Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pasibaigus Anglijos ir Lenkijos čempionatams paaiškėjo galimi Vilniaus „Vėtros“ varžovai tolimesniuose UEFA Intertoto taurės turnyro etapuose.

    Antrajame Intertoto taurės etape „Vėtros“ ir „Llanelli“ (Velsas) dvikovos nugalėtojo laukia trečią vietą Lenkijos čempionate užėmęs Varšuvos „Legia“ klubas, kuris praėjusiais metais buvo tapęs šalies čempionu.
    Jei „Vėtrai“ pavyktu peržengti ir šį barjerą, trečiajame etape tektų žaisti prieš dešimtoje pozicijoje Anglijos „Premier“ lygoje šį sezoną likusią „Blackburn“ komandą.
    „Vėtra“ pirmojo etapo rungtynėse Vilniuje su „Llanelli“ susitiks birželio 24 dieną 19.00 val. Atsakomasis susitikimas Velse vyks liepos 1-ąją.


    Uh būtų smagu jei vėtra praeitų velsą... tada sulauktumėm lenkų kibicų Lietuvoj.. manau būtų žiauriau nei Bad Boys Blue Panevėžy

    Patys pažiūrėkit:
    http://youtube.com/watch?v=Pz3_bSYv0DU
    http://youtube.com/watch?v=IWxj8ACnVA8
    http://youtube.com/watch?v=YlkJi9rwgi0

    P.S. Graži choreografija pas juos

    Comment


      Nelabai verta kalbeti apie Legia kol Velso nepraejom... Bet jei Legia atvaziuotu, tai butu tikrai neeilinis isbandymas visiems, tiek Vetros valdziai, tiek policijai, tiek Arui, tiek Lietuvos Gelezinkeliams... kalbama kad ju gali pasirodyti iki 1000.
      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

      Comment


        Jei jų 1000 žada būt, tai geriau net nebandyt veltis į jų provokuojamus konfliktus, nes pasipriešint - be šansų, kad ir visi Lietuvos klubų ultros būtų...
        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

        Comment


          va cia tai tusas
          www.youtube.com/watch?v=MeY575iliJw




          Paskutinis taisė zanaz; 2007.05.31, 23:33.
          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

          Comment


            Gražu...
            Čia šiaip orginalūs fanai - http://www.youtube.com/watch?v=qnNpr8LLlhw

            Comment


              Va čia tai geriausias "pyro show". Parsisiųsti čia:

              www.seven-inch.com/giraffenlicht.html

              Comment


                geriaus kas nors tą kamuolį kur virš Žalgirio stadiono iškeltas nufotkinit. diena mačiau, kad atrodo baisiai, įdomų kaip jis naktį atrodo.

                Comment


                  Parašė naglisc Rodyti pranešimą
                  geriaus kas nors tą kamuolį kur virš Žalgirio stadiono iškeltas nufotkinit. diena mačiau, kad atrodo baisiai, įdomų kaip jis naktį atrodo.
                  Šiandien, greičiausiai, nufotkinsiu. O naktį, šiaip, visai neblogai atrodo, pasistengsiu irgi nufotkint. Ir visai jis nebaisus, tik aš didesnio tikėjausi.

                  Comment


                    Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                    Va cia tai tusas


                    Ech, kad nors krepšinyje mūsų fanai tokie būtų. Nei Green Death, nei Rytas Ultras negali pririnkti kelių tūkstančių atsidavusių dainuojančių fanų. Dabar sėdi flegmos tribūnose, o GD ir RU po kelias dešimtis (ar pora šimtų) nesugeba perklykti visų. Publika tik ant "tiš tiš tiš" užsiveda. Kaip gaila. Kodėl mes negalime būti graikais arba italais?

                    Comment


                      /\ vaikuti, kada buvęs halėje, ir ar išvis buvęs? VISI KAUNO ŽALGIRIO FANAI ir ŽALIA BALTA ŽALIA BALTA HEY HEY staugia beveik visi ŽALGIRIS ŽALGIRIS visi, o KAUNAS KAUNAS - visi ir dar su padidintu griausmu sutinku, ten kai kurių dainų nemoka visa halė, bet tai čia jau atleidžiama o siemensas nu moka rytas rytas pabaubt visi irgi garsiai, bet kol kas tik tiek gal su laiku evoliucionuos

                      Comment


                        Ne visai į temą, kolegos... Eikit geriau ryt į Dariaus ir Girėno stadioną Lietuvos palaikyt!

