Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Facebook

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nu gi susimildami pagalvokit truputį prieš laikindami ir šėrindami, visų pirma - kas jums iš to, visų antra - ko tuo siekiama. Nemokamų pietų nebūna.

    Comment


      Labai pykstu, kai žmonės "šarina" visokius a le "spausk patinka ir dalintis". Paprastai taip elgiasi nemanieringi, nekultūringi ir buki žmonės.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Labai pykstu, kai žmonės "šarina" visokius a le "spausk patinka ir dalintis". Paprastai taip elgiasi nemanieringi, nekultūringi ir buki žmonės.
        Labiausiai nervina, kai pačiam nežinant "šarina" draugams visa tai koks nors puslapis/grupė, kurią esi palaikin'ęs. Atitinkamai visa ta informacija eina pas mane iš draugų jiems to net nežinant.
        Flickr

        Comment


          Patarimas vienintelis - nelaikinkit visokių generinių grupių a-la "myliu savo mamą", "aš už Meilutytę" ir pan. Ypač būkite apdairūs instaliuodami bet kokius appsus. Jeigu išmetamas tekstas, kad sutinkate, jog appsas už jus postintų info jūsų ir draugų sienose - velniop. Net neprasidėkit.

          FB dabar jau listinguojasi biržoje ir spaudimas būti pelningiems tik augs. Todėl nepamirškit, kad dabar tai visų pirma marketinginis įrankis, o jau tik po to soctinklas.
          Paskutinis taisė vytauc; 2012.12.12, 23:16.
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            Kartais ir nenorint to pasitaiko. Tokiais atvejais raportuoju tokį puslapį kaip spam'ą.

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Labiausiai nervina, kai pačiam nežinant "šarina" draugams visa tai koks nors puslapis/grupė, kurią esi palaikin'ęs. Atitinkamai visa ta informacija eina pas mane iš draugų jiems to net nežinant.
              Vieną dieną man facebukas įpiršo video kurį norėjau pažiūrėti, bet kad pamatyt reikia paspaust "patinka" ; bet kaip aš galiu sakyt patinka, jei aš jo dar nemačiau ? Tad surizikavau ir paspaudžiau patinka, to neužteko - reikėjo dar keliu patinka paspaudimu. Nusprendžiau daugiau nebežaist ir likau to video nematęs. Bet kai žmona man parodė ant ko aš prilaikinau, pasijutau apgautas,nors tai buvo tik kažkokios reklamos, bet aš ant tos snukiaknygės supykau labai stipriai. Velnias žino ką jie ten be manęs gali prilaikinti ar dar ko pridaryt.
              Spjoviau ant to buko,susiradau kaip panaikinti savo paskyrą, ir panaikinau.
              LIETUVA - MAKEDONIJA 110 : 102

              Comment


                Aplodismentai. Sveiki atvykę į gyvenimą be facebook'o. Man jis irgi nepraeina taip sakant. O bendravimo palaikymui atrandu kitų būdų.

                Comment


                  O taip , beveik metai , o gal ir daugiau be facebuko ir jokio noro ten grįžti.
                  Tik va ką daryti su mirusiojo žmogaus paskyra ? Jokiu slaptažodžiu nežinau, bet paskyrą panaikint noriu. Ką daryti tokiu atveju ?
                  LIETUVA - MAKEDONIJA 110 : 102

                  Comment


                    Parašė judosius Rodyti pranešimą
                    O taip , beveik metai , o gal ir daugiau be facebuko ir jokio noro ten grįžti.
                    Tik va ką daryti su mirusiojo žmogaus paskyra ? Jokiu slaptažodžiu nežinau, bet paskyrą panaikint noriu. Ką daryti tokiu atveju ?
                    https://www.facebook.com/help/408583372511972/

                    Comment


                      Luleå Data Center - pirmasis Facebook centras Europoje

                      Vakar Švedijos poliariniame miestelyje Luleå oficialiai atidarytas pirmasis Europoje (ir už JAV ribų) Facebook duomenų ir paslaugų centras "Luleå Data Center".

                      Socialinis tinklas „Facebook“ Švedijos šiaurinėje dalyje oficialiai atidarė naują duomenų centrą. Tai pirmasis toks „Facebook“ centras, esantis už Jungtinių Amerikos Valstijų ribų. Jis bus atsakingas už socialinio tinklo duomenų iš Europos administravimą – kitaip tariant, rūpinsis daugiau nei 350 mln. „Facebook“ vartotojų iš Europos informacijos apdorojimu ir saugojimu.
                      Centras duris atvėrė kaip tik tuo metu, kai pasaulyje verda aistros dėl JAV nacionalinės saugumo agentūros slapta vykdyto duomenų rinkimo. Paslaptį atskleidė agentūrai dirbusios bendrovės darbuotojas Edwardas Snowdenas.
                      E. Snowdenas papasakojo apie dvi programas, susijusias su milijardais telefoninių įrašų kaupimu ir duomenų stebėjimu internete per tokias bendroves kaip „Google“ ir „Facebook“.
                      Švedijos valdžios pareigūnai sako, jog šalies įstatymai duomenų centro kūrimui neprieštarauja. Oficialiame duomenų centro pareiškime teigiama, jog jis yra vienas iš veiksmingiausių ir labiausiai patikimų visame pasaulyje.
                      Duomenų centrui itin tinkamas Liuleo klimatas – jis vienas šalčiausių visoje Švedijoje, tad tūkstančiams serverių tikrai patiks gaivus šaltis. Be to, centras tik vandens pagamintą elektros energiją.
                      Liuleo yra maždaug už 1000 kilometrų į šiaurę nuo Švedijos sostinės Stokholmo. Centrą sudaro trys atskiri serveriams skirti pastatai, kurių kiekvieno plotis – 28 tūkst. kvadratinių metrų.
                      (c) bloomberg.com


