Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis (2005-2010 m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81

    ir toliau balsuojam

    Comment


      #82
      matyt reiks man, kaip kai ir kai kuriems herojams, keleta useriu pasikurti ir nubalsuoti i Zalgirio puse, kadangi si apklausa visiskai objektyviai nusako, kuris klubas yra stipresnis.


      Prie ruso man buvo geriau

      Comment


        #83
        Visus noreciau paragint nepradet daryt nesamoniu

        Comment


          #84
          Tik pabandyk ir būsi nubaustas Tyčia dėl tavęs padariau apklausą viešą.
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #85
            atleiskit, uzmirsau po savo komentaro uzdeti sita -


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              #86
              Parašė Mantaz
              Šiaip visai smagu Lietuvoje turėt 2 maždaug vienodo lygio komandas. Tai bent įdomu pažiūrėt tarpusavio dvikovas
              Tik žalgiris
              Bet l.rytą irgi palaikau, kai žaidžia ne su žalgiriu

              Comment


                #87

                Comment


                  #88
                  Parašė Meier

                  esmė yra maždaug tokia: 1997 LR nusipirko Statybą, iškapstė iš duobės, pervadino į Statyba - Lietuvos rytas. Po metų jau tapo klubas Lietuvos rytu. Internetinėje svetainėje buvo minima, kad klubas įkurtas 1964 metais. Vėliau Vainausko linija pasikeitė ir jis nebepripažino „statybiškos“ istorijos. Bet Vainausko norai nekeičia istorijos. Tai yra tas pats klubas, kuris kažkada vadinosi Statyba, nepaisant kitaip teigiančių. Čia vienas faktas.

                  Dabar dėl teisėjų: tai kad LRytas kaip tik ir skundėsi, kad p. Dovidavičius neobjektyviai teisėjauja. Žydiška pozicija: teisėjai kažkada stipriai sugadino LRyto rungtines, o kalba, kad pats Rytas nupirko teisėjus... Kažkaip netaip viskas...

                  Toliau. Dėl varymo vieni ant kitų. Noriu tik primint, kad pirma nesamones pradėjo daryt „Respublika“, kuri komandą vadino „Vilniaus LR“, o nuotraukose užtušuodavo Lietuvos ryto logotipą! Apie tai, kad Tomkus daro spaudimą LRytui nė nereikia šnekėti. Taip pat kaip ir krūvos rašinių apie tai, kaip kažkas kažkur girdėjo (bet nieko konkretaus nieks neišgirdo), jog LRytas spaudžia Žalgirio rėmėjus (tiesiog Grinevičiūtė sukurta paskalas skleisti). Kiek dar purvo pripilta apie Ryto arenos privatizavimą, kuria dabar naudojasi šaunuolės Lietuvos telekomo krepšininkės.

                  Prašau, alonso, nesisvaiščiok dalykais, kurių tikrai nežinai. Niekada Šabtajaus ar Plūgo šnekos ar veiksmai nebuvo priežastis nemėgti Žalgirio. Bet niekada nepamiršiu, kaip kažkada halėje buvo sureaguota į informatoriaus pranešimą, jog Rytas pralaimėjo (nežinantiems: Žalgiris žaidė Eurolygos rungtynes, LRytas kaip tik baigė žaisti rungtynes tuo metu oficialiame klubų čempionate, kurias pralaimėjo. Informatorius Kaune paskelbė rezultatą, nugriaudėjo milžiniškos ovacijos).

                  Ir visgi, nekenčiu Vainausko
                  Esme kiek kitokia. Laikrastis nusprende izengt i krepsini, taciau kaip tai padaryti greitai ir pigiai? Naujo klubo patekimas i LKL yra sunkokas, pirmiausia reikia pasirodyti zemesnese lygose, o gavus galimybe zaisti LKL, dar reikia sumoket nemaza startini mokesti. Vainauskai nusprende padaryti pigiau ir greiciau. Pradejo "remti" Statybos kluba o 1997 vasara priverte kluba bankrutuoti. Statyba nutrauke savo veikla. Is karto laikrastis ikure visiskai nauja kluba "KK Rytas", komanda pavadino Statyba-Lietuvos Rytas ir LKL'e uzeme isnykusios Statybos vieta. T.y. nemokejo startinio mokescio ir pateko tiesiai i auksciausia lyga. Po sezono, kai viskas nurimo, komanda pervadino i "Lietuvos Rytas". Kiek veliau entuziastai buvo atgaivine Statyba, komanda vadinosi "Statyba-Preventa", veliau "Statyba-Sviesa". Zaide LKAL, kazkuri sezona uzeme antra vieta, taciau pries pora metu del finansiniu problemu vel isnyko.

