Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
    Beje,pastebiu keista tendencija: jei bus ziauriai siauras ir rasistinis bet kokiu pavyzdziu komentaras,tada jis bus procentaliai daugiausiai is Kauno(isskyrus Berlineri,moo,Lina ir pora kitu normaliu zmoniu),o pries(!) tokius dalykus bus nuomones dazniausiai procentaliai Vilnieciu(ir emigrantu is Vln).
    Kazkas tame ir yra.
    Tomasz'ai, nors mane paminėjai kaip teigiamą pavyzdį, su tavo mintimi dėl Kauno absoliučiai nesutinku. Nepakančių gali būti ir yra visur (tame pat Vilniuj sočiai) ir nereikia čia kišti Kauno. Kita vertus, nelaikau čia savęs kažkokiu išskirtiniu ar superliberaliu, tiesiog laikausi pozicijos, kad geriausia, kai visi gyvena tiesiog natūraliai, specialiai neryškindami savo išskirtinumo (muzikinio skonio, tautybės, orientacijos, odos spalvos, religijos), nes pastebėjau, kad ypatingai besiafišuojantys kažkuo išskirtiniu iš statistinės masės tik sukelia bereikalingą priešpriešą ir užverda bereikalingus ginčus. Būkim kad ir skirtingi, bet gyvenkim savo gyvenimą ir tiek.

    Comment


      /\ visiškai su tuo sutinku

      Comment


        Parašė Linas Rodyti pranešimą
        Tomasz'ai, nors mane paminėjai kaip teigiamą pavyzdį, su tavo mintimi dėl Kauno absoliučiai nesutinku. Nepakančių gali būti ir yra visur (tame pat Vilniuj sočiai) ir nereikia čia kišti Kauno. Kita vertus, nelaikau čia savęs kažkokiu išskirtiniu ar superliberaliu, tiesiog laikausi pozicijos, kad geriausia, kai visi gyvena tiesiog natūraliai, specialiai neryškindami savo išskirtinumo (muzikinio skonio, tautybės, orientacijos, odos spalvos, religijos), nes pastebėjau, kad ypatingai besiafišuojantys kažkuo išskirtiniu iš statistinės masės tik sukelia bereikalingą priešpriešą ir užverda bereikalingus ginčus. Būkim kad ir skirtingi, bet gyvenkim savo gyvenimą ir tiek.

        kada busime skirtingi bet tuo paciu ir LYGUS, bus kita kalba.
        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


        - George W. Bush President of the USA

        Comment


          Parašė Linas Rodyti pranešimą
          Tomasz'ai, nors mane paminėjai kaip teigiamą pavyzdį, su tavo mintimi dėl Kauno absoliučiai nesutinku. Nepakančių gali būti ir yra visur (tame pat Vilniuj sočiai) ir nereikia čia kišti Kauno. Kita vertus, nelaikau čia savęs kažkokiu išskirtiniu ar superliberaliu, tiesiog laikausi pozicijos, kad geriausia, kai visi gyvena tiesiog natūraliai, specialiai neryškindami savo išskirtinumo (muzikinio skonio, tautybės, orientacijos, odos spalvos, religijos), nes pastebėjau, kad ypatingai besiafišuojantys kažkuo išskirtiniu iš statistinės masės tik sukelia bereikalingą priešpriešą ir užverda bereikalingus ginčus. Būkim kad ir skirtingi, bet gyvenkim savo gyvenimą ir tiek.
          O prie ko cia miestai? Turejau omeny konkreciai siu miestu atstovus siame forume,sioje temoje. Ir tiek

          Comment


            DeSadas:
            kada gėjai pradės gimdyti vaikus iš savo genų, juos mylės ir už juos aukosis, kaip už tikrus vaikus, tada ir kalbėsime apie tokias situacijas, kaip:
            atskirus gėjų ir lesbiečių tualetus;
            kaip jausis vaikas, kai jo tėtį ir tėtį paims į kariuomenę;
            Kuris vaiko tėtis labiau mėgsta kalti vinis, o kuris-siūti kojines;
            kur teisės vaiko, kurio viena mama - lietuvių kalbos mokytoja, o taip norimas turėti tėvelis - irgi lietuvių kalbos mokytoja;
            kaip jausis vaikas, kai jo tečius klasiokai pravardžiuos iškrypėliais, kai "mokslas įrodė, jog tai normalu";
            o traktorių remontuos kuris iš tėvų? mama, ar mama? o gal reikėtų sakyti, kuri iš mamų?
            Bet vėlgi, kiek iškyla problemų, kai pripažini homoseksualizmą natūraliu ane?
            Didžiuojuosi, kad gimiau pas heteroseksualius tėvus

