Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    http://www.lrytas.lt/?id=11923994941191760528&view=4
    Cia tau turbut laida bus, Desadai. Galesi nuodugniau nagrineti savo problemas.
    prie ko ta laida ir as? As isvis televizijos neziuriu jau 8 metai, rekomenduociau ir jums ypac kas gyvena Lietuvoje.
    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


    - George W. Bush President of the USA

    Comment


      Problemos yra ne DeSado, o tų, kurie nesugeba suvokti, kad žmogus yra daugiau negu lytis...

      Comment


        Parašė Sula Rodyti pranešimą
        Pats kvailiausia, tai kalbos apie "būti ar nebūti". Manau, nėra prasmės diskutuoti. Geriau jau sužinoti kaip ir kuo gyvena homoseksualai, ar taip jau jų gyvenimas skiriasi nuo visų mūsų. Gal man, turinčiam standartinę šeimą, sunku suprasti, o gal ir ne. Nežinau.
        Pažinojau keletą tokių žmonių (bent jau tų , kurių žinoajau orientaciją), ir vis bandžiau suvokti, kaip tai įtakoja asmenybę. Esmė tame, kad nepabendravęs ilgiau nalabai pamatytum kažkokį skirtumą. O visi ryškūs "margaspalviai" gėjai mane truputį šokiruoja tiek pat kiek ir heteroseksualios "žvaigždės".
        As apskritai buciau linkes nesutikti su tokiu poziuriu kaip "jie ir mes". Homoseksualai yra lygiai tokie patys zmones, kaip ir heteroseksualai. Jeigu mane labiau trauktu vyrai, nei moterys, nemanau, kad buciau kazkuo "kitoks"... ko gero, buciau tas pats Jonas, dirbantis ir studijuojantis tame paciame Kingstono universitete, bei draugaujantis su ta pacia kuklia mergaite is Honkongo, kuri tebebutu mano "sekretore" tvarkarasciu ir kitu "nesvarbiu techniniu dalyku" klausimais
        Buvimas "kitokiu" kur kas labiau priklauso nuo zmogaus socialinio statuso, issilavinimo, erudicijos ar tiesiog kulturiniu dalyku (tautybes, religijos ir pan.) nei nuo jo seksualines orientacijos...
        Susidaro ispudis, kad daugeliui cia rasanciu homoseksualumas (ar apskritai seksualines orientacijos tema) yra kazkas, panasaus i moksla apie juodasias skyles ar kvantine mechanika (t.y. kazka, apie ka neturi jokio supratimo ir nera su tuo sisidure savo gyvenime). Man tikrai gaila homoseksualiu zmoniu Lietuvoje, kurie turi kenteti toki poziuri vien del kazkieno issilavinomo ir pazinimo spragu ar tiesiog elementaraus bukumo.
        Paskutinis taisė John; 2007.10.15, 23:40.

        Comment


          Ta netolerancija gėjams tėra provincialumo išraiška. Lietuvoje (ypač Lietuvos provincijoje) vyrauja tam tikros nerašytos "chebros nuostatos", kurių tu negali paminti jei nori būti "tikras chebrantas" (nedūchas). T.y. lygiai taip pat, kaip tikras chebrantas niekada nekvies policijos ("nekaziolins šunim") nors pats moka mokesčius už policijos siūlomas paslaugas, tikras chebrantas niekada nerodys tolerancijos gėjams, nors pats turbūt nesupranta kodėl. Šitas idiotiškas elgesys tėra primityvaus bandos instinkto išraiška - kenkimas sau, kad pritapt prie daugumos nepagrįstų nuostatų. Tokius žmones tiesiog reikia užjausti, o su jais kalbėti kaip kalbėtum su iš akmens amžiaus kažkokiu stebuklingu būdu atgabentu žmogum.
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment



            Negalima nepritarti. Provincialumas ir ziniu trukumas yra tos priezastys, kodel kai kurie yra tokie, kokie yra. Dar sunku yra tai, kad tokius zmones sunku itikinti, nes jie ignoruoj bet koki sveika prota ar pagristus argumentus... mano supratimu, elementarus svietimas turetu padeti gydyti sita visuomenes liga.

            Comment


              o aš manau, kad seksualinės mažumos yra nemažai pačios kaltos pristatydamos save visuomenei. Galima pamatyt daug atvejų, kai pvz. kokioje televizijos laidoje apie gėjus, pristatomas koks žmogus gėjus, o vėliau ateina jo gyvenimo draugas, ir pirmiausiai ką jie padaro - tai ima "aistringai" bučiuotis. Manau, kokiai močiutei ar to nemačiusiam asmeniui pirmiausiai įvyksta atmetimo reakcija. Arba gėjų ir lesbiečiu paradai.. Jie savęs nepristato, o stengiasi šokiruoti, su važinėjančiais didžiuliais dirbtiniais peniais ir lytinių aktų imitavimu.

