Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Greitasis maistas" Lietuvoje ir kitur

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė DJ+ Rodyti pranešimą

    Šita dalis tai +1.
    Man patinka žmonės kurie turi stuburą ("backbone") ir nesirenka dalykų aklai pagal "perceived status".
    Bet nesuprantu ką tiksliai tu tuose McD ar BK įžvelgi.
    Iki galo turbūt niekas nedetalizuos ir visada bus prieštaravimų, bet, esu tikras, yra netgi filmukų ar bent jau straipsnių, nagrinėjančių, kodėl McD yra toks sėkmingas globaliai.
    Standartai, marketingas, patogumas, kokybės kontrolė ir matyt krūva kitų dalykų. Ir man dar šiaip patinka jų daugelio produktų skonis.

    Galiu dar išduoti nedidelę paslaptį. Japonijoje ir Tailande tiek McD, tiek BK, bent man, yra belenkaip skanesni, nei Lietuvoje. Mėsa (jautiena) kažkokia sultingesnė ir belenkaip geresnė. Bbž, gal ten MSG prideda, o gal tiesiog iš tikrųjų kokybiškesnę jautieną naudoja, bet pirštus gali nusikandžioti netyčia valgydamas tokio gerumo Big Macus ir Whopperius, kokie yra Bkk ar Tokijuje. Tai vos tik ten atsiduriu, pirmu numeriu varau pavalgyti tiek McD, tiek BK flegšipinių burgerių. Lenkiu galvą prieš tailandiečius ir ypač japonus, kurie ir iš taip puikaus maisto padaro tiesiog kosmosą

    Comment


      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
      BK Lietuvoje esu valgęs gal tik kartą. Visa šeima nusivylė ir nuo to laiko tik į McD. iš didelės bėdos (Druskininkuose) į Hesą.
      Su BK Lietuvoje viskas ok, kaip ir su McD. Nei labai gerai, nei labai blogai. Tai nelabai matau, kuo ten taip jau galima "nusivilti". Gal šiaip kažkoks atsitiktinumas?

      Comment


        Nuvažiavus į Tailandą valgyti makdake reikia būti next level lūzeriu.
        If a lion could speak, we could not understand him.

        Comment


          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
          Nuvažiavus į Tailandą valgyti makdake reikia būti next level lūzeriu.
          Kalbant apie buvimą next level lūzeriu, kur tu ten gyveni? Šiauliuose?

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą

            Kalbant apie buvimą next level lūzeriu, kur tu ten gyveni? Šiauliuose?
            Vienintelis trūkumas gyvenant Šiauliuose yra tai, kad ten nėra tailandietiško maisto. Kitą vertus, yra lūzerių kurie net nuvažiavę į Tailandą ten valgo makdake.
            If a lion could speak, we could not understand him.

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą

              Su BK Lietuvoje viskas ok, kaip ir su McD. Nei labai gerai, nei labai blogai. Tai nelabai matau, kuo ten taip jau galima "nusivilti". Gal šiaip kažkoks atsitiktinumas?
              LT situacija labai bloga, reikia ilgai laukti net kai nėra daug žmonių, o maistas dažnai šaltas. Kitose šalyse situacija žymiai geresnė.
              Flickr

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą

                Su BK Lietuvoje viskas ok, kaip ir su McD. Nei labai gerai, nei labai blogai. Tai nelabai matau, kuo ten taip jau galima "nusivilti". Gal šiaip kažkoks atsitiktinumas?
                Na lyg ir ne pigiausius burgerius ėmėm, bet buvo kažkokie menki ir suglebę. Neriboti limonadai - tas pats skiestas myžalas, kaip Ikėjos valgykloj.
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  LT situacija labai bloga, reikia ilgai laukti net kai nėra daug žmonių, o maistas dažnai šaltas. Kitose šalyse situacija žymiai geresnė.
                  McD (kaip ir Hes) gali užsisakyti per programėlę prieš važiuodamas ar net važiuodamas.
                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                    LT situacija labai bloga, reikia ilgai laukti net kai nėra daug žmonių, o maistas dažnai šaltas. Kitose šalyse situacija žymiai geresnė.
                    Reiktų gal biškį specifiškiau kalbėti, nes "kitos šalys" yra gana plati sąvoka. Kiek esu valgęs Latvijoje, Estijoje, NL ir dauk kur kitur Europoje, BK ir McD nelabai daug skiriasi. Japonijoje geriausias BK hands down, kokį esu valgęs. Tailandas turbūt antras geriausias, Kinijoje nieko gero (sorry, Vinipuhai ).
                    KFC, kita vertus, Lietuvoje yra iš esmės nevalgomas ir visur kitur yra žymiai geresnis. Geriausias, kokį esu valgęs KFC, vėlgi Tailande.

                    Žodžiu, būkim biškiuką labiau specifiški.

                    Comment


                      Kas liečia užsienio McD, bent jau Vokietiją kokią, patiko bandelės (paplotėlio) šviežumas.
                      Jaučiasi, kad V. Europoje bandelės šviežumas labai svarbu. Teko ir Domino pizza ragaut, labai patiko, atgaiva.
                      Čia LT visko gali pasitaikyti.

                      Per daug neseniai teko LV valgyt, nepamenu kažkokių kosminių įspūdžių, iš vis tikėjausi identiško maisto, nustebino, kad kvitas kitokio dizaino, maniau Baltijos šalys tokiems Makdakams ir pan. yra viena valstybė. Gali gal skirtis pagal restoraną ir net dienos laiką kokybės dalykai.

                      Comment

                      Working...
                      X