            Comment


              Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
              O prie ko cia miestai? Turejau omeny konkreciai siu miestu atstovus siame forume,sioje temoje. Ir tiek
              Jei būtum paminėjęs tiesiog forumo dalyvius, tai kitas reikalas... Tačiau paminėjai ir miestus.
              Apskritai kalbant man asmeniškai gyventi netrugdo, nei "Minedai, nei seksualinės mažumos. Aš gyvenu savo gyvenimą, o jie savo, todėl nesuprantu problemų. Dirbant UK mano kolektyve buvo 6 gėjai ir aš jų net nebandžiau smerkti ir nebandžiau kažkaip apkalbinėti už akių. Bet koks smurtas ar patyčios yra žemo intelekto pavyzdys.

              Comment


                Parašė somis Rodyti pranešimą
                DeSadas:
                kada gėjai pradės gimdyti vaikus iš savo genų, juos mylės ir už juos aukosis, kaip už tikrus vaikus, tada ir kalbėsime apie tokias situacijas, kaip:
                atskirus gėjų ir lesbiečių tualetus;
                kaip jausis vaikas, kai jo tėtį ir tėtį paims į kariuomenę;
                Kuris vaiko tėtis labiau mėgsta kalti vinis, o kuris-siūti kojines;
                kur teisės vaiko, kurio viena mama - lietuvių kalbos mokytoja, o taip norimas turėti tėvelis - irgi lietuvių kalbos mokytoja;
                kaip jausis vaikas, kai jo tečius klasiokai pravardžiuos iškrypėliais, kai "mokslas įrodė, jog tai normalu";
                o traktorių remontuos kuris iš tėvų? mama, ar mama? o gal reikėtų sakyti, kuri iš mamų?
                Bet vėlgi, kiek iškyla problemų, kai pripažini homoseksualizmą natūraliu ane?
                Didžiuojuosi, kad gimiau pas heteroseksualius tėvus
                Jo, blyn ir aš didžiuojuosi, kad mano tėtis į kairę eina su moteriškom, o ne su vyriškais. High five

                Comment


                  Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                  Jei būtum paminėjęs tiesiog forumo dalyvius, tai kitas reikalas... Tačiau paminėjai ir miestus.
                  Apskritai kalbant man asmeniškai gyventi netrugdo, nei "Minedai, nei seksualinės mažumos. Aš gyvenu savo gyvenimą, o jie savo, todėl nesuprantu problemų. Dirbant UK mano kolektyve buvo 6 gėjai ir aš jų net nebandžiau smerkti ir nebandžiau kažkaip apkalbinėti už akių. Bet koks smurtas ar patyčios yra žemo intelekto pavyzdys.
                  čia aš nelabai į Tavo temą, bet prisiminiau vieną palyginimą:
                  kodėl seimo nariai nesuvokia tikrosios situacijos mūsų miestų gatvėse vakarais? situacijos mokyklose? pensininkų duonos? Nes jie patys atsitveria savo namus aukštom sienom, važinėja prabangiais automobiliais, ir nieko aplinkui nemato, tai kaip Tu sakai:
                  jie gyvena savo gyvenimą, o pensininkai, moksleiviai, asoc. asmenys gyvena savo gyvenimą. Todėl politikai ir nesupranta paprastų žmonių problemų, jie jų tiesiog nemato
                  Taigi, nemanau, kad atsiribojimas nuo kitų asmenų problemų yra pats teisingiausias sprendimas.

