Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    50 litų sumokėjau penktadienį už 4 ratų permontavimą, tuo pačiu užmečiau akį ir į mašinos pilvuką, granatų gumos sveikos, bet va pamačiau, kad duslė laikys geriausiu atveju iki pavasario. Taip, kad kaip sakoma nėra to blogo...

    Comment


      O man didesnė bėda ne automobilio modelio, bet kuro rūšies pasirinkimas. Benzinas ar dyzelinas? Nekalbant jau apie dujas.
      N N N

      Comment


        Aš dbr tik Dyzel Power renkuosi, nes daug važinėju ir benzas per brangus, o ir dar yra galimybė dažytą kurą pirkti, tai ekonomine prasme man tik Dyzelis. Benzas gerai trumpom distancijoms ir tik mieste maltis...
        You've got one life! Live it!

        Comment


          Pas mane irgi dyzelis gauno jo 1ltr/2lt
          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

          Comment


            Parašė fredis Rodyti pranešimą
            Aš dbr tik Dyzel Power renkuosi, nes daug važinėju ir benzas per brangus, o ir dar yra galimybė dažytą kurą pirkti, tai ekonomine prasme man tik Dyzelis. Benzas gerai trumpom distancijoms ir tik mieste maltis...
            Tai kad ir nedažytas, bet kokiu atveju bent perpus pigiau gaunasi nei su benzu važinėt. O ir važiuoja dyzeliukas labai smagiai.

            Comment


              Parašė fredis Rodyti pranešimą
              Aš dbr tik Dyzel Power renkuosi, nes daug važinėju ir benzas per brangus, o ir dar yra galimybė dažytą kurą pirkti, tai ekonomine prasme man tik Dyzelis. Benzas gerai trumpom distancijoms ir tik mieste maltis...
              ir eksplotacija kokius 4 kartu brangesne o jei kas sugedo.. tai geriau pasikarti nei remontuoti (kalbant apie 10 metu senumo ir naujesnius automobilius) ir masina brangesne dyzeline
              Neišmeskite spalvų

              Comment


                Kompromisas būtų toks, kad dyzelį apsimoka rinktis, jei daug važinėjama.

                Comment


                  Flame ON. Dyzelis ftw. Ekonomika + galingumas in one package. 170 KW su 8l/100 km mieste, netaupant. Jei ir kas suges, tai sumoje bus pigiau kiek ant kuro būsi sutaupęs. Kiek yra daug važinėjama nežinau, 20k km į metus daug ar ne.

                  Comment


                    Parašė dts Rodyti pranešimą
                    ir eksplotacija kokius 4 kartu brangesne o jei kas sugedo.. tai geriau pasikarti nei remontuoti (kalbant apie 10 metu senumo ir naujesnius automobilius) ir masina brangesne dyzeline
                    Pigiausia eksploatacija to automobilio, kuris negenda, o ne benzininio ar dyzelinio.
                    Beje, mieste kaip tik išryškėja dyzelio privalumai (maksimalus sukimo momentas jau prie žemų apsaukų, minimalios degalų sąnaudos stovint, apskritai degalų sąnaudų santykis benzo ir dyzelio kur kas didesnis mieste nei užmiestyje, plius dar dyzelis pigesnis už benziną).
                    OT, skaitant komentarus tik pasitvirtina stereotipai, kad Kaunas yra chalturščikų miestas.
                    Paskutinis taisė Lettered; 2010.11.02, 19:46.
                    Flickr

                    Comment


                      Kiekviena mašina reikia remontuoti.....
                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                      Comment


                        Pats neseniai persėdau prie dyzelio, esu labai patenkintas. Kita vertus, analogiška benzininė mašina būtų buvusi pigesnė, o už kainos skirtumą būtų buvę galima įsidėti dujas, būtų išėję praktiškai tas pats. Važinėti su benzinu be dujinės įrangos, manau, apsimoka tik važinėjant mažai.
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment


                          Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                          Kiekviena mašina reikia remontuoti.....
                          Ne kiekvieną, konkrečiai apie variklį jau net nekalbant...
                          Flickr

                          Comment


                            Va dujas tai tikrai remontuoja. Ir koks malonumas bagažinėj balioną tampytis.

                            Comment


                              OT, skaitant komentarus tik pasitvirtina stereotipai, kad Kaunas yra chalturščikų miestas.
                              iš kur tokią nuomonė? kurie čia tokie chalturni komentarai?

                              Comment


                                Konkreciai pavazinekit bent su 10skirtingu masinu po 200000km, panasiu metu ir su panasia rida, tada diskutuokit su kuo labiau apsimoka

                                Comment


                                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                  iš kur tokią nuomonė? kurie čia tokie chalturni komentarai?
                                  o tu kaip tikras Kaunietis to net nepastebi ?

                                  Pvz. "zalias" dyzelis

                                  Comment


                                    Pas jus vln kiek vazineja is vis su kontrobandiniu rusisku dikutuot tikriausia neverta

                                    Comment


                                      Parašė e2ards Rodyti pranešimą
                                      o tu kaip tikras Kaunietis to net nepastebi ?

                                      Pvz. "zalias" dyzelis
                                      Pamenu, tik nusipirkęs automobilį užsipyliau porą litrų atsarginio dyzelino iš statoil. Įsipylė skaidžiai žalsvas skystis. Ir po to man keista buvo, kai kitoj degalinėj (ne statoil) dyzelinas buvo geltonas.
                                      Po to sužinojau, kad dažytas būna žalias, bet kažkaip nesinorėtų tikėti, kad statoil parduoda dažytą už paprastą. Ar gali koks D fortis turėti žalsvą atspalvį?

                                      Comment


                                        Mano tėvas dujų negali pakesti nes jam jos smirdas, bendzinas arba tik dyzelis daugiau nieko...
                                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                        Comment


                                          Tai tegul neuosto.
                                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                          Comment

                                          Working...
                                          X