Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    As tai ciur uz tokia:
    http://auto.plius.lt/pirkejams/skelb...eji&id=1664809
    Lietuwio masina
    Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

    Comment


      Čia superinė auto..patogumas liux..ir išvaizda..(aš apie e32, o ne apie ta kupriuką)

      Comment


        Parašė Rydik Rodyti pranešimą
        Čia superinė auto..patogumas liux..ir išvaizda..(aš apie e32, o ne apie ta kupriuką)
        Na ir skonis.... Fu
        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

        Comment


          Parašė vizas Rodyti pranešimą
          Na ir skonis.... Fu

          Comment


            Parašė vizas Rodyti pranešimą
            Na ir skonis.... Fu
            Aš apie tuos ratus ir kitus pagražinimus nekalbu..tik sakau kad e32 labai graži auto..o jei tu manai kad labai negraži, tai manau lygiai tapatį pasakyciau jei tu įdėtum kokią tau patinkančią..čiagi skonio reikalas..man tiesog patinka vokiški limuzinai..

            Comment


              kaip tais jau buvau parases komentara apie ta bemva, bet persigalvojau. susilaikysiu
              www.tomflagman.com

              Comment


                Parašė praetor Rodyti pranešimą
                As tai ciur uz tokia:
                http://auto.plius.lt/pirkejams/skelb...eji&id=1664809
                Lietuwio masina
                O šiaip tai jėga, aš tokios noriu. Ne dėl to, kad bmw, ne dėl to, kad langai niaukti ar dar koks nors tiurlingas, o dėl to, kad tai yra labai labai patogus automobilis, kuriame malonu tiek už vairo sėdėt, tiek ir keleivio vietoje. Šiaip, jei jau tokia, tai norėčiau universalo. Aukšta klasė, tskant. Tik va jau įvaizdis BMW Lietuvoje tai labai nuvalkiotas. Gal dėl to, kad būtent BMW vairuotojai yra dažniausi avarijų kaltininkai.

                Comment


                  Jap,bmw yra bmw..o įvaizdis nepasakyčiau kad nuvalkiotas,tiesiog labai jau dažnai, kai kalbama apie agresiją keliuose sakoma žodžiai "bmw vairuotojas"..manau kad ne bmw automobilių įvaizdis nuniokotas, o jaunų vairuotojų..
                  O iš kur tokia statistika?? Ar čia tik taip sakai?

                  Comment


                    Bmw ir Audi vairuotojams visada leidziama daryti taip:

                    www.tomflagman.com

                    Comment


                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                      O šiaip tai jėga, aš tokios noriu. Ne dėl to, kad bmw, ne dėl to, kad langai niaukti ar dar koks nors tiurlingas, o dėl to, kad tai yra labai labai patogus automobilis, kuriame malonu tiek už vairo sėdėt, tiek ir keleivio vietoje. Šiaip, jei jau tokia, tai norėčiau universalo. Aukšta klasė, tskant. Tik va jau įvaizdis BMW Lietuvoje tai labai nuvalkiotas. Gal dėl to, kad būtent BMW vairuotojai yra dažniausi avarijų kaltininkai.
                      Tiesiog BMW labai padaugejo Lietuvoj, turbut dabar ju kiekis artimas VW ir Audi.

                      Comment


                        Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                        Bmw ir Audi vairuotojams visada leidziama daryti taip:

                        Jo, sitas geras. Nepasiseke, kad 5 eile uzkimsta buvo, nes paprastai ten greitis buna 140 ir daugiau, o cia visokiu Gazeliu prilindusiu matesi.

                        Comment


                          Parašė Rydik Rodyti pranešimą
                          Čia superinė auto..patogumas liux..ir išvaizda..(aš apie e32, o ne apie ta kupriuką)
                          Tik as tai pirmenybe e38 teikciau, "bumeriui" taipsakant.
                          O ziek, buna mersuose, bemwuose "dvigubi langai",tai jie nepersaunami ar siaip kokios kitos ju galimybes?
                          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                          Comment


                            Naujoji Ford Fiesta



                            Comment


                              Truputį "egzotikos", offroad'ai :

                              http://www.youtube.com/watch?v=afJ18...eature=related

                              http://www.youtube.com/watch?v=8VOUL...eature=related
                              gera gyventi gerai

                              Comment


                                Parašė praetor Rodyti pranešimą
                                Tik as tai pirmenybe e38 teikciau, "bumeriui" taipsakant.
                                O ziek, buna mersuose, bemwuose "dvigubi langai",tai jie nepersaunami ar siaip kokios kitos ju galimybes?
                                Aš irgi žinoma e38 pirmenybę duočiau..
                                O langai tai manau tik dėl apsaugos nes pavyzdžiui ant e38 tai tik 750iL versijoi yra, o ji yra prailginta tai ir langai apsaugai svarbių žmonių..o dėl mercedes tai tiksliai nezinau ant kurių modelių yra, bet logiškai turėtų visuose S-class būt..

                                Comment


                                  Kadangi orai pamažu šyla, nusprendžiau savo mašiną atsinaujint





                                  Pirmą kartą gyvenime bandžiau ką nors su PS perdarinėt kažkiek ir visai patiko
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    Tik ratai kazkodel kreivi gavos, ir "niaukti" langai kazkodel neatsispindi

                                    Comment


                                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                      Tik ratai kazkodel kreivi gavos, ir "niaukti" langai kazkodel neatsispindi
                                      Matos šiek tiek atspindys Gale biškį patingėjau tik mašiną kėbulą tamsint tai langai dar labiau patamsėjo, ko pasekoje ir gavos tai O dėl rato priekinio tai taip, kreivokas gavos Nuo jo viską ir pradėjau Prisvilo pirmas blynas
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        galejai dar ta pastata atrestauruot
                                        www.tomflagman.com

                                        Comment


                                          Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                                          galejai dar ta pastata atrestauruot
                                          Ketinau, bet Kauno valdžia pareiškė, kad prieš jį tuomet nublanks Prisikėlimo bažnyčia
                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X