                  Comment


                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    DeSadas:
                    kada gėjai pradės gimdyti vaikus iš savo genų, juos mylės ir už juos aukosis, kaip už tikrus vaikus,
                    kas per issigimimas pasakyk man? tai dabar jau gejai ir lesbietes negimdo savu vaiku? Ju nemyli? ir nesiaukoja? Kaip tada nevaisingos poros? ( adamku su zmona irgi jau gal pradesime marginalizuoti? )

                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    tada ir kalbėsime apie tokias situacijas, kaip:
                    atskirus gėjų ir lesbiečių tualetus;
                    nematau prasmes eiti i atskirus tualetus - kvailesnio poreikio sugalvot negalejai?

                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    kaip jausis vaikas, kai jo tėtį ir tėtį paims į kariuomenę;
                    gal nenusisnekek?

                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    Kuris vaiko tėtis labiau mėgsta kalti vinis, o kuris-siūti kojines;
                    pasirinkimo klausimas

                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    kur teisės vaiko, kurio viena mama - lietuvių kalbos mokytoja, o taip norimas turėti tėvelis - irgi lietuvių kalbos mokytoja;
                    tokioje salyje kaip lietuva tikrai neisdrysciau nei 'gimdyti' nei 'daryti ' nei auginti vaiku ir tik todel kad joje gyvena tokie individai kaip tu

                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    kaip jausis vaikas, kai jo tečius klasiokai pravardžiuos iškrypėliais, kai "mokslas įrodė, jog tai normalu";
                    ziauri visuomene - ziaurus vaikai
                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    o traktorių remontuos kuris iš tėvų? mama, ar mama? o gal reikėtų sakyti, kuri iš mamų?
                    gal nenusisnekek? a?
                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    Bet vėlgi, kiek iškyla problemų, kai pripažini homoseksualizmą natūraliu ane?
                    Didžiuojuosi, kad gimiau pas heteroseksualius tėvus
                    kartais abejoju kur tu gimes

                    pasakyk ar tu ASMENISKAI pazysti nors viena homoseksualu zmogu?
                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                    - George W. Bush President of the USA

                    Comment


                      DeSadai,neimk i galva. Neverta cia net ir putuotis.
                      Cia kazkas rase palyginimus su alkoholizmu? L.da Vinci, P.I.Caikovskij, Aleksandras Makedonietis, Marco van Basten, G. Michael, King Arthur(?) Michael Angel(Micheleangaello), El Greco.... Sarasas galetu testis per simtus puslapiu. Matai kiek buvo tu ,,istvirkusiu'' zmoniu. Uztad visi atsimena visus ,,teisingus''...

                      Comment


                        Parašė somis Rodyti pranešimą
                        DeSadas:
                        kada gėjai pradės gimdyti vaikus iš savo genų, juos mylės ir už juos aukosis, kaip už tikrus vaikus, tada ir kalbėsime apie tokias situacijas, kaip:
                        atskirus gėjų ir lesbiečių tualetus;
                        kaip jausis vaikas, kai jo tėtį ir tėtį paims į kariuomenę;
                        Kuris vaiko tėtis labiau mėgsta kalti vinis, o kuris-siūti kojines;
                        kur teisės vaiko, kurio viena mama - lietuvių kalbos mokytoja, o taip norimas turėti tėvelis - irgi lietuvių kalbos mokytoja;
                        kaip jausis vaikas, kai jo tečius klasiokai pravardžiuos iškrypėliais, kai "mokslas įrodė, jog tai normalu";
                        o traktorių remontuos kuris iš tėvų? mama, ar mama? o gal reikėtų sakyti, kuri iš mamų?
                        Bet vėlgi, kiek iškyla problemų, kai pripažini homoseksualizmą natūraliu ane?
                        Didžiuojuosi, kad gimiau pas heteroseksualius tėvus



                        O dabar "pseudo-lenko" nuomonė:


                        Vaikai, kurie gims/ bus auginami homoseksualiose santuokose/ šeimose, jausis taip, kaip juos priims aplinkiniai vaikai, o aplinkiniai vaikai juos priims taip, kaip juos išauklės tėvai, todėl daug kas priklauso nuo mūsų. Asmeniškai man būtų gėda, jei mano sūnus ar dukra turėtų tokias pažiūras kaip Tamsta.

                        Comment


                          nu kada gi nustosit šitą temą eskaluoti.. ir taip aišku, kad neišsiaiškinsit niekada...

