Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Facebook

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    naudoju
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      #22
      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
      Facebookas yra liga, kai naudoji jį tada kai nėra kas veikt, bet deja nepastebi, kad neturi ką veikt, nes esi ligonis, ir tingi šikną pakelt, kad išeit į lauką ir pabendraut su žmogum akis į akį
      omg

      Žinai, žiauriai nuskambėjo. Tikiuosi pykčio nelaikai ant to kas į tą FaCeBoKa įtraukė

      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
      Meluoji ir neraudonuoji
      Čia jau liga
      Paskutinis taisė Irma; 2010.03.11, 16:33.
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        #23
        Parašė Irma Rodyti pranešimą
        omg

        Žinai, žiauriai nuskambėjo. Tikiuosi pykčio nelaikai ant to kas į tą FaCeBoKa įtraukė



        Čia jau liga
        Ne, jei galima ant ko pykt dėl tokių dalykų,tai, nebent tik ant savęs, kad įninki į tai labiau nei reikia

        Comment


          #24
          O Vat butent Facebookas manes visai nesusirgdino. Nelabai man idomus tie FB pasiulymai is draugu kazkur kazka prisijungti. Esu jame vien del to, kad daugelis draugu gyvena uzsieni ir saunu yra pamatyti atsinaujinancias foto, o visi tie zaidimai man nesuprantami. Sakyciau, kad Facebookas siek tiek nuobodokas.

          Comment


            #25
            Nu Tomizmai 10 balų už post'ą Į šiaip linksmą galime kelti ir nominuoti į metų bajerį apie one.lt brandą Sorry, bet tikrai nieko kraupesnio už one.lt virtualioj erdvėj tikriausiai nežinau
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              #26
              Parašė Tomizmas
              Jus kviečia prisijungti prie Farmwille
              Jus kviečia prisijungti prie Happy Smiles
              Jums atsiuntė širdelę per Trali Vali Gifts
              Jums atsiuntė besišypsančią karvę per...
              ]

              Tomizmai, bent jau garsiai nesakytum, nes, kaip sakoma, pasakyk, kas tavo draugas - pasakysiu kas tu. Tokie pakvietimai priklauso grynai nuo tavo draugų. Pvz. aš tokių pakvietimų gaunu gal 1-2 per mėnesį.
              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                #27
                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                O blyn, tavo ferma didesnė

                Aš nors ir turiu farmville, tačiau nežaidžiu, nes neįdomu. Geriau jau savo meiles "stalkint"
                Sakau dėl ko mano puslapis taip dažnai lūžta dėl "too many requests"
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  #28
                  Įdomu kas kraupiau - facebook manija ar one.lt manija

                  Comment


                    #29
                    Sakyk Tu ką nori, bet vyresnio amžiaus one.lt narių aš nesu matęs Visiški vienetai. Pats jau senokai nesinaudoju ir išėjau tikrai ne dėl kieno nors formuojamos man nuomonės. Senų seniausiai one.lt mano buvo atsumiantis tinklapis ir retsykiais užsukdavau tik dėl kelių asmenų su kuriais neturėjau kito kontakto. Atsirado facebook, one.lt nebeteko man prasmės, nes paskutiniai one.lt mano pažįstami nariai perėjo į fb. 90proc. one.lt esančios liaudies yra tokie asmenys su kuriais aš nenorėčiau bendrauti
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      #30
                      Žinoma naudoju fb. O dėl one.lt visiškai sutinku su Hammer nuomonę. Įdomu, ar vis dar jis pakliūna į populiariausių Lietuvos internetinių psl. TOP-5 ?

                      Comment


                        #31
                        Esu užsiregistravęs one.lt ir tai - totalus mėšlas. Plius už viską reikia mokėti, net už narių paiešką. Facebook, tuo tarpu, yra puikus portalas, kurį visiems rekomenduoju!
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment


                          #32
                          Parašė blitz Rodyti pranešimą
                          Esu užsiregistravęs one.lt ir tai - totalus mėšlas. Plius už viską reikia mokėti, net už narių paiešką. Facebook, tuo tarpu, yra puikus portalas, kurį visiems rekomenduoju!
                          Rimtai???

