Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kelios foto is Audi salono Londono Piccadilly


    kiekvienas norintis gali apziureti ir pasedeti kiekvienoje masinoje (tiesa pasakius, islipti is tokiu masinu nelabai norisi)

    R8



    A5



    TT



    R8


    27.


    28.



    R8 varikliukas, V8 4.2L 420bhp, 300km/h. Labai simpatiskas aparatas


    30.


    31.


    32.
    Pasvajokim... nors masina ispudinga, bet viduje vietos neypac daug...


    33.


    34.
    VIetos ir patogumo poziuriu A5 atrodo kur kas geriau


    35.

    Comment


      Cia jau idomiau... A5 ko gero taikosi konkuruot su BMW 6 serija.

      Comment



        Audi A5 is esmes yra Audi A4 Coupe versija. Taigi konkurentas BMW3 Coupe.

        BMW 6 atitikmens Audi kaip ir neturi. Nors gal ir vertetu.
        Paskutinis taisė John; 2007.12.30, 03:09.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą

          Audi A5 is esmes yra Audi A4 Coupe versija. Taigi konkurentas BMW3 Coupe
          Turbut tu teisus.

          Comment


            Jo, kaip tik tam naujam zurnale kur nusipirkau Audi S5 lyginamas su bmw 335. Rs5 su M3

            Na o A5 tai tikriausiai su 318 Cia siaip juokas

            Comment


              Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą
              Rinkoje pasirodė lietuviška britiško žurnalo Autocar versija. Puikus žurnaliukas.
              www.autocar.lt
              Vakar ir man pavyko rasti jį, tai nusipirkau pasižiūrėt . Šiap visada perku Autobild Lietuva, esu įpratęs grįžęs prisėsti ir sau ramiai perskaityt visą . Tokios pat taktikos ėmiausi ir šįkart. Grįžau, atsisėdau, skaitau, skaitau, nebepatogu pasidarė, kitur nuėjau įsitaistyt, žiūriu, kad jau ilgokai užtrukau, pažiūriu dar tik trečdalis žurnalo įsisavintas, nu geras galvoju . Šiandien iš ryto skaitinėjau dar, įpusėjau jau . Šiap puikus žurnalas, labai daug informacijos, taip pat patiko man jo formatas, gerokai platesnis ir šiek tiek aukštesnis nei įprasti žurnalai ir tikrai tikrai vertas dėmesio, rekomenduoju visiems .

              Comment


                Dizaino atzvilgiu labiausiai patinkantis auto Chevrolet Corvette Sting Ray III Concept (1991)
                Attached Files
                www.lisota.lt

                Comment


                  Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                  Vakar ir man pavyko rasti jį, tai nusipirkau pasižiūrėt . Šiap visada perku Autobild Lietuva, esu įpratęs grįžęs prisėsti ir sau ramiai perskaityt visą . Tokios pat taktikos ėmiausi ir šįkart. Grįžau, atsisėdau, skaitau, skaitau, nebepatogu pasidarė, kitur nuėjau įsitaistyt, žiūriu, kad jau ilgokai užtrukau, pažiūriu dar tik trečdalis žurnalo įsisavintas, nu geras galvoju . Šiandien iš ryto skaitinėjau dar, įpusėjau jau . Šiap puikus žurnalas, labai daug informacijos, taip pat patiko man jo formatas, gerokai platesnis ir šiek tiek aukštesnis nei įprasti žurnalai ir tikrai tikrai vertas dėmesio, rekomenduoju visiems .
                  Pritariu Rimtas žurnalas...
                  You've got one life! Live it!

                  Comment


                    Užmačiau kurią tais dieną per Top Gear naują Jaguar XF.



                    iš užpakalio
                    http://www.motorpasion.com/images/ga...guar_xf-10.jpg
                    Paskutinis taisė rat; 2008.01.03, 11:12.

                    Comment


                      /\

                      Tai kad čia Corvete

                      Comment


                        tiksliau Chevrolet Corvette Convertible.Ziauriai susimovei,Rat.
                        Paskutinis taisė groundzer; 2008.01.03, 11:05.

                        Comment


                          WTF, kas čia per nsm? Buvo Jag'as
                          Aš dar ne tiek durnas... va... kur abeliai dirba - skaitykit pavadinimą ir žiūrėkit paveikslą
                          http://www.netcarshow.com/jaguar/200...llpaper_04.htm

                          Comment


                            Ten pasaust reik ant tos nuorodos Jaguar XF, o wallpaperis Corvettes šiaip įdetas.

                            Comment


                              O stai ir naujasis Jaguar XF


                              Truksta zodziu

                              Comment


                                čia yra 2007 Jaguar C-XF Concept

                                rat gal pataisei paveikslelį? Nes ten aš matau Jaguar XF. Na, o jei nepataisei, tai štai pora screenshot'u iš TopGear apie naująjį Jaguar'ą:




                                ir čia tikrai ne Chevrolet Corvette Convertible.

                                Comment


                                  Na čia yra visas puslapis su nuotraukom, techniniais duomenimis ir t.t.
                                  http://www.jaguarxf.com/default.asp

                                  Comment


                                    Kazkuo primena VW Passat

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Kazkuo primena VW Passat
                                      Labiau į naujuosius Hiunday

                                      Comment


                                        Nors ir nemėgstu daugumos Jaguar, man šitas visai nieko.
                                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                        Comment


                                          Jaguaro galas šiek tiek "užneša" į Aston Martin DB9.
                                          „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X