Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kiek supratau, tas video yra darytas Čekijoje.
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
      /\ tai tipo čia tas pats erelis prisiplojo?
      kadangi erelis ne kabutėse, tai parašysiu, kad jis asilas. ir pas mus tokių pasitaiko (ypač vasarą, penktadienį po pietų, kelyje iš vilniaus į pajūrį).
      blogiausia, kad tie važiuotojai neturi jokios patirties tik naujas galingas mašinytes ir daug pasipūtimo...
      pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

      Comment




        :/
        Paskutinis taisė 99; 2010.01.15, 14:20.

        Comment


          /\ Oi jau labai senas video čia. Pritrenkė, kai pirmąkart pamačiau...

          Comment


            Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
            /\ Oi jau labai senas video čia. Pritrenkė, kai pirmąkart pamačiau...
            Šito buvau nematęs, bet panašus irgi dar vienas yra, net ne tiek žiaurus:



            Aš jų nepateisinu, bet kažkaip atrodo pačiam norėtųsi irgi pralėkti taip .

            Comment


              Ką gi, geros naujienos SAAB fanams

              DETROIT - General Motors and Spyker Cars NV today confirmed that they have reached a binding agreement on the purchase of Saab Automobile AB.
              http://www.worldcarfans.com/11001262...saab-to-spyker

              Comment


                Lietuvoje smagu gyventi, kai tokie orai, o dar smagiau, kad mašina grybą pjauna. Šian apturėjau malonumą 15 min. brūžinti, ją pakol ji užsikūrė. Pasirodo pripustė į variklį nors ir nedaug, bet turbūt ten kur reikia



                Bet tuo malonumai nesibaigė, šildant ją, langas užgrybavo. Aš jį darinėju, nes neišlipu iš mašinos jo neatsidaręs. O todėl kad iš vidaus rankenėlės trosas nutrūkęs, vėlgi per tuos šalčius Va tokia šian man smagi diena prasidėjo Ai dar jei paklausit, kodėl pas mane, toks keistas oro filtras, atsakysiu, o todėl, kad atsibodo, keisti ir klijuoti originalius Hondos filtrus, nes jie dažnai išsitaškydavo į daug dalių nuo dujų įrangos Kažkada dar kapote duobutę padarė. Šis neišsitaško ir negadina prekinės išvaizdos



                You've got one life! Live it!

                Comment



                  Aš tai per šalčius sužinojau savo auto užsikurimo riba: apie -25 C Žemiau, nekas. Akumą reiktų pakeisti...

                  Comment


                    O del saudymo nebandei ieskot slieku? Tevas anksciau vazinejo su lygiai tokiu pat ir LPG, tai problemu nebuvo.. Pradek nuo zvakiu..

                    Comment


                      Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                      O del saudymo nebandei ieskot slieku? Tevas anksciau vazinejo su lygiai tokiu pat ir LPG, tai problemu nebuvo.. Pradek nuo zvakiu..
                      Žvakes ir laidus naujus pasikeičiau, tai kokį mėnesį viskas ok buvo, bet dbr vėl šaudo. Reikia, kad pareguliuotu kas nors gerai jas. Gal ką parekomenduosite?
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        Parašė fredis Rodyti pranešimą
                        Gal ką parekomenduosite?
                        Išmesk nafik tas dujas ir ant galinio lango didelėm raidėm užsirašyk "FUCK FUEL ECONOMY"

                        Comment


                          stiklas įtariu atsiklijavo nuo pakėlimo/nuleidimo rėmelio. man taip buvo atsitikę nissan'e. žiemą parėmiau iš apačios ir nedarinėjau, o vasarą paklijavau iš naujo, kol kas laiko
                          pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                          Comment


                            Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                            Išmesk nafik tas dujas ir ant galinio lango didelėm raidėm užsirašyk "FUCK FUEL ECONOMY"
                            Tada dar mažom raidėm prierašą dadėčiau: "If I were richer"

                            Nėra ką lyginti nuvažiuojamo šimto kilometro su dujomis su benzu... Bet vis dyzelis mane gundo, kuris rytų 5-6 litrus ir nesproginėtų, kaip bezdalai...
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              Parašė fredis Rodyti pranešimą
                              Žvakes ir laidus naujus pasikeičiau, tai kokį mėnesį viskas ok buvo, bet dbr vėl šaudo. Reikia, kad pareguliuotu kas nors gerai jas. Gal ką parekomenduosite?
                              Na, geriausia Kaune aisku yra "PROPANAS" sanciuose, jau nuo senu laiku, ten net eiles susidaro Kitas variantas yra ex "CAMPO" meistrai dirba kylant i milikoniu kalna tuose garaziukuose, firma "DAMASTA" atrodo vadinasi.. Paskutinius 2 sykius ten ir lankiausi.. Jei reiks galesiu "PROPANO" kontaktu paieskot..

