Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip liūdna

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Evier
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Sakai visom ligom yra konkretus pretekstas? Kodėl net didžiausi sveikuoliai būna susirga? Tiek vėžiu, tiek diabetu. Kaip tik žinau tokį atvejį. Pradėjo sveikai gyvent, susimažino cukraus vartojimą (nors ir seniau nebaisiai buvo) ir pan ir t.t.... Ir nėštumo metu gavo gestacinį diabetą Va taip va iš lempos. Nors rizikos grupėj nebuvo, greičiau atvirkščiai.
    Gal nuo siurblio robotuko? Manau taip ir buvo.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Normalūs žmonės nevengia daryti skiiepų.
    Maža to, tokie žmonės, kurie dar ir eina į viešumą, tai daro ne tam kad visi nustotų skiepytis, bet tam, kad perspėtų apie galimas pasekmes, nes visi turi teisę pasirinkti.
    O jums kol jūsų vaikui to nenutiks, bus p* ant tokių istorijų kol jūsų neliečia, tai negaištam laiko.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Bet dėl to nesako, kad geriau nesioperuot apendicito
    Požiūris į apendicitą jau pasikeitęs. Jei užeina uždegimas, tai nereiškia, kad privaloma operuoti. Geriau pagulėti gydytojų priežiūroje, pagerti antibiotikų ir jis dažniausiai praeina. Operuoti yra prasmės tik sudėtingais atvejais. Ta kirmėlinė atauga yra reikalinga.

    Vien elementarus dalykas, kad net jei skiepas 1 iš 1 000 000 sukeltų diabetą, tai būtų geriau nei 1 iš 1 000 numirt nuo tos ligos.
    Miršta ir nuo gripo pasiskiepiję. Prieš pusmetį rašyta apie tokią 44 m. Dainidą Valsiūnaitę. Tai geriau jau mirti natūraliai, o ne galimai nuo vakcinos. Ji daug važinėdavo po visokius karštus taškus ir buvo pasiskiepijusi nuo įvairių egzotiškų ligų. Turiu versiją, kad tiesiog buvo "sujauktas" imunitetas. Nes tokiame amžiuje mirti nuo gripo-peršalimo nėra taip paprasta.
    https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas...ystes-9317290/
    Paskutinis taisė senasnamas; 2019.08.22, 19:50.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą
    O už paskiepyto vaiko susirgimą 2 tipo diabetu kam nors yra kokia atsakomybė? Ne. Tai tegul tėvai patys sprendžia rizikuoti ar ne.
    Bet jei neskiepytas vaikas ką nors užkrėtė tymais BK gal ir visai nieko būtų.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą
    Nežinau net ar juoktis ar pykt dabar. Ligos tiesiog atsiranda... Tai gal juoktis.
    Bet tu savam stiliuj, viską už visus geriau žinai, eik geriau ką nors naudingo visuomenei, arba sau pačiam nuveik, o ne čia nesąmones rašinėk kaip visada.
    Sakai visom ligom yra konkretus pretekstas? Kodėl net didžiausi sveikuoliai būna susirga? Tiek vėžiu, tiek diabetu. Kaip tik žinau tokį atvejį. Pradėjo sveikai gyvent, susimažino cukraus vartojimą (nors ir seniau nebaisiai buvo) ir pan ir t.t.... Ir nėštumo metu gavo gestacinį diabetą Va taip va iš lempos. Nors rizikos grupėj nebuvo, greičiau atvirkščiai.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą

    Tavo iš piršto laužti skaičiai niekam neįdomūs, kai komplikacijas dėl skiepų pradės oficialiai pripažint, bei pradės vest statistiką, kiek įvyksta komplikacijų dėl skiepų ir dėl konkrečių ligų, tada bus galima spręst koks praradimas didesnis. O dabar ne tavo reikalas koks kieno pasirinkimas
    Šiaip jau mano reikalas. Skiepai yra bendruomeninis, o ne asmeninis reikalas. Jei tavo neskiepytas vaikas platina tymus - mano vaikas gali juos pasigaut kol dar negali gaut skiepo. Arba gal man pačiam skiepas nesuveikė.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą
    Apie šitas blevyzgas aš diskutuot nenoriu. Šnekam apie normalius žmones kurie vengia skiepų dėl normalių priežasčių.
    Normalūs žmonės nevengia daryti skiiepų.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą
    O už paskiepyto vaiko susirgimą 2 tipo diabetu kam nors yra kokia atsakomybė? Ne. Tai tegul tėvai patys sprendžia rizikuoti ar ne.
    Už paskiepyto vaiko susirgimą ŽIV yra taikoma baudžiamoji atsakomybė

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Tai apie normalius žmones ar kurie vengia skiepų. Vien elementarus dalykas, kad net jei skiepas 1 iš 1 000 000 sukeltų diabetą, tai būtų geriau nei 1 iš 1 000 numirt nuo tos ligos. Čia kaip operuotis apendicitą. Viena iš melejono operacijų baigiasi mirtimi dėl vienos ar kitos priežasties. Bet dėl to nesako, kad geriau nesioperuot apendicito
    Tavo iš piršto laužti skaičiai niekam neįdomūs, kai komplikacijas dėl skiepų pradės oficialiai pripažint, bei pradės vest statistiką, kiek įvyksta komplikacijų dėl skiepų ir dėl konkrečių ligų, tada bus galima spręst koks praradimas didesnis. O dabar ne tavo reikalas koks kieno pasirinkimas

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Kodėl nedarytų? Sąmokslas? Neretai ligos tiesiog atsiranda. Nebūtų skiepo kažkada daryto - būtų kaltas kaimynų robotinis siurblys ar dar kas.
    Nežinau net ar juoktis ar pykt dabar. Ligos tiesiog atsiranda... Tai gal juoktis.
    Bet tu savam stiliuj, viską už visus geriau žinai, eik geriau ką nors naudingo visuomenei, arba sau pačiam nuveik, o ne čia nesąmones rašinėk kaip visada.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą

    Apie šitas blevyzgas aš diskutuot nenoriu. Šnekam apie normalius žmones kurie vengia skiepų dėl normalių priežasčių.
    Tai apie normalius žmones ar kurie vengia skiepų. Vien elementarus dalykas, kad net jei skiepas 1 iš 1 000 000 sukeltų diabetą, tai būtų geriau nei 1 iš 1 000 numirt nuo tos ligos. Čia kaip operuotis apendicitą. Viena iš melejono operacijų baigiasi mirtimi dėl vienos ar kitos priežasties. Bet dėl to nesako, kad geriau nesioperuot apendicito

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą

    Oficialiai - aišku ne, niekas to ir nedarytų. Bet atlikti visi įmanomi tyrimai ir vienintelė galima priežastis - skiepai. Neoficialiai keli gydytojai tai pripažino. Galų gale vaikas susirgo tiesiog per naktį, praėjus dabar neatsimenu tiksliai kiek, gal 2 savaitėm.
    Kodėl nedarytų? Sąmokslas? Neretai ligos tiesiog atsiranda. Nebūtų skiepo kažkada daryto - būtų kaltas kaimynų robotinis siurblys ar dar kas.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    O kaip dėl nano čipu, kuriuos CŽV implantuoja į smegenus su skiepais? Sako, taip jie gali skaityti mintis ir kontroliuoti žmones. Yra mokslininkų yrodimai internetuose.
    Apie šitas blevyzgas aš diskutuot nenoriu. Šnekam apie normalius žmones kurie vengia skiepų dėl normalių priežasčių.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Ar 100% patvirtinta, kad nuo skiepo?
    Oficialiai - aišku ne, niekas to ir nedarytų. Bet atlikti visi įmanomi tyrimai ir vienintelė galima priežastis - skiepai. Neoficialiai keli gydytojai tai pripažino. Galų gale vaikas susirgo tiesiog per naktį, praėjus dabar neatsimenu tiksliai kiek, gal 2 savaitėm.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    90-aisiais, kai aš augau, kad ir kokie tada buvo bardako ir chaoso laikai - bet absoliučiai visi vaikai buvo skiepijami.
    Tada buvo keletas skiepų nuo pagrindinių ligų. Pažiūrėk šiuo metu JAV rekomenduojamų vakcinų sąrašiuką (kai kur reikia ne vienos pakartotinės dozės) ir pagalvok, ar norėtum susileisti visas 15. Pas mus medicinos verslas pažengęs mažiau, tai rekomenduojama apie 10 vakcinų. Tačiau panorėjus ir susimokėjus (valstybė nefinansuoja) galima susileisti visas, kokios tik yra.

