Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą

    irgi BMV
    http://wp1016621.wp027.webpack.hoste...643/f01643.htm

    http://wp1016621.wp027.webpack.hoste...528/f01528.htm

    kazkas nerealaus...

    Comment


      e30 irgi dar visai neblogas. Galvoju vel toki isgyt ir darytis koki projekta

      Comment


        "O gereuse masina ira BMV ir audi simc arba audi du simtai su pagerinimais nepralenkema kokibe!"

        Vat ir suklydai, John. Vat ir pasimatė, kad Londono snobas bando vietiniu gezu prisimest. Ne BMV, o BNV!
        Jūsų,
        Analitikas PlėtRa™

        Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

        Comment


          Galiniai ratai atrodo mazesni nei priekiniai...

          Comment


            Beje, John, tada kai pasirode tas 5 klases BMW E34, ar tuo labiau Audi 100 ir 200, Lexus is vis dar nebuvo...
            O stai palyginimui, kaip atrode berods pirmasis Lexus(1989):

            Comment



              Tikrai stebetina, turint omeny, kad isejes tik 1989 Lexus duoda i kaulus tiek BMW, tiek Mercedes ir Audi. Ir tai daro jau ne vien surinkimo kokybe, komfortu bei techninemis charakteristikomis, bet ir ivaizdziu ir prekes zenklo stiprumu... Jeigu tokia tendencija tesis, vokiskosios "trijules" laukia sunkus laikai, vejantis savo japoniska konkurenta.

              Kita vertus, gal ir nereiktu stebetis, nes Toyotos produkcijos vadybos sistema is esmes neturi lygiu pasaulyje.
              Paskutinis taisė John; 2008.03.27, 23:43.

              Comment


                Viskas kas tavo megstamiausia arba tau patinka, yra "geriausia", "duoda visiems i kaulus", "neturi lygiu pasaulyje" ir t.t..

                Comment


                  /\ Kodėl tokios mažos nuotraukos? Pas mane dar ekrane "telpa"
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    Tas Lexus IS-F, tai fantastiškas automobilis. Man vien "paprasti" Lexus IS yra vieni iš mėgstamiausių, o šis, tai ya kažkas tokio. Man japoniškas dizainas labiau prie širdies, nei pvz vokiškas. Japoniški automobiliai traukia dėl savo papiktintos ar kaip išsireikšti išvaizdos. Sportiškumas, veržlumas, piktumas, derantis su solidumu. Dar netgi labai didelis Lexus privalumas - jų ne tiek daug kaip vokiškų automobilių, tad vairuodamas Lexus, gali pasijusti šiek tiek išskirtiniu. Taip pat Lexus turi savo veidą ir nėra taip, kad pamatai Lexus ir galvoji, na šita kėbulo linija iš tokio automobilio, kita iš anokio. O pastaruoju metu vokiečiai pradeda grybauti su dizainu, vakar pamačiau kaip turėtų atrodyti naujas E-Class Mercede, šonas dar dar, bet priekinė dalis, tai siaubas

                    Comment


                      Manau daugelis sutiks, kad toks testas yra objektyvesnis nei vien sausas techinių charakteristikų lyginimas ar asmeninis įsitikinimas - Lexus IS-F prieš kolegas vokiečius:
                      http://www.motortrend.com/roadtests/...amg_comparison

                      O kas liečia Xmaster paminėtą Lexus "veidą" ir unikalias linijas, tai galime sulygint: BNV 330i vs. Lexus IS 350:


                      p.s. asmeniškai nepatinka nei bnv, nei mb, nei lexus, nors reikėtų pažymėti, kad šių gamintojų automobiliai visuomet yra tarp savo segmento lyderių.
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        Mano svajoniu masina
                        BMW 535d xd touring. Teko vaziuot, taupi, greita, patogi, prabangi viskas ko galima noret, ir nereikia jokiu tiuningu.
                        Jedi power!

                        Comment


                          Galima čia vokiečių ir japonų mašinų mylėtojų užklaust, kodėl jums nepa/neįtinka prancūziškas dizainas? Aš sakyčiau visai išvaizdūs automobiliai. Ko visi "vokiečiai" ir "japonai" taip "stumia" ant prancūzų mašinikių? Vien man saldainiai yra Renault Laguna III, Renault Megane II ir "kibiriukas" Clio III; Peugeot 306, 206. O Fiat Grande Punto yra šauniai atrodantis automobilis, nereikia apmiršti FIAT ateities - savotiškai juokingo Fiat 500. Nežinau, bet man, europietiškas skonis asocijuojasi su prancūziškais ir itališkais "kibiriukais" (galbūt daugeliui tai asocijuojasi su moterišku atomobiliu), o ne su snobišku japonų ar vokiečių solidumu

                          Naujoji senoji Renault Laguna III.


                          FIAT'o ateitis...


                          Ir pabaigai Fiat Grande Punto. Tikras saldainis.
                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                          Dordrechtas/Haarlemas
                          Nesebaras/Plovdivas
                          Kiolnas

                          Comment



                            problema, ko gero, ta, kad vien dizainas automobiliui reiskia nelabai daug. Prancuziski automobiliai uzsitarnavo nepatikimu ir gendanciu masinu varda (nezinau, kiek tai pagrista, bet, ko gero, tiesos yra), kur vokieciai ir (ypac) japonai laikosi geriau. O apskritai, dizainas yra skonio reikalas... man prancuzisku automobiliu dizainas tikrai neimponuoja labiau, nei vokisku ar japonisku.

                            Comment


                              Na, o mano sekantis auto bus šis:

                              Comment


                                Parašė Xmaster Rodyti pranešimą
                                Tas Lexus IS-F, tai fantastiškas automobilis. Man vien "paprasti" Lexus IS yra vieni iš mėgstamiausių, o šis, tai ya kažkas tokio. Man japoniškas dizainas labiau prie širdies, nei pvz vokiškas. Japoniški automobiliai traukia dėl savo papiktintos ar kaip išsireikšti išvaizdos. Sportiškumas, veržlumas, piktumas, derantis su solidumu.

                                Uzmirsai jau kaip atrode LS'as priespaskutinis. Kazkokia desimtmeciu pavelavusi banginio kopija.
                                Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                Comment


                                  Prancuziski tiek citroen tiek peuogot, bet ne renault, tikrai gerai laiko.. Visa beda, kad juos reikia pastoviai priziuret, sesnesniuose(iki 95m.) grybaudavo elektra, nes kontaktai buvo jungiami ne prie korpuso, o per perejimus, kurie oksiduodavosi. tiesa, jiems reikalingi spec irankai ir visos konstrukcijos ismanymas, nes daznai norint kazka pakeisti reikia vos ne puse masinos isardyti. Beda galima ispresti paciam krapstantis, arba remontuojantis pas tokias auto kertancius meistrus. Kas del dizaino, manau prancuziskos ir italiskos konkurentu neturi..

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    Na, o mano sekantis auto bus šis:
                                    Nuostabus mašiniukas.
                                    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      Na, o mano sekantis auto bus šis:
                                      Iš JAV?

                                      Comment


                                        Va kam niekada neprilygs nei BMW, nei Mercedes Pats gražiausias kada nors skandinavų sukurtas automobilis + Heico patobulintas





                                        Comment


                                          Parašė Lietuvis Rodyti pranešimą
                                          Va kam niekada neprilygs nei BMW, nei Mercedes Pats gražiausias kada nors skandinavų sukurtas automobilis + Heico patobulintas







                                          Nuostabus automobilis.
                                          „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X