Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Internacionalizacija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tech,o gal Jono vaikai mokės tiek anglų, tiek lietuvių kalbą?

    Comment



      ..tiek Vietnamiečių

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        Na gal nieko blogo jei jie bus poliglotai.. Man taip atrodo

        Comment


          Parašė John
          Parašė Edd
          Važiuok į Londoną vieną kartą.

          Man atrodo, kad dar netokių forumų galima rasti ir netokių minčių išgirsti iš tų pačių anglų ir pan.
          Kvailiu ir siauraprociu pilna visur, Anglija - ne isimtis.
          Man nesuprantama, kaip tu gali kalbėt apie pakantumą kitoms tautybėms, rasėms ir t.t., o pats smerkti, vadinti siaurapročiais ir kvailiais, kitaip galvojančius?!

          Parašė John
          Na bet juk tie, kas nori stabdyti internacionalizma, paprastai pasisako uz vien tik savo kalbos ir kulturos puoselejima (ar bent jau dedasi tokiais). Tai gan logiska.
          Pats aiškini, kad nereikia žmonių skirstyti į rases, tautybes ir t.t. o dabar sakai, kad Tie, kurie prieš INTERNACIONALIAZIJĄ, visad pasisako už KALBOs puoselėjimą. Čia vėl pasireiškia tavo nusistatymas prieš kitaip galvojančius, nenorėjimas jų klausytis.

          Comment


            Vakar per Lietuvos ryto televiją rodė truputi apie juodaodžius Lietuvoje. Ten pasakojo apie kelis jaunus vaikinukus kurie ne iš gero gyvenimo pabėgo iš savo šalies ir pateko pas mus. Man asmeniškai jie patiko, visi stengiasi ir mokosi Lietuvių kalbą (visai neblogai jau šneka ) dabar sukūrė grupę ir afrikietiškais motyvais linksmina mus. Tiesa iš tos muzikantų trijulės dar tik vienas gavo leidimą gyventi ir dirbti Lietuvoje, tačiau ir kiti tikisi greit jį gauti. Taipogi visi jie iš skirtingų valstybių ir bandrauja tarpusavyje angliškai, o dainuoja visi savo kalbomis ir dainuodami vienas kito nesupranta . Visi Lietuvą įvardino kaip rojų ir išreiškė savo didžiulį norą čia pasilikti. Asmeniškai aš irgi neturiu nieko prieš tokių žmonių atvykimą pas mumis

            Comment


              Parašė pauliaK
              Man asmeniškai jie patiko, visi stengiasi ir mokosi Lietuvių kalbą (visai neblogai jau šneka
              Jie stengiasi pritapti prie mūsų - mokinasi mūsų kalbą. Taip ir turi būti. Ne mes turime mokytis kalbos, kad atvaževialiai prie mūsų pritaptų.

              Comment


                Parašė tech
                Man nesuprantama, kaip tu gali kalbėt apie pakantumą kitoms tautybėms, rasėms ir t.t., o pats smerkti, vadinti siaurapročiais ir kvailiais, kitaip galvojančius?!
                As nesmerkiu kitaip galvojanciu. Smerkiu tuos, kuriu galvosena nesuderinama su siuolaikinemis vertybemis (t.y. tuos, kurie yra ksenofobai, rasistai ir t.t.). Taip, tie, kurie diskriminuoja grupes vien del ju spalvos ar akiu formos, yra siauraprociai kvailiai.



                Parašė tech
                Pats aiškini, kad nereikia žmonių skirstyti į rases, tautybes ir t.t. o dabar sakai, kad Tie, kurie prieš INTERNACIONALIAZIJĄ, visad pasisako už KALBOs puoselėjimą. Čia vėl pasireiškia tavo nusistatymas prieš kitaip galvojančius, nenorėjimas jų klausytis.
                Na bet juk dazniausiai taip ir yra, ar ne? O gal as neteisus? Gal tie, kurie pasisako pries internacionalizacija, nepasisako uz vien tik savo kalbos ir kulturos puoselejima? Bet juk taip yra! Tai akivaizdu. Ir ka tai turi bendro su nusistatymu pries kitaip galvojancius?

                Comment


                  Negrai blogi. Juk tai akivaizdu. Pasiziurek kiek jie nusikaltimu daro. Argi netiesa? Akivaizdu.

                  Smerkiu tuos, kuriu galvosena nesuderinama su siuolaikinemis vertybemis (t.y. tuos, kurie yra ksenofobai, rasistai ir t.t.).
                  Kas pasako, kas yra siuolaikiska, o kas ne? Tu? Mano manymu, tu smerkdamas kitaip galvojancius, nesuderini savo galvosenos su siuolaikiskom vertybem.

