Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Facebook

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sekmės toliau naudojant
    ______________
    The Division Bell

    Comment


      Čia man vienam feisbukas vėl šaibom vaikšto?
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Gal gali detalizuoti? Man Feisbukas veikia, kaip visuomet.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Gal gali detalizuoti? Man Feisbukas veikia, kaip visuomet.
          Jau gal bent 10min. nepasikrauna kaip reikiant:

          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Ar tik su Chrome, ar ir su kitomis naršyklėmis?

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Ar tik su Chrome, ar ir su kitomis naršyklėmis?
              Jo, tik su Chromu. Matyt čia jau nebe feisbuko bėda, o Chromo.
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                Jo, tik su Chromu. Matyt čia jau nebe feisbuko bėda, o Chromo.
                Pats naudoju facebook per "Google chrome" ir viskas sklandžiai veikia . Greičiausiai bėdos su kolegos naršykle
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Man su Chrome jokių bėdų Tiesa vis chat'as durniuoja pastaruoju metu
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Prieš kelias svaiates man buvo kilusi panaši ar tokia pati problema, kai kažkodėl Feisbukas pilnai nepasikraudavo su Chromu (tiesiog ėmė ir pasidarė be jokios priežasties). Jei gerai pamenu, tiesiog išvaliau visą "browsing history". Jei nepadės, reiktų perinstaliuoti Chromą.

                    Comment


                      John, dėkui. Išvaliau "browsing history" ir dabar viskas gerai veikia
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Va tiesa man dar su Android aplikacija bėdų yra, vis erorus kraunant mėtyt pradėjo
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                          Va tiesa man dar su Android aplikacija bėdų yra, vis erorus kraunant mėtyt pradėjo
                          Kažkada pabandžiau ir labai greit ištryniau aš tą aplikaciją. Totalus š... Man nepatiko. Jau geriau per Androidinę naršykle eit.
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Parašė spirit Rodyti pranešimą
                            Kažkada pabandžiau ir labai greit ištryniau aš tą aplikaciją. Totalus š... Man nepatiko. Jau geriau per Androidinę naršykle eit.
                            Na nežinau kaip buvo ankščiau, bet dabar, bent jau man, iki pastarųjų dienų nesklandumų, apps'as buvo patogesnis nei naršyklinė versija. Nežinau kaip su kitais tel., bet S-II labai patogiai visi notification'ai lenda ir yra prieinami niekur neinant. Ipad'e ir Symbiane man apps'ai kur kas mažiau patinka
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              Skaitau, kad Tailande jau imamas 9batu per savaite mokestis uz naudojimasi siuo laiko gaisinimo ir asmenines informacijos rinkimo, platinimo bei snipinejimo irankiu.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                Skaitau, kad Tailande jau imamas 9batu per savaite mokestis uz naudojimasi siuo laiko gaisinimo ir asmenines informacijos rinkimo, platinimo bei snipinejimo irankiu.
                                Kur čia taip skaitei?

                                Comment




                                  Oops! Google Chrome could not find www.facebook.com
                                  Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                  Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                  Comment


                                    O ką galvojat apie FB konkursus? Kartais gundausi kokiu geru prizu, pvz, planšetinį kompą dabar pralošinėja - https://www.facebook.com/eSenukai/app_216924904991602, tik nž, kiek tikri tie konkursai. Gal kas esate laimėję ką nors? Aš tik vieną savo draugę žinau, kuri laimėjo kelionę į Paryžių FB

                                    Comment


                                      Parašė lagaminas Rodyti pranešimą
                                      O ką galvojat apie FB konkursus? Kartais gundausi kokiu geru prizu, pvz, planšetinį kompą dabar pralošinėja - https://www.facebook.com/eSenukai/app_216924904991602, tik nž, kiek tikri tie konkursai. Gal kas esate laimėję ką nors? Aš tik vieną savo draugę žinau, kuri laimėjo kelionę į Paryžių FB
                                      Yra ir nemažai apgaulės atvejų. Šiuo atveju manau visai neblogai būtų paprasčiausiai parašyti e-mail senukams ir paklausti, ar iš tiesų yra vykdoma tokia akcija.

                                      Ką tik užmečiau akį į e-senukai.lt ir bent jau 7-toje skaidrėje aprašoma ši akcija

                                      Comment


                                        Apgaulės atvejai dažniausiai pasitaiko visokiuose fanų puslapiuose ar tai kokiuose juokeliuose.Dažniausiai taip bandoma prisivilioti žmoniu like paspaudimų,o kai tu žmonių puslapyje buna pakankamai,tai dažnai parduoda tą puslapį.Kas netyngi darosi pinigus iš betko.

                                        Comment


                                          Na, atsirinkt reikėtų tas akcijas ir konkursus... Vasaros gale laimėjau du bilietus į Amsterdamą iš Ecolines facebook'o tinklapio. Bet tada jau ir matosi, kad tokie konkursai tikri, skirtingai negu įdedamos nuotraukos kokio nors fotoaparato ar telefono, liepiama spaust share bei like ir tada jau tu - kandidatas. Beje, tame Ecolines konkurse nieko panašaus į like ir share spaudinėt nereikėjo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X