                          Comment


                            Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
                            DeSadai,neimk i galva. Neverta cia net ir putuotis.
                            Cia kazkas rase palyginimus su alkoholizmu? L.da Vinci, P.I.Caikovskij, Aleksandras Makedonietis, Marco van Basten , G. Michael, King Arthur(?) Michael Angel(Micheleangaello), El Greco.... Sarasas galetu testis per simtus puslapiu. Matai kiek buvo tu ,,istvirkusiu'' zmoniu. Uztad visi atsimena visus ,,teisingus''...
                            ???

                            These days Marco, his wife Elisabeth (whom he married in 1992) and their 3 children Alexander, Angelica and Rebecca have two homes - one in Elisabeth's home village of Badhoevedorp and another in Monaco.
                            http://www.geocities.com/biography_w...vanbasten.html

                            geda taip smeizti zmones
                            Paskutinis taisė kaunaz; 2007.10.01, 23:08.

                            Comment


                              Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
                              Beje,pastebiu keista tendencija: jei bus ziauriai siauras ir rasistinis bet kokiu pavyzdziu komentaras,tada jis bus procentaliai daugiausiai is Kauno(isskyrus Berlineri,moo,Lina ir pora kitu normaliu zmoniu),o pries(!) tokius dalykus bus nuomones dazniausiai procentaliai Vilnieciu(ir emigrantu is Vln).
                              Kazkas tame ir yra.
                              Turiu tau keletą sakinių:
                              1. Ar tarp tų „rasistų - kauniečių“ esu ir aš? Nuoširdus atsakymas be ironijos būtų labai sveikintinas.
                              2. Stebint pastaruosius įvykius šia tema Lietuvoje, akivaizdžiai pirmauja Klaipėda ir Vilnius (kalbu apie rasizmą).
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                lol, Tomasz, kazkada tikejausi panasaus pastebejimo, nors pats neisdrisau to viesai rasyti

                                Comment


                                  Lietuvoje skustagalviai, tiksliau rasistinė jų dalis, pradėjo reikštis jau 1993 m., dažniausiai per futbolo rungtynes. Jų metu būdavo iškeliamos nacistinės vėliavos, pasigirsdavo šūkiai juden rauss. Ypač aktyvūs skustagalviai būdavo per Vilniaus „Žalgirio“ rungtynes su Vilniaus (tai turbūt „Vikipedijos“ klaida - aut. pastaba) „Maccabi“ klubu. Antisemitinius šūkius buvo galima išgirsti ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubui žaidžiant su Jeruzalės „Hapoel“ 2002 m. pavasarį.

                                  1994-1995 m. išėjo pora skustagalvių pogrindinio leidinio „Naujas kelias“, nukreipto prieš kitataučius, numerių. 1995-1997 m. Vilniuje buvo sumuštas japonų diplomatas su žmona (beje, kaip tik po futbolo rungtynių), korėjietis ir Kazachstano piliečiai. Be to, nacistiniais šūkiais apipaišomos sienos, iškabinamos vėliavos su svastikomis.
                                  Daugiausiai skustagalvių yra Vilniuje ir Klaipėdoje.
                                  čia.

                                  15–16 fašistuojančių skustagalvių Vilniaus centre talžė vieną afrikietį.

                                  „Šis užpuolimas akivaizdžiai buvo rasistinis!” – dienraščiui L.T. pareiškė E.Jennings.

                                  Apie dar vieną išpuolį prieš užsieniečius „L.T.“ pasakojo antradienį. Šešiems juodaodžiams geležinkelio stoties rajone teko muštis su lietuvių šešetu.

                                  Manoma, kad vilniečiai prie nigeriečių prisikabino vien dėl to, kad jie – tamsiaodžiai. Tiesa, po konflikto ligoninėje atsidūrė tik vienas vietinis 20-metis vaikinas.

                                  Dar du juodaodžiai ir du šviesiaodžiai užsieniečiai, studijuojantys Lietuvos krikščioniškojo fondo aukštojoje mokykloje Klaipėdoje, buvo užpulti ir sumušti per Velykas.

                                  Fašistuojančiais klaipėdiečiais tąsyk nusivylęs atlikėjas Amberlife’as surengė nemokamą koncertą, kurio metu ne tik linksmintasi, bet ir reklamuotos pakantumo idėjos.
                                  čia.