              Comment


                ahą, ir iš viso, aš nesuprantu, kaip tarp bendrakursių, darbovietėje, ar kitoje gyvenimiškoje normalioje situacijoje gali pakenkti lytinės pažiūros. Jei gerai atlieki savo darbą, ir panašiai, tai aišku, kad visi Tave gerbs.
                Bet, jeigu įmeti kokį kietą stilių, ir dar pasakai, kad tipo čia gėjus, dėl to toks stilius, tai žmonės ir negerbs tokio žmogaus.
                Manau, kad homoseksualūs asmenys per daug savo gyvenime sureikšmina lytiškumą, todėl ir yra negerbiami. Kaip, beja, ir daugelis heteroseksualų per daug kalbantys apie lytinius santykius ar pan.

                Comment


                  Parašė andriz Rodyti pranešimą
                  o aš manau, kad seksualinės mažumos yra nemažai pačios kaltos pristatydamos save visuomenei. Galima pamatyt daug atvejų, kai pvz. kokioje televizijos laidoje apie gėjus, pristatomas koks žmogus gėjus, o vėliau ateina jo gyvenimo draugas, ir pirmiausiai ką jie padaro - tai ima "aistringai" bučiuotis. Manau, kokiai močiutei ar to nemačiusiam asmeniui pirmiausiai įvyksta atmetimo reakcija. Arba gėjų ir lesbiečiu paradai.. Jie savęs nepristato, o stengiasi šokiruoti, su važinėjančiais didžiuliais dirbtiniais peniais ir lytinių aktų imitavimu.

                  kaip matome turime nauja atstova is kauno

                  -----------

                  buvau pradejes rasyt daugiau bet laiku susitojau
                  "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                  - George W. Bush President of the USA

                  Comment


                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    ahą, ir iš viso, aš nesuprantu, kaip tarp bendrakursių, darbovietėje, ar kitoje gyvenimiškoje normalioje situacijoje gali pakenkti lytinės pažiūros. Jei gerai atlieki savo darbą, ir panašiai, tai aišku, kad visi Tave gerbs.
                    Bet, jeigu įmeti kokį kietą stilių, ir dar pasakai, kad tipo čia gėjus, dėl to toks stilius, tai žmonės ir negerbs tokio žmogaus.
                    Manau, kad homoseksualūs asmenys per daug savo gyvenime sureikšmina lytiškumą, todėl ir yra negerbiami. Kaip, beja, ir daugelis heteroseksualų per daug kalbantys apie lytinius santykius ar pan.
                    taip teisingai realiai nieko (cia lytiskumas ir kaip tu sugebi atlikti savo darba)
                    Bet tarkim panagrinekime tokius atvejus, as su partneriu gyvenu kokius 20 metu, jis suserga ir atsiduria reanimacijoje, man nebus leista jo aplankyt, nes as ne "seima" ir ne "sutuoktinis" .
                    Tarkim gyvename kartu ir norime isigyti buta, velgi paskola teks imti paciam o ne kartu, del visiems zinomu priezasciu.
                    Tarkim norima perrasyti turta savo partneriui, taigi teks moketi mokescius, nes mes ne "seima" .
                    Tarkim partneris mire, tad visas bendrai uzgyventas turtas nueis giminaiciams, kurie jo nekente, nes jis gejus, o jo partneriui gatves likimas, nes velgi Lietuvoje homoseksualumo nera.
                    Tarkim ta pati darboviete mane pakviecia i kaledini vakareli ir sako ateiti su antra puse. Ka velgi daryti? Kai aplink tokia neapykanta?

                    Cia tik keli isvardyti dalykai.

                    kai bus sutvarkyti tiesiog tokie basic dalykai Lietuvoje, tada bus galima sneketi apie zmogiskuma ir tarpusavio gerbima, o dabar mano manymu tai tuscia demagogija
                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                    - George W. Bush President of the USA

                    Comment


                      Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                      kaip matome turime nauja atstova is kauno

                      -----------

                      buvau pradejes rasyt daugiau bet laiku susitojau
                      hm, keista, kad užkliuvo mano miestas deja Jūsų žiniai nesu nusistatęs prieš seksualines mažumas, teko jų sutikti, net ir mano darbdavys buvo gėjus, visai malonus žmogus. Aš tik išsakiau savo nuomonę apie tuos, kurie šmėžuoja žiniasklaidoje ir kurie labiausiai matomi.

