Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė somis Rodyti pranešimą
    Tai, vadinasi, homoseksualai ne taip stato problemą.
    Dabar jie nori, kad būtų įteisinta santuoka, būtų leidžiama auginti kūdikius, žodžiu, nori vyrą paversti moterimi pagal galiojančius įstatymus. Tai gal paduokite Dievą į teismą, kad gimėte ne mergaitė?
    O problema, manau, turi būti iškelta kitaip:
    reikalaukite, kad tam tikrais teisės aktais būtų įteisintas gyvenimo kartu pažymėjimas (vietoje santuokos pažymėjimo). Ir, nevadinkite jo santuokos, ar pan pavadinimu, nes taip susilauksite pasipreišinimo.
    Jei nori, kad Kalėdų vakarėlyje atrodytum normaliai - dirbk įmonėje, kurioje vadovas - homoseksualas.
    O dėl užgyvento buto - manau testamentu viskas šiais laikais išsprendžiama.
    Tai va. O šeima jūs niekada netapsite, nes nei vienas iš jūsų nėra moteris.
    Tai matau kad jau heteroseksualai uzurpavo santuokos institucija. As noriu buti TEISISKAI lygus, TEISINEJE valstybeje.
    Manau as tureciau dirbti toje imoneje kur geriausiai atsiskleidzia mano gebejimai.
    Uz perleidziama turta ne seimos nariui, reikia moketi mokescius. O heteroseksualiom porom nereikia.

    Ir tavo ziniai seima tapsime tada kada panoresime, Lietuvoj tikrai nesiruosiu tuoktis .
    Paskutinis taisė DeSadas; 2007.10.17, 16:14.
    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


    - George W. Bush President of the USA

    Comment


      Parašė blitz Rodyti pranešimą
      Apie Irano "sulyginimą su žeme" - niekad to nesiūliau. Tiesiog pritariau Irano branduolinių taikinių bombardavimui
      O nemanai, kad Irano atominiuose objektuose gali dirbti ir vienas kitas gejus? Ar juos paaukosi vardan "tiesos"?
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Gerai, pažiūrėkim į šitą opią ir neišsemiamą temą kitu kampu. Kuom koks alkašiukas arba 7 kartus per savaitę į kairę einantis post homo sovieticus arba pvz. viso kurso, "padjezdo" (laiptinės) ar kontoros nudrožta vištukė geresni už tvarkingą gėjų? Tikriausiai niekuom

        P.S. Reiktų apklausą padaryt, ar greičiau išsisems ši tema, ar sproks NT kainų burbulaz.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          O valstybes parama jie gautu tuo atveju, jei augintu vaikus (kuriuos galetu isivaikinti). Ko gero, visgi geriau, kai vaikai auga seimoje (nepriklausomai nuo partneriu ir ju seksualines orientacijos), nei vaiku namuose ir valstybes parama jiems butu savaime suprantamas dalykas.
          Gerai, tarkim valstybė leidžia įsivaikinti vaikus homoseksualų šeimoms. Ar tai neatrodo kaip skatinimas imti tokias santuokas pavyzdžiu? Netradicinės šeimos yra tik tų žmonių reikalas, kam į visą tai įtraukti trečiąją pusę, vaikus? Juk tokie vaikai patirs ir psichologinį diskomfortą. Visur atsiranda netolerantiškų žmonių, o ypač žiaurūs, šiuo atžvilgiu, yra patys vaikai. Tik galim įsivaizduoti kiek įvaikintiems tektų kentėti nuo bendraamžių.
          Čia matau tik pačių homoseksualų norą patenkinti savo tėviškus instinktus, paminant vaikų teises turėti mamą ir tėtį.
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            John:
            Suprask, kad net jeigu ir yra vyriškos lyties atstovų su moteriška mąstysena, kurios jokiais būdais ar laisvu apsisprendimu negalima pakeisti, dar prie to yra n+k iškrypėlių, kurie yra tiesiog priklausomi nuo lytinių santykių su tos pačios lyties asmeniu.
            Lygiai, kaip ir pedofilų negalime vadinti neiškrypėliais vien dėl to, kad tai yra jų laisvas apsisprendimas.

