Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sekmadienį galbūt prisijungčiau ir aš Tik kad sprendžiant iš temos SCC, jie sekmadienį iš ryto išvažiuoja...

    Comment


      Aš prisijungčiau, bet busiu laisvas tik po 22:00 :/ Tad mane galite išminusuoti.

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
        Sekmadienį galbūt prisijungčiau ir aš Tik kad sprendžiant iš temos SCC, jie sekmadienį iš ryto išvažiuoja...
        Kalbėjausi su ch1le ir tai priklausys nuo to, ar bus ką sekmadienį veikt.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Sveiki,

          taip jau išėjo, kad šiedu estai neturi, kur praleist šią naktį Vilniuje. Taigi, gal kas galėtų jiems pagelbėt ar bent pasiūlyt kokią pigią vietą (20-30 Lt), kur būtų galima apsistoti?
          Beje, išskyrus Niką, kažkodėl niekas iš žadėjusių prisijungti nepasirodė
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
            Sveiki,

            taip jau išėjo, kad šiedu estai neturi, kur praleist šią naktį Vilniuje. Taigi, gal kas galėtų jiems pagelbėt ar bent pasiūlyt kokią pigią vietą (20-30 Lt), kur būtų galima apsistoti?
            Beje, išskyrus Niką, kažkodėl niekas iš žadėjusių prisijungti nepasirodė
            Geriausias budas rasti pigia nakvyne: www.hostelworld.com
            Kad ir toks viesbutukas, nenorintiems islaidauti: http://www.hostelworld.com/availabil...-Vilnius-14723

            Comment


              Dėkui. Nakvynę suradome Jaunimo nakvynės namuose už 100 Lt abiems
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Wow neblogos kainos
                Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                Comment


                  Tai kaip įvyko susitikimas? Estukai Šnipiškėmis liko patenkinti? Nuotraukų bus?

                  Comment


                    Nieko, visai patiko Papusryčiavome Europoje, pervedžiau Konstitucijos prospektu, pro "Panoramą", buvome užlipę ant Saltoniškių kalvos pasigrožėt miesto panorama, praėjome pro Žvėryną, paneriu, Verslo trikampį, Čiurlionio gatve, Basanavičiaus gatve, Senamiestį pro Rotušės aikštę, Gedimino prospektą, kur Čili kaime prisėdom pasigardžiuot "Vilkmergės" alumi (nors vienas kažkodėl kategoriškai atsisakė net paragaut), kur prie mūsų trumpam dar prisijungė Nikas. Valandėlei užsukom pailsėt pas mane namo, o vakare užkąst nulėkėm į Čili Kiniją Akropolyje. Vakaras baigėsi nakvynės paieškomis. Iš atsiliepimų supratau, kad Vilnius sužavėjo į labai gerąją pusė Tik gaila, kad mūsų forumiečiai kažkaip gausiai nesibūriavo
                    Dėl nuotraukų, turbūt ch1le turės kiek daugiau, o čia kelios mano:

                    Oras pasitaikė puikus


                    Neitin fotogeniškas vyrukas


                    Basanavičiaus gatvėje.


                    Trumpam prisėdome Rotušės aikštėje


                    Iš kairės: Kalevas (karakchal) ir Martinas (ch1le)
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Tikrai geras oras pasitaikė. Tai kiek supratau pamatė tiek nelabai kokią Vilniaus pusę, tiek ir gražiąją pusę. T.y. maždaug tikrąjį Vilniaus veidą. Aišku senamiesčio galėjo būti ir daugiau, nes būtent apie tai jie dažnai nelabai kokius atsiliepimus rašydavo.

                      Comment


                        Parašė Edd Rodyti pranešimą
                        Tikrai geras oras pasitaikė. Tai kiek supratau pamatė tiek nelabai kokią Vilniaus pusę, tiek ir gražiąją pusę. T.y. maždaug tikrąjį Vilniaus veidą. Aišku senamiesčio galėjo būti ir daugiau, nes būtent apie tai jie dažnai nelabai kokius atsiliepimus rašydavo.
                        Šiek tiek ir po senamiestį pasivaikščiojom, tik jie kiek skeptiškai šyptelėjo, kad mūsiškis nėra toks įspūdingas, kaip Talino
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                          ... mūsiškis nėra toks įspūdingas, kaip Talino
                          Kas yra grina tiesa

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            Matyt ne po geriausias vietas vaikščiojot.
                            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                            Kas yra grina tiesa
                            Skonio reikalas. Aš sakyčiau, kad tai tikrai toli iki grynos tiesos. Vilniaus senamiestyje yra daug daugiau įspūdingų pastatų, nei Talino. Aišku ir užimamas plotas didesnis.

                            Comment


                              Parašė Edd Rodyti pranešimą
                              Matyt ne po geriausias vietas vaikščiojot.

                              Skonio reikalas. Aš sakyčiau, kad tai tikrai toli iki grynos tiesos. Vilniaus senamiestyje yra daug daugiau įspūdingų pastatų, nei Talino. Aišku ir užimamas plotas didesnis.
                              Na aš kaip nešališkas asmuo, t.y. nei to, nei to miesto gyventojas taip pat galiu patvirtinti, kad Talino senamiestis gražesnis. O ir pažystami kas ten yra buvę labai giria. Kaip neseniai buvusioj temoj apie senamiesčius minėjau, Talino senamiestis man neabejotinai nr.1.
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                Kauniečiai visada "nešališki" Vilniaus atžvilgiu.

                                Comment


                                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                  Kauniečiai visada "nešališki" Vilniaus atžvilgiu.
                                  Baigta šneka...
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                    Baigta šneka...
                                    Negali būti.

                                    Comment


                                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                      Negali būti.
                                      Neprakaituok Edd. Smirda. Žmogus išreiškė savo nuomonę, o tu eilinį kart į kraštutinumus puoli

                                      Comment


                                        Parašė Nedas Rodyti pranešimą
                                        Neprakaituok Edd. Smirda. Žmogus išreiškė savo nuomonę, o tu eilinį kart į kraštutinumus puoli
                                        Jei šis pranešimas būtų adresuotas ne man, būčiau skyręs pražangą už "Forumiečių įžeidinėjimas", bet dabar kažkaip netaktiška būtų iš mano pusės.

                                        Manau visi gali įvertinti kur čia pas mus tie kraštutinumai randasi...

                                        Comment


                                          Estukai įdomūs personažai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X