Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    http://www.balsas.lt/naujienos/pasau...mentarai133587
    „Legia“ stadiono apsaugos vadovas Stefanas Dziewulskis sako, kad tarptautinių rungtynių metu „mes visuomet siūlome kitai pusei pardavinėti bilietus per mus“.

    „Tuomet į mačą važiuoja tie sirgaliai, kuriuos mes žinome. Tai būna organizuotos grupės, kuriose yra asmenys, atsakantys už drausmę. Sirgalių sąrašai visuomet būna vardiniai, o perkant bilietą būtinas asmens tapatybės dokumentas. Tiksliai žinome sirgalių skaičių, transporto kiekį ir viską kontroliuojame. Tą patį pasiūlėme ir lietuviams, bet jie atsisakė, tvirtindami, kad tam nėra reikalo. Pardavinėjo bilietus per internetą ir stadiono kasose. Mes, kaip klubas, neturėjome jokios įtakos tiems, kurie važiavo į rungtynes“, sako apsaugos vadas.

    Comment


      šiaip man susidarė įspūdis, kad 500 bilietų ir buvo parduota per juos. t.y. patys lenkų forume pradžioje šnekėjo, kad oficialiai 10proc. skirtų vietų jiems mažoka. o kadangi lietuviai iš anksto neišpirko visų likusių 90proc. bilietų, manau lenkams nebuvo labai sudėtinga nusipirkti ir čia bilietų.

      Comment


        Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
        Aš čia biškį ne į temą... Mačiau kaip Vienoj, policija po, greičiausiai, futbolo varžybų, lydėjo kokį tūkstantį sirgalių iki metro stotelės, ir neleido nuklysti, kad nesusimuštų su kitos komandos sirgaliais gal jie visi iš kito miesto, valstybės buvo atvažiavę... Tad štai kaip stengiasi kitur...
        nelydejo jie lenku kokius astrus ar sveicarus lydet tai zuikiu dainos... butu pabande jie lydet lenkus. Lydet galima kai lydima puse to pati nori ir tam nesiprieshina. Db isivaizduok koks lyejimas bus jei policija lydi o lydintieji visa kelia plytom dauzo policininkus. Tiesiog visam pasauly yra priesingai negu pas mus. Sveciu fanus lydi ish stadiono del ju paciu suagumo kad vietioniai neuzhpultu . o ne atvirksciai. O va pas mus nera kam pult . Kai LT rinktine zhaide neapoly su italais, tai irgi lydejo is stadiono iki miesto centro o ten -paliko .O i stadiona traukem kaip norejom, be jokios palydos. Su lenkais vilniuj taip pat. Susirinko patys, o isheit jau jiem manau padejo. tikrai netikiu kad pro stadiono vartus ishleido ir po to nieks nepriziurejo. teisingai pats pastebi kad gericiausiai PO futbolo varzybu Vienoj juos ten lydejo. Vilniuj visai kita situacija, lydek nelydejes, bet riuases juk kilo stadiono viduj.
        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

        Comment


          Parašė naglisc Rodyti pranešimą
          šiaip man susidarė įspūdis, kad 500 bilietų ir buvo parduota per juos. t.y. patys lenkų forume pradžioje šnekėjo, kad oficialiai 10proc. skirtų vietų jiems mažoka. o kadangi lietuviai iš anksto neišpirko visų likusių 90proc. bilietų, manau lenkams nebuvo labai sudėtinga nusipirkti ir čia bilietų.
          nezinau kaip dabar, bet anksciau budavo akd bilietas i tarptautines varzhybas turi mut mokamas. Shi karta galima buvo rast kvietimus laikrasty. Chia visishka nesamone. jei laikrascio tirazas nemazas ir nera galimybes sukontroliuot kiek bilietai.lt pardave bilietu ir kiek ateis su kvietimais ish laikrascio, tai buvo imanomas toks variantas kad bilietu bus parduota daugiau negu yra stadione vietu. Chia,manau ,didziulis nusizengimas saugumo reikalavimam.
          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

          Comment


            Parašė rat Rodyti pranešimą
            /\ Nieko gero nebūtų, būtų bandos jausmas, išlįstų "krutiakai", prasidėtų hierarchijos aiškinimasis. Apie Vilniaus derbius patyliu, jei rinktųsi po 3000 žmonių, tai aiškintųsi santykius mieste. Jei sugebėjo pratrūkt kauniečiai ir skarbonkes kašėj mėtyt, tai panašiai ir ten būtų.

            Iliustruoju:

            Čia tai tip top kaip Vėtra buvo, tik žmonių daugiau.



