Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis (2005-2010 m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    o man kashes varzybos reikalingos tik tam kad galeciau vakare sedeti prie teliko su buteliu alaus ir issikeikti uz bei issikraquti emocijas
    פוניקולאַר

    Comment


      na, galiu tik pastebėti, jog joker visiškai neteisingai teigia, jog Respublika tėra „informacinis rėmėjas“. Respublika labai sėkmingai varo savo propagandą per Žalgirį.

      Beje, ne pats Sabonis prabilo apie reketavimus, o būtent Respublika (o pamenat, kad dar ir buvo Pakso apkalta, kur Pakso sąjungininkai — Respublikos grupė — naudojo visas logiškas ir nelogiškas priemones, kad apgaudinėt žmones ir skleisti melagingą info apie priešininkus — suprask: AMB, LRytą, valdančią koaliciją ir t.t.).

      Gaila, kad Lietuvoj yra žmonių, taip nekenčiančių komandos... Tikrai pikti žmonės...

      Aj ir dar. Dėl Statybos. Come on, klubo pavadinimą galima keisti, tai kad Fortitudo to nedaro tai ne faktas, kad to daryt negalima.

      Tikiuosi nereiks daugiau replyint čia, nes beskaitant tas blevyzgas spaudimas kyla...

      Comment


        @meier

        kodel blevyzgas? prasau, nepradek taip "numusinet" kitu teiginiu (sykart - tiesos) vien delto, jog tau jie skaudus patiketi.


        Prie ruso man buvo geriau

        Comment


          Ar galima palaikyti kluba (pvz. Lietuvos Ryta) todel, kad jis reprezentuoja miesta ir atstovauja jam tarptautinese ir vietinese krepsinio varzybose? Siuo atveju krepsinio ziurovams (pvz John) gali ir nerupeti, kas toks yra Vainauskas ar dar koks nors -auskas (tiesa sakant, nelabai ir zinau, kas jis toks yra ir man tai nelabai rupi). Kaip kazkas kazkur minejo, kazkam tiesiog yra "alergija" nuo Vilniaus (kas tai bebutu - krepsinis, statybos, zmones...) ir gincytis del visokiu Vainausku ar Respubliku cia nelabai yra prasmes IMHO.

          Comment


            @John

            atsakymas - taip, galima cia kad ir kaip koks tikejimas - vyksta laisva valia

            gal gali ivardinti, kam cia konkreciai ta alergija pasireiske?


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              Parašė alonso

              gal gali ivardinti, kam cia konkreciai ta alergija pasireiske?
              Yra yra tokiu.
              Nors gal palikim tai ju paciu moralei ir supratimui, tikrai nesiruosiu kazko "aukleti" ar kazko irodineti. Juo labiau, kad nuo alergiju galima isgyti.

              Comment


                Parašė John
                Ar galima palaikyti kluba (pvz. Lietuvos Ryta) todel, kad jis reprezentuoja miesta ir atstovauja jam tarptautinese ir vietinese krepsinio varzybose? Siuo atveju krepsinio ziurovams (pvz John) gali ir nerupeti, kas toks yra Vainauskas ar dar koks nors -auskas (tiesa sakant, nelabai ir zinau, kas jis toks yra ir man tai nelabai rupi). Kaip kazkas kazkur minejo, kazkam tiesiog yra "alergija" nuo Vilniaus (kas tai bebutu - krepsinis, statybos, zmones...) ir gincytis del visokiu Vainausku ar Respubliku cia nelabai yra prasmes IMHO.
                na man nuo Vilniaus ar nuo jo zmoniu nera alergija... Nora ptas gimes, uzauges Kaune turiu draugu ir Vilniuj pas, kuriuos visada malonu apsilankyti ir pasivaikscioti po sparciai besikeitancia sostine!
                bet va LR palaikau su kitatauciais vien del to, kad esu LT ir negaliu kitaip, bet siaip man nuo LR alergija yra del jos vadovybes kenkimo ZALGRIUI IR TO NEMATYTI GALI TIK AKLAS ARBA AKLAI MYLINTIS LR FANAS! ir niekas jau manes neperkalbesit
                o Joker auksiniai zodziai
                pries tai sakiau, kad sita tema risiu, bet kitaip neiseina, nes manau daugelis zmoniu nesupranta kas kaip yra istikruju
                sorry, jei kam atrodo, kad vel ziebiu ugni dekui, kas mane supranta

                Comment


                  Tomki, galiu paneigti toki tavo teigini. As apskritai nelaikau saves dideliu krepsinio megeju (tiesa sakant, paskutinikart LRyto rungtynes ziurejau pries gerus metus jeigu ne dar seniau), tiesiog siaip palaikau savo miesto komanda, kuri labai neblogai zaidzia. Visos peripetijos del LRyto komandos vadovybes ar Zalgirio man yra visiskai neidomios ir neaktualios, kaip turbut ir daugeliui.

                  Comment


                    John teisingai sneki. Vilnieciu fanai kaip pastebejau apskritai nera jausmingi ar prisirise labai, tiesiog paprasti zmones. Susirenka pasukaut ir alaus isgert per rungtynes ar po ju ir tiek...
                    Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                    Comment


                      del to, kad LR tik paprasta komanda, o Zalgiris - daugiau, negu komanda!

                      Comment


                        gal kam gali atrodyti per daug emocianalus Liuto pareiskimas, taciau tai tiesa. jis Lietuvai nuo pat savo isikurimo pradzios iki siu dienu - daugiau nei paprasta namu komanda.