                  Taip pat noriu priminti, kad klubu pavadinimai nera keiciami. Keiciami gali buti tik komandos pavadinimai. Pavyzdziui Bolonijos Fortitudo klubas savo komanda vadina remeju vardais, taciau salia visada buna ir klubo pavadinimas. Zalgirio klubas turi dvi komandas - "Zalgiris" ir "Zalgiris-Sabonio KM". Pastarosios pavadinimas taip pat daznai keiciamas. Nepaisant komandos pavadinimu kaitaliojimo, klubas visada liekas tas pats, ko negalima pasakyti apie Ryta-Statyba. Taip pat klubas turi oficialias spalvas, kas vel gi netinka Rytui-Statybai.

                  Teisejai. Skundesi is Zalgiris, ir Rytas. LKL abu klubus pakviete i posedi, kur klubai turejo parodyti video medziaga su ju netenkinanciais teiseju sprendimais. Zalgiris i posedi atvyko, parode medziaga, Jasevicius buvo nuimtas nuo vienu rungtyniu. Rytas i posedi neatvyko, video medziagos nepateike, spaudoje nepaminejo nei vieno, kartoju, NEI VIENO epizodo, kuriuo butu nepatenkinti, nors ant Dovydaviciaus mesla pyle visa vasara.

                  Varymai. Prie ko cia Respublika? Zalgiris nera Respublika. Respublika tera Zalgirio informacinis remejas, tai yra palankesnem salygom spausdina rungtyniu anonsus ir panasiai. Lygiai tokie patys Zalgirio informaciniai remejai yra Kauno diena, TV3, M-1. Apie verslininku terorizavima prabilo ne Grineviciute, o Sabonis. Veliau Brazauskas pripazino, kad buvo spaudziamas Lietuvos Ryto, nes kai kurios valstybines imones reme Zalgiri (Lietuvos gelezinkeliai). Sakai saunuoles krepsininkes naudojasi arena, todel reikia pamirsti nesvaru jos privatizavima?

                  Nei Sabtajus, nei Plukas nedare nieko panasaus i Vainausku klano darbelius, nekenke savo varzovams, nesmeize ju. Nebuvo nei "nugriaudejo", nei "milziniskos". Taip, zmones dziaugiasi ryto pralaimejimais, pries Ryta sergu ir as. Niekaip negaliu palaikyti klubo, kuris sitokiais budais kenkia ne tik mano klubui, bet ir kitiems.

                  Comment


                    #89
                    Parašė Edd
                    Sakyciau gan zema is ju puses. Kai kurie kaunieciai ne Lietuvos, o "Kauno valstybes patriotai". Na, bet cia gal kazkokie uzkieteje nezinau kaip pavadinti. O normalus zmones remia visas LT komandas kai jos zaidzia ne tarpusavyje.
                    Cia visiskai nieko zemo, taip yra visame pasaulyje ir tai normalu. Gal pasakysi, kad kai kurie vilnieciai yra ne Lietuvos, o "Vilniaus valstybes patriotai"? Visus Lietuvos klubus remia ne normalus, kaip sakei, o tie, kurie neturi savo klubo arba neypatingai domisi tuo sportu. Mazdaug tokie, kurie serga uz grazu zaidima arba viena ar kita kluba palaiko "siaip sau", del azarto ziurint rungtynes.

                    Comment


                      #90
                      sutinku su Joker 100%

                      Comment


                        #91
                        Kaunieciai negali susitaikyti su mintimi, kad Vilnius pagaliau turi normalia komanda, kuria IDOMU palaikyti ir uz kuria smagu sirgti. Dar karta pasikartosiu, kad man asmeniskai, kaip , turbut, ir daugeliu Vilnieciu, patinka Rytas ne del to, kad jis yra 'geresnis' uz Zalgiri, o todel, kad jis YRA. Tai, tiesiog, jauni perspektyvus zaidejai kurie turi sansa pasiekti neblogu rezultatu ir Europos matu, tai kodel uz juos nesirgti ?
                        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                        Comment


