Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Facebook

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
    Geriau jau savo meiles "stalkint"
    Beje, dėl "stalkinimo" tai reikia labai atsargiai. Atsimenu su draugu sėdėjom prigėrę alaus savaitgalį prieš klubą ir sugalvojom paieškoti tokios panos pagal jos darbo e-mailą (ji policijoje dirba). Įrašėm į paiešką, bet jos neradom. Sakau draugui pabandyk dar kartą ir tas paspaudė kažką. Kitas, ką žinom, išmeta žinutę "an invitation has been sent to bla@bla.bla" Gerai, kad iš jo profilio Likusį vakarą jis buvo žiauriai susinervinęs, nes jis policijoje dirba kartu su ja, bet ją yra matęs gal tik vieną kartą, o ji jo vardą žino

    Dar buvo bajeris kai stalkinau vieną iš buvusių simpatijų. Jos kontaktuose neturėjau, o ji nebuvo įsijungus privatumo. Aš netyčia paspaudžiau kažkokį mygtuką ant jos wallo ir nusiunčiau notification kažkką panašaus į "blitz likes your robot name" ar pan. Žiauru, žiauru.
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      #42
      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
      O kai aš baksnotis pradedu tai "aš labai užsiėmęs, neturiu laiko bla bla bla"

      blitz, čia tai geras
      Su tavim jau prisibaksnojom į valias Dabar gyvai pabaksnosiu, kadanors...

      Comment


        #43
        Parašė groundzer Rodyti pranešimą
        Nepatingėk, visos pastangos atsipirks su kaupu
        man atrodo

        Comment


          #44
          Parašė pablonis Rodyti pranešimą

          Siaip jau koke ten bebutu santykiai ar tai tiesiog tik pokstas,bet tokia nuotrauka bet kokiu atveju demonstruoja nepagarba moteriai(merginai). As asmeniskai tokios savo archyve nelaikyciau.

          Comment


            #45
            Parašė praeivis Rodyti pranešimą
            Siaip jau koke ten bebutu santykiai ar tai tiesiog tik pokstas,bet tokia nuotrauka bet kokiu atveju demonstruoja nepagarba moteriai(merginai). As asmeniskai tokios savo archyve nelaikyciau.

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #46
              Parašė innuendo Rodyti pranešimą
              Rimtai???
              Ten ir už lyties pakeitimą reik 5lt mokėt

              Comment


                #47
                Matomai daugumas one.lt lankytojų yra tokio amžiaus, kad kolkas nežino kokiai lyčiai jie priklauso.

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #48
                  Parašė blitz Rodyti pranešimą
                  Beje, dėl "stalkinimo" tai reikia labai atsargiai. Atsimenu su draugu sėdėjom prigėrę alaus savaitgalį prieš klubą ir sugalvojom paieškoti tokios panos pagal jos darbo e-mailą (ji policijoje dirba). Įrašėm į paiešką, bet jos neradom. Sakau draugui pabandyk dar kartą ir tas paspaudė kažką. Kitas, ką žinom, išmeta žinutę "an invitation has been sent to bla@bla.bla" Gerai, kad iš jo profilio Likusį vakarą jis buvo žiauriai susinervinęs, nes jis policijoje dirba kartu su ja, bet ją yra matęs gal tik vieną kartą, o ji jo vardą žino

                  Dar buvo bajeris kai stalkinau vieną iš buvusių simpatijų. Jos kontaktuose neturėjau, o ji nebuvo įsijungus privatumo. Aš netyčia paspaudžiau kažkokį mygtuką ant jos wallo ir nusiunčiau notification kažkką panašaus į "blitz likes your robot name" ar pan. Žiauru, žiauru.
                  Don't worry, aš kur kas atsargesnė

                  Parašė Rimantas Rodyti pranešimą
                  Su tavim jau prisibaksnojom į valias Dabar gyvai pabaksnosiu, kadanors...
                  Na palauk
                  Paskutinis taisė innuendo; 2010.03.12, 01:12.

                  Comment


                    #49
                    ir fb, ir one.lt yra bendravimo tinklai, ir kiekvienas renkasi ar jais tik susirašyti su draugais ar naudotis ir kitom funkcijom - žaidimai, nuotraukų vertinimai ir pan.
                    bet one.lt lygis apgailėtinas ten bendrauti įmanoma, bet nerekomenduotina gerai kad jo populiarumas lyg ir mažėja
                    o fb naudotis tikrai patogu, nors jis aišku irgi netobulas - spamo visokio pilna..

                    Comment


                      #50
                      Parašė Tomizmas
                      Šiaip aš daugiau būnu One.lt nes ten dauguma mano realių pažystamų, faina padiskutuoti grupėse (ne tokiose grupėse, tipo "sexjookaj", bet normaliose subrendusiu zmoniu grupese - oneje pilna ivairaus amziaus zmoniu ir tikrai įdomių), bet Facebooke anketa irgi turiu. Ten reciau lankausi, nes ten maziau mano pažįstamų ir grupėse ne taip įdomu.

                      Beje, man labai keista kaip būdavo seniau stumiama ant One.lt, atseit ten nerimta svetainė, visokie fjorjumjookaj, 30y30 ir t. t., na o kas Facebooke darosi? Kada neprisijungiu, vis meta man viskokias nesąmones:

                      Jus kviečia prisijungti prie Farmwille
                      Jus kviečia prisijungti prie Happy Smiles
                      Jums atsiuntė širdelę per Trali Vali Gifts
                      Jums atsiuntė besišypsančią karvę per...

