Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Straipsnis Delfiyje apie Lietuvos rinktinės puolėjų problemas
    Nėra kam mušti įvarčių, o be to, žinia, gerų rezultatų pasiekti sunkoka...
    Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

    Comment


      Dėjau aš ant tokių straipsnių.. tegul palygina rinktinė žaidimą prieš 5m. ir dabar... aiškiai pamatysim, kad progresas yra.. nenorėkim išsišokti aukščiau bambos.. viskas su laiku

      Comment


        /\ ir tas teisybė... bet vis tiek liūdna, kad 2 ar 3 puolėjais drąsiai galim žaisti tik su farerais... na bet bent nukalėm tuos, kurie yra mūsų lygio, vadinasi, galim kabintis ir aukščiau

        Comment


          FBK-Vetra 1:2 2007/06/17

          1 kelinio TV irasas: http://www.4shared.com/dir/2650524/a...7/sharing.html
          atsisiusti visus failus, winzipas ar winraras paskui pats juos automatiskai sujungs i viena
          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

          Comment


            Parašė cdarius Rodyti pranešimą
            Dėjau aš ant tokių straipsnių.. tegul palygina rinktinė žaidimą prieš 5m. ir dabar... aiškiai pamatysim, kad progresas yra.. nenorėkim išsišokti aukščiau bambos.. viskas su laiku
            Na dėjau ne dėjau, čia žinai... ne rimtos kalbos. Puiku, kad rinktinės žaidimas per 5m. patobulėjo, džiaugiamės visi. Bet negi atrodo, kad jau pasiekėm aukščiausią lygį?
            Betkokiu atveju puolėjų problemą turim ir apie ją kalbėt reikia, ir spręst ją taip pat reikia. O kad išspręst, reikia išsiaiškinti to priežastis. Tai šiame straipsnyje ir bandyta padaryt.
            O aukščiau bambos visada reikia stengtis iššokt, nes jei striksėt vietoje, tai progreso tikrai nebus jokio. Todėl rinktinės rezultatai per 5m. ir pagerėjo, kad Liubinskas nebijojo aukščiau bambos šokt...
            tai va...
            Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

            Comment


              Labai neblogas straipsnis. Gal kas žinot, kuriam leidiny jis publikuotas?



              Comment


                straipsnis geras, sutinku, bet vis tiek buvo iškart aišku, kad būsim nubausti už rasizmą, net jeigu jo ten ir nebuvo... tiesiog taip jau yra pasaulyje...

                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  straipsnis geras, sutinku, bet vis tiek buvo iškart aišku, kad būsim nubausti už rasizmą, net jeigu jo ten ir nebuvo... tiesiog taip jau yra pasaulyje...
                  čia tai su tavim sutinku
                  Parašas :)

                  Comment


                    "Newcastle" puolėjas buvo per plauką nuo žūties

                    Jei tai būtų atsitikę kurioje nors Europos šalyje, juo labiau rytų Europos, tai jis nebūtų sakęs, kad "Iškart po incidento į Italiją išskridęs futbolininkas teigė nežinąs užpuolimo priežasčių. "Neįsivaizduoju ko jie siekė, tačiau atrodė grėsmingai ir įtikinamai. Jie tikrai nebandė pavogti automobilį, - sakė 22 metų nigerietis." Būtų iškart pasakęs, kad užpuolimas buvo rasistinio pobūdžio Negi jie ir kiti nesupranta nesuprantat, kad tiems banditams ir nusikaltėliams 99,9 proc. atvejų visiškai nusispjauti kokios tu spalvos, jiems svarbiausia apiplėšti, išgąsdinti, įbauginti ar pan. savo auką. Todėl labai nemalonu, kai eilinė vagystė, ar konfliktas dėl merginų iškarto žiniasklaidoje trimituojamas kaip kilęs rasiniu pagrindu Tokie darbo metodai nepakelia spaudos autoriteto ir tikrai neskatina tolerancijos kitos rasės atstovų atžvilgiu.
                    Parašas :)

                    Comment


                      Kvailas straipsnis.

                      Visi puikiai zinom, jog to plakato potekste - pasisaipymas is to, jog Prancuzijos rinktineje nezaidzia 'tikri balti prancuzai'.

                      Lietuviu pasveikinima atvykus i Europa galima interpretuoti ir kaip draugiska
                      Isivaizduokim Lietuvos rinktine zaidziancia atrankines rungtynes su Rusija kokiam Sibiro stadione ir plakata 'Sveiki atvyke namo'. Tai cia butu panasus 'pasveikinimas' ir panasus 'humoras'.

                      Comment


                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                        straipsnis geras, sutinku, bet vis tiek buvo iškart aišku, kad būsim nubausti už rasizmą, net jeigu jo ten ir nebuvo... tiesiog taip jau yra pasaulyje...
                        Pabandykit save isivaizduot tu is Afrikos kilusiu prancuzu futbolininku vietoj, tada gal pasirodys kitaip... Norom, ar nenorem, jie tikrai galejo ir turbut pasijaute izeisti del savo rases. Taip kad pilnai pritariu UEFA sankcijom.

