Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Bon Appétit. Diskusijos apie maistą ir kulinariją

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • tadux
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Kokiu smulkumu pjaustai? As kai supjaustau mazais kubeliais kazkakip sunikiau valgosi nei farsas - tas kubelis per mazas, kad sukramtyt ir per didelis svelniai nuryt
    Mano filosofija gaminnat maista svarbiausia geri produktai, o mokejimas gaminti tai mokejimas ju nesugadinti. Daug priklauso nuo mesos. Seip as daznai pjaustau ne kubeliais, o ilgomis linijomis tad kotletai gerai laikosi ir nesubyra be jokiu priedu, nes linijos susipina viena su kita. nemaciau kad kas taip darytu cia mano sugalvota, bet gaunasi tikrai gerai. Ir supjaustymas tikrai yra greitesnis procesas nei malimas, nes nenaudoji jokiu irenginiu kurieuos veliau reikia plauti (su salyga kad gamini nelbai daug).

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
    Žėkit.

    Pirmadienį nusiperkat Maximoj 1 kg jautienos kumpio. Tai garantuotai bus karviena, bet tai kam dabar lengva. Įtrinat pipirais ir laurų lapais. ištepat aliejumi [nepagailėkit] ir labai standžiai apvyniojat maistine plėvele, kad nebūtų oro. Padedat į šaldytuvą [ne šaldiklį] iki kito sekmadienio. Visa procedūra - 5 min.

    Sekmadienį išvyniojat, supjaustot ir sumalat. Įmaišot smulkiai sukapotą svogūno galvą. Įmušat kiaušinį. Porą šaukštų tarkuoto parmezano ["Džiugas" tinka puikiai], šaukštas garstyčių. Druska, pipirai.

    Formuojat "kotletus", kepat ant LABAI gerai įkaitintos keptuvės.

    Toliau jau fantazijos reikalas. Aš dar ant kiekvienos porcijos įskeliu po kiaušinį, o šalimais dar pakepu po pomidoro pusę ir svogūnų.

    Supakuojat į bandelę ir valgot.

    Arterijos klykia iš siaubo, o visi "geriausi miesto burgeriai" nervingai rūko, pasislėpę už kampo
    Ir ko aš užėjau į šią temą, supratau tik tą dalį kur parašyta "supakuojat į bandelę ir valgot" (kepta duona yra pats sudėtingiausiais patiekalas, kurį teko gaminti ) tik susierzinau ir užsimaniau pats ko nors valgyti.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Man, beje, dar kartą išpuolė pabūti Meat Lovers Pub'e ir išbandyti steiką. Tiesiog pasakiškai skaniai ir gerai pagamintas steikas, kokį anksčiau esu nebent sapnavęs. Taip sakant, highly recommended.

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Kokiu smulkumu pjaustai? As kai supjaustau mazais kubeliais kazkakip sunikiau valgosi nei farsas - tas kubelis per mazas, kad sukramtyt ir per didelis svelniai nuryt
    Pjaustyti tikras vargas. Geriau kapoti, bet reikia rimtos kaladės ir spec. peilio. Va kažko tokio.



    Tadux, man tai įdomiau kaip be kiaušinio tau visas tas "kotletas" formą išlaiko?

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Ir kiek toks gaminimas užima laiko? Pusę dienos?
    Paties faršo paruošimas ~10 min., kepimas ir patiekimas dar 15. Čia aišku patyrusiose rankose

    Jeigu nezinai us kurio galo peilį paimti, tai ir per dieną nepasigaminsi

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė tadux Rodyti pranešimą
    As tai apsienu be tokiu sudetingu proceduru. Paprasciausiai supjaustau mesa smulkiau (maltos nemegstu) idedy prieskoniu (druskos, pipiru, cili ar kas tik patinka) jokiu kiausiniu ar suriu. darau "kotletus" dedi ant groteliu virs zariju. Svarbu kad butu kaitru kad pavirsius apskrustu o vidus butu sultingas. Dar galima sonines salia numesti. Va kur geras burgeris

    Beje dar reikia nepamirti ant galo ant tu paciu groteliu ir bandeles pakepti
    Kokiu smulkumu pjaustai? As kai supjaustau mazais kubeliais kazkakip sunikiau valgosi nei farsas - tas kubelis per mazas, kad sukramtyt ir per didelis svelniai nuryt

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Ir kiek toks gaminimas užima laiko? Pusę dienos?

