Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Alus Lietuvoje ir svetur

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš apturėjau prieš porą metų ekskursiją "alaus keliu": Biržai, Rinkiškiai ir t.t. .... Tai rytojaus dieną jokių skonių neprisiminiau

    Comment


      Ir vėl Matulas prieš visuomenę. Prisipažinkit, kas rinko šį durnelį į seimą?

      Matulas: alaus akcizą reikia didinti

      http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/56/69917/
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Kažkokia trauma jam dėl tų alkoholinių gėrimų, gal sunki vaikystė?

        Comment


          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          Ir vėl Matulas prieš visuomenę. Prisipažinkit, kas rinko šį durnelį į seimą?

          Matulas: alaus akcizą reikia didinti

          http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/56/69917/
          O aš tam pritariu šimtu procentų. Kiek gali neblaivūs nepilnamečiai šlaistytis po miesto parkus ir kita viešąsias erdves.

          Comment


            Parašė groundzer Rodyti pranešimą
            O aš tam pritariu šimtu procentų. Kiek gali neblaivūs nepilnamečiai šlaistytis po miesto parkus ir kita viešąsias erdves.
            O taip, brangus alus - geriausias sprendimas

            Comment


              Parašė spirit Rodyti pranešimą
              Ir vėl Matulas prieš visuomenę. Prisipažinkit, kas rinko šį durnelį į seimą?
              Matulas: alaus akcizą reikia didinti
              http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/56/69917/
              Parašė Duff Rodyti pranešimą
              Kažkokia trauma jam dėl tų alkoholinių gėrimų, gal sunki vaikystė?
              Parašė groundzer Rodyti pranešimą
              O aš tam pritariu šimtu procentų. Kiek gali neblaivūs nepilnamečiai šlaistytis po miesto parkus ir kita viešąsias erdves.
              Pabrangęs alus sumažins suaugusiųjų vartojimą, na o vaikų/paauglių beveik nepaveiks. Cigaretės taip pat keliskart brango, ir ar labai sumažėjo rūkančių nepilnamečių? Aš jokio pokyčio nepastebėjau. Visgi jeigu Matulas ir kiti jam pritariantys nori iš tikrųjų dar labiau atriboti nepilnamečių priėjimą prie alkoholio, reiks ryžtis uždrausti alkoholinių gėrimų prekybą kioskuose ir kitose prekybos vietose, kur nėra kamerų, filmuojančių pirkėjus. Joks pardavėjas neparduo jaunam žmogui alkoholio (ar cigarečių), kai žino jog jį filmuoja ir jam gręsia 500Lt bauda ir dar 2000Lt bauda jo darbovietei (kuri šiaip ar taip šių lėšų išsireikalaus iš taisykles pažeidusio darbuotojo). Kita vertus, nepakenktų bausti ir pačius nepilnamečius ir/ar jų tėvus už alkoholio ar tabako gaminių vartojimą nesulaukus 18m., pirmam kartui pakaktų ir įspėjimo. Taip pat galima numatyti baudas asmenims, kurie alkoholio ar tabako gaminiais vaišina nepilamečius arba padeda jiems įsigyti tokių prekių. Vėlgi, atviras klausimas kas sukontroliuos tokio įstatymo vykdymą, tačiau atitinkamos institucijos bent jau turės teisinį kontrolės pagrindą.
              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                virtuali ekskursija po alaus lentynas aišku, gaunasi begėdiška savo tinklaraščio reklama, bet kad labai jau į temą ...
                Paskutinis taisė varpininkas; 2009.11.14, 18:57.
                http://auksinevarpa.lt/ - mokėk pasijuokti iš savo gyvenimo, nes kitaip jis visąlaik juoksis iš tavęs

                Comment


                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                  reiks ryžtis uždrausti alkoholinių gėrimų prekybą kioskuose ir kitose prekybos vietose, kur nėra kamerų, filmuojančių pirkėjus. Joks pardavėjas neparduo jaunam žmogui alkoholio (ar cigarečių), kai žino jog jį filmuoja ir jam gręsia 500Lt bauda ir dar 2000Lt bauda jo darbovietei (kuri šiaip ar taip šių lėšų išsireikalaus iš taisykles pažeidusio darbuotojo)..
                  Ir kas nuo to pasikeis? Turi taigi pilnamečių arba viresnių draugų taigi jie nupirks ;].

                  Comment


                    Parašė EdvinasB Rodyti pranešimą
                    Ir kas nuo to pasikeis? Turi taigi pilnamečių arba viresnių draugų taigi jie nupirks ;].
                    Skaityk (ir cituok) visą mano pranešimą — tada tokių klausimų natūraliai nebekils
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                      Skaityk (ir cituok) visą mano pranešimą — tada tokių klausimų natūraliai nebekils
                      Na, jis dalinai teisus. Jei būtų įteisintas tas įstatymas, tiesiog niekas nesiviešintų, bet vyresni draugai ir toliau pirktų alkoholį, o plote gertų visi

                      Comment


                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                        Na, jis dalinai teisus. Jei būtų įteisintas tas įstatymas, tiesiog niekas nesiviešintų, bet vyresni draugai ir toliau pirktų alkoholį, o plote gertų visi
                        Logika tokia: policijai įkliūna neblaivus nepilnametis. Jo klausiama, iš kur jis gavo alkoholio? Draugai nupirko? Rodyk tuos draugus — jiems už tai teks susimokėti. O gal pats pirkai? Sakai kur, patikrinsim, ir pardavėja(s) turės susimokėti 500Lt
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          Šiaip labiau tada apsimoka nepilnamečiams išgert plote ir ten pasilikt kol išsiblaivysi jeigu nenori įkliūt,nebent esi laimės kūdikis ir neįkliūni. Aš negalėčiau grįžt,nes pas manę dažnai mentūra lankosi.