                      Comment


                        Parašė blitz Rodyti pranešimą
                        Ta netolerancija gėjams tėra provincialumo išraiška. Lietuvoje (ypač Lietuvos provincijoje) vyrauja tam tikros nerašytos "chebros nuostatos", kurių tu negali paminti jei nori būti "tikras chebrantas" (nedūchas). T.y. lygiai taip pat, kaip tikras chebrantas niekada nekvies policijos ("nekaziolins šunim") nors pats moka mokesčius už policijos siūlomas paslaugas, tikras chebrantas niekada nerodys tolerancijos gėjams, nors pats turbūt nesupranta kodėl. Šitas idiotiškas elgesys tėra primityvaus bandos instinkto išraiška - kenkimas sau, kad pritapt prie daugumos nepagrįstų nuostatų. Tokius žmones tiesiog reikia užjausti, o su jais kalbėti kaip kalbėtum su iš akmens amžiaus kažkokiu stebuklingu būdu atgabentu žmogum.
                        Idomu tai, kad apie Irano sulyginima su zeme snekejai kaip tikras bachuras.
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Comment


                            Parašė andriz Rodyti pranešimą
                            hm, keista, kad užkliuvo mano miestas deja Jūsų žiniai nesu nusistatęs prieš seksualines mažumas, teko jų sutikti, net ir mano darbdavys buvo gėjus, visai malonus žmogus. Aš tik išsakiau savo nuomonę apie tuos, kurie šmėžuoja žiniasklaidoje ir kurie labiausiai matomi.
                            cia buvo diskusija apie kauna aplamai (keli puslapiai atgal).

                            uzkliuvo todel kad:
                            taigi sakai kad seksualines mazumos pacios kaltos? Tai kaipgi jos pacios kaltos. Afisuojasi, paradai ir visa kita. taigi jusu ziniai.

                            Seksualines mazumas afisuoja heteroseksualai ( a.k.a. Vakaro zinios , LT laikrastis, Imbrasas, Visocyte, kataliku baznycia ir tt), per visus siuos 2-3 metus maciau gal tik 1-2 interviu su homoseksualiais zmonemis ir ju buitimi, bet uztat skaiciau apsciai straipsniu ir pilamos neapykantos, straipsniuose, komentaruose, interviu ir politiku tribunu ir tt tt

                            Dabar del paradu, ar Lietuvoje jis ivyko? NE. (Vienintele ES salis kurioje to dalyko dar nebuvo) ar tu matei pats asmeniskai penius ir visa kita apie ka sneki? (manau matei vakaro ziniu informacija, kuria siekiama praplauti smegenis).
                            Bet as uztai maciau heteroseksualu paradus (berlyne ir kituose miestuose) kai buvo ne tik "buciuojamasi" bet ir kiti dalykai daromi viesumoje.
                            "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                            - George W. Bush President of the USA

                            Comment


                              Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                              cia buvo diskusija apie kauna aplamai (keli puslapiai atgal).

                              uzkliuvo todel kad:
                              taigi sakai kad seksualines mazumos pacios kaltos? Tai kaipgi jos pacios kaltos. Afisuojasi, paradai ir visa kita. taigi jusu ziniai.

                              Seksualines mazumas afisuoja heteroseksualai ( a.k.a. Vakaro zinios , LT laikrastis, Imbrasas, Visocyte, kataliku baznycia ir tt), per visus siuos 2-3 metus maciau gal tik 1-2 interviu su homoseksualiais zmonemis ir ju buitimi, bet uztat skaiciau apsciai straipsniu ir pilamos neapykantos, straipsniuose, komentaruose, interviu ir politiku tribunu ir tt tt

                              Dabar del paradu, ar Lietuvoje jis ivyko? NE. (Vienintele ES salis kurioje to dalyko dar nebuvo) ar tu matei pats asmeniskai penius ir visa kita apie ka sneki? (manau matei vakaro ziniu informacija, kuria siekiama praplauti smegenis).
                              Bet as uztai maciau heteroseksualu paradus (berlyne ir kituose miestuose) kai buvo ne tik "buciuojamasi" bet ir kiti dalykai daromi viesumoje.
                              gyvai nematęs aš jų parado, bet nemanau, kad per žinias parodyti vaizdai buvo heteroseksualų kompromatas prieš gėjus ir lesbietes.

                              Comment


                                Parašė andriz Rodyti pranešimą
                                gyvai nematęs aš jų parado, bet nemanau, kad per žinias parodyti vaizdai buvo heteroseksualų kompromatas prieš gėjus ir lesbietes.
                                manau i tokius (tavo paminetus) paradus apalamai renkasi tam tikru "paziuru" individai tiek heteroseksualus tiek homoseksualus. Ir mano manymu seksualine oreantacija ir "vazinejimas ant penio", kaip tu issireiskei, visiskai neturi nieko bendro.