                        Comment


                          Atsimenu kazkurio atrankos ciklo rungtynes Vilniuje su rumunais, kai puse stadiono skandavo 'vagys, vagys' ir 'cigonai, cigonai'. Idomu kaip tie patys Pietu IV ultros toleruoja 'cigonus-vagis' Bursuc'a ar Ostap'a...

                          Comment


                            Lietuvos futbolas: istorija ir statistika

                            http://www2.omnitel.net/almis/

                            Comment


                              "Vėtra" kovas UEFA Intertoto taurės turnyre pradėjo pergale

                              DELFI, EuroFootball.lt
                              2007 birželio mėn. 24 d.


                              Sekmadienio vakarą Vilniaus "Vėtros" stadione buvo sužaistos UEFA Intertoto taurės pirmojo etapo pirmosios varžybos, kuriose susitiko Vilniaus "Vėtra" bei "Llanelli" klubas iš Velso.

                              Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tuo tarpu antrajame, vilniečiai pirmieji praleido įvartį, tačiau netrukus atsitiesė rezultatą išlygindami, o vėliau visiškai perėmę iniciatyvą į savo rankas, sugebėjo pelnyti dar du įvarčius ir nugalėti rezultatu 3-1.

                              Nugalėtojų gretose pasižymėjo Darvydas Šernas, Vitalis Stankevičius ir Dejanas Milošeskis.

                              Ši pergalė suteikia daug vilčių prieš atsakomąjį mačą, kuris bus žaidžiamas Velse liepos 1 dieną.
                              Parašas :)

                              Comment


                                Ispanai ir Brazilai, kažkur matė kaip žaidė lietuviai, praeitą savaitę, regis, gal su kokia žinomesne komanda? Tai man sakė, kad lietuviai žaidžia labai prastai...

                                Comment


                                  Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                  Ispanai ir Brazilai, kažkur matė kaip žaidė lietuviai, praeitą savaitę, regis, gal su kokia žinomesne komanda? Tai man sakė, kad lietuviai žaidžia labai prastai...
                                  Dėkui, muraminai dėl lietuviško futbolo
                                  Parašas :)

                                  Comment


                                    Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                    Ispanai ir Brazilai, kažkur matė kaip žaidė lietuviai, praeitą savaitę, regis, gal su kokia žinomesne komanda? Tai man sakė, kad lietuviai žaidžia labai prastai...
                                    Tipo rinktinė? Tai reikėjo dėt į skarmalus jiems
                                    Prastai žaidžia blyn. Kaip moka taip žaidžia, ir kada buvo stipriausios sudėties lietuviai? Arba traumuoti, arba nevažiuoja.

                                    Anyway, va du linkus norėjau įmest, gal dar nežinot.

                                    http://www.historicalkits.co.uk/
                                    Čia yra anglų ir škotų klubų aprangos nuo žilos senovės. Apačioj galima rast pagal komandą. (Aišku pieštos).

                                    kita nuoroda
                                    http://www.footballgroundguide.co.uk/

                                    Čia pagrindinių keturių Anglijos lygų komandos, stadionų po nuotraukytę, stadionų aprašymai, bilietų kainos (nžn kada atnaujintos). Taip pat nuorodos kur prisigert, kaip pasiekt stadionus, komandų neprieteliai (a la derbiai), chants (dainuškos). Ir tvarkaraščiai 2007-2008 metam

                                    Comment


                                      Nu va, Vėtra praėjo pirmą Intertoto round'ą namuose nugalėdama 3-1 LLanelli, liko juos įveikti Velse, kas bus žymiai sunkiau, nes jau galės žaisti jų lyderiai ir įšeis į antrą etapą, o ten lauks lenkų LEGIA ir jų ultros.

                                      Čia pora video ir foto:

                                      http://youtube.com/watch?v=Pz3_bSYv0DU
                                      http://youtube.com/watch?v=IWxj8ACnVA8
                                      http://youtube.com/watch?v=YlkJi9rwgi0



                                      Paskutinis taisė cdarius; 2007.06.25, 11:51.

                                      Comment


                                        Šnekėjau su vienu ultrovcu Legios, sakė jų bus apie 1000, vieni savo transportu važiuos, kiti autobusais, kiti traukiniais... Minėjo, jog Legios fanai mėgėjai išvykų, o dabar ypač kai jos būna kitoje šalyje ir kai iki tikslo tik ~450 kilometrų, kaip šįkart Vilnius. Taip pat, nori aplankyt Lietuvą, kadangi retai papuola į futbolo tvarkaraštį Minėjo, kad ar tai praėjusiais metais Vienoje jų buvo suvažiavę netoli 3000
                                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                        Comment


                                          Į Legios namų rungtynes renkasi apie 10000, į išvykas važiuoja apie 500-1000 žmonių. Legia draugauja su 3 Lenkijos klubais: Zaglebie, Pogon ir Olimpia Elblag (trečia lyga). Iš užsienio klubų draugauja su olandų Den Haag ir italų Juventus. Kitų Lenkijos klubų Legia nekenčia, tad kartais įvyksta kovos tarp priešų. Policija - priešas nr.1 visiems Lenkijos fanams.

                                          Legios stadionas šiuo metu talpina 14000 žmonių, tačiau po dviejų metų bus pastatytas naujas, kuris talpins 30000.
                                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                          Comment

                                          Working...
                                          X