Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    siaip man tai visai liux dainele paprasti zmones, paprasta grazi daina, sekmes jiems Suomijoje

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Na su tuo eiliškumu tai buvo kažkokių nesklandumų, susipainiojau pats šiek tiek. Kilo klausimas - kuo jums taip patiko Ščiogolevaitės pasirodymas? Tiesą sakant man jis pasirodė per daug kekšiškas. O 4fun grupės pasirodymas man patiko, nes jis profesionalesnis (bent man) ir labai patiko sceninis sprendimas. Tiesa, ši daina prisiminė į dainą Kalifornija dėl muzikos panašumo ir gitaristų įvaizdžio perteikimo. Nors 4fun abejoju ar yra eurovizinė daina, bet pastaroji man gražesnė. O Rūtos pasirodymas, kaip jau minėjau... Nors Rūtos pasirodymas yra labiau tinkamas eurovizijai Tad sunku spręst. Daina besąlygiškai geresnė grupės 4fun, bet pats pasirodymas - Rūtos. Tiesa, nesinorėtų, kad Eurovizijoj europiečiai per savo telikus matytų grupelės prostitučių pasirodymą, kuri atstovauja Lietuvą Iškart atsiprašau už kai kurių žodžių vartojimą, bet nesumąsčiau kaip juos pakeisti į kitus, tad... Beje, tai tik mano ir mano draugės nuomonė


      scena yra scena , negali ten vienuoles buti, jos turi vienuolynus.

      siaip man sweetness theory patiko, gaila menkai balsu surinko. daina ir atlikimas geras. visa kita- pilka mase. na 4fun puse velnio, bet neuzveda.
      "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
      negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

      Comment


        Čia galima pasirašyti peticiją:
        http://www.PetitionOnline.com/r0301a02/

        Comment


          Oi vakar vakarėlis buvo. Reiškia siųs Rūtą...

          Comment


            Man labiausiai patiko Ashtrey - grynai dabartinės Eurovizijos formatas

            Comment


              Parašė moo Rodyti pranešimą
              Man labiausiai patiko Ashtrey - grynai dabartinės Eurovizijos formatas
              Man irgi patiko. Išvis vakar patiko 4 grupės, kurios mano nuomone buvo vertos keliauti į Helsinkį. Be abejonės geriausias - Natas. O po jo man patiko Mini Me, Ashtrey ir Ščiogolevaitė.

              Comment


                Gal ir ne prasčiausią vietą paimsim, nes Eurovizija ne taip jau ir nemegsta lyrinių dainų. Pvz. prieš porą metų Maltos atstovė, tokia stamboka moteriškė su lyrine daina, kurios gale jinai ir ašarą išspaudė, laimėjo 2 vietą.

                Comment


                  Aš buvau už Augustę (siunčiau visas 5 trumpąsias žinutes)...Čia tai talentas ir be jokių maskaradų... O dainos žodžiai tai "kabino" nerealiai.Patiko mintis išpildyta su balta suknele ir poto pasitaškymas kraujais ... Siųsti Augustę reikia Paminėsit mano žodį
                  Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                  Dordrechtas/Haarlemas
                  Nesebaras/Plovdivas
                  Kiolnas

                  Comment


                    Man patiko tas militaristinis variantas (nepamenu pavardės, gėda). Tik gal negerai, kad jei būtume siuntę jį, Europa tai galėjo priimt kaip bandymą nupirkti merginų kojų grožiu ir t.t. Siunčiau vieną sms už jį, nors dabar jau nebežinau ar tikrai už jį ir nusiunčiau

                    Laimėjęs variantas jau matytas (na, kad ir latviai gitarom susėdę berods grojo). Pati daina visai nieko, bet nemanau, kad visa tai sužavės Europą.
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      Ščiogolevaitės nežinai?
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        vat saules kliosas tai grupe,nesuda groja,jie buvo verciausi!!!!!!!labai gaila....