                        Prie ruso man buvo geriau

                        Comment


                          zalgiris tikrai yra tapes lietuvos legenda. sioje vietoje lr negali lygintis. taciau visa laime, kad yra lietuvoje kita komanda, kuri gali losti lygiai, o daznai ir duoti kruopu. tai padeda visam lietuvos krepsiniui islaikyti lygi.
                          bet kartu suprantu ir kaunieciu pasipiktinimus, kai kaikur jiems uzdegama raudona sviesa. tada jie lygina lr su zalgiriu ir nervuojasi. ko gero panasus "centro" spaudimas kaunui vyksta ir del kauno arenos vietos.

                          Comment


                            Parašė alonso
                            gal kam gali atrodyti per daug emocianalus Liuto pareiskimas, taciau tai tiesa. jis Lietuvai nuo pat savo isikurimo pradzios iki siu dienu - daugiau nei paprasta namu komanda.
                            Sorry,bet gal nereiketu uz visa Lietuva kalbeti
                            Sergu uz bet kuria LT komanda,zaidziancia su uzsienieciais,bet man Zalgiris nera kuom nors uz Neptuna ar Siaulius brangesnis.

                            Comment


                              Lietuva issirinko prezidentu V.Adamku, taciau tai nereiskia, jog ji ir paksininkai palaike.


                              Prie ruso man buvo geriau

                              Comment


                                Parašė dr.Jackal
                                Sorry,bet gal nereiketu uz visa Lietuva kalbeti
                                Sergu uz bet kuria LT komanda,zaidziancia su uzsienieciais,bet man Zalgiris nera kuom nors uz Neptuna ar Siaulius brangesnis.
                                Tai cia jau tavo beda, kad prilygini Neptuna ar Siaulius Zalgiriui. Tai reiskia, kad tu ne palaikai saviskius, bet palaikai tik save pati. Tipinis kai kuriu rytfaniu mastymas. Del to as dazniausiai ir susiraukiu, kai koks nors ryto fanas pasako, jog Eurolygoj jis uz Zalgiri... Nes tas jo palaikymas tereiskia kazkoki liguista nora atkreipt i save demesi ar pan., kai laimi tad visi nori prisidet, o kai pralaimi jau baidosi ir issizada.Tavo pasakymas,kad tau vienodai ar koks Neptunas ar Zalgiris laimi, yra mazu maziuasiai kvailokas... Jai net neziurint i jokias istorijas, jau vien del to, kad Zalgiris losia Eurolygoj, o ne kokioj nevykeliu lygoj kaip Neptunas, jau vien del to Zalgirio rungtynes ir pergales yra 10 kart svarbesnes ir vertingesnes nei Neptuno ar Siauliu...

                                Comment


                                  Joo...
                                  @alonso: man atrodo, kad tau labiau butu tikusi kalba apie popieziu, o ne prezidenta.

                                  Comment


                                    / pagal tokius Žalgirio fanų komentarus gaunasi tokia logika:

                                    Jei nevilnietis visiškai nepalaiko LR - viskas normalu
                                    Jei nekaunietis nepalaiko Žalgirio - jis visiškas nepatriotas, pasipūtėlis ar savanaudis

                                    Beje, alonso komentaro apie Adamkų išvis nesupratau

                                    Tiesa, aš pats turiu pripažinti, kad Žalgirį palaikau beveik taip pat kaip ir LR. Buvo netgi taip, kad Žalgirio kovas Eurolygoje stebėjau nuo pat pradžių, o LR tik maždaug nuo ULEB sezono vidurio

                                    Comment


                                      paaiskinsiu savo komentara.
                                      pradzioj sakiau, jog Zalgiris - visos Lietuvos komanda (palyginimui - Adamkus visos Lietuvos prezidentas).
                                      dr.Jackal atsake, jog nereiktu uz visa Lietuva sneketi, kadangi jis saves nepriskiria prie palaikanciu Zalgiri (palyginimui - paksininkai nesutiktu jog butu Adamkus vadinamas visos Lietuvos prezidentu, kadangi jie jo neremia t.y. dalis LT jo neremia).
                                      to pasekoje seke mano komentaras.


                                      Prie ruso man buvo geriau

                                      Comment


                                        Buvo toks periodas kai ULEB'e palaikiau Lrytą, bet tuomet lryte perskaičiau straipsnį apie Žalgirį. Daugiau neperku to laikraščio ir labai džiaugiuos kai Rytas pralaimi.

                                        Beje, mano širdis labai džiūgauja kai įeini i Siemens areną, o ten ~40% žmonių su Žalgirio atributika... Tai parodo, kas Lietuvos žmonėms yra Žalgiris.

                                        Comment


                                          Parašė kaunaz
                                          Tai cia jau tavo beda, kad prilygini Neptuna ar Siaulius Zalgiriui. Tai reiskia, kad tu ne palaikai saviskius, bet palaikai tik save pati.
                                          Parašė kaunaz
                                          Tavo pasakymas,kad tau vienodai ar koks Neptunas ar Zalgiris laimi, yra mazu maziuasiai kvailokas...
                                          Tik remiantys Zalgiri palaiko saviskius ir yra protingoki visi kiti yra kvailoki ir palaiko tik save. Toks poziuris yra vadinamas tolerantisku.

                                          O del to alonso lyginimo su prezidentu, man atrodo, kad jis netinkamas ir labiau tiktu Lietuvos rinktines atveju, o ne kazkokio klubo, kad ir kaip jis kazkam patiktu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X