Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ir kodė taip gaunas visada...
    Butu fantastika sudalyvaut, bet kita sav. bus labai sunki, tad privalau ruostis.

    Comment


      Parašė specz Rodyti pranešimą
      As gal ir prisijungciau, tik penktadienio vakaras uzimtas ir sestadieni tik nuo 17:00 kokiu. Del nakvynes jiems, tai viena gal ir galeciau priimti, bet sansu nedaug ir neatejus savaitgaliui pasakyti negaliu.
      Na, jie ir atvyksta tik šeštadienį, o jei prisijungumei vakare taip pat neblogai būtų
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Na ekskursija būtų neblogai, bet "krose" dalyvauti negalėčiau.

        Comment


          Ką reiškia "krosas"?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Aš pasistengsiu šeštadienį vakare prisijūngti jei įšeis tai padaryti

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
              Aš pasistengsiu šeštadienį vakare prisijungti, jei išeis tai padaryti
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                Na ką bepadarysi , prastas iš manęs lietuvis

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                  Ką reiškia "krosas"?
                  Virš 3km pestute. Aš su ramentais. Susitikti norečiau, bet toli eiti negalėsiu.

                  Comment


                    Kas atsitiko, jei ne paslaptis?

                    Comment



                      Panašiai

                      Comment


                        Užuojauta

                        Comment


                          Užuojauta - ne geriausias jausmas. Visko būna. Ypač lenktininkų šeimoje

                          Comment


                            baisiai . uzjauciu
                            Yours sincerely,
                            Vaida.

                            Comment


                              ech, mielai prisijungčiau, deja kaip tik šį savaitgalį reziduosiu Rygoje, tad smagaus susitikimo ir pavaišinkit kaimynus šiuo gėrimėliu, tikrai prisimins šią viešnagę

                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                Tai kas dar prisijungtų?
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Mantai, vidury nakties nuvesk tuos estukus į šnipiškių gilumą ir palik, tegul grožisi mūsų NMC.

                                  Comment


                                    Gal nereikėjo atskleist mano plano. Dar kas nors išduos
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Edd ir Mantai, as tikiuosi, kad jus kalbant nerimtai (del Snipiskiu). Sveciu akis reiktu kreipti kuo toliau nuo tos vietos.

                                      Comment


                                        Kaip suprantu, svečių priėmimo programa aiški: pasigurkšnojimas puikaus Žalgirio gėrimo naktį Šnipiškių rajone. Galiu garantuoti, savo iškylą į Vilnių jie ilgai prisimins
                                        beg, borrow and steal

                                        Comment


                                          Taigi, su jais ryt susitinku 11 val. ryto Europos aikštėje, kur galvosim, ką jie norėtų nuveikt. Kas netingės, gali taip prisijungt.
                                          Tie, kas prisijungs vėliau - lai prisimena mano numerį (+37068549199) ir skambteli ar parašo sms pasiteirauti, kurioje vietoje mes esame. Kažkas veikiama turbūt bus visą dieną ir vakare. Sekmadieniui dar taip pat galima kažką galvot.
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X