Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Alus Lietuvoje ir svetur

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Grįžtant prie temos, tai kažkurį savaitgalį teko leisti Trakuose ir "KYBYNLAR" smuklėj skanauti pilstomo... Velkopopovický Kozel
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      Kibinai ir alus - puikus derinys
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Siandien buvau maloniai nustebintas Norfoje

        Berods, tailandietiskas Singha alus anksciau nebuvo parduodamas Lietuvoje.

        Atvaizdas
        ir koks jis? Pilsner-lager, ar kažkokio specifinio "tailandietiško" skonio?

        Comment


          Kokie visi išrankūs čia Aš šai nemėgstu nei Švyturio, nei Kalnapilio, nei Utenos (nu neskanūs man jie ir viskas, tiesiog nesigeria). Neseniai atradau Kauno alų ir juo esu patenkintas Prieš tai Rinkuškius buvau pamėgęs, bet dabar kažkaip labiau link Kauno traukia. Alaus geriu kas kokias porą savaičių, tai nelabai yra kada čia ir eksperimentuot
          Nors čia matau daugiau linkstama prie "ne lager" tipo alų.

          Comment


            Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
            ir koks jis? Pilsner-lager, ar kažkokio specifinio "tailandietiško" skonio?
            Sakyciau paprastas kokybiskas europietiskas "lageris" su 5% alc. Siaip bandziau taikyti savo degustacijos metoda t.y. is dvieju stikliniu 1:1 su Svyturio Ekstra. Pasirode netgi panasokas, gal su siek tiek daugiau apyniu aromato (bet nesmarkiai t.y. tikrai ne kaip koks Budvar'as ar Pilsner Urquell, nuo kuriu tiesiog trenkia apyniu kvapas atkimsus buteli). Aisku, tokiu pinigu (3+ Lt uz 0,33L buteliuka) moketi cia tikrai neverta. Kita vertus, vietineje rinkoje (t.y. Tailande) jis irgi kainuoja perpus pigiau, nei pas mus Norfoje . Siaip sentimentai uzpludo, nes nei vienas baras, restoranas ar valgykla Bankoke mano atveju neapsiejo be Singha skonio. Kaip sako vietiniai (savo specifiniu akcentu) "numba one in Thaailand!"

            Ai, dar pamirsau pamineti. Ant Singha buteliuku (ir skardiniu, nepriklausomai, kokioje salyje bebutu) visuomet rasoma sudetis, kurioje tik alui butini produktai (vanduo, apyniai, salyklas). Manau, tai irgi teigiamas dalykas ir pliusas sito alaus naudai.
            Paskutinis taisė John; 2009.09.14, 17:20.

            Comment


              Kauno alus iš tiesų geras, o ir kaina net neprilygsta populiarioms rūšims.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                Kauno alus iš tiesų geras, o ir kaina net neprilygsta populiarioms rūšims.
                Taigi geras jis dėl to, kad yra vienas iš natūralaus alaus rūšių, t.y., gaminamas ne pagal "High gravitį" technologiją, o natūraliai. Kitaip tariant, ne "populiarus" skiedalas, o tikras alus

                O šiaip tai aš jau senokai lietuviško alaus ir begėriau. Ypač kai, pvz., "Krušovice" RIMI jau net po 1,99 Lt dabar pardavinėja, tiek šviesų tiek tamsų. Ir skaniau ir pigiau ir už butelį papildomai mokėt nereikia

                Comment


                  Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                  Taigi geras jis dėl to, kad yra vienas iš natūralaus alaus rūšių, t.y., gaminamas ne pagal "High gravitį" technologiją, o natūraliai. Kitaip tariant, ne "populiarus" skiedalas, o tikras alus

                  O šiaip tai aš jau senokai lietuviško alaus ir begėriau. Ypač kai, pvz., "Krušovice" RIMI jau net po 1,99 Lt dabar pardavinėja, tiek šviesų tiek tamsų. Ir skaniau ir pigiau ir už butelį papildomai mokėt nereikia
                  kauno alus tikrai geras..opritariu,,, bet perka ji mazai kas, bijau kad neuzsilenktu fabrikelis, reikes labiau pagelbet didint apyvarta
                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                  Comment


                    /\ atradau ir aš kauno alų - pilies, net nepatikėjau koks jis skanus reikės kas kelias savaites (tik kas tokį tarpą aš alaus ragauju ) jo vis paimti vardan savo miesto aludarių (kaip ir ragutį) nes ir tas pintos dydžio vesfengelhar kažkoks visai nieko toks pasirodė

                    Comment


                      Na, užsilenkti gal neužsilenks, nes Kauno alaus produkcija yra mėgstama tų, kuriems skonis nesvarbus, o svarbi tik kaina ir apsvaigimas.

