Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Internacionalizacija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Kur čia įžvelgi nacionalizmą?
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #62
      Auskariukas pavyzdžiui (nieko asmeniško) yra šio forumo užkietėjas nacionalistas

      Jeigu klausi apie forumą

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #63
        Ai, čia aš šiek tiek ne taip supratau Joną
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #64
          Parašė Mantaz
          Kur čia įžvelgi nacionalizmą?

          Kur as sakiau, kad izvelgiu nacionalizma? Tiesiog atsakiau i sita Eziuko minti:

          Parašė Ežiukas
          O norint kaško daugiau pasiekti jiem jau tektu taikytis prie mūsų kalbos ir šiaip nacionalistinio mastymo ir panašiu dalykų.

          Comment


            #65
            Kaip ir minėjau, šiek tiek tavęs nesupratau
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #66
              Parašė Road
              Prisiminkime istorija ir suprasime ar Vokietija yra artima rytu pasauliui,bet taip pat suprasime ar lietuva tokia jau vakarietiska ir artima tam vadinamajam vakaru Europos pasauliui....Dar karta pasakysiu kad as neesu us Rusijos itaka Lietuvoje,bet akivaizdu kad vakaru pasauliui mes neidomus ir tiek...
              Tai jei jau tokie neidomus esam kodel daug uzsienio zvaigzdziu perka butus Lt?Matyt seip sau is neturejimo ka veikt...

              Comment


                #67
                Parašė John
                Nacionalistinio mastymo ir panasiu apraisku vertetu atsikratyti
                Jau matau vaizda kaip tavo vaikai neprakalba lietuviskai, bet angliskai bando sneketi, kad ju tevas kiles is Lietuvos, taciau jie cia nebuve. Anukai pusiau juodi jau net neprisimena, kur ju saknys.

                Comment


                  #68
                  Parašė tech
                  Jau matau vaizda kaip tavo vaikai neprakalba lietuviskai, bet angliskai bando sneketi, kad ju tevas kiles is Lietuvos, taciau jie cia nebuve. Anukai pusiau juodi jau net neprisimena, kur ju saknys.
                  Kodel pusiau juodi? Juodaodes man neimponuoja. Mano manymu, graziausios ir geriausios moterys gyvena Pietryciu Azijoje.

                  Na o jeigu nuspresiu, kad noriu tureti vaiku, nematau jokios problemos, jeigu jie bus pusiau tokie ar anokie. Del to jie tikrai nebus blogesni uz kitus.

                  Comment


                    #69
                    Beje, tech. Is tavo pasisakymu atrodo, kad esi gan ksenofobisku ir rasistiniu paziuru. Nors viliuosi, kad klystu.

                    Comment


                      #70
                      As kalbu apie kalba, kultura. Kad jie nemokes jos, nes tu ruosi juos INTERNACIONALIAM gyvenimui.

                      Comment


                        #71
                        Parašė tech
                        As kalbu apie kalba, kultura. Kad jie nemokes jos, nes tu ruosi juos INTERNACIONALIAM gyvenimui.
                        Ankstesnis tavo pranesimas:
                        Parašė tech
                        Anukai pusiau juodi jau net neprisimena, kur ju saknys.
                        Ar odos spalva (akiu forma ir t.t.) irgi priskirtina prie kalbos ir kulturos?

                        Comment


                          #72
                          Daug kas nepripažįsta, kad Lietuvoje pilna ksenofobų ir nacionalistų. Tokių pažiūrų žmonės patys nesuvokia, kad jų pasisakymai, galvosena yra būtent tokia. Jie save skaito patriotais ir tėvynės taurintojais, mylėtojais. Jei jų paklaustum kas yra nacionalizmas jie imtu pasakoti apie nacius, o jei jų paklaustum kas yra rasizmas jie kalbėtų apie odos spalvą. Į galva netelpantis atsilikimas.

                          Samuel Johnson:
                          Patriotism is the last refuge of the scoundrel.
                          Pablo Casals:
                          The love of one's country is a splendid thing. But why should love stop at the border?
                          Oscar Wilde:
                          Patriotism is the virtue of the vicious.
                          H.G. Wells:
                          Our true nationality is mankind.


                          P.S.: John tu, turbut, pamiršai/nežinai koks "internacionalinis" mąstymas vyrauja Lietuvoje. Siūlau aplankyti http://www.technika.lt/patriotai/ . Pavydžiu tau, kad gyveni London'e.
                          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                          Comment


                            #73
                            Važiuok į Londoną vieną kartą.

                            Man atrodo, kad dar netokių forumų galima rasti ir netokių minčių išgirsti iš tų pačių anglų ir pan.

                            O Lietuva nėra didelė ir iš savo patirties žinom, kad per didelis internacionalizmas veda prie pačios Lietuvos nykimo. Gal keen norėtų pasakyti, kad labai jam patiko nutautėjimas su "lenkiško internacionalizmo" pagalba?
                            Internacionalizmas yra gerai, bet viskam yra ribos. Šiuo metu aišku iki tų ribų Lietuvai toli, bet nelinkčiau griežtai kritikuoti tų kurie atsargiau žiūri į kai kurių save laikančių "pažangiais, plačių pažiūrų ir pan." aklai gerbiamą internacionalizmą. Ypač juokinga, kai tie "plačių pažiūrų" "pasaulio piliečiai" pasirodo nėra tokie pakantūs savo šaliai, kitoms neturtingoms šalims taip kaip turtingesnėms užsienio šalims.

