinis taisė ; 2007.07.08, 19:31.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  Nežinau kiek banų nusipelnyčiau norėdamas išsakyt dabar tai kas ant liežuvio galo kabo Pakast tokius padugnes po velėna Ir policijos neryžtingumas pykdo... Būtų užvanoję bananais ir dujom užpurškę ir ramu... O dabar gaudo visus akmenis be jokių emocijų... Aišku ir mūsų įvairūs rankas raišantys įstatymai savo duoda...
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    Joa, mentai tik vienu metu buvo supyke, kai prijojo raiti ir ikrete keliems pirdoloms.. bet siaip mentai buvo per daug ramus ir toleravo lenku veiksmus...
                                    Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                    Comment


                                      vetra graziai sulose kelini, ir taip prisidejo prie riausiu kilimo, taciau tai tikrai ne priezastis. matos kad atvaziavo agresyviai nusiteike, jei ne varzybu metu, tai po ju tikrai butu eje dauzyt ko nors, ir nesvarbu ar butu laimeje.

                                      Comment


                                        Baisiausia, kad dabar ir į miestą gali persinešt... O dėl dainų šventės žmonių ten apstu... Tokiom lenkų pajėgom LABAI daug pareigūnų reikės.
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          Kas ten darosi masines mustynes?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X