Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nesuprantu apie ką čia jūs? Čia ištiesų kažkas dėl kažko suklydo ar jūs čia tik ieškot kokio nors šiaudo, už kurio dar galėtumėt pabandyt pačiupt?

    Comment


      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
      Nesuprantu apie ką čia jūs? Čia ištiesų kažkas dėl kažko suklydo ar jūs čia tik ieškot kokio nors šiaudo, už kurio dar galėtumėt pabandyt pačiupt?
      Gal galėtum pasakyt kokį numerį reikėjo rinkt norint balsuot už Rūtą? Nes vienu metu buvo skelbta 03 kitu 01. Viskas labai paprasta.

      Comment


        Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
        Viskas daug paprasčiau. Gi vedėjai suklydo su numeriais.

        Ir matyt bus pateikta apeliacija
        Niekas ten nesuklydo, baikit jus...
        Sekmes 4Fun Helsinkyje!

        Comment


          man cia kazkas keisto. Pirmame balsavime 4fun uzeme trecia vieta, o kitame balsavime pirma, kazkas nesirisa

          Comment


            Parašė Svecias Rodyti pranešimą
            Kodėl? Ir kas tame gero?
            Bereikal;ingos aistros, pykčiai, o vis viena niekas nepasikeis ir tai neišeis mums, Lietuvai į gerą.
            Pagal dabartinę situaciją laukia Aivaro arba Lauros likimas ir ne kitaip... Kabakui kokių menui prijaučiančių asmenų, o ne Eurovizai tokia daina...
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
              Pagal dabartinę situaciją laukia Aivaro arba Lauros likimas ir ne kitaip... Kabakui kokių menui prijaučiančių asmenų, o ne Eurovizai tokia daina...
              Na nevisada lyrinės dainos būna tokios beviltiškos ir nieko nelaimi. Eurovizijoje kaip ir kituose konkursuose norint laimeti reikia ką nors naujo pasiūlyti, o 4Fun ir Ščiogolovaitės dainose aš nieko naujo, kas galėtų įsiminti, įstrigti išlepusiam vakariečių klausytojui, nepastebėjau. Taip, kad esminio skirtumo tarp jų aš nematau.
              Parašas :)

              Comment


                Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                Na nevisada lyrinės dainos būna tokios beviltiškos ir nieko nelaimi. Eurovizijoje kaip ir kituose konkursuose norint laimeti reikia ką nors naujo pasiūlyti, o 4Fun ir Ščiogolovaitės dainose aš nieko naujo, kas galėtų įsiminti, įstrigti išlepusiam vakariečių klausytojui, nepastebėjau. Taip, kad esminio skirtumo tarp jų aš nematau.
                Ščiogolevaitė ir co ben jau estetinį vaizdą turi
                Mano nuotraukos @Fotki.com

                Auto Show Millennium 2007
                Retromobile 2007
                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                Kauno Marių Regioninis Parkas

                Comment


                  Parašė Turskis Rodyti pranešimą
                  man cia kazkas keisto. Pirmame balsavime 4fun uzeme trecia vieta, o kitame balsavime pirma, kazkas nesirisa
                  Augustes, Saules Klioso ir kitu nepatekusiu grupiu fanu balsai nuejo 4Fun, kas cia neaisku?
                  Uz Ruta balsavo daugiau pensininkai, uz Aiste - net neisivaizduoju kas...

                  Comment


                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                    Ščiogolevaitė ir co ben jau estetinį vaizdą turi
                    sadomazochisciu - esesininkiu?

                    Comment


                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                      Augustes, Saules Klioso ir kitu nepatekusiu grupiu fanu balsai nuejo 4Fun, kas cia neaisku?
                      Uz Ruta balsavo daugiau pensininkai, uz Aiste - net neisivaizduoju kas...
                      Na pagal Tavo išvedžiojimus gaunas, kad www.biteplius.lt (banga.lt) sporto klub vieni pensininkai sėdi
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                        Ščiogolevaitė ir co ben jau estetinį vaizdą turi
                        Na gal kažkos mini spektakliukas buvo pas Ščiogolavaitę, bet abejoju, kad tai paliktų didesnį įspūdį Europos žiūrovams, juk jie nežino nei 4Fun nei Ščiogolavaitės.

                        Dėl to kad tiok pensinikai už Ščiogolavaitę balsavo, tai nesutinku mano šeimoje kaip tik jaunimui ji labiau patiko
                        Parašas :)

                        Comment


                          Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                          Gal galėtum pasakyt kokį numerį reikėjo rinkt norint balsuot už Rūtą? Nes vienu metu buvo skelbta 03 kitu 01. Viskas labai paprasta.
                          Nežinau, nežiūrėjau aš beveik . Jeigu balsavimo metu numeriai tikrai kaitaliojosi, tai čia tikrai pakankamai svari priežastis apeliuoti rezultatus.