                          Comment


                            #33
                            nenaudoju tiesiog tingiu susikurt ta anketa

                            Comment


                              #34
                              Parašė Irma Rodyti pranešimą
                              Nepopuliarus visiškai.. neturiu ir neplanuoju
                              Aha, ką tik bakstelėjau

                              Comment


                                #35
                                Parašė balabanas Rodyti pranešimą
                                nenaudoju tiesiog tingiu susikurt ta anketa
                                Nepatingėk, visos pastangos atsipirks su kaupu

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                  Esu užsiregistravęs one.lt ir tai - totalus mėšlas. Plius už viską reikia mokėti, net už narių paiešką. Facebook, tuo tarpu, yra puikus portalas, kurį visiems rekomenduoju!
                                  Šiai temai yra lemta patapti "Šiaip linksma" tęsiniu

                                  Comment


                                    #37
                                    Facebooke gali daryt reklamą viskam, onėj gali daryt reklamą tik paslaugom už pinigus visi turbūt supranta kas per paslaugos

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Tomizmas
                                      Šiaip aš daugiau būnu One.lt nes ten dauguma mano realių pažystamų, faina padiskutuoti grupėse (ne tokiose grupėse, tipo "sexjookaj", bet normaliose subrendusiu zmoniu grupese - oneje pilna ivairaus amziaus zmoniu ir tikrai įdomių), bet Facebooke anketa irgi turiu. Ten reciau lankausi, nes ten maziau mano pažįstamų ir grupėse ne taip įdomu.

                                      Beje, man labai keista kaip būdavo seniau stumiama ant One.lt, atseit ten nerimta svetainė, visokie fjorjumjookaj, 30y30 ir t. t., na o kas Facebooke darosi? Kada neprisijungiu, vis meta man viskokias nesąmones:

                                      Jus kviečia prisijungti prie Farmwille
                                      Jus kviečia prisijungti prie Happy Smiles
                                      Jums atsiuntė širdelę per Trali Vali Gifts
                                      Jums atsiuntė besišypsančią karvę per...

                                      Niekaip nesuprantu, kam suaugusiems žmonėms to reikia? Man buvo juokingaiusia, kai Facebooke radau bučiavimosi programą - bučiuoklę Kad ir kiek stumiama ant One.lt, bet net toje svetainėje tokių nukvakimų nėra. Akivaizdus įrodymas, kad ne svetainė svarbu, o kontingentas - buvo varoma ant onės, kad mažvaikių ir durnių svetainė, bet dabar vis labiau akivaizdu, kad durneliai - ir kitoje svetainėje durneliai.

                                      Beje - grupė tiems, kurie nepasidavė masiškai vykdytai varymo ant One.lt psichozei ir supranta, kad ta svetainė - normalus soc. portalas, niekuo ne kitoks nei kiti.
                                      http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=217689033919




                                      P.S. nesusipratėliam - nuotraukoje ne aš. Pati nuotrauka čia įdėta parodyti statistinį minimame internetiniame tinkle besilankantį kontingentą - žemesnio intelekto paaugliai ir pižonai.
                                      Paskutinis taisė pablonis; 2010.03.14, 18:46.

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                        Rimtai???
                                        Jo. Atsimeni tuos laukinio kapitalizmo laikus 199x metais Lietuvoje, kai visi darė ką nori ir išsi*pisinėjo kaip nori? One.lt yra viso to mėšlo produktas, kuriam yra lemta mirti kaip mirė krūva tokio lygio verslinykų Free market & internet FTmfW!
                                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Rimantas Rodyti pranešimą
                                          Aha, ką tik bakstelėjau

                                          O kai aš baksnotis pradedu tai "aš labai užsiėmęs, neturiu laiko bla bla bla"

                                          blitz, čia tai geras

                                          Comment

                                          Working...
                                          X