                            Comment


                              #74
                              diskusija visiškai beprasmė tol, kol jos autorius tiksliai nepasakys internacionalizmo apibrėžimo

                              Vien jau pasirinkimas "Stabdyti internacionalizaciją, puoselėti savo kalbą" yra neteisingas.

                              Comment


                                #75
                                Parašė Edd
                                Važiuok į Londoną vieną kartą.

                                Man atrodo, kad dar netokių forumų galima rasti ir netokių minčių išgirsti iš tų pačių anglų ir pan.
                                Kvailiu ir siauraprociu pilna visur, Anglija - ne isimtis. Su tokiais zmonemis geriausia tiesiog nebendrauti ir leisti jiems uzsidaryti savo mazame pasaulelyje.

                                O Lietuva nėra didelė ir iš savo patirties žinom, kad per didelis internacionalizmas veda prie pačios Lietuvos nykimo. Gal keen norėtų pasakyti, kad labai jam patiko nutautėjimas su "lenkiško internacionalizmo" pagalba?
                                Internacionalizmas yra gerai, bet viskam yra ribos. Šiuo metu aišku iki tų ribų Lietuvai toli, bet nelinkčiau griežtai kritikuoti tų kurie atsargiau žiūri į kai kurių save laikančių "pažangiais, plačių pažiūrų ir pan." aklai gerbiamą internacionalizmą. Ypač juokinga, kai tie "plačių pažiūrų" "pasaulio piliečiai" pasirodo nėra tokie pakantūs savo šaliai, kitoms neturtingoms šalims taip kaip turtingesnėms užsienio šalims.
                                Mane tikrai pykdo tokie "internacionalai", kurie visaip menkina ir niekina savo sali. Lietuviu emigrantu gretose tokiu irgi pakanka. Bet kalba ne apie tai.

                                Comment


                                  #76
                                  Aš jokiu būdu nesu prieš Lietuvos internacionalizaciją. Aš už ją, bet su tam tikrom ribom. Reiktų nepamiršti, kad egzistuoja teigiama ir neigiama internacionalizacija.

                                  Comment


                                    #77

                                    Vaizdžiai sakant nereikia kišti į avylį galvos norint pasimėgaut medumi

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė keen
                                      Daug kas nepripažįsta, kad Lietuvoje pilna ksenofobų ir nacionalistų. Tokių pažiūrų žmonės patys nesuvokia, kad jų pasisakymai, galvosena yra būtent tokia. Jie save skaito patriotais ir tėvynės taurintojais, mylėtojais. Jei jų paklaustum kas yra nacionalizmas jie imtu pasakoti apie nacius, o jei jų paklaustum kas yra rasizmas jie kalbėtų apie odos spalvą. Į galva netelpantis atsilikimas.

                                      Samuel Johnson:
                                      Patriotism is the last refuge of the scoundrel.
                                      Pablo Casals:
                                      The love of one's country is a splendid thing. But why should love stop at the border?
                                      Oscar Wilde:
                                      Patriotism is the virtue of the vicious.
                                      H.G. Wells:
                                      Our true nationality is mankind.


                                      P.S.: John tu, turbut, pamiršai/nežinai koks "internacionalinis" mąstymas vyrauja Lietuvoje. Siūlau aplankyti http://www.technika.lt/patriotai/ . Pavydžiu tau, kad gyveni London'e.
                                      Man labai patiko sitas tavo pamastymas ir poziuris, tikrai respect uz tai .
                                      Gaila, bet esi visiskai teisus del ksenofobijos Lietuvoje. Ksenofobija Lietuvoje gaji ir sitos problemos reikia ne vengti, bet ja kelti ir naikinti. Tuo labai lengva isitikinti. Mano mama, mociute, tetos, dedes ir t.t. (manau tai butu galima pritaikyti absoliuciai dugumai Lietuvos gyventoju) mane ne karta rimtai tikino, kad geltonoji rase okupuos visa pasauli, o zydai rengia visuotine konspircija, bei, kad negrai smirda. Aisku kartais rasizmas turi gan stipru pagrinda (pvz. faktas, kad dauguma ziauriu nusikaltimu UK ar JAV ivykdo juodaoziai, todel nieko stebetino, kad daugelis kitu rasiu gyventoju i juodukus ziuri labai atsargiai, as irgi ne isimtis), taciau dazno piliecio Lietuvoje poziuris yra mazdaug toks: juodukai, ciurkos, visi kiti kitokie negu as = blogai. Manau pradziai vertetu bent padaryti siokia tokia distinkcija tarp rasiu, tautybiu ir kulturu. Nedaug bendro turi pvz japonas ir zimbabvietis (tulo lietuvio supratimu abu butu priskirti tai paciai kategorijai - blogis).
                                      As jokiu budu nenoriu kaip nors girtis ar iskelti fakto, kad gyvenu Londone, bet Londonas tikrai yra viena tu nedaugelio vietu, kur egzistuoja tikra multikulturine visuomene ir kur galima geriau suprasti visus situos dalykus

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė tech
                                        diskusija visiškai beprasmė tol, kol jos autorius tiksliai nepasakys internacionalizmo apibrėžimo

                                        Vien jau pasirinkimas "Stabdyti internacionalizaciją, puoselėti savo kalbą" yra neteisingas.
                                        Na bet juk tie, kas nori stabdyti internacionalizma, paprastai pasisako uz vien tik savo kalbos ir kulturos puoselejima (ar bent jau dedasi tokiais). Tai gan logiska.

                                        Comment


                                          #80
                                          kad negrai smirda.
                                          Kad jie tikrai smirda. Mano ziniomis, jie turi teptis tam tikru skysciu, kad nesijaustu ju "iprastas" kvapas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X