    Recommended Child and Adolescent Immunization Schedule for ages 18 years or younger, United States, 2019

    https://www.cdc.gov/vaccines/schedul...dolescent.html

    Ar 100% patvirtinta, kad nuo skiepo?
    Įrodyti ir susieti su skiepu šansų nėra daug.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą

    O aš žinau - tarp mano artimiausių žmonių. Dėl to nedrįstu ir net neturiu teisės teisti jų požiūrio. Žmonės su tokiom patirtim turi teisę pasirinkti skiepyti savo vaikus ar ne. Dėl autizmo neturiu žinių, nežinau ar tai tik įgimta liga, bet dėl diabeto esu tikras.
    Ar 100% patvirtinta, kad nuo skiepo?

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą

    O aš žinau - tarp mano artimiausių žmonių. Dėl to nedrįstu ir net neturiu teisės teisti jų požiūrio. Žmonės su tokiom patirtim turi teisę pasirinkti skiepyti savo vaikus ar ne. Dėl autizmo neturiu žinių, nežinau ar tai tik įgimta liga, bet dėl diabeto esu tikras.
    O kaip dėl nano čipu, kuriuos CŽV implantuoja į smegenus su skiepais? Sako, taip jie gali skaityti mintis ir kontroliuoti žmones. Yra mokslininkų yrodimai internetuose.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    90-aisiais, kai aš augau, kad ir kokie tada buvo bardako ir chaoso laikai - bet absoliučiai visi vaikai buvo skiepijami. Nežinau nė vieno bendraamžio, susirgusio diabetu ar gavusio autizmą (kuriuo mėgsta gąsdinti antivaxeriai). Iš viso, ar autizmu įmanoma "susirgti"? Jis gi įgimtas?
    O aš žinau - tarp mano artimiausių žmonių. Dėl to nedrįstu ir net neturiu teisės teisti jų požiūrio. Žmonės su tokiom patirtim turi teisę pasirinkti skiepyti savo vaikus ar ne. Dėl autizmo neturiu žinių, nežinau ar tai tik įgimta liga, bet dėl diabeto esu tikras.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą
    O už paskiepyto vaiko susirgimą 2 tipo diabetu kam nors yra kokia atsakomybė? Ne. Tai tegul tėvai patys sprendžia rizikuoti ar ne.
    90-aisiais, kai aš augau, kad ir kokie tada buvo bardako ir chaoso laikai - bet absoliučiai visi vaikai buvo skiepijami. Nežinau nė vieno bendraamžio, susirgusio diabetu ar gavusio autizmą (kuriuo mėgsta gąsdinti antivaxeriai). Iš viso, ar autizmu įmanoma "susirgti"? Jis gi įgimtas?

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    O už paskiepyto vaiko susirgimą 2 tipo diabetu kam nors yra kokia atsakomybė? Ne. Tai tegul tėvai patys sprendžia rizikuoti ar ne.

    Komentuoti:

Working...
X