                                ps. berasydamas si posta, prisiminiau baikeriu sventes

                                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                - George W. Bush President of the USA

                                Comment


                                  Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                                  ps. berasydamas si posta, prisiminiau baikeriu sventes

                                  Visur pilna imbecilų. Ne, ne taip - visur vien tik imbecilai

                                  Comment


                                    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                                    ...
                                    Bet tarkim panagrinekime tokius atvejus, as su partneriu gyvenu kokius 20 metu, jis suserga ir atsiduria reanimacijoje, man nebus leista jo aplankyt, nes as ne "seima" ir ne "sutuoktinis" ....
                                    Tai, vadinasi, homoseksualai ne taip stato problemą.
                                    Dabar jie nori, kad būtų įteisinta santuoka, būtų leidžiama auginti kūdikius, žodžiu, nori vyrą paversti moterimi pagal galiojančius įstatymus. Tai gal paduokite Dievą į teismą, kad gimėte ne mergaitė?
                                    O problema, manau, turi būti iškelta kitaip:
                                    reikalaukite, kad tam tikrais teisės aktais būtų įteisintas gyvenimo kartu pažymėjimas (vietoje santuokos pažymėjimo). Ir, nevadinkite jo santuokos, ar pan pavadinimu, nes taip susilauksite pasipreišinimo.
                                    Jei nori, kad Kalėdų vakarėlyje atrodytum normaliai - dirbk įmonėje, kurioje vadovas - homoseksualas.
                                    O dėl užgyvento buto - manau testamentu viskas šiais laikais išsprendžiama.
                                    Tai va. O šeima jūs niekada netapsite, nes nei vienas iš jūsų nėra moteris.

                                    Comment


                                      Parašė somis Rodyti pranešimą
                                      Tai, vadinasi, homoseksualai ne taip stato problemą.
                                      Dabar jie nori, kad būtų įteisinta santuoka, būtų leidžiama auginti kūdikius, žodžiu, nori vyrą paversti moterimi pagal galiojančius įstatymus. Tai gal paduokite Dievą į teismą, kad gimėte ne mergaitė?
                                      O problema, manau, turi būti iškelta kitaip:
                                      reikalaukite, kad tam tikrais teisės aktais būtų įteisintas gyvenimo kartu pažymėjimas (vietoje santuokos pažymėjimo). Ir, nevadinkite jo santuokos, ar pan pavadinimu, nes taip susilauksite pasipreišinimo.
                                      Jei nori, kad Kalėdų vakarėlyje atrodytum normaliai - dirbk įmonėje, kurioje vadovas - homoseksualas.
                                      O dėl užgyvento buto - manau testamentu viskas šiais laikais išsprendžiama.
                                      Tai va. O šeima jūs niekada netapsite, nes nei vienas iš jūsų nėra moteris.
                                      Tu kažkaip į viską žiūri iš labai keisto kampo ir labiausiai akcentuoji lytiškumą. Pabandyk į tai pažiūrėt kiek kitaip. Tarkim, pasaulis būtų susiklostęs taip, kad heteroseksualai būtų netoleruojama mažuma, o tu myli merginą ir santykiams subrendus abu norėtumėt susituokt, sukurt šeimą ir kurti bendrą gyvenimą ne tik iš moralinės, bet ir teisinės pusės. Bet įsivaizduok, kaip judu abu jaustumėtės, jei jūsų santykiai būtų laikomi neteisėtais, tai viešai smerkiama ir visokie liurbiai bando jus įtikint, kad tai yra blogai, judu abu esat nenormalūs ligoniai ir geriausiai, jei pakeistumėt orientaciją į tą, kokia yra daugumos?
                                      Taigi, ką galvotum, kaip jaustumeisi ir kaip elgtumeisi atsidūręs tokioje situacijoje?
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                        Tu kažkaip į viską žiūri iš labai keisto kampo ir labiausiai akcentuoji lytiškumą. Pabandyk į tai pažiūrėt kiek kitaip. Tarkim, pasaulis būtų susiklostęs taip, kad heteroseksualai būtų netoleruojama mažuma, o tu myli merginą ir santykiams subrendus abu norėtumėt susituokt, sukurt šeimą ir kurti bendrą gyvenimą ne tik iš moralinės, bet ir teisinės pusės. Bet įsivaizduok, kaip judu abu jaustumėtės, jei jūsų santykiai būtų laikomi neteisėtais, tai viešai smerkiama ir visokie liurbiai bando jus įtikint, kad tai yra blogai, judu abu esat nenormalūs ligoniai ir geriausiai, jei pakeistumėt orientaciją į tą, kokia yra daugumos?
                                        Taigi, ką galvotum, kaip jaustumeisi ir kaip elgtumeisi atsidūręs tokioje situacijoje?
                                        Jausčiausi, kad gyvenime kažko nesupratau, ką supranta daugelis

                                        Comment


                                          Parašė somis Rodyti pranešimą
                                          Jausčiausi, kad gyvenime kažko nesupratau, ką supranta daugelis
                                          O turėtum pasipuošti penio formos skrybėle ir pirmyn į paradus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X