Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Facebook

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ na tai aisku kai pastoviai forume komunistiskai nusisneki tai ir geda prisipazint kas esi.

    Galu gale tu saves ziurek o ne kitiem diktuok kaip jiem rasytis, ar tu galvoji kad be tavo "labai protingos" galvos patarimu prazus visi aplinkiniai?

    Comment


      O kuo blogai rašyti komentarus Delfyje (ar bet kur kitur interneto erdvėje) pasirašant vardu ir pavarde?
      P.s. Feisbuko nenaudoju, bet komentarus internete rašau ne incognito
      N N N

      Comment


        /\ bet tu šiame forume incognito Kodėl aš nerašau forumuose savo tikro vardo ir pavardės bei nededu foto, nes mėgstų padiskutuoti įvairiomis temomis, keisti nuomonę, kartais provokuojant vardan sportinio intereso, parašyti nuomonę kažkiek ir priešingą savajai O kadangi gan nemaža žmonių dalis yra "prie panetkių", ar bent jau iš dalies, tai gali sudaryti neteisingą įspūdį žmonėms iš realaus gyvenimo

        Comment


          Parašė Tomizmas
          „Facebook“ veidų atpažinimo sistema – grėsmė privatumui

          Mane jau pradeda knisti tas provatumo nebuvimas internete - norisi dingti lauk iš tų visų snukiaknygių, ar bent ištrinti nuotraukas. Prie to paties: man iš tikrųjų juokinga, kai žmonės toje snukiaknygėje susirašę vardus ir pavardes, kaip mokinukai mokyklos dienyne. Kam to reikia internete? Kam reikia - tie žino kas tu, kas nežino - tiems ir nereikia. Net negallvoju kažkokiame Facebooke rašytis pilno vardo ir pavardės. Tai gal ir Delfyje rašykim komentarus pasirašydami pavardėmis, jeigu jau taip?
          Jau toks important tas Tomizmas, ką tu ką tu. Slepia vardus ir pavardes. Nesidėk nepažįstamų ir nereikės verkt dėl vardo. Niekas neprašo dėtis pilnos gimimo datos ar asmens kodo

          Comment


            Aha, andyour slapukas - gali rašyti vienaip, o galvoti kitaip.

            Comment


              išsibraukiau iš FB ir tuo esu labai patenkintas, nes jame jokios potencialios naudos.
              ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
              - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

              Comment


                Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                Aha, andyour slapukas - gali rašyti vienaip, o galvoti kitaip.
                Tik kartais, vardan sportinio intereso paoponuoju Ir šiaip, mano pamąstymai dažnai nėra standartiški/kasdieniniai, todėl žmonės linkę juos neteisingai interpretuoti, nors tai tik mano žmogiškas smalsumas

                Comment


                  Parašė rat
                  Kam tas feisbukas? Kad 150 nepažįstamų žmonių asmenines nuotraukas žiūrėtų?
                  Per facebook gali surasti beveik visus draugus, kolegas, pažįstamus Tokia kaip telefonų knyga, tik daug išsamesmė Niekas neliepia dėti ten nuotraukų. Pvz. Skype viena nuotrauka ir kelios detalės apie save.

                  Comment


                    Neturiu Facebook ir nereikalingas man jis. Feisbuką man atstoja Skaipas ir telefonas.
                    Mados reikalas, nusibos žmonėms, atsiras kažkas kito ir užmirš tą feisbuką. Panašiai nutiko su MySpace, mažai jau jį kas turi.

                    Comment


                      Parašė andyour Rodyti pranešimą
                      Per facebook gali surasti beveik visus draugus, kolegas, pažįstamus Tokia kaip telefonų knyga, tik daug išsamesmė Niekas neliepia dėti ten nuotraukų. Pvz. Skype viena nuotrauka ir kelios detalės apie save.
                      Visu draugu ir kitu zmoniu, su kuriais as megstu ir noriu bendrauti telefonu numerius ar skype adresa visada turiu. Tad sis "privalumas" labai greitai atkrenta.

                      Comment


                        Man visos panašios sistemos puikiai atstoja kontaktų knygutę. Be to, bendrai smagus daiktas, jeigu naudotis su protu.

                        Comment


                          Parašė andyour Rodyti pranešimą
                          Per facebook gali surasti beveik visus draugus, kolegas, pažįstamus Tokia kaip telefonų knyga, tik daug išsamesmė Niekas neliepia dėti ten nuotraukų. Pvz. Skype viena nuotrauka ir kelios detalės apie save.
                          Būtent. Susiradau pusbrolius, pusseseres, kurių net nežinojau, kad turiu.

                          Comment


                            Parašė andyour Rodyti pranešimą
                            Per facebook gali surasti beveik visus draugus, kolegas, pažįstamus Tokia kaip telefonų knyga, tik daug išsamesmė Niekas neliepia dėti ten nuotraukų. Pvz. Skype viena nuotrauka ir kelios detalės apie save.
                            tai yra skype ir pakanka, o kam FB?
                            ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                            - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                            Comment


                              mano viena drauge manekene ir sokeja deda savo foto, kad kitos panos pavydetu, va jums ir nauda

                              Comment


                                Aš tai pasižiūriu, ką vakar veikiau feisbuke.. Kartais nustebina ;D

                                Comment


                                  Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                  mano viena drauge manekene ir sokeja deda savo foto, kad kitos panos pavydetu, va jums ir nauda
                                  O po to turkai visokie pradeda atakuot . Tokių draugių visi turbūt turim drauguose ..
                                  Tiesiog viską su protu reikia daryti - mano užtagintų nuotraukų niekas nemato, kas neturi drauguose gali matyti tik vardą, pavardę ir network'ą.

                                  Comment


                                    Kaltinti facebook'ą tuo, kad atskleidžia per daug asmeninių detalių apie tave yra tas pats, kas kaltint automobilį, kad viršijai greitį. RTFM!

                                    Comment


                                      Yra ir labai naudingų dalykų tam FB: http://www.facebook.com/Fotor.lt

                                      Comment


                                        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                        Kaltinti facebook'ą tuo, kad atskleidžia per daug asmeninių detalių apie tave yra tas pats, kas kaltint automobilį, kad viršijai greitį. RTFM!
                                        Owned

                                        Parašė Rimantas Rodyti pranešimą
                                        Yra ir labai naudingų dalykų tam FB: http://www.facebook.com/Fotor.lt
                                        Spameris

                                        Comment


                                          naudoju facebook jau trys metai kokie ir tikrai nesiskundžiu
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X