                                  JAV ambasada perspėja turistus dėl rasistinių išpuolių Klaipėdoje.
                                  Klaipėdai siekiant tapti turistų traukos centru, JAV ambasada savo interneto svetainėje amerikiečius ragina uostamiestyje saugotis agresyvių rasistų.
                                  Dar kartą paprašysiu nedezinformuot visuomenės klijuojant klaidingas etiketes ir pradėt nuo savikritikos, kuri turi labai rimtą pagrindą. Ačiū.
                                  Paskutinis taisė ; 2007.10.02, 00:40.
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                    ???

                                    These days Marco, his wife Elisabeth (whom he married in 1992) and their 3 children Alexander, Angelica and Rebecca have two homes - one in Elisabeth's home village of Badhoevedorp and another in Monaco.
                                    http://www.geocities.com/biography_w...vanbasten.html

                                    geda taip smeizti zmones
                                    Del van Basteno tai girdejau is vienos seimos Olandijoje,tai del to sunku sprest. Matai,gejai(kaip cia kaikuriems ir nenoretusi,daznai turi vaikus ir net zmonas). Bet aisku,nenoriedamas rizikuot,atsiimu savo zodzius apie ji,sorry.(Nors kas ten is tikro zino).

                                    2 As: Labai paprasta: Jei kam uzkliuvo mano mintis,tai gal jie ir yra tokie. Jei ne,reiskia ne. Sunku man sprest,nepazistant zmogaus asmeniskai.
                                    2John

                                    Comment


                                      Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
                                      2 As: Labai paprasta: Jei kam uzkliuvo mano mintis,tai gal jie ir yra tokie. Jei ne,reiskia ne. Sunku man sprest,nepazistant zmogaus asmeniskai.
                                      Gana keistas paaiškinimas. Jei man „užkliuvo tavo mintis“. Gal galėtum konkrečiau išdėstyti. Matai, tiesiog atkreipiau dėmesį į tavo bandymą nepagrįstai (to pavyzdžių pateikiau) šmeižti vieną miestą. Ar tai laikoma, jog man tavo mintis „užkliuvo“, ar dar ne? Žodis „gal“ irgi ne daug informacijos tesuteikia. Tiesiog savo pasisakyme minėjai „komentarus iš Kauno“ (reikia suprasti, iš žmonių, gyvenančių Kaune). Tačiau keletą išskyrei (būtų šaunu, jei keletą taip pat ir kaltintum, išskirdamas normaliai atrinkti sugebi, o kaltindamas jau nebe). Kadangi priklausau paminėtai žmonių grupei, nepagrįstai apibendrintai kaltinamai rasizmu, tai konkrečiai ir klausiu, ar aš rasistas, tavo nuomone? Tau tikrai nebūtina vargintis, man visiškai užteks atsakymo „taip“/„ne“.
                                      Paskutinis taisė ; 2007.10.02, 22:22.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        ir vėl rasizmas-žydai-gėjai plakama į viena... gal pakaks pagaliau?.. jeigu kaune vyrija myli moteris, tai dar nereiškia, kad mes rasistai, ar nekenčiam žydų. kauno Žalgiryje metai iš metų žaidžia po kelis juodaodžius, o mes už juos sergam, jiems plojam, gaudom autografus - mes rasistai?.. man smagu pamatyti kaune juodaodį, nes tik tokie veikėjai rodo, kad miestas yra ir kosmopolitiškas, ne vien Lietuviai, rusai, lenkai...

                                        Comment


                                          Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                                          nematau prasmes eiti i atskirus tualetus - kvailesnio poreikio sugalvot negalejai?
                                          Na, man tai visai nėra kvailas dalykas, ar homoseksualius polinkius turintis asmuo eis su mano sūnumi į vieną tualetą, ar į skirtingus.

                                          Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                                          pasakyk ar tu ASMENISKAI pazysti nors viena homoseksualu zmogu?
                                          Ahą, ir jo abu man pasakyti sakiniai buvo "komplimentai", beveik privertę mano pietus išsiveržti laukan. Gerai, kad studijuodamas mažai pietų valgydavau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X