Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Alus Lietuvoje ir svetur

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė kaskas Rodyti pranešimą
    Ne, Kilkeny neragavau. Žinai man tik 16 ir sesė labai nepirkinėjo man ten gėrimų su laipsniais. Tai va nelabai ten gėriau. teko išgerti kažkokio vokiško alaus iš skarbonkės. Balta skarbonkė, nepamenu pavadinimo to alaus..
    Ach šit kaip
    Spėsi prisiragaut Puiku,jei tai darai su saiku..

    TAIS laikais aš jau ragaudavau,bet pasislėpęs.. ,kitu atveju - elgesio svarstymas,šalinimas iš mokyklos,papeikimai tėvams.. Girdėjai turbūt apie sovietmečio "taisykles"
    Anuomet, Žigulinis alus, buvo šustriausias .. Putojo,blyn,kaip muilo burbulai

    Comment


      Parašė iris Rodyti pranešimą
      Ach šit kaip
      Spėsi prisiragaut Puiku,jei tai darai su saiku..

      TAIS laikais aš jau ragaudavau,bet pasislėpęs.. ,kitu atveju - elgesio svarstymas,šalinimas iš mokyklos,papeikimai tėvams.. Girdėjai turbūt apie sovietmečio "taisykles"
      Anuomet, Žigulinis alus, buvo šustriausias .. Putojo,blyn,kaip muilo burbulai
      O kiek tau metų? Dabar pasislėpus beveik niekas negeria,.... Na girdėjau kad veždavo už girtuoklevimą dirbti į statybas ir pan.. Kaip Šūriko nuotykiuose
      Tas optima linija - žigulinis..?
      Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

      Comment


        Parašė kaskas Rodyti pranešimą
        O kiek tau metų? Dabar pasislėpus beveik niekas negeria,.... Na girdėjau kad veždavo už girtuoklevimą dirbti į statybas ir pan.. Kaip Šūriko nuotykiuose
        Tas optima linija - žigulinis..?
        jau 32
        nežinau tos Optima linijos Žigulinio,bet reiks dėl smalsumo paragaut..
        Tikrai,dabar KITI laikai ir niekas pasislėpęs nebegeria
        O anuomet,tai panašiai - būdavai nurašomas į "statybininkų bukagalvių" luomą..

        Comment


          Aš pats kiek pamenu to optima linija lygtais ir neragavau, įsivaizduoju, gali būti totalus my***as...
          Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

          Comment


            Parašė kaskas Rodyti pranešimą
            Aš pats kiek pamenu to optima linija lygtais ir neragavau, įsivaizduoju, gali būti totalus my***as...
            Turiu įtarimo,kad taip

            Comment


              Štai mano tėtis,kuomet mokėsi (anuomet) VISI, labai gyrė Tauro alų..
              O ir pačiam man patiko.. Tiesa, ragavau jo tik prieš kokį 9 metus... Neblogas buvo..

              Comment


                Parašė iris Rodyti pranešimą
                Štai mano tėtis,kuomet mokėsi (anuomet) VISI, labai gyrė Tauro alų..
                O ir pačiam man patiko.. Tiesa, ragavau jo tik prieš kokį 9 metus... Neblogas buvo..
                O tu Lietuvoje gyveni ar užsienyje? Šiaip Tauro alus visai nieko, tik negeriu aš stipresnio negu 6 laipsniai...
                Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                Comment


                  Parašė kaskas Rodyti pranešimą
                  O tu Lietuvoje gyveni ar užsienyje? Šiaip Tauro alus visai nieko, tik negeriu aš stipresnio negu 6 laipsniai...
                  nuo 2005 liepos gyvenu LT. grįžau dėl moters
                  aš taip pat niekada negeriu to stipresnio... "neališkas" jis man...

                  Comment


                    Parašė iris Rodyti pranešimą
                    Tas ir "abydna",kad exportuojamos prekės pasižymi aukšta kokybe, o mūsų rinkoje lieka vos ne antrarūšės.. Tai liečia ne tik alutį..
                    "Mūsų rinka" išgers bet ką, ant ko parašyta "Švyturys" - tad nėra reikalo ir stengtis.

                    Comment


                      Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                      "Mūsų rinka" išgers bet ką, ant ko parašyta "Švyturys" - tad nėra reikalo ir stengtis.
                      Lietuviai...
                      M**** ant galvos ir atrodo,kad lyja...
                      Čia,kaip boružėlei septyntaškei: valgo blyną,o jai atrodo-cepeliną..

