Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Nikas - bet kada*

    Comment


      #22
      Aš, deja, galėčiau tik Sausio 1-5 d.
      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

      Comment


        #23
        Parašė blitz
        Aš, deja, galėčiau tik Sausio 1-5 d.
        Gal ir nieko būtų, jei tai nebūtų metas prieš egzų maratoną
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #24
          Parašė Mantaz
          Gal ir nieko būtų, jei tai nebūtų metas prieš egzų maratoną
          Tiesa

          Comment


            #25
            Na organizatoriau, sakyk jau konkrecia diena. Is pirmo kada bus susitikimas

            (veliau kokia valanda ir dar veliau vieta)

            Comment


              #26
              Ar visiems tiktų gruodžio 29, ketvirtadienis?
              Dėl vietos - aš būčiau visai nieko prieš pažaisti boulingą - jei susitiktume iki 17 val, "Cosmic Bowling" 1 takelis kainuoja 20 Lt valandai (~ 5 Lt 1 žmogui ). Jei būtų noro, susitikimą būtų galima pratęsti kokiam nors kabake ar panašiai

              Comment


                #27
                Parašė Vaidas
                Ar visiems tiktų gruodžio 29, ketvirtadienis?
                Dėl vietos - aš būčiau visai nieko prieš pažaisti boulingą - jei susitiktume iki 17 val, "Cosmic Bowling" 1 takelis kainuoja 20 Lt valandai (~ 5 Lt 1 žmogui ). Jei būtų noro, susitikimą būtų galima pratęsti kokiam nors kabake ar panašiai
                Gal ir tiks, sunku pasakyti. Dėl baulingo tai nžn, gėda prisipažinti, bet niekad nežaidęs
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  / Boulingas tikrai turėtų patikti Pakankamai nebrangi ir labai smagi pramoga

                  Comment


                    #29
                    Parašė Mantaz
                    Gal ir tiks, sunku pasakyti. Dėl baulingo tai nžn, gėda prisipažinti, bet niekad nežaidęs
                    Jau matau boulingo nugaletoja. Kaip taisykle ne karto nezaides zaidejas laimi pries visus zaidzianciuosius. Taip ir man buvo ir mano draugui ir t.t.

                    Tai diena atrodo visai tinkama. laikas irgi. Va klausimas. Ar iskart susitinkam prie boulingo? nes nelabai zinau kur jis randasi.

                    O ka paciame boulinge nera kabakelio kokio?

                    Comment


                      #30
                      Tai gal jau galima pradėt lažintis?
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #31
                        Na dėl vieno žmogaus manau nieks nieko nekeis... diena tinka. Tačiau žaisti aš nelabai įstengsiu aš kolkas vaikštau su ramentu.
                        Dėja...

                        P.S. O į neblogą kabaką ar klubą - su malonumu!

                        Comment


                          #32
                          laimetojui statom po 0.5 bokalo alaus. Bokalus gales pasiimti laimetojas, o kas viduje tai jau pasidalinsim kaip nors

                          Comment


                            #33
                            Kažkaip nedaug žmonių atsakė į paskutinį klausimą, tad klausiu vėl, nes laiko liko labai nedaug - kas norėtų ketvirtadienį susitikti ir pažaisti boulingą?

                            Manau geriausia būtų susitikti prie "Coca-Cola plaza" apie 14.30. Nuo kino teatro iki boulingo - apie 15 min. kelio. Pora valandų žeidimo kainuotų apie 10 Lt žmogui. Paskui susitikimą būtų galima pratęsti kokiam nors kabake

                            Kol kas aiškūs atsakymai tik iš Bizkit-D ir Niko. Kaip supratau, Mantaz ir Jozikas dalyvaus, jei galės. Laukiu kitų atsakymų

                            Comment


                              #34
                              Jozikas , nedalyvaus. Sorry, bet ketvirtadieni turiu reikalu

                              Gero susitikimo

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #35
                                Labai good. Na lekiu paziuresiu i jusu foto. Reiks kazkaip atpazinti juk

                                O gal kokia veliava turit su "miestai.net" uzrasu

                                Comment


                                  #36
                                  Butu gerai kokia sausio ~10 ! Bet ketvirtadieni irgi imanoma tik aisku po darbo.
                                  Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                  Comment


                                    #37
                                    Vaidas
                                    "Manau geriausia būtų susitikti prie "Coca-Cola plaza" apie 14.30."

                                    O kodel taip anksti? as tai galiu bet kada, bet turbut gal kas nors dirbs dar. na nzn nieks neparaso kelinta kam geriausiai butu

                                    Comment


                                      #38
                                      sorry chebra.. tarpusventis.. nebus manes...

                                      Comment


                                        #39
                                        Gero "Baliaus" jums

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          #40
                                          / Dėl boulingo tikrai nieko nebus
                                          Išgirdau atsiliepimą tik iš Bizkit-D, o dviese žaist būtų kažkaip keista

                                          Nebent yra daugiau norinčių susitikt kokiam nors kabake vakare...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X