                              Comment


                                Parašė Nikas Rodyti pranešimą

                                Aš tai per šalčius sužinojau savo auto užsikurimo riba: apie -25 C Žemiau, nekas. Akumą reiktų pakeisti...
                                jei rimtai ruostis tokiam salciui - tai ir tepala reiktu pakeist. nepritaikytas tokiai zemai temperaturai gali tiek sutirstet, kad varikli sunkiai beprasuka ir nauji akumuliatoriai. prie minus 18 mano mazda 323 1,7D is antro karto uzsivede. prie -24 varikli vos ne vos prasuko. akumuliatorius pirktas 2009 lapkriti. nebekankinau, palikau masinike, kelione atidejau siltesniam laikui.
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  Parašė dariuks Rodyti pranešimą
                                  jei rimtai ruostis tokiam salciui - tai ir tepala reiktu pakeist. nepritaikytas tokiai zemai temperaturai gali tiek sutirstet, kad varikli sunkiai beprasuka ir nauji akumuliatoriai. prie minus 18 mano mazda 323 1,7D is antro karto uzsivede. prie -24 varikli vos ne vos prasuko. akumuliatorius pirktas 2009 lapkriti. nebekankinau, palikau masinike, kelione atidejau siltesniam laikui.
                                  Tepalus neseniai keičiau į naujus. O prijungus krokodilus, užsivedė
                                  Nors iš tiesų, tokia t, čia daugumai mašinų išbandymas, netgi naujoms.

                                  Comment


                                    Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                                    Tepalus neseniai keičiau į naujus. O prijungus krokodilus, užsivedė
                                    Nors iš tiesų, tokia t, čia daugumai mašinų išbandymas, netgi naujoms.
                                    Mūsų "Tigra" irgi per šiuos šalčius pirmą kartą nuo mašinos įsigijimo (daugiau kaip 2 metai) neužsikūrė. Bet užteko tik krokodilus pajungt ir labai greitai, be jokių problemų užsivedė. Bet atsirado kita bėda - nežinau ar šalčio neatlaikė ar šiaip senatvė, nulūžo plastmasinis vamzdelis, išeinantis iš langų plovimo skysčio bakelio, ant kurio maunasi žarnelė. Tai va, reiks kažką sugalvot, nes labai greit apsineša langai tokiu oru..

                                    Comment


                                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                      Mūsų "Tigra" irgi per šiuos šalčius pirmą kartą nuo mašinos įsigijimo (daugiau kaip 2 metai) neužsikūrė. Bet užteko tik krokodilus pajungt ir labai greitai, be jokių problemų užsivedė. Bet atsirado kita bėda - nežinau ar šalčio neatlaikė ar šiaip senatvė, nulūžo plastmasinis vamzdelis, išeinantis iš langų plovimo skysčio bakelio, ant kurio maunasi žarnelė. Tai va, reiks kažką sugalvot, nes labai greit apsineša langai tokiu oru..
                                      Mamos auto lygiai tas pats buvo kažkada. Patys sutaisėm.
                                      Beje, prie -28C ir nemažai langų ploviklių užšąla

                                      Comment


                                        Aš neperseniausiai įvaldžiau tokią

                                        [URL="http://lauztuvas.com"]http://lauztuvas.com[/URL] - turbo gum collector blog
                                        [URL="http://kestas.maciulaitis.lt"]http://kestas.maciulaitis.lt[/URL] - freelance developer

                                        Comment


                                          /\
                                          Niekada neesu važiavęs kabrioletu . O šiaip tai gana retas ir įdomus automobilis

                                          Comment

                                          Working...
                                          X