            Comment


              [QUOTE=Irmux;207304]santykiai turėtų būti atitinkamai įteisinti ir įstatymiškai

              Tokia sąjunga turėtų turėti ir vienodą juridinę galią, kaip ir heteroseksualų santuokos.
              [QUOTE]

              Tai ir musulmoniškas santuokis legalizuokit. Diskriminacijaaaaaaaaa. Turi koksai šeichas 4 žmonas, o jam atvažiavus į Lietuvą - Lietuva tik vieną iš jų pripažįsta žmona.

              Comment


                Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                mano poste buvo net du sypsenas parodantys veidukai

                net ir tu budamas heteroseksualus nesugebi isigyti humoro jausmo
                Atleisk tada, nesugebu isijausti i virtualias diskusijas. Anyway, smagiau ir produktyviau diskutuojasi gyvai

                tik mano pointas butu, jog desningumu tarp siu dvieju miestu ir atitinkamu nuomoniu vargu ar butu galima izvelgti. Lietuvoje lygiai taip pat smagiai jauciuosi tiek Kapeikoje, tiek Soho ar Mens Factory


                Prie ruso man buvo geriau

                Comment


                  Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                  kaip matome turime nauja atstova is kauno
                  Aš pradedu manyt, kad tu tikrai turi kažkokių problemų. Nesugebėjimas toleruot bet kokios nuomonės, bent kiek netinkančios ponui DeSadui. „Atstovas iš Kauno“ netgi nėra prieš seksualines mažumas, prieš jas jis absoliučiai nieko nepasakė, jis tik pasakė, kad ir jos turėtų pagalvoti apie tai, kaip save pateikia. Tas galioja ne tik mažumoms, bet ir visiems mums, jei aš save pateiksiu darbdaviui keistai, jis atitinkamai ir sureaguos, ar dėl to mano darbdavys turi būti kaltinamas? Sutinku, tolerancijos mūsų visuomenei trūksta, bet andriz žodžiuose yra nemažai tiesos. O tas miestų skirstymas ir bandymas ieškot kitokio molio atrodo juokingai

                  Jei jau toks išsilavinęs nehomofobas ir t.t. esi, mokai tautą gyventi, tai gebėk ir pagrįstą nuomonę toleruot, ne vien tai, kas tau patogu/patinka.

                  Nors, kadangi aš esu iš Kauno, tai ką čia manęs klausyt.

                  Parašė andriz Rodyti pranešimą
                  hm, keista, kad užkliuvo mano miestas deja Jūsų žiniai nesu nusistatęs prieš seksualines mažumas, teko jų sutikti, net ir mano darbdavys buvo gėjus, visai malonus žmogus. Aš tik išsakiau savo nuomonę apie tuos, kurie šmėžuoja žiniasklaidoje ir kurie labiausiai matomi.
                  Be reikalo teisinies, čia jau yra tik to žmogaus problema ir jo supratimo galimybės. Kam daug vargintis bandant analizuot, jei galima viską nušluot savo lengvabūdiškom etiketėm

                  Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                  uzkliuvo todel kad:
                  taigi sakai kad seksualines mazumos pacios kaltos? Tai kaipgi jos pacios kaltos.
                  Profesoriau, skaitom iš naujo:
                  Parašė andriz Rodyti pranešimą
                  o aš manau, kad seksualinės mažumos yra nemažai pačios kaltos
                  Žodis „nemažai“ atitinka frazę „iš dalies“, šiuo atveju.
                  Paskutinis taisė ; 2007.10.17, 20:24.
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                    šita tema nereali, jau galima skanduot "šimtą šimtą šimtą!!!"

