Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
    Keistai skamba:ir audi bus gerai..
    Kai pasakei, kad mašina pakankamai sena ir siūlytum kokią kitą į tai atsakydamas ir pasakiau kad gerai bus ir audi gal biški nekaip nuskambėjo. Nu tai dėl tos važiuoklės aišku. Ačiū už patarimus

    Comment


      Parašė zaraza-Šiauliai Rodyti pranešimą
      Kai pasakei, kad mašina pakankamai sena ir siūlytum kokią kitą į tai atsakydamas ir pasakiau kad gerai bus ir audi gal biški nekaip nuskambėjo. Nu tai dėl tos važiuoklės aišku. Ačiū už patarimus
      Tai sekmes isirenkant

      Comment


        Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
        Tai sekmes isirenkant
        Po tikrovei ieškau jau pora mėnesiu, bet man vis prikiša kasnors dėl tos važiuoklės tai niekaip ir nenusiperku

        Comment


          Šiaip linksmas aparatukas, bet tas dyzelis 100 AG tai tikrai per silpnas. Imk tą 130 AG ir bus viskas OK
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            Parašė wrm Rodyti pranešimą
            Gal kas galit Kaune parekomenduot servisa ar siaip taska kur kokybiskai sutvarkytu automobilio elektra uz protinga kaina?
            Statybininkų 4, Kaunas. Garažuose ieškok Alvydo, ten tikrai geras elektrikas. Visi mūsų draugai ten varo, jei reikia tikrai gero elektriko. Ne kartą mačiau ir darbines policijos mašinas...
            You've got one life! Live it!

            Comment


              Parašė zaraza-Šiauliai Rodyti pranešimą
              Po tikrovei ieškau jau pora mėnesiu, bet man vis prikiša kasnors dėl tos važiuoklės tai niekaip ir nenusiperku
              Tai Audi centre pasiimi patikrą už 100 lt. gal dbr ir daugiau. Ir tau viskas aišku kas ir kaip. Tik nžn ar Šiauliuose Audi centras yra...
              You've got one life! Live it!

              Comment


                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                gal zaraza norėjo pasakyti: ir tokio senumo audi bus gerai
                Būtent

                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                Tai Audi centre pasiimi patikrą už 100 lt. gal dbr ir daugiau. Ir tau viskas aišku kas ir kaip. Tik nžn ar Šiauliuose Audi centras yra...
                O Kaune audi centras yra?

                Comment


                  Pasigooglinau jau pats

                  Comment


                    Parašė fredis Rodyti pranešimą
                    Statybininkų 4, Kaunas. Garažuose ieškok Alvydo, ten tikrai geras elektrikas. Visi mūsų draugai ten varo, jei reikia tikrai gero elektriko. Ne kartą mačiau ir darbines policijos mašinas...
                    Dekui, radom. Tikrai galiu rekomenduot visiem

                    Comment


                      Parašė zaraza-Šiauliai Rodyti pranešimą
                      81kw ir ieškau. Šeip noriu aš ekonomiškos ir didesnės nes pats nesu žemas, o audi man jau senai krito į akį Aišku pirkčiau ir naujesnę, bet biudžetas neleidžia, nes pats dar tik studentas taip, kad pirmai pradžiai ir audi bus gerai. Va aš tik ir esu girdėjas, kad sako važiuoklė jeigu pareina, kad labai brangiai atsieina sutvarkyt ir tai man kelia daugiausiai abejonių. Ar tikrai taip blogai su tom važiuoklėm?
                      a4 tai kaip bulka.. sedi gale ir galva ciut i stoga nesiremia, o bulkoje tai remiasi. Jei vilioja aliuminio vaziuokle, gali rinktis a4, Tdi varikliai nera blogi ir patvarus kaip zmones kalba.. bet pries pirkdamas pagalvok ar atsipirks tau didesne dyzelinio automobilio kaina. Jei nedaug km pravaziuoji, gal vertetu apie benzinini automobili pamastyti? nors kitavertus VAG benzinai siektiek tragiski.. na pamastyk
                      Neišmeskite spalvų