                      Niekaip nesuprantu, kam suaugusiems žmonėms to reikia? Man buvo juokingaiusia, kai Facebooke radau bučiavimosi programą - bučiuoklę Kad ir kiek stumiama ant One.lt, bet net toje svetainėje tokių nukvakimų nėra. Akivaizdus įrodymas, kad ne svetainė svarbu, o kontingentas - buvo varoma ant onės, kad mažvaikių ir durnių svetainė, bet dabar vis labiau akivaizdu, kad durneliai - ir kitoje svetainėje durneliai.

                      Beje - grupė tiems, kurie nepasidavė masiškai vykdytai varymo ant One.lt psichozei ir supranta, kad ta svetainė - normalus soc. portalas, niekuo ne kitoks nei kiti.
                      http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=217689033919
                      Parašė blitz Rodyti pranešimą
                      Jo. Atsimeni tuos laukinio kapitalizmo laikus 199x metais Lietuvoje, kai visi darė ką nori ir išsi*pisinėjo kaip nori? One.lt yra viso to mėšlo produktas, kuriam yra lemta mirti kaip mirė krūva tokio lygio verslinykų Free market & internet FTmfW!

                      laiko klausimas
                      Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                      Comment


                        #51
                        Parašyta preitų metų gegužę . Kažkodėl dar nėra apmokestinta tokie dalykai kaip draugų ieškojimas . Taip, dovanėles ir facebook turi, per gimtadienį gali nusiųsti gi, bet nesu mačius, kad jas kažkas naudotų .

                        Comment


                          #52
                          jei apmokestins Facebook.com. pereisim visi į Twitter.com
                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                          Comment


                            #53
                            Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                            Parašyta preitų metų gegužę . Kažkodėl dar nėra apmokestinta tokie dalykai kaip draugų ieškojimas . Taip, dovanėles ir facebook turi, per gimtadienį gali nusiųsti gi, bet nesu mačius, kad jas kažkas naudotų .
                            na jie dar neperėmė kontrolinio paketo. o amerikonai, matyt dar neapsėsti godulio.

                            dar erezijų

                            ir dar vienas, kuris kažkodė išgasdino facebūką.
                            Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                            Comment


                              #54
                              Nenaudoju one.lt. Tragiškas puslapis, "malalietkų" pilna, negaliu žiūrėti į tuos užrašus "30y30" ar "kas į forjumjuką?".

                              Facebook'as irgi turi savo minusų, bet mane labiausiai traukia tas, kad žmonės yra pasivadinę tikrais savo vardais, gali visus atpažinti, ir nereikia aiškintis, kas tas žmogus su slapyvardžiu "meelioo tawja zoojka". Aišku dabar jau ir šiame puslapyje matau žmones, kurie suvaikėja ir pasirašo nesąmoningus vardus, tačiau vis dar kokių 90% pasivadinę taip, kaip jiem priklauso.
                              دائما الليتوانيه

                              Comment


                                #55
                                Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                                Nenaudoju one.lt. Tragiškas puslapis, "malalietkų" pilna, negaliu žiūrėti į tuos užrašus "30y30" ar "kas į forjumjuką?".

                                Facebook'as irgi turi savo minusų, bet mane labiausiai traukia tas, kad žmonės yra pasivadinę tikrais savo vardais, gali visus atpažinti, ir nereikia aiškintis, kas tas žmogus su slapyvardžiu "meelioo tawja zoojka". Aišku dabar jau ir šiame puslapyje matau žmones, kurie suvaikėja ir pasirašo nesąmoningus vardus, tačiau vis dar kokių 90% pasivadinę taip, kaip jiem priklauso.
                                Facebok yra socialinis tinklalapis, naujų draugų nemažai suradau ir tikiuosi dar surast, tas one.lt tai vaikų darželis. Man tai juoka sukelia tos malalietkų nuotraukos, apsirengia Puma, Nike treningais ir vaidina

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė SAULIUS Rodyti pranešimą
                                  Facebok yra socialinis tinklalapis, naujų draugų nemažai suradau ir tikiuosi dar surast, tas one.lt tai vaikų darželis. Man tai juoka sukelia tos malalietkų nuotraukos, apsirengia Puma, Nike treningais ir vaidina
                                  one.lt irgi yra socialinis tinklas. tiesiog jį naudoja truputi kitoks socialinis kontingentas.

                                  beja Latvijoje One.lv yra rusakalbių soc. tinklas, o latviai daugiau naudoja draugiem.lv.

                                  šiaip prisipažinsiu, kad nesu nei vieno soc. tinklo naudotojas. taip kažkada buvau prisiregistravęs ir one.lt ir klasė.lt, tačiau.... iš one.lt išėjau*, kai apmokestino sms'us. iš klasės išėjau, pernai po naujų, kai jie nusprendė susimoderninti.

                                  * išėjau - reiktų suprasti, kad užpildžiau visas privalomas formas, kad būčiau išregistruotas.

                                  P.S. pastebėjote, kad anksčiau jei ieškodavai kokios informacijos apie asmenį, tai nuoroda į klasė.lt buvo viena pirmųjų, o dabar jau retas atvejis, kad būtų linkas į klasę, tačiau veidaknygė pirmoji būna pas dažną.
                                  Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                                  Comment


                                    #57
                                    /\ Todėl nereikia pilno vardo niekur rašyti
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                      /\ Todėl nereikia pilno vardo niekur rašyti
                                      Nieko baisaus, kad ir parašysi, o per didelis šnipinėjimas suveda su teisėsauga ))

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                        /\ Todėl nereikia pilno vardo niekur rašyti
                                        O kas čia blogo, jei susiras, kas norės?
                                        Flickr

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                          /\ Todėl nereikia pilno vardo niekur rašyti
                                          Tiesiog galima per FB privatumo nustatymus pasidaryt, kad tavo vardas nebūtų naudojamas paieškos varikliuose...
                                          Aš tikrai myliu Lietuvą!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X