                          #92
                          Parašė keen
                          Kaunieciai negali susitaikyti su mintimi, kad Vilnius pagaliau turi normalia komanda, kuria IDOMU palaikyti ir uz kuria smagu sirgti. Dar karta pasikartosiu, kad man asmeniskai, kaip , turbut, ir daugeliu Vilnieciu, patinka Rytas ne del to, kad jis yra 'geresnis' uz Zalgiri, o todel, kad jis YRA. Tai, tiesiog, jauni perspektyvus zaidejai kurie turi sansa pasiekti neblogu rezultatu ir Europos matu, tai kodel uz juos nesirgti ?
                          Sergama yra ne uz komanda (zaidejai + treneriai) o uz kluba, uz varda, uz spalvas. Sakai sergi uz Jasaiti, Delininkaiti, Ciukina, Kuzminska, todel nori ryto pergales? O uz ka sirgsi, kai tie zaidejai pereis i kitus klubus? Keisi palaikoma kluba ar susirasi nauju "jaunu perspektyviu", kurie zais ryte ir uz kuriuos sirgsi?

                          Comment


                            #93
                            gera kalba, Joker


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #94
                              Parašė joker
                              Sergama yra ne uz komanda (zaidejai + treneriai) o uz kluba, uz varda, uz spalvas. Sakai sergi uz Jasaiti, Delininkaiti, Ciukina, Kuzminska, todel nori ryto pergales? O uz ka sirgsi, kai tie zaidejai pereis i kitus klubus? Keisi palaikoma kluba ar susirasi nauju "jaunu perspektyviu", kurie zais ryte ir uz kuriuos sirgsi?
                              Manau, kad kiekvienas renkasi uz ka sirgi ir kodel sirgti pagal save. As renkuosi pagal tai kokie zaidejai (kaip jie zaidzia, o ne kokia ju sukuosena ), treneriai sudaro komanda ir pan. Tu renkiesi pagal klubo pavadinima, spalva, kvapa ar pan. (mano manymu tai kvaila - bet cia tik mano vieno nuomone, o tu jau turi ir alonso pritarima ) Cia yra manau pasirinkimo laisve. Jeigu pasikeistu zaidejai ir klubas pavadinimu "Lietuvos rytas" ir su juodom, raudonom baltom spalvom visiskai nevykusiai zaistu, o atsirastu tokia komanda kurios zaidimas man patiktu as pakeisciau palaikoma kluba.

                              Comment


                                #95
                                @Edd

                                ir dar save vadini sirgaliu shame on you


                                Prie ruso man buvo geriau

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė alonso
                                  @Edd

                                  ir dar save vadini sirgaliu shame on you
                                  Na, jei tu sergi ne uz gera krepsini, o uz klubo pavadinima, spalvas, kvapa, remejus ir pan., tai cia tas shame on you imho labiau tiktu tau. Bet cia tik mano subjektyvi nuomone.

                                  Comment


                                    #97
                                    @joker
                                    Pilnai pritariu tau! As irgi labai panasiai mastau, ir dar galeciau savo minciu pridet. Bet tavo komentaras

                                    Comment


                                      #98
                                      pagal tave, ziuredamas lryto ir Zalgirio rungtynes - ta diena sergi uz ta komanda, kuri geresni krepsini zaidzia? as visada paremciau Zalgiri, kad ir kaip ju zaidimas nusivaziuotu, kad ir arti bankroto butu.


                                      viskas, uzsidesiu toki parasa, kad mane suprastu dauguma, nes kai kuriems sunku mano juokelius pagauti


                                      Prie ruso man buvo geriau

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė alonso
                                        pagal tave, ziuredamas lryto ir Zalgirio rungtynes - ta diena sergi uz ta komanda, kuri geresni krepsini zaidzia? as visada paremciau Zalgiri, kad ir kaip ju zaidimas nusivaziuotu, kad ir arti bankroto butu.
                                        Ne, as matydamas pries tai jau ne vienas rungtynes, tiesiog pasirenku kluba, kurio zaidimas man patinka ir palaikau ta kluba ir jeigu viena ar kita karta pralaimi, tai nieko nereiskia.

                                        Tai iseina, kad tu paremtum vien todel, kad pavadinimas butu Zalgiris ir spalva butu zalia. Nesvarbu netgi jeigu vainauskas butu "Zalgirio" savininku, o zaidejai aiksteje grybus pjautu?

                                        Comment


                                          cia sudetingas klausimas juk Zalgiris pjove totalu gryba 99/20-02/03 sezonuose, kuomet ir leido net rytui LKL laimeti. taciau visa laika palaikiau tik Zalgiri.
                                          o Vainauskui tikrai to neleisciau daryti. organizuociau tada panasia akcija, kaip kad http://miestai.sutartis.net/showthread.php?t=1176 . tik aisku, netemptume taip gumos, kaip pastarieji


                                          Prie ruso man buvo geriau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X