                          Comment


                            Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                            Nežinau, nežiūrėjau aš beveik . Jeigu balsavimo metu numeriai tikrai kaitaliojosi, tai čia tikrai pakankamai svari priežastis apeliuoti rezultatus.
                            Niekas ten nekaitaliojo tu numeriu... Cia primena skarbonkiu metima Sporto Haleje, ne daugiau...

                            Comment


                              Parašė oranger Rodyti pranešimą
                              Niekas ten nekaitaliojo tu numeriu... Cia primena skarbonkiu metima Sporto Haleje, ne daugiau...
                              Ten vedantysis vyrukas gryba pjove, nusisnekejo su tais numeriais ir gale kai parodė tų 3 rezultatus irgi numeriai nesutapo. Žodžiu, čia matosi, kad organizatoriai nebuvo visai gerai pasiruosę tiems dviems balsavimo turams.
                              Parašas :)

                              Comment


                                http://www2.omnitel.net/ot/neteisybe.html
                                Vertinkit patys.

                                Comment


                                  Jo, sita nuoroda jau pasklidusi po visa interneta. LRT LABAI suklydo, ir pergale priklauso Rurai. Viso balsavimo metu zmones balsavo uz Rutos numeri, t.y. 03 , o kai skelbe rezultatus, jos balsus atidave grupei 4fun, taigi i Helsinki turi vaziuoti Ruta. Ryt tik apie tai ir bus snekos, teisybe nugales. RUTA VALDO !!
                                  دائما الليتوانيه

                                  Comment


                                    Jokių užuominų didžiuosiuose info portaluose Delfyje tik tiek:

                                    Iš karto po balsavimo interneto forumuose užvirė pasipiktinusių žiūrovų diskusijos, esą balsavimo rezultatai yra klaidingi, o nugalėti turėjo Rūta, kuri po pirmojo balsavimo buvo pirma tarp 11 finalistų, o Aistė - antra. Beje, per ankstesnius šiemetinės atrankos į "Euroviziją" balsavimus yra buvę įvairių nesklandumų.
                                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                                    Auto Show Millennium 2007
                                    Retromobile 2007
                                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                                    Comment


                                      Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                                      Jo, sita nuoroda jau pasklidusi po visa interneta. LRT LABAI suklydo, ir pergale priklauso Rurai. Viso balsavimo metu zmones balsavo uz Rutos numeri, t.y. 03 , o kai skelbe rezultatus, jos balsus atidave grupei 4fun, taigi i Helsinki turi vaziuoti Ruta. Ryt tik apie tai ir bus snekos, teisybe nugales. RUTA VALDO !!
                                      Pagal nuostatas, jei buvo nesklandumu skaiciavime, laimi komisijos isrinkti nugaletojai, siuo atveju - 4Fun

                                      Comment


                                        Na su tuo eiliškumu tai buvo kažkokių nesklandumų, susipainiojau pats šiek tiek. Kilo klausimas - kuo jums taip patiko Ščiogolevaitės pasirodymas? Tiesą sakant man jis pasirodė per daug kekšiškas. O 4fun grupės pasirodymas man patiko, nes jis profesionalesnis (bent man) ir labai patiko sceninis sprendimas. Tiesa, ši daina prisiminė į dainą Kalifornija dėl muzikos panašumo ir gitaristų įvaizdžio perteikimo. Nors 4fun abejoju ar yra eurovizinė daina, bet pastaroji man gražesnė. O Rūtos pasirodymas, kaip jau minėjau... Nors Rūtos pasirodymas yra labiau tinkamas eurovizijai Tad sunku spręst. Daina besąlygiškai geresnė grupės 4fun, bet pats pasirodymas - Rūtos. Tiesa, nesinorėtų, kad Eurovizijoj europiečiai per savo telikus matytų grupelės prostitučių pasirodymą, kuri atstovauja Lietuvą Iškart atsiprašau už kai kurių žodžių vartojimą, bet nesumąsčiau kaip juos pakeisti į kitus, tad... Beje, tai tik mano ir mano draugės nuomonė
                                        Paskutinis taisė Ametistas; 2007.03.04, 12:44.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Jei kas nematet ir negirdejot, galit paveizeti stai cia

                                          http://www.youtube.com/watch?v=qWSdB5_Du7M

                                          Man kaip jau ir sakiau, "nothing special"
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X