Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Internacionalizacija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O man teko.

    Parašė dzipas
    tech parodyk man statistiką, kurioje atsispindėtų tai, jog juodaodžiai tikrai daugiau nusikaltimų padaro nei baltaodžiai. Ar tavo ši nuomonė susidarius žiūrint filmus?
    Skaityk visus pranesimus is eiles.

    Comment


      Parašė tech
      O man teko.



      Skaityk visus pranesimus is eiles.
      Perskaičiau, bet vistiek neradau kur pagrįsta, jog juodaodžiai didžiausi nusikaltėliai.

      P.S. niekaip nesuprantu kodėl C.Rice vis dar laisvėje

      Comment


        Parašė Dzipas
        Perskaičiau, bet vistiek neradau kur pagrįsta, jog juodaodžiai didžiausi nusikaltėliai.

        P.S. niekaip nesuprantu kodėl C.Rice vis dar laisvėje
        Nemanau, kad butu lengva rasti tokia statistika, nes kai kur (pvz UK) i tai ziurima labai atsargiai. Netgi spaudos straipsniuose apie nusikaltimus daznai neminima kokios spalvos buvo itariamasis. Bet tiesos, kad daugiausia nusikaltimu (ypac sunkiu) padaro juodaodziai, tikrai yra. Kaip bebutu tokie pasakymai, kad "negrai smirda" yra ne kas kita kaip rasistinis poziuris.

        Comment


          Manau jie tikrai ne daugiau padaro nusikaltimų nei baltaodžiai ar kitokios spalvos, tiesiog iš senų laikų likęs noras pabrėžti jog juodaodžiai yra blogis, gal net "antrarūšiai" piliečiai, dėl to jų "darbeliai" ir yra išryškinami pranešimuose. Su laiku tas požiūris tik kis, ir galbūt ateityje šie konfliktai išnyks, ar bent sumažės iki minimumo.

          Be to, jei būtų įmanoma pažiūrėti koks procentas kalinių pvz. USA yra juodaodžiai, baltaodžiai ir pan. išaiškėtų reali situacija. Tai kažkiek atspindi realią situaciją.

          Comment


            Parašė Dzipas
            Manau jie tikrai ne daugiau padaro nusikaltimų nei baltaodžiai ar kitokios spalvos, tiesiog iš senų laikų likęs noras pabrėžti jog juodaodžiai yra blogis, gal net "antrarūšiai" piliečiai, dėl to jų "darbeliai" ir yra išryškinami pranešimuose. Su laiku tas požiūris tik kis, ir galbūt ateityje šie konfliktai išnyks, ar bent sumažės iki minimumo.

            Be to, jei būtų įmanoma pažiūrėti koks procentas kalinių pvz. USA yra juodaodžiai, baltaodžiai ir pan. išaiškėtų reali situacija. Tai kažkiek atspindi realią situaciją.
            Nezinau, ar juodaodziai padaro daugiausia nusikaltimu apskritai (turiu omeny US ir UK), bet proporcionaliai, beveik neabejoju, kad taip yra. Didele dalis juodaodziu tiek UK, tiek [ypac] JAV yra zemesnes soc. klases visuomenes nariai ir nieko cia nepadarysi. Nors, kaip sakiau, tai nera pagrindas tokiems teiginiams, kaip "negrai smirda" ar pan.

            Comment


              Na apie kvapą nežinau, kiek bendravau su juodaodžiais jokio kvapo nepajutau. O kad savo kvapą turi nutukę baltaodžiai tai tikrai pajutau, bet ar juos dėl to smerkti reiktų, ir ar save aukščiau laikyt vien dėl to, kad kvepi geriau?

              Comment


                Parašė Vaidas
                Mjoo.... Dabar jau ir aš nebeabejoju, kad tavo pažiūros rasistinės
                Parašė tech
                Nerasistinės, aš tik daviau pavyzdį, tokį pat juokinga, kaip ir John'o.
                Dzipas, norejau, kad si pranesima pamatytum. Bet tu nesugebejai.

                aisku viena - kad nukrypom nuo temos.

                Comment


                  /

                  Nuo tokių juokavimų visos bėdos ir kyla

                  Comment

                  Working...
                  X