                      Man tik neramu, kad tik nepakeistų savo senųjų technologijų. Šiaip laikas nuo laiko vis užpildau 10 butelių dėžutę, kurią kažkada nusipirkau Norfoj su Kauno alum
                      O, kad tai ne koks eilinis "paskutinių technologijų" gėrimas, tai ir taip aišku. Vien tai, kad butelyje nuosėdų galima neretai pamatyt, tai jau nemažai pasako. Ir šiaip, kiek kartų buvau jo taip jau rimčiau gėręs (8-10 butelių per vakarą), tai ryte kaip niekur nieko galva šviesi, tai manau tikrai reiškia, kad alus nėra prastas

                      Comment


                        O labiausiai aš didžiuojuosi Kauno alumi, kai susirenkam kokioj sodybėlėj pabaliavot. Nes dažniausiai kompanijoj prisiperka Švyturio Ekstros kaip etalono ir viskas, bet paragavę mano atsivežtojo nustemba tikrai geru skoniu

                        Comment


                          Parašė 99 Rodyti pranešimą
                          Grįžtant prie temos, tai kažkurį savaitgalį teko leisti Trakuose ir "KYBYNLAR" smuklėj skanauti pilstomo... Velkopopovický Kozel
                          kai uzsuku i bara BO visada imu tik Kozel tamsu, nerealus alus

                          Comment


                            o kur jūs perkat Kauno alų?

                            Comment


                              /\ prekybcentryje, o ką?

                              Comment


                                Parašė marazas Rodyti pranešimą
                                Kokie visi išrankūs čia Aš šai nemėgstu nei Švyturio, nei Kalnapilio, nei Utenos (nu neskanūs man jie ir viskas, tiesiog nesigeria). Neseniai atradau Kauno alų ir juo esu patenkintas Prieš tai Rinkuškius buvau pamėgęs, bet dabar kažkaip labiau link Kauno traukia. Alaus geriu kas kokias porą savaičių, tai nelabai yra kada čia ir eksperimentuot
                                Nors čia matau daugiau linkstama prie "ne lager" tipo alų.
                                Skaitai mano mintis . Aš visiškai atsisakiau "mainstream"inio alaus. Perku Kauno, Rinkuškių arba biržietišką Panoro tame tarpe jų "čekišką". Vienas dalykas užknisa pas Panorą, kad Bičiulių alus dažnai būna su drumzlėmis. Perkant parduotuvėje tenka vartyti butelius ir tikrinti, tas pats ir su Kauno alumi esu išsidūręs, bet vistiek negrįšiu prie high-gravity

                                Comment


                                  Parašė matroskinas9 Rodyti pranešimą
                                  Skaitai mano mintis . Aš visiškai atsisakiau "mainstream"inio alaus. Perku Kauno, Rinkuškių arba biržietišką Panoro tame tarpe jų "čekišką". Vienas dalykas užknisa pas Panorą, kad Bičiulių alus dažnai būna su drumzlėmis. Perkant parduotuvėje tenka vartyti butelius ir tikrinti, tas pats ir su Kauno alumi esu išsidūręs, bet vistiek negrįšiu prie high-gravity
                                  galima butu uzhsipirkt didesni kieki ivairesnio alucio ir degustacija suorganizuot su forumieciais
                                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                  Comment


                                    Gyvendamas barake išdegustavau apie 130 skirtingų per maždaug dvejus, kurie supilstyti i pusės litro stiklinius butelius. Spirituotų nedegustavau.
                                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                    Comment


                                      Degustacija gera mintis Pritarčiau tikrai
                                      O Kauno ar Rinkuškių alų perku Norfoje, nes ji visai šalia mano namų, tai gana patogu

                                      Comment


                                        Parašė marazas Rodyti pranešimą
                                        Degustacija gera mintis Pritarčiau tikrai
                                        O Kauno ar Rinkuškių alų perku Norfoje, nes ji visai šalia mano namų, tai gana patogu
                                        atsirinkt 5-6 barus kur prekiauja skirtingu alum ir padaryt kazka panasaus ka anglai vadina "pub crawling". Kiekvienam bare po bokala ir taip vis toliau.
                                        Galetu Kauno alus ekskursija padaryt , manau norinciu butu. O jei dar ipiltu ...
                                        Gal kas netingi apsiimt paorganizuot ir suderint ?
                                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                        Comment


                                          /\ o tau žiūriu svarbu tik degustuot o organizuoja tegu kiti o šiaip turbūt man po kokio 3 bokalo pasidarytų jie visi vienodi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X