Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis (2005-2010 m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    mūsų spalvos juoda ir balta, mūsų klubas Vilniaus Statyba (deje dabar besivadinantis Lietuvos rytas)
    Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

    Comment


      #42
      Žalgirį
      www.donatas-mazeika.lt

      Comment


        #43
        Šiaip visai smagu Lietuvoje turėt 2 maždaug vienodo lygio komandas. Tai bent įdomu pažiūrėt tarpusavio dvikovas
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #44
          alonso = banned ??
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            #45
            Jo jo, paėmėm ir išbanijom

            Šiaip forumas daugmaž sulietuvintas, tad toks užrašas nebepasirodytų
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #46


              Aišku....
              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                #47
                ULEB Eurolygoje - Kauno "Žalgirį"
                ULEB taurėje - Vilniaus "Lietuvos rytą"
                LKL'e, BBL2 - Panevėžio "Panevėžį"

                Apklausoje nebalsuoju, nes kai žaidžia abi ekipos "Žalgiris" ir "Lietuvos rytas" palaikau gražų krepšinį, o pas kurią komandą bus daugiau skaičiukų man jau nėra skirtumo.
                P.

                Comment


                  #48
                  Parašė skunk
                  mūsų spalvos juoda ir balta, mūsų klubas Vilniaus Statyba (deje dabar besivadinantis Lietuvos rytas)
                  Statyba ir Rytas yra visiskai atskiri klubai, tarpusavyje neturintys nieko bendro. 1997-ais ikure Ryta, Vainauskai pasisavino Statybos istorija, laimejimus. Jie skelbesi, kad Rytas yra ikurtas 1964 metais ir t.t. Tuo buvo siekiama pritraukti gerbeju naujam klubui. Kai tuos gerbejus priviliojo, Rytas atsisake Statybos istorijos ir tapo klubu, ikurtu 1997 metais.

                  Comment


                    #49
                    nu nu nu. Joker nepradedam fleimo, Rytas = Statyba de facto .

                    Kartais būna dienų, kai labai tau sunku <...> Užleiskit kelią visiems juodai raudonai baltiems! Atėjo laikas mums būt pirmiems!

                    Comment


                      #50

                      senokai bebuvot

                      Comment


                        #51
                        Tik Zalgiri. LR neziuriu ir neremiu jokiose varzybose (No offence).

                        Comment


                          #52
                          Neesu atkaklus krepsinio fanas, bet palaikau LRyta (tiek tarptautinese, tiek BBL, tiek Zalgirio vs. LRyto rungtynese kur jos bebutu).

                          Comment


                            #53
                            @Meier

                            sutinku, fleimo cia nereikia, taciau yra kaip yra.
                            taciau net ir pats rytfaniu dievas vainauskelis savo iniciatyva pakeite garbinga komanda su garbinga istorija "Statyba" i kazkoki reklamini projekta.
                            pradzioj dar apsimetinejo, jog ta pati komanda, kad nereiketu moketi LKL stojamojo mokescio. taciau veliau visiskai istryne "Statybos" varda ir, kai senieji "Statybos" fanai per ryto rungtynes pradejo skanduoti: "statyba statyba!" - buvo jega ismesti is sales.
                            zinodamas visas vainausko aferas, jo nesveika priespriesa "Zalgiriui" - visiskai esu "padejes" ant ryto. neturiu nieko pries komanda, zaidejus, fanus, taciau vadybininkas, pavertes garbinga komanda reklaminiu projektu padare savo.


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #54
                              Aha, ir as ryto nelabai megstu del tu visu vainauskiuko nesamoniu

                              Comment


                                #55
                                O kai as apie tai nieko nezinau ir dar gyvenu Vilniuje tai zinoma Ryta. Bet siaip dazniau ziuriu Zalgirio rungtynes LKL`e is abieju pasijuokt buna linksma ir jei sergu tai uz ryta, va dabar kai i finala Ulebo isejo tai reik pradet sirgt uz miesto komanda

                                Comment


                                  #56
                                  Neptunas ! bet jei is siu dvieju komandu, tai LR .
                                  Westside is the best ! :jura:

                                  Comment


                                    #57
                                    Na, as sergu uz pacius L.Ryto zaidejus ir komanda, o ne uz ju savininkus. Nemegti lietuviu krepsinio komandos vien del to, kad savininkas yra kazkoks netoks, yra mazu maziausiai kvaila. Nesvarbu kieno pinigai, svarbu kad jie duoda nauda Lietuvos krepsiniui. O siaip, manau cia visai kitos priezastys L.Ryto komandos nemegimo, juk tie patys kurie jo nemegsta, panasioje (tiksliau blogesneje) situacijoje buvusi Zalgiri mego (pvz. kai ji reme ponas Šabtajus Kalmanovičius).

                                    Comment


                                      #58
                                      @Edd
                                      ar Sabtajus papirkinejo teisejus, reketavo remejus, drabste purvais uz save geresnes (ar blogesnes) komandas? vainauskas - dulke, visiska, kas padaro sporta ne sportu.


                                      Prie ruso man buvo geriau

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė alonso
                                        @Edd
                                        ar Sabtajus papirkinejo teisejus, reketavo remejus, drabste purvais uz save geresnes (ar blogesnes) komandas? vainauskas - dulke, visiska, kas padaro sporta ne sportu.
                                        Na del papirkinejimo teiseju man atrodo mes nieko nezinom. Girdejau tik del remeju "reketavimo". O siaip, is kur mes viska girdejom? Ogi is "Respublikos" - didziausio "L.Ryto" konkurento. Bet kokiu atveju as jau anksciau parasiau, kad as neremiu vainausko ar dar kazko, nes jis man paciam nepatinka. As remiu komanda.

                                        O del Sabtajaus, uz Vainauska patikek daug blogesnis. Manau neimsim cia ginti mafijozu?

                                        Siaip, tai as jau pasakiau savo visa nuomone praeitam pranesime, todel nematau prasmes cia klaidzioti labirintais ir aiskintis kas sventesnis Kalmanovicius ar Vainauskas. Jei kazkam tai idomi tema, prasau, teskit be manes.

                                        Comment


                                          #60
                                          @Edd
                                          esme ta, jog vainauskas perzenge sporto ribas. kaip manai - galiu megti komanda, is kurios puses vien tik purvai drabstomi ant manosios?
                                          Kalmanovicius gal ir ne sventasis, taciau nieko panasaus nera dares.
                                          del teiseju papirkinejimo zinoma - uzfiksuota buvo video kameros (pries kelis metus po finalu rode per "panorama"), kaip drabuzineje Vainauskas rekia ant teisejo: "Juk ne taip buvau sakes!"
                                          Respublika su Tomkum priesaky, ir lrytas su vainausku - du vienodi nusikalteliai.
                                          as visa tai girdejau ne is Respublikos, jei nori - galiu parasyti saltinus pm.


                                          Prie ruso man buvo geriau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X