            Na ne taip pat, nes policijos daugiau, bet esmė ta pati (tvorų jokių, arkliukai, suimta 38)
            Tai čia Millwalio fanai, ko norėt...
            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

            Comment


              UEFA drausmės komiteto sprendimas

              UEFA Drausmės komiteto sprendimas dėl sekmadienį įvykusio incidento UEFA Intertoto rungtynėse FK "Vėtra" - FC "Legia":


              1. FK "Vėtra" užskaitomas laimėjimas 3:0.Taip pat FC Legia yra šalinama iš UEFA Intertoto taurės šių metų rungtynių.
              2. Jei per 5 metus Varšuvos FC "Legia" iškovos teisę dalyvauti visose UEFA vykdomose varžybose (Čempionų lyga, UEFA taurė, Intertoto taurė), per šį periodą vieną kartą neturės teisės dalyvauti.
              3. Per 10 dienų nuo sprendimo priėmimo dienos, FC Legia privalo susisiekti su FK Vėtra ir susitarti dėl atsiskaitymo už padarytą žalą.
              4. Iki liepos 14 d. FC Legia turi teisę šį sprendimą apskųsti UEFA Drausmės komitetui.

              http://www.futbolas.lt/news.php?news_id=4725

              Nu va, UEFA griežtai, bet teisingai. Tik pasigedau piniginės baudos "Legios" klubui..

              Bet tai aišku "Legija" apskųs sprendimą ir greičiausiai kažkiek sušvelnins bausmę, greičiausiai tą 5 metų laikotarpį sutrumpins iki 3, ar kažkas panašaus.

              Žodžiu, sveikinu "Vėtrą" patekus į kitą etapą ir laukiam "Rovers"

              Comment


                Kaži ar sutalpins visus norinčius paveizėt į Rovers Vėtros konkūrų trasa? Ir įdomu ar stipriausios sudėties žais? Turiu omeny Rovers

                Dar įdomu, ką Legios fanai dabar galvoja... he he he

                Comment


                  Kas tas Rovers, kad taip visi turi veržtis žiūrėti?

                  Comment


                    Anglijos Premiership komanda. Tuo pasakyta viskas.


                    Paskutinis taisė vizas; 2007.07.11, 15:12.
                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                    Comment


                      Praėjusio sezono video:

                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                      Comment


                        Parašė rat Rodyti pranešimą
                        Kaži ar sutalpins visus norinčius paveizėt į Rovers Vėtros konkūrų trasa? Ir įdomu ar stipriausios sudėties žais? Turiu omeny Rovers

                        Dar įdomu, ką Legios fanai dabar galvoja... he he he
                        Cia tai labai idomus klausimas, jei bilietai bus po 10Lt gal ir uzspildys, zinant Vilnieciu pomegi eiti i stadionus juk rovers ne barsamilanarsenalinterchelsearealliverpulis

                        beje lenkai jau iesko chuliganu:
                        http://legia.com/index.php?id=news&n...s_id=kat&ver=1
                        Paskutinis taisė zanaz; 2007.07.11, 18:00.
                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                        Comment


                          Romas Stašauskas: "Su "Blackburn Rovers" galime žaisti be žiūrovų"
                          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                          Comment


                            /\
                            „<...> Esame Europos šalis ir nesame nusiteikę statyti kažkokių tvorų tarp žiūrovų ir aikštės. Tvoros yra nebent gyvuliams aptverti, o čia į stadioną ateina normalūs žmonės stebėti futbolo“, - kalbėjo susirinkusiems žiniasklaidos atstovams „Vėtros“ prezidentas.
                            Labai teisingai pasakyta.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              Na ką vyrai, atrodo kietuoliai dabar nebebus tokie kieti

                              http://legia.com/index.php?id=news&n...s_id=kat&ver=1

                              Comment


                                Yra žiūrinčių Copa America?

                                Svajonių finalas Argentina vs Brazilija :-) Norėjau jį pamatyti dar praeitais metais per WC, bet nebuvo lemta... Argentina labai galingai atrodo, ypač Riquelme ir Messi. Kas dar nematė idedu vakarykščių pusfinalio rungtynių su Meksika Messi įvarti. Vietinis komentatorius geras, įsivaizduoju kokį Meškonį taip rėkiant, pas mus būtų pasmerktas visam likusiam gyvenimui :-)

                                http://www.youtube.com/watch?v=fegJUGRLI9w

                                Comment


                                  Goleso goleso goleso!!! geras
                                  Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                  Comment


                                    tai dauguma užsienio komentatorių gerai komentuoja, va pvz esu kelis kart atsisiuntęs įvairių metų nba all star gamus ispaniškus tai įstrigo tokios tirados kaip: paul pierce paul pierce paul pierce paul pierce arba iverson iverson iverson iverson iverson, tuomet, kai jie pradeda kažką greičiau daryti aikštelėje su kamuoliu

                                    Comment


                                      Ką jau padarysi, tokį pietų temperamentą tik paveldėti galima. Tik šiltesnių kraštų komentatoriai sugeba nesivaržydami išlieti į mikrofoną savo jausmus

                                      Comment


                                        Rovers fanams i rungtynes Vilniuj bus skirta 300 bilietu po 5 svarus. Galima daryt isvada kad vietiniams jie nebus brangesni nei 25 Litai

                                        http://www.rovers.premiumtv.co.uk/pa...072292,00.html
                                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                        Comment


                                          Parašė sak76 Rodyti pranešimą
                                          Yra žiūrinčių Copa America?
                                          Per kokį kanalą bus galima finalą matyt?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X