                      (c) facebook.com


                      (c) facebook.com


                      (c) bloomberg.com


                      (c) facebook.com


                      (c) bloomberg.com


                      (c) facebook.com


                      Daugiau informacijos: Bloomberg, Facebook, #418.
                      Video: http://tv.delfi.lt/video/9h5jH4Yo/#c.
                      Paskutinis taisė Silber418; 2013.06.15, 22:39.

                      Comment


                        Sveikučiai,
                        studijoms pradėjau vykdyti tyrimą apie socialinius tinklus. Viena iš jo dalių - internetinė apklausa. Būčiau labai dėkingas, jeigu galėtumėt sudalyvauti.

                        Apklausos nuoroda: http://apklausa.lt/f/socialiniai-tin...s/new.fullpage

                        Pasidalinkit ir su draugais! Ačiū dar kartelį.

                        P.S. Rezultatai yra prieinami visiems, todėl galėsit ir patys kažkur panaudot, jeigu kam reikės.

                        Comment


                          Neseniai darbe teko diskutuoti apie socialinius tinklapius ir jų poveikį. Turbūt daugelis pauuglystėje (ar net dabar) turėjo ir naudojosi one.lt. Kada atsirado facebookas, „perėjau“ ten, one.lt palikau ir užmiršau. Šiandien po kokių 3 ar daugiau metų prisijungiau prie one.lt. Vaizdas švelniai tariant šokiravo. Kol buvau prisijungus (maždaug 20 min.) sulaukiau toooookių pasiūlymų, kad.... Daugelis žinučių prasidėdavo „labas gražuole“, „gal galėtumėm kartu praleisti vakarą, užmokėčiau“ ir pan. Atrašius, jog tokie pasiūlymai nedomina buvau išvadinta arogantiška, fyfa ir net k.... Juokingiausia, kad tokie gerbėjai dauguma buvo perkopę 50 metų. Nors buvau įsitikinus, kad dabar one.lt tai paauglių ir vaikų puslapis.

                          Comment



                            Taip gaunasi, kad pazinciu portalas
                            AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                            Comment


                              Parašė booraz Rodyti pranešimą

                              Taip gaunasi, kad pazinciu portalas
                              Galima sakyt, kad čia mišinys facebook ir draugas.lt
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Galima sakyt, kad čia mišinys facebook ir draugas.lt
                                Niekad draugas.lt anketos neturėjau (ir manau neturėsiu). Bent prieš kelis metus (kada naudojaus one.lt), tikrai nebuvau sulaukus tiek daug nešvankių pasiūlymų. Nors nuotraukos tos pačios, t.y įkeltos prieš keturis ir daugiau metų

                                Comment


                                  Parašė Kristinėlė Rodyti pranešimą
                                  Niekad draugas.lt anketos neturėjau (ir manau neturėsiu). Bent prieš kelis metus (kada naudojaus one.lt), tikrai nebuvau sulaukus tiek daug nešvankių pasiūlymų. Nors nuotraukos tos pačios, t.y įkeltos prieš keturis ir daugiau metų
                                  Niekam neįdomu.

                                  Comment


                                    Bet sakau, jei seniau nebūdavo (arba pasitaikydavo labai labai retai) nešvankūs pasiūlymai, tai dabar vien tik tokie

                                    Comment


                                      Registruojuos i one.lt, priimciau pora nesvankiu pasiulymu is damu.

                                      Comment


                                        Kalbant apie Facebook, ar niekam neužknisa tai, jog nuotraukų kokybė yra žiauriai suprastinama? Atrodo foto kaip darytos su 10 metų senumo telefonu. Nepadeda nei dydžio, nei rezoliucijos mažinimas, vis tiek įkėlus nuotrauką iš jos padaro kažkokį keliasdešim kB dydžio klecką.
                                        Paskutinis taisė Lettered; 2013.11.01, 19:54.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Situo vadovavaisi:

                                          We automatically take care of resizing and formatting your photos for you. If you'd like to use more advanced techniques to make your photos look better, try these tips:

                                          Resize your photo before you upload it. These are the sizes we support: Regular photos 720 px, 960 px, 2048 px
                                          Cover photos 851 px by 315 px


                                          If you use a 2048 px photo, make sure to select the High Quality option when you upload it.

                                          To avoid compression when you upload your cover photo, make sure the file size is under 100 KB.

                                          Save your image as a JPEG with an sRGB color profile.


                                          ?

                                          Jei fotografai pradetu kelt savo pilno dydzio foto stipriai suletetu viskas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X