Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • spirit
    replied
    Labas. Ne, nebevyksta.

    Komentuoti:


  • Martin Van
    replied
    Sveiki, ar vyksta Vilniuje susitikimai? Kaip suprantu reikia patekti į VeidąKnygės grupę

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Aš Šiauliuose organizuoju. Rytoj šeštą prie gaidžio.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė RS4 Rodyti pranešimą
    spirit, kada ir kur buvo paskutinis miestai.net susitikimas?
    Matau kad buvo ir užsienyje daryta.
    Paskutinis sėkmingas bandymas per čia, forumo platformoje, kažką susiorganizuot buvo jau net nebepamenu kaip seniai

    Komentuoti:


  • Milwaukee
    replied
    RS4 jau antra syki per savaite keiti kailiuka, bet vistiek ant kaktos parasyta, kad esi is MASKVOS

    Komentuoti:


  • RS4
    replied
    spirit, kada ir kur buvo paskutinis miestai.net susitikimas?
    Matau kad buvo ir užsienyje daryta.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Vyksta tie susitikimai. Bet viską darome feisbuko erdvėje, nes yra nusistovėjęs lankytojų ratas, o naujų lankytojų sunkiai sekas forume surast. Ir tai jau tapo nebe forumiečių susitikimais, tiesiog draugų susitikimais. Bet jei yra norinčių- tai prašom

    P.s. šiuo metu aš su vienu forumiečiu keliauju po Žemaitiją ir konkrečiu momentu randuos Plateliuose
    Paskutinis taisė spirit; 2015.05.02, 21:31.

    Komentuoti:


  • dr-rox
    replied
    Būtų įdomu sudalyvaut iš tikro tokiam

    Komentuoti:


  • Elinateja
    replied
    Ar dar vyksta forumiečių susitikimai Vilniuje?

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
    Tikrai norėčiau sudalyvauti, bet fiziškai galiu tik po kovo 12d.
    Tas tai ne problema. Męs gan dažnai rengiam susitikimus. Tiesa, pasitarimai vyksta feisbuko erdvėje, nes čia pasiūlymai susirinkt pastaruoju metu labai mažai dėmesio sulaukia.

    Jei tave tai iš tikrūjų domina ir tu naudojiesi feisbuku, tai gal gali duot man per AŽ savo duomenis ir aš tada pakviesiu tave į draugus ir prijungsiu tave prie mūsų etatinių susitikimų narių "pasitarimo grupės". Kaip tau tai?

    Komentuoti:


  • Ciurlionis
    replied
    Tikrai norėčiau sudalyvauti, bet fiziškai galiu tik po kovo 12d.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Na tai ar bus norinčių susieit (nekalbu apie etatinius dalyvius)?

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
    O dabar planuojamas koks nors susibūrimas ar ne?
    Kaip ir yra planų artimiausiu metu paminėti forumo jubiliejų. Aš apie tai jau rašiau temoje apie susitikimus Vilniuje, bet kažkodėl didelio entuziazmo nesulaukiau. Gal ta tema tiesiog nepastebima?

    Komentuoti:


  • Ciurlionis
    replied
    O dabar planuojamas koks nors susibūrimas ar ne?

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Na tai mes visi veiklos turim, pinigai iš dangaus nekrenta, bet laiko randam susieiti
    Tai, kad ne visi forumo dalyviai susieina. Vieni randa, kiti neranda, treti kazka kito tuo laiku sugalvoja veikti.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė udrius Rodyti pranešimą
    nepyk, alaus negeriu, šnapso irgi, veiklos turiu, pinigų niekas man ant lėkštutės neatneša, taip kad nnėra kada vaikščioti į susitikimus
    Na tai mes visi veiklos turim, pinigai iš dangaus nekrenta, bet laiko randam susieiti

    Komentuoti:


  • udrius
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Na tik jau nereikia čia lia lia apie nikųs ir drąsą. Buvo organizuotas ne vienas forumo susitikimas tiek Kaune, tiek Vilniuje. Nei viename tu iš jų nedalyvavai. Jei būtum dalyvavęs, tai gal ir diskusijos su tavim prie bendro stalo būtų buvusios kitokios nei čia.
    nepyk, alaus negeriu, šnapso irgi, veiklos turiu, pinigų niekas man ant lėkštutės neatneša, taip kad nnėra kada vaikščioti į susitikimus

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė udrius
    Egiuxz - man negėda - nes aš čia esu savo vardu ir atsakau už savo žodžius. O visi JŪS kai esate? Pasislėpę už nieko nereiškiančių nikų ir bijantys savo minčių, drąsus tik čia.
    Na tik jau nereikia čia lia lia apie nikųs ir drąsą. Buvo organizuotas ne vienas forumo susitikimas tiek Kaune, tiek Vilniuje. Nei viename tu iš jų nedalyvavai. Jei būtum dalyvavęs, tai gal ir diskusijos su tavim prie bendro stalo būtų buvusios kitokios nei čia.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    per Kaziuko mugę?
    Galima ir taip, nors forumo gimtadienis yra kovo 1-ą.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    per Kaziuko mugę?

    Komentuoti:

Working...
X