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
    Žėkit.
    Šamanas grįžo!

    Komentuoti:


  • tadux
    replied
    As tai apsienu be tokiu sudetingu proceduru. Paprasciausiai supjaustau mesa smulkiau (maltos nemegstu) idedy prieskoniu (druskos, pipiru, cili ar kas tik patinka) jokiu kiausiniu ar suriu. darau "kotletus" dedi ant groteliu virs zariju. Svarbu kad butu kaitru kad pavirsius apskrustu o vidus butu sultingas. Dar galima sonines salia numesti. Va kur geras burgeris

    Beje dar reikia nepamirti ant galo ant tu paciu groteliu ir bandeles pakepti

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Žėkit.

    Pirmadienį nusiperkat Maximoj 1 kg jautienos kumpio. Tai garantuotai bus karviena, bet tai kam dabar lengva. Įtrinat pipirais ir laurų lapais. ištepat aliejumi [nepagailėkit] ir labai standžiai apvyniojat maistine plėvele, kad nebūtų oro. Padedat į šaldytuvą [ne šaldiklį] iki kito sekmadienio. Visa procedūra - 5 min.

    Sekmadienį išvyniojat, supjaustot ir sumalat. Įmaišot smulkiai sukapotą svogūno galvą. Įmušat kiaušinį. Porą šaukštų tarkuoto parmezano ["Džiugas" tinka puikiai], šaukštas garstyčių. Druska, pipirai.

    Formuojat "kotletus", kepat ant LABAI gerai įkaitintos keptuvės.

    Toliau jau fantazijos reikalas. Aš dar ant kiekvienos porcijos įskeliu po kiaušinį, o šalimais dar pakepu po pomidoro pusę ir svogūnų.

    Supakuojat į bandelę ir valgot.

    Arterijos klykia iš siaubo, o visi "geriausi miesto burgeriai" nervingai rūko, pasislėpę už kampo

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Kągi, kaip ir žadėjau, apsilankaiu Meat Lovers Pub'e. Burgeris (tas brangesnis, bet ne iš arklienos, kurį ten irgi galima gauti ) tikrai puikus ir didelis. Iš esmės, Užkalnis, ko gero, dėl visko teisus. Kaina tokia nei maža, nei didelė (21Lt), bet to pakanka netgi labai sočiai pavalgyti amerikonišku stiliumi. Aplinka irgi gera (šiuolaikiška ir skoninga) ir, kas pakankamai svarbu, teisinga muzika (nuo kažkokio visai gerai skambančio rokelio iki geros elektronikos). Žodžiu, mano subjektyviu vertinimu, gera vieta pavalgyti.
    Paskutinis taisė John; 2012.03.23, 19:24.

    Komentuoti:


  • D.P
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    O kaip Mėsos namų kainos? Na kad ir tas pats burgeris? Arba steikas?
    Jų menių su kainoraščiu gali rasti facebooke : http://www.facebook.com/LoversPub#!/...17784394919914

    Kainos varijuoja dažniausiai nuo 15-40lt., priklausomai nuo mėsos (jautina, kiauliena).
    Markuse žymiai brangiau.

    Šiaip tripadvisor rekomenduoja restoraną Lokys ir giria jų steikus, tik nesu ten buvęs ir nežinau nei kainų, nei procijų.

    Komentuoti:


  • tadux
    replied
    Tai mesos namuose kainos nera dideles jei lyginsi su kokiu markus manau geras kokybes kainos santykis.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Kartais savo vietiniame Tesco nusiperku paskanauti marinuotų agurkų. Jų yra kelios rūšys.