                  Comment


                    Parašė tech
                    Negrai blogi. Juk tai akivaizdu. Pasiziurek kiek jie nusikaltimu daro. Argi netiesa? Akivaizdu.
                    Mjoo.... Dabar jau ir aš nebeabejoju, kad tavo pažiūros rasistinės

                    Comment


                      Parašė tech
                      Negrai blogi. Juk tai akivaizdu. Pasiziurek kiek jie nusikaltimu daro. Argi netiesa? Akivaizdu.
                      Taip, bet tai ne del ju odos spalvos, o del aplinkos, is kurios jie kile ir kurioje jie gyvene. Kulturine diskriminacija yra truputi kitoks dalykas ir ji neisvengiama. As apeliuoju i apskritai visu "kitokiu" rasiu diskriminavima ir isankstini nusistatyma.



                      Kas pasako, kas yra siuolaikiska, o kas ne? Tu? Mano manymu, tu smerkdamas kitaip galvojancius, nesuderini savo galvosenos su siuolaikiskom vertybem.
                      As nesmerkiu visu kitaip galvojanciu. Kaip minejau, smerkiu tuos, kuriu galvosen yra nesuderinama su siuolaikinemis zmogiskomis vertybemis. Rasizmas ir ksenofobija tikrai nera siuolaikiska ir smerkiu tuos, kurie ispazista sitas antivertybes.

                      Comment


                        Nerasistinės, aš tik daviau pavyzdį, tokį pat juokinga, kaip ir John'o.

                        Comment


                          Michael Jordan irgi negras, bet jis tikrai ne nusikaltelis, o stai Apolianskas (siandien gavo iki gyvos galvos uz 3 zmogzudystes) yra tikras lietuvis, bet pats didziausias nusikaltelis...deja

                          Comment


                            Parašė John
                            As nesmerkiu kitaip galvojanciu. Smerkiu tuos, kuriu galvosena nesuderinama su siuolaikinemis vertybemis (t.y. tuos, kurie yra ksenofobai, rasistai ir t.t.). Taip, tie, kurie diskriminuoja grupes vien del ju spalvos ar akiu formos, yra siauraprociai kvailiai.
                            O čia jau amžina dilema- ar gali pliuralistas totalitarinių pažiūrų asmenį kritikuoti
                            Kaip po dykumą blaškiausi

                            Comment


                              Kad visi juodaodžiai smirda yra nusikalteliai, tai tikrai kai kurie smarkiai nusišneka.Nejaugi dar išlikęs toks niekuo nepagrįstas mastymas . Suprantu, kad tokios nuostatos buvo senais laikais, dabar galvojau, kad situacija pasikeitusi. Esu nustebintas.

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                Parašė ežiukas
                                Kad visi juodaodžiai smirda yra nusikalteliai, tai tikrai kai kurie smarkiai nusišneka.
                                Negrai, tikri negrai tikrai turi savo labai nemalonų kvapą, kas yra faktas, kurį ne tau nuneigti. Dėl nusikaltėlių, aš pajuokavau, ką jau minėjau #111 žinutėje.

                                Comment


                                  Parašė tech
                                  Negrai, tikri negrai tikrai turi savo labai nemalonų kvapą, kas yra faktas, kurį ne tau nuneigti. Dėl nusikaltėlių, aš pajuokavau, ką jau minėjau #111 žinutėje.
                                  Tu nori pasakyti, kad TIK juodaodžiai tūri nemalonų kvapą ?

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    Aš noriu pasakyti, kad jų kvapas YPATINGAI nemalonus. Beje, kad gatvėje taip smirdėtų nuo baltų (ne bomžų) dar nosiai neteko patirt, bet nuo negrų teko.

                                    Comment


                                      Aš klausiau ne apie kvapo malonumą. O ar visi juodaodžiai taip nemaloniai kvepe ? Nes kiek aš jų esu sutikęs tai dar nevienas nesmirdėjo

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        tech parodyk man statistiką, kurioje atsispindėtų tai, jog juodaodžiai tikrai daugiau nusikaltimų padaro nei baltaodžiai. Ar tavo ši nuomonė susidarius žiūrint filmus?

                                        Comment


                                          Parašė tech
                                          Aš noriu pasakyti, kad jų kvapas YPATINGAI nemalonus. Beje, kad gatvėje taip smirdėtų nuo baltų (ne bomžų) dar nosiai neteko patirt, bet nuo negrų teko.
                                          Turiu pagrindo manyti, kad man teko susidurti su kur kas daugiau juodaodziu negu tau, taciau nepastebejau jokio isskirtinio kvapo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X