                      Teisingai,jei yra jamama,kas paduota, tai kam stengtis... "Patinka" man tas naftalininis požiūris..

                      Comment


                        Pora straipsnių apie didžiųjų LT gamintojų produkciją

                        http://tikrasalus.lt/2009/06/07/alud...tos-klastotes/ apie istorijos klastojimą, efektyvias pramonines technologijas, apie apynių pakeitimą apynių ekstraktu

                        http://archyvas.vz.lt/news.php?id=228329&strid=1131) daugiau apie High gravity ir jos panaudojimą Lietuvoje (visos 3 didžiausios daryklos netgi didžiuojasi, kad naudoja High gravity technologijas)
                        Paskutinis taisė c2h5oh; 2009.06.16, 10:54.

                        Comment


                          Dabar ragauju įvairų užsienietišką alų. O ir kainos geresnės nei lietuviško.

                          Comment


                            Krušovice juodas mmm.. o ir Akcija RIMI dabar, po 2,29. Į lietuviškus visai žiūrėt nebesinori..

                            Comment


                              Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                              Pora straipsnių apie didžiųjų LT gamintojų produkciją

                              http://tikrasalus.lt/2009/06/07/alud...tos-klastotes/ apie istorijos klastojimą, efektyvias pramonines technologijas, apie apynių pakeitimą apynių ekstraktu

                              http://archyvas.vz.lt/news.php?id=228329&strid=1131) daugiau apie High gravity ir jos panaudojimą Lietuvoje (visos 3 didžiausios daryklos netgi didžiuojasi, kad naudoja High gravity technologijas)
                              Idomu idomu.

                              Kazi, ar yra kokia nors teisine baze, vercianti aludarius (ar kitus maisto produktu ir gerimu gamintojus) rasyti produkto sudeti ant pakuotes? Lietuvoje neteko matyti turbut nei vienos alaus rusies, kur ant butelio butu parasyta sudetis. Jei butu privaloma rasyti sudeti (iskaitant visus "apyniu ekstraktus"), greit viskas paaisketu. Nors tada Lietuvos aludariai prarastu nemaza rinkos dali.

                              Comment


                                Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                                Dabar ragauju įvairų užsienietišką alų. O ir kainos geresnės nei lietuviško.
                                Tai kad ne tik kainos, bet ir kokybė geresnė...

                                Comment


                                  Gal kas jau ragavo Vilniaus alų.. A la natūraliai raugintas, tokiose mandrose "bonkėse" su specialiu uždarymu (kaip Grolsch)
                                  Kaina, berods, ~5 Lt..

                                  Comment


                                    @John: lyg ir privaloma Lietuvoje rašyti sudėtį ant maisto produktų. Va dėl gėrimų nežinau. Žinau , kad dažniausiai ant butelio būna parašyta mažom raidėm: yra miežių salyklo ar kažkaip panašiai. Tai vienintelė sudėtinė dalis.

                                    @iris: teko ragauti tik mažuose buteliukuose (0,33ml), kai maximoj buvo akcija ir pardavinėjo po 1,65Lt. Beje net ir be akcijos labiau apsimoka pirkti mažais buteliukais (dabar 1,99Lt kainuoja). Ar patiko? Taip. Jie yra keturių rūšių. Tamsus su žolelėmis labai savito skonio, gal kiek primintų alų su žaliom devyneriom pamaišytą. Kvietinis - toks so so.

                                    Kadangi vakare mielai išgeriu 0,33ml alaus, o tamsaus tokioje taroje yra labai nedidelis pasirinkimas Lietuvoje: dvi rūšys lietuviško ir viena čekiško (tiesa pastarojo seniai bemačiau).
                                    P.

                                    Comment


                                      Parašė iris Rodyti pranešimą
                                      Gal kas jau ragavo Vilniaus alų.. A la natūraliai raugintas, tokiose mandrose "bonkėse" su specialiu uždarymu (kaip Grolsch)
                                      Kaina, berods, ~5 Lt..
                                      Paskutiniu metu ragauju visų rūšių, tikrai visi labai gardūs.
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                        Paskutiniu metu ragauju visų rūšių, tikrai visi labai gardūs.

                                        Ypač, kai troškulys aplanko mus

                                        Comment


                                          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                          Krušovice juodas mmm.. o ir Akcija RIMI dabar, po 2,29. Į lietuviškus visai žiūrėt nebesinori..
                                          Joa, šitas geras. Nors aš paskutiniu metu labiau Budejovicke mėgstu. Butelys taip išrodo:



                                          Šviesus toks irgi neblogas.
                                          Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                          Comment

                                          Working...
                                          X