                          Comment


                            O tu galvoji kad tie nepilnameciai tarkim 16 metu taip ramia sirdim ims ir paskays kas nupirko jiem alkoholi? Sugryzk i realybe.

                            Comment


                              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                              Logika tokia: policijai įkliūna neblaivus nepilnametis. Jo klausiama, iš kur jis gavo alkoholio? Draugai nupirko? Rodyk tuos draugus — jiems už tai teks susimokėti. O gal pats pirkai? Sakai kur, patikrinsim, ir pardavėja(s) turės susimokėti 500Lt
                              Na, kai buvau su savo "lietuviška klase" devintoje klasėje gamtoje su nakvyne (vadinamąjam "paxode"), tai visa klasė prisigėrė. Auklėtoja rėkavo "kas nupirko gert?" - visi tylėjo. Ir tokių situacijų ne viena ir ne dvi buvo. O ką padarysi? Visų tėvus kviesi vidury nakties, kad parsivežtų girtus šešiolikmečius? Ne maži vaikai gi šešiolikiniai, nemanau, kad išduotų kas jiems nupirko alkoholio.

                              Comment


                                Parašė Sigitukaz Rodyti pranešimą
                                O tu galvoji kad tie nepilnameciai tarkim 16 metu taip ramia sirdim ims ir paskays kas nupirko jiem alkoholi? Sugryzk i realybe.
                                Tikriausiai nežinai, kaip policija išsiaiškina, iš kur nepilnamečiai gauna narkotikų. O patikėk — kai nori jie net laaabai išsiaiškina. Jeigu norėtų — išsiaiškintų ir dėl alkoholio.

                                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                Na, kai buvau su savo "lietuviška klase" devintoje klasėje gamtoje su nakvyne (vadinamąjam "paxode"), tai visa klasė prisigėrė. Auklėtoja rėkavo "kas nupirko gert?" - visi tylėjo. Ir tokių situacijų ne viena ir ne dvi buvo. O ką padarysi? Visų tėvus kviesi vidury nakties, kad parsivežtų girtus šešiolikmečius? Ne maži vaikai gi šešiolikiniai, nemanau, kad išduotų kas jiems nupirko alkoholio.
                                Na ir aš kažkada buvau, ir aš ragavau, ir aš draugų neišdaviau. Net žinau, kur ir kaip jie pirko, nes ir pats šalia buvau. Bet nereikia tyčia keisti temos — kalbame pirmiausia apie įsigijimą, o ne apie vartojimą. Aišku, nelabai gerai, jeigu mokytojai pasiima į keliones tiek daug mokinių, kad jau fiziškai nebegali sužiūrėti, bet juk tai nebuvo vieša vieta. Esmė pateko nepilnametis girtas į policijos ar medikų rankas — bauda jo tėvams garantuota.
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                  bauda jo tėvams garantuota.
                                  Būtent. Bausmės neišvengiamumas yra pati geriausia prevencija.

                                  Comment


                                    jau nukrypot ne i tema, yra tema apie girtuoklystes, ten ir snekekit, o cia gal apie skanu alu padiskutuokim
                                    visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                                    Comment


                                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                      Logika tokia: policijai įkliūna neblaivus nepilnametis. Jo klausiama, iš kur jis gavo alkoholio? Draugai nupirko? Rodyk tuos draugus — jiems už tai teks susimokėti. O gal pats pirkai? Sakai kur, patikrinsim, ir pardavėja(s) turės susimokėti 500Lt
                                      As tai kai 16-17 metu budavau mieste neblaivus, niekada jokia policija i mane net netkreipdavo demesio. Gal del to, kad esu ramus ir neatrodau pavojingas?..
                                      Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                                      Comment


                                        Kam teko ragauti Vilniaus nefiltruoto alaus (tamsusis ir neblogas)? Malonūs 0,33 l talpos buteliukai, kaina nėra baisiulinė (perku pakuotėmis), o ir skonis labai jau prie širdies Tik sunku jį rasti Kaune (Maximose XXX galima rasti, bet nei Rimi tinkluose , nei IKI jo nėra ).

                                        Comment


                                          Bandysiu šiandien paragaut. Šiaip parduotuvėse kaina jo tikrai nemaža, lyginant su kitais alumis. Tačiau Vilniuj, Šiaurės miestelyje, prie Norfos yra firminė šio alaus parduotuvė, kur pilstomas jis kainuoja labai patraukliai Jei nepamiršiu - aprašysiu "įspūdžius"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X