Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nu jo, uch uch uch - tai Opelio (Žopelio) variklio garsas
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      O ar man vienam atrodo, kad Igno Vėgėlės pavardė labai primena tą vokiečių asfalto klojimo ir kelių taisymo mašinų gamintojo pavadinimą Vögele? Čia galite susipažinti su jų gamyba https://www.wirtgen-group.com/ocs/en...products-94-c/

      Comment


        Gal jo seneliai įkūrė ta firma?
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Cha, cha, cha. O perskaitėte tuos gerus 10 šios temos puslapių, kol buvote už borto? Juk nerašėte nuo lapkričio šeštos.
          Pvz. kaip šifruotumėte numerius DFL, JMD, MEO.

          Comment


            O tu balsavai už kokį nors kliedesi sekmadienį?
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Už bet ką, tik ne tą ir aną. Iššidrioksėkime! Mano mama, kai kas nors eina pro mūsų duris ir užlipa ant kilimėlio, ji išlenda ir mandagiai perspėja nelipti, laikytis atstumo ir pagarbos privačiai nuosavybei.

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                Cha, cha, cha. O perskaitėte tuos gerus 10 šios temos puslapių, kol buvote už borto? Juk nerašėte nuo lapkričio šeštos.
                Pvz. kaip šifruotumėte numerius DFL, JMD, MEO.
                Neperskaičiau, nes ilsėjausi ir neturėjau laiko jokiam darbui.

                DFL - Dude From Latvia
                JMD - Jėzus Marija Dieve
                MEO - Mano Ekologine Ožka
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  O ar žinote, kaip tarpmiestiniai autobusai atvyksta į Kauno autobusų stotį nuo IX forto pusės?

                  MHH
                  KDF
                  LEO (beje, kas tie LEO.lt? Tipo kažkokie oligarchai iš Maximos, kurie būtų mums nežmoniškai pakėlę kainas?

                  Comment


                    Ne visi iš 9 forto puses, kiti iš Savanoriu.

                    Leo lt tai kai Kirkilas atidavė Lietuvos energetikos tinklus už kapeikas, o tie pervertino turtą ir pardavė atgal už milijonus.

                    MHH - Mano Honda Hunday
                    KDF - Kedys Dar Fainas
                    LEO - Lietuvos Enegijos Oligarchai
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Tai iš Savanorių atvyksta autobusai nuo Vilniaus/Jonavos pusių. Aš kalbu apie atvykimą į Kauną nuo Klaipėdos pusės. Pvz. iš Žagarės tai maršrutas ėjo per Joniškį, Šiaulius, Radviliškį, Kėdainius, tai kai nuo Kėdainių prie Cinkiškių ties Žalgirio parku įšokome į autostradą, kur užfiksuotas tas vilkikas iš Šiaurės Makedonijos su užrašu ZORAN KOMERC, kur buvau įmetęs nuorodą kur sakėte nevaikščioti po rusiškus puslapius, nes jie kruvini. Tai vat, išsprūdę iš magistralinio kelio A1 jie įrieda į Žemaičių plentą. Ten prieš st. Šilainių poliklinika paima pirmą juostą - stotelėje laukiantieji miesto autobuso jau a priori patiria pažeminimą, kad va tarpmiestinis sustos išleisti keleivio, o aš į jį įlipti, kad mane pavežtų iki stoties - negaliu, nes bilietą teks pirkti kaip nuo Devinto forto. Tuomet žviegia toliau, ties apžvalgos aikštele gatvė sukasi ir tampa Linkuvos gatve, tada X formos sankryžoje krypteli dar dešiniau, kur ta pati gatvė jau tampa Panerių, tada norėdamas pasukti į kairę, vairuotojas turi įveikti tą kreivą ovalo formos žiedą, kur sukdamasis nubalnoja bordiūrus ir įsišauna į Jurbarko g. Tada atstovėjęs šviesoforą varo pro tą oranžinį tiltą, ir tuomet mano širdis ima plakti stipriau, nes tuoj bus didingiausias momentas - dar vienas oficialus (ir paskutinis) išlaipinimo sustojimas prie Kauno pilies žiedo. Tuomet užkirtęs duris traukia Šauklių, Šv. Gertrūdos gatvėmis, tada pasuka dešiniau į Gimnazijos g. ir čia jau klaksi kairiojo posūkio signalas. Sulaukus žalio šviesoforo su trenksmu įsiveržiama į Karaliaus Mindaugo pr., kur pravažiuojama pusiau tuneliu po Žalgirio arena, kur lietuviai pralošė makedonams 2011 m. ketvirtfinalį. Tada kairėn į dešiniau besisukančią Kaunakiemio g., tada kairėn į Karo Ligoninės g. Tuomet praleidęs visus troleibusus ir kitą srautą sukdamas dešinėn į Vytauto pr, iškart metasi į 2 juostą, nes liko kairysis posūkis į Bažnyčios gatvę. Ten jau paskutiniai metrai - autobusas atvyksta į atvykimo peroną, atidaro abejas duris, iš autobuso pažyra keleiviai, kai kurių laukia pasitinkantys artimieji, vairuotojas išlipa atidaryti bagažo.