                        Comment


                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          /\ vaikuti, kada buvęs halėje, ir ar išvis buvęs? VISI KAUNO ŽALGIRIO FANAI ir ŽALIA BALTA ŽALIA BALTA HEY HEY staugia beveik visi ŽALGIRIS ŽALGIRIS visi, o KAUNAS KAUNAS - visi ir dar su padidintu griausmu sutinku, ten kai kurių dainų nemoka visa halė, bet tai čia jau atleidžiama o siemensas nu moka rytas rytas pabaubt visi irgi garsiai, bet kol kas tik tiek gal su laiku evoliucionuos
                          Kuo "Visi Kauno Žalgirio fanai" (o mes esame sugalvoję ir neblogą pratęsimą) yra sudėtingiau už "Rytas, rytas"? Eilinė skanduotė. Ir kas lengviau - 200 GD išjudinti 5000 ar 100 RU išjudinti 10000? Nors teko pastebėti, kad kauniečiai visada buvo labiau atsidavę savo miestui ir savo komandai nei vilniečiai. Tai atsispindi ir rungtynėse, dėl ko man labai gaila.

                          Comment


                            Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                            Šiandien, greičiausiai, nufotkinsiu. O naktį, šiaip, visai neblogai atrodo, pasistengsiu irgi nufotkint. Ir visai jis nebaisus, tik aš didesnio tikėjausi.
                            aš ir tikėjaus didesnio. tačiau man jis toks koks yra nesižiūri ir tiek.

                            Comment


                              Dabar žiūriu į tuos lenso supporterius, ir tiesiog įdomu kaip skambėtų pvz. per rinktinės mačą Masytės "Laisvė", arba Mamontovo "Laužo šviesa". Vis šiokia tokia įvairovė būtų šalia "lai la lai lai, lai la lai lai, šiandien Lie-tu-va laimės". Tik vat bijau, kad nedainingi lietuvaičiai, o dar "o ką žmonės pagalvos, gėda".

                              Comment


                                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                Ne visai į temą, kolegos... Eikit geriau ryt į Dariaus ir Girėno stadioną Lietuvos palaikyt!
                                einam, einam

                                Comment


                                  Parašė rat Rodyti pranešimą
                                  Dabar žiūriu į tuos lenso supporterius, ir tiesiog įdomu kaip skambėtų pvz. per rinktinės mačą Masytės "Laisvė", arba Mamontovo "Laužo šviesa". Vis šiokia tokia įvairovė būtų šalia "lai la lai lai, lai la lai lai, šiandien Lie-tu-va laimės". Tik vat bijau, kad nedainingi lietuvaičiai, o dar "o ką žmonės pagalvos, gėda".
                                  O pats ar nors kartą esi dainavęs, kad ir tą patį "lai la lai lai" ? Beje, yra tų dainų pakankamai nemažai, tik dainuojančių nedaug..

                                  Comment


                                    Ne, aš klausos visai neturiu išeina kažkoks lailai la la lai Aš tiesiog svarstau, kaip skambėtų kažkas sudėtingesnio. Sakau juk, kad nedainingi žmonės, o progų chantint nedaug.

                                    Comment


                                      Parašė Artas Rodyti pranešimą
                                      einam, einam
                                      Be abejo, kad eisim! Beje gal žinot, kur LT rinktinė apsistojus? Kartais ne naujame Daugirdo viešbutyje? Nes kažkaip šiandien daug aš jų ten mačiau, prie viešbučio.. Morinas, net apdailą pastato apžiūrinėjo

                                      Comment


                                        Gruzinai jau Lietuvoj - http://www.delfi.lt/news/sport/abroa...hp?id=13393227

                                        K.Toppmolleris: "Taip gerai dar nebuvome pasiruošę" - http://futbolas.lt/news.php?news_id=4527

                                        Comment


                                          Parašė rat Rodyti pranešimą
                                          Aš tiesiog svarstau, kaip skambėtų kažkas sudėtingesnio. Sakau juk, kad nedainingi žmonės, o progų chantint nedaug.
                                          Na jei idomu kaip skambes kazkas sudetingesnio - gi ateik per rinktines rungtynes arciau A tribunos, gali net zodzius ismokti - manau bus dar linksmiau:

                                          Duok man ranka brolau,
                                          Mes kovosim kartu,
                                          Ir apginsime mes,
                                          Garbe savo spalvu.

                                          Niekam nepasiduok,
                                          Nesitrauk is kovos,
                                          Ir nusluosim visus,
                                          tuos kas kelia pastos,

                                          Ir Tevynes vardan,
                                          Te Vienybe gyvuos,
                                          Te pajus svetimi,
                                          Galia Musu Tautos...

                                          Nugalesime mes,
                                          Sves visa Lietuva,
                                          O sita tribuna,
                                          Risis dziaugsmo banga.

                                          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X