                      Comment


                        važinėju su a4 tdi darbine. kol nereikia nieko tvarkyti, tikrai gera, dinamiška mašinytė, kai tik reikia kokio remonto, prasideda problemos su detalėm. jeigu kreipiesi į audi centrą, tai ten viskas aukso kainos ir plius pristatymo laikas iš "sandėlių švedijoje".
                        sau tokios nepirkčiau, nors pasakysiu, kad kelyje golfistai gerbia 4žiedus, o bnv'istai ir mersistai nepyksta, kai aplenkiu
                        pastebėjau, kad, kai tą patį darau su savo almera, reakcija iš suminėtų markių savininkų pusės būna visai kitokia
                        pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                        Comment


                          Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                          važinėju su a4 tdi darbine. kol nereikia nieko tvarkyti, tikrai gera, dinamiška mašinytė, kai tik reikia kokio remonto, prasideda problemos su detalėm. jeigu kreipiesi į audi centrą, tai ten viskas aukso kainos ir plius pristatymo laikas iš "sandėlių švedijoje".
                          sau tokios nepirkčiau, nors pasakysiu, kad kelyje golfistai gerbia 4žiedus, o bnv'istai ir mersistai nepyksta, kai aplenkiu
                          pastebėjau, kad, kai tą patį darau su savo almera, reakcija iš suminėtų markių savininkų pusės būna visai kitokia
                          Aš asmeniškai nepirkčiau audi a4 nes man jinai yra kieta(važiuoklė) ir per ankšta, nebent quattro. Tikrai pirkčiau audi 100(A6)
                          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                          Comment


                            o gal reiktu atkreipti demesi i honda ar toyota?
                            Neišmeskite spalvų

                            Comment


                              „Volvo Trucks” išbando suskystintomis dujomis varomus sunkvežimius




                              '„Volvo Trucks“ oficialiai pradeda suskystintomis metano dujomis ir dyzelinu varomų sunkvežimių bandymus.'

                              Šaltinis: http://auto.delfi.lt/archive/article.php?id=37712081

                              Comment


                                Parašė dts Rodyti pranešimą
                                o gal reiktu atkreipti demesi i honda ar toyota?
                                O į kokį modelį?

                                Comment


                                  Parašė zaraza-Šiauliai Rodyti pranešimą
                                  O į kokį modelį?
                                  Koki geresnes bukles rasi.. Is praktikos Hondos dyzelines(Roverio motoras) i LT pakliuna arba suvazinetos arba tuomet jau apynaujes(2-3metu senumo)

                                  Comment


                                    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                    „Volvo Trucks” išbando suskystintomis dujomis varomus sunkvežimius


                                    Atvaizdas


                                    '„Volvo Trucks“ oficialiai pradeda suskystintomis metano dujomis ir dyzelinu varomų sunkvežimių bandymus.'

                                    Šaltinis: http://auto.delfi.lt/archive/article.php?id=37712081
                                    o ten gale kas? dujų balionas? rajus padla
                                    Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                                    Comment


                                      Kitas mano auto tikrai turės šį daikčiuką (adaptive cruise control). Super dalykėlis ir labai naudingas. Be to, daug auto modelių nuo ~2007 metų jį turi, įskaitant mano mėgiamą Volvo S80.

                                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                      Comment


                                        Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                        Kitas mano auto tikrai turės šį daikčiuką (adaptive cruise control). Super dalykėlis ir labai naudingas. Be to, daug auto modelių nuo ~2007 metų jį turi, įskaitant mano mėgiamą Volvo S80.

                                        Youtube video
                                        O jame Volvo naudoja tą pačią technologiją kuri jau pora kartų nesuveikė per demonstraciją?

                                        Comment


                                          Heh, ta sistema nesuveikė ant pre-production modelio dėl komandos, kuri paruošė automobiliį tam testui, kaltės. Žurnalistai po S60 išleidimo labai intensyviai bandė įrodyti, kad ta sistema neveiks, bet niekam nepasisekė Deja, ji veikia ir veikia puikiai

                                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X