                      Comment


                        Nesenai buvau nuėjęs pažiūrėti Kauno autobusu stoties, tai labai graži, kaip kokioj Prahoj
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          O tai nenorite atvykti pas mane į Vilnių (kelionės išlaidas kompensuosiu), kur aš jūsų lauksiu su užrašu Liutass, o tuomet po visko palydėsiu jus į Vilniaus AS, kur kasoje įsigysite bilietą, įlipdamas parodysite jį vairuotojui, o tuomet, kaip pats rašėte paskutinėje žinutėje iki pašalinimo - išliptumėte K. Petrausko st. ir tada į Ąžuolyną pasivaikščioti. Tai išlipdamas Petrausko pažemintumėte tuos, kurie ten laukia miesto troleibusų kad ir iki tos pačios stoties. Nes jūs, kaip atvažiavęs iš kito miesto, ten išlipti galite, o vat jie įlipti ne, nes tai ne miesto autobusas, tad jei jie norėtų važiuoti, jiems tektų pirkti bilietą kaip nuo Rumšiškių, Žiežmarių, Elektrėnų ar netgi Vilniaus (priklausomai nuo to, kokia konkrečiame reise yra priešpaskutinė tarifinė stotis/stotelė prieš Kauną).

                          Comment


                            Ne, aš į Vilnių kaip į Baltarusija niekada nevažiuosiu nes labai bijau ten tu ryt fanių su būgnais ir snargletom barzdom
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Kodėl rašydamas Rusija mažąja, baltarusiją rašote vis dar didžiąja? Kaip tik turėtų būti bent jau atvirkščiai. Reddite iškėliau 6 faktus, kodėl ši šalis ne mažiau niekinga:


                              1. Jei jie tokia pūkuota ir laisvės norinti tauta, kodėl, kai vyko lietuvių trėmimai į Sibirą, kodėl baltarusiai solidarizuodamiesi su lietuviais nestabdė į atšiaurias vietas riedančių gyvulinių vagonų su mūsiškais, guldamiesi ant traukinio bėgių ar kitaip juos stabdydami? Nieko apie tai nežinojo? Juk absoliučiai visos lietuvių tremties ir kalinimo vietos geležinkeliu pasiekiamos ne kitaip, kaip tik tranzitu per bulbastano teritoriją.

                              2. Būtent iš jų, o ne iš rusų šalies pas mus patenka absoliuti dauguma kontrabandinių rūkalų, kas ne tik daro žalą ekonomikai, bet ir kenkia sveikatai, kai mūsų piliečiai perka tenai pagamintas cigaretes iš po Kalvarijų turgaus prekystalio.

                              3. Pas juos, skirtingai nei pas rusus, tebėra institucija, pavadinimu KGB, tad tikėtina, kad ir veiklos metodai nepasikeitę nuo sovietmečio - žudymai, tardymai, kankinimai.

                              4. Vienintelė šalis Europoje, kur teisėtai taikoma mirties bausmė.

                              5. Šios šalies vaizdų, skirtingai nei Rusijos, nėra Google Street View. Apie šalį daug ką pasako tai, kad ji neįsileidžia to automobilio, leidžiančio virtualiai pasižvalgyti po gatves.

                              6. 2021m. jie užsiundė ant mūsų neteisėtus migrantus per mišką.

                              Comment


                                Tapinas leido ten balionėlius ir aš juo tikiu
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Bet tas mamos noras išeiti kur pigiau man atrodo kaip buvimas ne toje kondicijoje, kurią lemia pinigų stygius. Aš jai irgi galėčiau papasakoti, kad buvimas tokioje laikinoje būklėje gali sukelti tokių minčių, dėl kurių tau vėliau bus gėda, pvz. aš prieš 5 m. bebaiginėdamas mokyklą planavau vykti į vieną Afrikos valstybę ir ten pasiprašyti įkalinimo iki gyvos galvos už tai, kad esu g***s.

                                  Comment


                                    Gal mama daug uždirba, nes jei truktų pinigu, tai pakeistu butą į pigesni
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Uždirba neblogai, bet kokie 4/5 algos nueina nuomai ir kt. mokesčiams už paslaugas. O tie mano Dezidai už sienos toliau sau gyvena, rūko ir t.t.
                                      Perskaitėte, kiek postų per šiuos pusę metų prirašiau, daugiausia susijusius su keleivių kontrolės procedūromis?

                                      Comment


                                        Neperskaičiau bet įsivaizduoju kad daug.
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Tai paskanaukite mano minčių. gaila, kad buvote pašalintas, todėl negalėjote tada ir iškart atrašyti, ką galvojate apie vieną ar kitą mano pasisakymą. Ne kartą buvo paminėta ir legendinė kontrolierė Tecia S.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X