                        Comment


                          Gal ir intelektuali, profesionaliai atlikta ta 4Fun daina, bet Eurovizijai ji nepatiks. Ne Eurovizijofanų stilius.

                          Comment


                            Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                            Gal ir intelektuali, profesionaliai atlikta ta 4Fun daina, bet Eurovizijai ji nepatiks. Ne Eurovizijofanų stilius.
                            Pažiūrėsim, pamatysim Man 4Fun visai patika, manau, kad ji tikrai nebogiau už Ščiogolevą pasirodys
                            Parašas :)

                            Comment


                              Nepykit, bet man, pasiskaičius jūsų kai kuriuos komentarus, susidarė įspūdis, kad jūs mąstot ne su galva... Kodėl jūs taip vertinat tą rūtos pasirodymą, aš visiškai nesuprantu. Labai aiškiai girdėjosi kaip jinai "nusidainavo". O tuo labiau tas jos šou tikrai nemanau kad išsiskirtu helsinkyje.
                              Kalbant apie 4fun, jūs prisiminkite brolių Olsenų pasirodyma. Aš nekalbu apie tai kieno daina yra įsimintinesnė, bet tie broliai atėjo, sudainavo, ir nugalėjo. Jokio kažkokio šou su kažkokiais super efektais nebuvo, nes jų arkliukas buvo pati DAINA. Viskas buvo sukoncentruota tik į ją. Todėl aš nematau nieko blogo kad laimėjo 4fun, nes jų arkliukas yra DAINA, o ne vaizdas.
                              Tad vietoj to, kad kritikuotumet kažką, turėtumes linkėti 4fun sekmės...
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                                Gal ir intelektuali, profesionaliai atlikta ta 4Fun daina, bet Eurovizijai ji nepatiks. Ne Eurovizijofanų stilius.
                                Eurovizijai reikia išsišokeliu. Pagal visas tendencijas, visi bandys taikytis prie "standartų". O 4fun daina šiemet gali tapti nestandartu ir užimti gerą vietą. Prisiminkim pernyštį bosnijos ir hercogovinos pasirodymą ir užpernykštį latviu pasirodymą. Jų dainos buvo lyriškos, bet jie užėmė labai aukštas vietas.
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                  Eurovizijai reikia išsišokeliu. Pagal visas tendencijas, visi bandys taikytis prie "standartų". O 4fun daina šiemet gali tapti nestandartu ir užimti gerą vietą. Prisiminkim pernyštį bosnijos ir hercogovinos pasirodymą ir užpernykštį latviu pasirodymą. Jų dainos buvo lyriškos, bet jie užėmė labai aukštas vietas.
                                  Absoliučiai pritariu
                                  Parašas :)

                                  Comment


                                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                    Ščiogolevaitės nežinai?
                                    A, taip kažkur girdėta...

                                    O jei rimtai, tai kuo ji tokia ypatinga, kad "suvalgytų" vieną kitą kilobaitą mano smegenų
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      Parašė moo Rodyti pranešimą
                                      Man labiausiai patiko Ashtrey - grynai dabartinės Eurovizijos formatas
                                      Dainuoja ir groja puikiai, bet jau sceninis vaizdelis....
                                      Kairiarankis gitaristas groja solo, dešinė koja piekyje (tikrai orginalu).
                                      Jei muzika skirta ne tik klausymui, visiems Ashtrey muzikantams repeticijose patarčiau pradėti groti atsistojus (reikia įprasti laykyti pusiausvyrą).
                                      Paskutinis taisė Giedra70; 2007.03.04, 23:58.

                                      IT. Sicilija
                                      PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                      LT. Kaunas 2009.01.04

                                      Comment


                                        Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                                        Pažiūrėsim, pamatysim Man 4Fun visai patika, manau, kad ji tikrai nebogiau už Ščiogolevą pasirodys
                                        Ne į temą, bet manau nekultūringa išsidirbinėt iš svetimos pavardės.

                                        Comment


                                          Ashtrey bugnininkas mokytojas mano buves Siaip vienas maloniausiu ausiai pasirodymu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X