    Šiandien nusipirkęs pastebėjau štai ką:



    Nenuginčyjamas įrodymas, kad pasaulį valdo žydai
    Šiaip įdomu, ką apie tai galvoja Londone gyvenantys Musulmonai? Kai kuriems nuo bet ko, kas susiję su Žydais, kyla alerginės reakcijos ir traukuliai

    Komentuoti:


  • John
    replied

    O kaip Mėsos namų kainos? Na kad ir tas pats burgeris? Arba steikas?

    Komentuoti:


  • tadux
    replied
    Kas liecia mesos namus tai ten labiau kabokas nei restoranas, ir tas mesainis ten tikrai tinka. sparneliai tikrai neblogi bet istaiga save vadinanti restoranu tikrai nepiltu is buteliu saldziaruksio azijietisko padazo Seip viskas ten gerai.

    Pas Zoja turbut didziausias pliusas atmosfera, aplinka. Ir virtuve atvira kas man patinka. bet meniu ten valgio ir alaus labai skurdus ir nevisi valgiai geri. strucio "steikas" geras. yra ir gan prastu valgiu pvz instant noodles viosokius gamina

    Markus seip geras restoramas, geras maistas. Tik man tokie kepsniai "europietiski" nepatinka apskrudinta, dukofkei damusa. Man amerikoniskas patinka labiau kur ant zariju be jokiu orkaiciu dar truputis kraujo, ne toks sterilus.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    As ne kokybe kvestionuoju, tiesiog juokinga kai zmones eina ir restoranus ir uzsissako sumustini. Sumustinis ir yra tuo sumustinis, kad tai ne restoraninis patiekalas.
    Amerikoniška maisto tradicija. Kaip suprantu, ten tai įprasta. Mačiau ir Londone ne vieną "normalų" restoraną, kur patiekiami burgeriai, bet niekuomet nebandžiau (gal ir be reikalo).
    Kadangi mano paties pažintis su burgeriais iš esmės apsiriboja McDonalds ir Burger King'u, noriu pabandyti kažko geresnio.
    Kitas dalykas, kad mėsainiai ten, kaip suprantu, tėra vienas iš daugelio (ir nebūtinai pagrindinių) patiekalų.

    Mane visgi labiausiai domina steikas. Gero ir skaniai paruošto steiko rasti nėra lengva. Aišku, būtinai pasidalinsiu įspūdžiais.
    Paskutinis taisė John; 2012.03.05, 00:10.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Taut. Rodyti pranešimą
    Mėsainis mėsainiui nelygu.
    As ne kokybe kvestionuoju, tiesiog juokinga kai zmones eina ir restoranus ir uzsissako sumustini. Sumustinis ir yra tuo sumustinis, kad tai ne restoraninis patiekalas.

    Komentuoti:


  • D.P
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Mesainis ir restoranas - man keista, kad si juokinga amerikieciu tradicija kazka domina. Ai dar mesainis uz 20Lt, na juokutis man tokie dalykai
    Mėsainis kaip ir kibinas, meksikietiškos buritos ir pan. - tradicinis patiekalas. Bet ne visi mėsainiai - riebalais trykštantys mėsainiai.
    Aišku, ir kaina kažką sako, tačiau dažniausiai ten nerasi mėsainių, kuriuose pagrindinis ingridientas plaukte plaukiotų pigiuose padažuose (t.y., sugadinamas skonis) - tokį teko valgyti Rygoje. Po to mano silpnokas skrandis streikavo kelias dienas. bet tam ir skirtos nuomonės, recenzijos.
    Atrodo patiekalas yra paprastas, beveik kasdienis, tačiau jį paruošti įdomiai, skaniai, neįprastai, suderintai - tai kitas klausimas.

    Komentuoti:


  • Taut.
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Mesainis ir restoranas - man keista, kad si juokinga amerikieciu tradicija kazka domina. Ai dar mesainis uz 20Lt, na juokutis man tokie dalykai
    Mėsainis mėsainiui nelygu.

    Komentuoti:

Working...
X