                    Kita vertus, ir čia galima šį tą įžvelgti, jei homo vs. hetero problematika yra aktualiausia miestai.net forume, vadinasi, iš tiesų NT bumas eina užmarštin..
                    Kodėl gi, dar yra nemirtinga problematika "Kaunas vs. Pasaulis"

                    Comment


                      Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                      Kodėl gi, dar yra nemirtinga problematika "Kaunas vs. Pasaulis"
                      O aš manau, kad yra menirtinga problema pas kai kuriuos vilniečius. Jie kartas nuo karto patys mėgina surasti problemą, tik bėda, ieško ne savyje, bet kituose. Gal pažvelkim šiek tiek kitaip, gal išvysim ką nors naujo, kaip manai?

                      Žinai kaip įvardinčiau, „Vilnius vs jų pačių valia patylėt ir nenusišnekėt“ Manau, kad vilniečiai patys sau kuria Kauno įvaizdį, nesvarbu, kokia ta realybė. Ir jei nebėra kuo kaltinti, juk ką nors galima ir sugalvoti. Gal jūs be mūsų tiesiog negalit, be mūsų nebebūtų taip įdomu, neturėtumėt apie ką fantazuot.
                      Paskutinis taisė ; 2007.10.17, 18:26.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Vilniaus valdžia vėl atstūmė gėjus

                        Kauniečiai, kad juos kur, kalti!

                        Žodžiu, atsipalaiduokit, ir nemėginkit iš šūdo (Vilniaus) išspaust varškę (kažką -esnio nė likusi Lietuva) (tai tik metaforos, gerbiu vilniečius ne mažiau, nė jie gerbia kauniečius).
                        Paskutinis taisė ; 2007.10.17, 18:38.
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                          as manau kad tai griauna heteroseksualias bei homoseksualias seimas . Bei tai yra jaunimo tvirkinimas

                          as manau kad Lt visuomeneje heteroseksualu "pajuokavimai" kaip tu issireiskei leidziami o homoseksualiu zmoniu "pajuokavimai" ivardijami dekadansu, jaunimo tvirkinimu, ir seimos griovimu.
                          Kita vertus, ar yra homoseksualų jumoras?
                          Atvirkščiai, juokas - veiksminga priemonė įveikti homofobiją

                          Comment


                            Parašė Rodyti pranešimą
                            Be reikalo teisinies, čia jau yra tik to žmogaus problema ir jo supratimo galimybės. Kam daug vargintis bandant analizuot, jei galima viską nušluot savo lengvabūdiškom etiketėm
                            Ačiū už palaikymą ir supratimą tikrai savo pasisakymuose prieš nieką nepasisakiau ir neįžeidinėjau. Tik pastebėjau, kokią informaciją gauna eilinis pilietis apie seksualines mažumas.
                            Paskutinis taisė andriz; 2007.10.17, 20:22.

                            Comment


                              Parašė somis Rodyti pranešimą
                              John:
                              Suprask, kad net jeigu ir yra vyriškos lyties atstovų su moteriška mąstysena, kurios jokiais būdais ar laisvu apsisprendimu negalima pakeisti, dar prie to yra n+k iškrypėlių, kurie yra tiesiog priklausomi nuo lytinių santykių su tos pačios lyties asmeniu.
                              Lygiai, kaip ir pedofilų negalime vadinti neiškrypėliais vien dėl to, kad tai yra jų laisvas apsisprendimas.
                              Tu darai labai didele logine klaida. Pedofilai ar kiti (tikri) iskrypeliai cia netinka, nes tai nevyksta ABIEJU pusiu laisvu apsisprendimu. Mazameciai vaikai nera veiksnus, kad galetu apsispresti tokiems dalykams. Tam reiktu sulaukti pilnametystes.

                              Comment


                                Parašė Rodyti pranešimą
                                Vilniaus valdžia vėl atstūmė gėjus

                                Kauniečiai, kad juos kur, kalti!

                                Žodžiu, atsipalaiduokit, ir nemėginkit iš šūdo (Vilniaus) išspaust varškę (kažką -esnio nė likusi Lietuva) (tai tik metaforos, gerbiu vilniečius ne mažiau, nė jie gerbia kauniečius).
                                Na taip... reikia sutikti. Siuo atveju, kad ir kaip man nemalonu butu tai sakyti (na visgi cia gimiau ir uzaugau), bet "Vilnius - kaimas"... tiksliau Vilniaus valdzia (kuria isrinko atitinkamas "kontingentas"...)
                                Aisku labai gaila ir graudu, kad taip yra. Bukumas, kvailumas ir isprusimo trukumas laimi pries sveika prota, pazinima ir placia pasauleziura.

