Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė DJJustas Rodyti pranešimą
    Kas ten darosi masines mustynes?
    Dabar jau lenkai daugmaž iš stadiono išvaryti turėtų būt. Nutraukė transliaciją. Bet prieš tai gan ilgą laiką lenkai plytom metė policininkus nesulaukdami jokių atsakomųjų veiksmų.
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
      Baisiausia, kad dabar ir į miestą gali persinešt... O dėl dainų šventės žmonių ten apstu... Tokiom lenkų pajėgom LABAI daug pareigūnų reikės.
      Vilniečių pajėgos didesnės. Jei jau taip lenkai nori į snukį, tai kodėl gi ne... Ironizuoju
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Tai vetra laimejo 2-0

        Comment


          Parašė DJJustas Rodyti pranešimą
          Tai vetra laimejo 2-0
          Neaišku kas bus nuspręsta
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            Ką gi, ačiū už vertingą informaciją, kai būsiu Gdanske per daug neskelbsiu, kad esu Vėtros fanas, kitaip bus vienu forumiečiu mažiau

            Comment


              Millwall klonai tie lenkai. Svarbiausia, kad būtų praėję Vėtrą. Sveikinu Vėtrą su pergale. Bet tie buduliai tai narkomanai ryškiai, akys dybom. O kažkoks lašinys ten glavnas matėsi buvo. Reiks tuoj kariuomenės ir tankų.

              Comment


                Po UEFA delegatų pasitarimo nuspręsta rungtynių netęsti. "Legia" ekipai greičiausiai bus įskaitytas pralaimėjimas rezultatu 0-3.
                Galėtų negailėt tų lenkų.

                Comment


                  lietuvos buduliai butu futbolo fanais - tas pats per kiekvienas A lygos rungtynes butu. Kazi nebuvo lazybu kontorose stavkes uz nutrauktas rungtynes
                  You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                  Comment


                    Domino23
                    Legionista



                    Wiek: 27
                    Dołączył: 24 Sty 2004
                    Posty: 2716
                    Skąd: Warszawa Sielce Wysłany: 8 Lipiec 2007, 20:28

                    Nie oceniam tego co sie dzialo...ale to chyba bedzie czarny dzien w historii naszego klubu..
                    iš legios forumo

                    patys likę lenkai verkia dėl to kas įvyko.

                    Comment


                      Legia treneris apie Vėtrą prieš rungtynes:
                      Pirmąjį varžovą turėtume įveikti be problemų.

                      Comment


                        Greiciau uefa nusprestu kaip del vetros-Legia rungtyniu...

                        Comment


                          Iš to lenkų forumo: Za niecałe 7 godzin zaczynam "Operacje Wilno"

                          Comment


                            Tik nekiskit cia lenkisku zodziu-negaliu pakest as ju
                            Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                            Comment


                              Parašė rat Rodyti pranešimą
                              Iš to lenkų forumo: Za niecałe 7 godzin zaczynam "Operacje Wilno"
                              Nors aš vilnietis, bet lenkiškai nesuprantu, gal gelėtum išverst.
                              Iš anksto dėkoju.
                              Parašas :)

                              Comment


                                Tikriausiai šiaip pasakė, kad 7 h. pradės operaciją Wilno Bet nemanau, kad turėjo omeny riaušes.

                                Edit: Gerai, kad lenkiškai nesuprantat, bo ten vieno žmogaus legios negerbėjo linksmas parašas, pacituočiau, bet išbanins dar.
                                Paskutinis taisė rat; 2007.07.08, 21:01.

                                Comment


                                  mano tekste:

                                  neįvertina ką daro ....... tai turbūt bus juodžiausia diena klubo istorijoje

                                  Comment


                                    vnz buvau stadione. tik ka gryzau. realiai tai ten lenkai bande iseit po kelinio ju neisleido pavijo atgal po to kiti atejo juos irgi nuvijo. bent jau man toks vaizdas susidare. Po to ir arkliais pradejo varyt. O lenkai tuo metu tribunoj dauze kedes reklaminius stendus ir t.t. Bet mane nustebino policija. Sudirbo labai profesionaliai. Neprovokavo lenku, uzstate is visu pusiu priejima prie musu (lietuviu) tribunos. Po to pradejo varyt i abi puses tuos polskius. Bet cia biski neapdairiai pasielge. Juk galejo sulaukt pastiprinimo ir supakuot arsiausius, bet ne isvijos i miesta tai realiai nzn kas ten db vyksta. Nu o po to isejo kazkoks ciuvas pasake kad galim iseit, po to isejo vetra, visi smagiai padekojo jai ir ramiai issiskirste. Nu tikiuosi ispudi susidaryt uzteko

                                    Comment


                                      mūsų policija nesielgė šiurkščiai manau, kad dar neišprovokuotų didesnių riaušių, kadangi aršių lenku palyginus buvo ne tiek ir daug, o kiti lenkai tiesiog ramiai stovėjo tribūnuose.
                                      Nors šiaip tai norisi ir man trinkelt kokiam lenkui, jei nuoširdžiai sakant

                                      Comment


                                        fule gera buvo!!!!!!!!!!!

                                        Comment


                                          http://www.alfa.lt/straipsnis/142980

                                          Cia gana issamus reportazas ir foto reportazas kam idomu.
                                          Manau galim sveikint Vetra patekus i kita etapa.
                                          Ole Vetra!
                                          Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X