                                Tokie gestai yra mazdaug tas pats kaip rekimas "ei, ziurekit cia,mes esam bukaprociai provincialai ir tuo dziaugiames". Tokios antrastes jau netrukus mirges ivairiuose pasaulio naujienu saltiniuose, kas formuos Lietuvos kaip atsilikusios ir ksenofobiskos "ex-ssrs" salies ivaizdi...
                                Paskutinis taisė John; 2007.10.17, 23:07.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Na taip... reikia sutikti. Siuo atveju, kad ir kaip man nemalonu butu tai sakyti (na visgi cia gimiau ir uzaugau), bet "Vilnius - kaimas"
                                  Bet kokia yra tokios ironijos prasmė? Juk aš taip nemanau. Niekada nesu taip sakęs. Vilnius - puikus miestas, vilniečiai - šaunūs žmonės. Tik visur, įskaitant ir Kauną, pasitaiko išimčių.

                                  Aš tik nenoriu, kad Kaunui būtų klijuojamos nepagrįstos etiketės. Man susidaro toks įspūdis, kad vilniečiai patys sukuria Kaunui stereotipą, patys jį išplatina ir tada patys jį prikaišioja. Yra sričių, kur galima Kauną kritikuoti, kritikuoti išimtinai išskiriant iš kitų Lietuvos miestų, pavyzdžiui, dėl jo valdžios požiūrio į investicijas, valdžios veiksnumo ir t.t., bet vos kaunietis išsako savo nuomonę, bent kiek kritikuojančią mažumas, iš karto atšaunama, kad tai šio miesto gyventojo tolerancijos problema, net nesvarbu, kad aptariamas mažumas jis toleruoja. Juk tai išankstinis nusistatymas.

                                  Būtų gerai, jei pasisakymai čia būtų su atsakomybe, lygiai taip pat reikėtų naudoti ir miestų pavadinimus kalbant apie tokius abstrakčius, nepamatuojamus dalykus, kaip miestiečių tolerancijos lygis.

                                  Tik tiek.
                                  Paskutinis taisė ; 2007.10.17, 23:08.
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    Aš... jokios cia ironijos. Siuo poziuriu net ir Vilnius yra provinciali vieta, ka matome is sio straipsnio (kaip ten bebutu, bet ta miesto valdzia isrinko duguma...). Cia jokios uzsleptos ironojos ar dar ko nors Kauno ar kitu miestu adresu. Man tikrai nemalonu, kad miestas, kuriame as pats atsiradau, yra tokiu apraisku vieta.

                                    Beje, paskaicius komentarus, net saldu darosi: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...m=1&s=2&no=200

                                    Dar prisiminiau ta posaki apie visata, zmoniu kvailuma ir ju ribas...

                                    Comment


                                      Jeigu lyginsim Vilnių su likusia Lietuva, tada gal Vilnius atrodo tolerantiškas, tačiau užtenka palyginti su vakarų Europos šalimis ir ta visa tolerancija išgaruoja. Aišku tai yra blogai, tačiau aš nebūčiau toks kategoriškas ir neteigčiau kad gėjų paradų skaičius parodo išsivystymo lygį ar dar kažką. Pats nesu įsitikinęs ar leisčiau visokius gėjų paradus, jei tai nuo manęs priklausytų.

                                      Comment


                                        Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                        Jeigu lyginsim Vilnių su likusia Lietuva, tada gal Vilnius atrodo tolerantiškas <...>
                                        Viskas priklauso tik nuo to, su kuria dalimi lyginsi. Tą patį galima pasakyt ne apie vieną Lietuvos miestą.
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          Parašė Rodyti pranešimą
                                          Viskas priklauso tik nuo to, su kuria dalimi lyginsi. Tą patį galima pasakyt ne apie vieną Lietuvos miestą.
                                          Su bet kuria.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X