Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    Kyšį? Na jau ne, tikiuosi tie laikai, kai kažkam kažką reikėdavo "patepti" - jau praeityje. Man, kaip jaunam žmogui tai yra nesuvokiama tų senbezdų, kuri ima/duoda kyšius kažkam už kažką.
    Antra, kodėl Šust(r)auskas nebekandidatuoja į Europos parlamentą?
    Sustauskas mire
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      A, tiksliai. Atsimenu kartą Vilniaus autobusų stoties bilietų kasoje tokį mini konfliktą, kai moteriškė paprašė bilieto į Babriškių kryžkelę, o kasininkei pasigirdo kad į Kryžkalnį, tai jau vos ne išspausdino anai neteisingą bilietą, tai ten dar vos ne apsikoliojo anos dvi...

      Comment


        O ten kur prieš vykdamas pro tuos savo kaimus to klasioko gimimo dienos proga jau iš anksto matavausi, kad nuošaliuose Mančiušėnuose įsėdus į autobusą tremiantį link civilizacijos - Širvintų autobusų stoties, man skambės tam tikra daina, ir pagal ją aš sugalvojau apie tą autobusą, kad maždau "Nesvarbu, ar tu gan**nas Jonas, ar deputatas Seimo - visiems važiavimo tvarka vienoda". Kaip galvojate, kokioje dainoje nuskambėjo žodžiai, einantys vienas paskui kitą - tenai tikrai vienas žodis rimuojasi su žodžiu gand*nas, o sekantis - deputatas ar kažkaip taip. liutass , turite idėjų? galiu pasakyti, kad tai daina dainininko, kurio koncertas Šiauliuose buvo neseniai atšauktas.

        Comment


          Man su Lietuvos dainininkais tai visai blogai, žinau tik du, tai bandysiu spėti: arba Radzis, arba Minedas
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Paklausykite šitos dainos, manau pagausite, kurioje vietoje viens paskui kitą eina žodžiai, primenantys mano užrašytuosius.

            https://www.youtube.com/watch?v=4ie2BCMdQ24

            Comment


              Nepagavau tu žodžiu panašumo bet aš neturiu klausos
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Kažkaip vis labiau ima darytis gaila Ignio Vegelės, už tai, kad jis nepraėjo į 2-ąjį turą. O taip ant jo visi čia važiavom, šaipėmės...

                MBT
                MLV
                FOA

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  Kažkaip vis labiau ima darytis gaila Ignio Vegelės, už tai, kad jis nepraėjo į 2-ąjį turą. O taip ant jo visi čia važiavom, šaipėmės...

                  MBT
                  MLV
                  FOA
                  Mykolo Brazausko Traktorius
                  Malvina
                  Fu
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Kažkaip kai ekspedijavau dovaną tam savo, tai planavau tikrai įmesti į balkoną antrame aukšte, bet vėliau pabijojau elgtis taip naglai, tai palikau prie mašinos durų, o ar pasiėmė jis, ar kiemsargis sušlavė kaip šiukšlę, tikriausiai nesužinosiu niekada, nes į dėžę jokio GPS`o neįmontavau.

                    JNV
                    EOS
                    HJG

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                      Kažkaip kai ekspedijavau dovaną tam savo, tai planavau tikrai įmesti į balkoną antrame aukšte, bet vėliau pabijojau elgtis taip naglai, tai palikau prie mašinos durų, o ar pasiėmė jis, ar kiemsargis sušlavė kaip šiukšlę, tikriausiai nesužinosiu niekada, nes į dėžę jokio GPS`o neįmontavau.

                      JNV
                      EOS
                      HJG
                      Jonava
                      canonas
                      halogenas
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Per Lietuvos pasta, man atrodo, gali už grynus nusipirkti siuntimo lipduką. Siuntėja nurodyk kokį nors Karabasa Barabasa, ir išsiųskite per pastomata. Taip nebus įrodymo kas siuntė
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          O šita dainelė man yra kaip tų neformalų kaimynų (Dezidų) už sienos, gyvenimo himnas:

                          https://www.youtube.com/watch?v=kZSmbObUzZA

                          O tas vardas, gal nuo žodžio dezinformacija?

                          Comment


                            Labiau nuo dezinfekcija
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Parašė liutass Rodyti pranešimą
                              Per Lietuvos pasta, man atrodo, gali už grynus nusipirkti siuntimo lipduką. Siuntėja nurodyk kokį nors Karabasa Barabasa, ir išsiųskite per pastomata. Taip nebus įrodymo kas siuntė
                              O kaip jam sužinoti, kad jis gavo siuntą savo vardu?

                              Antra, ar galite pasakyti, už ką visi taip nekenčia konservatorių? Padėsiu jums atsiversti į teisingą tikėjimą, analizuodamas jų partijos pavadinimą. Taigi, pirmoji dalis - Tėvynės sąjunga - tai reiškia, kad tai žmonės, susijungę į grupelę vardan Tėvynės Lietuvos, norėdami spręsti jos problemas ir kurti jai gerovę, tobulinti valstybę. Toliau - Lietuvos (t.y. ne kokios baltarusijos) krikščionys-demokratai. Tai reiškia, kad į tą partiją stoja Dievą tikintys žmonės, kuriems nesvetimos tradicinės vertybės - šeima, vaikai, pamaldumas, o demokratai - tai rodo, kad jie nors ir religingi, tačiau pasisako už žodžio laisvę, leidžia juos netgi kritikuoti ir pan. O tas jų logotipe pavaizduotas sklendžiantis paukštis atrodo taip gaiviai, tokia maloni vėsa nuo jo eina...

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                O kaip jam sužinoti, kad jis gavo siuntą savo vardu?

                                Antra, ar galite pasakyti, už ką visi taip nekenčia konservatorių? Padėsiu jums atsiversti į teisingą tikėjimą, analizuodamas jų partijos pavadinimą. Taigi, pirmoji dalis - Tėvynės sąjunga - tai reiškia, kad tai žmonės, susijungę į grupelę vardan Tėvynės Lietuvos, norėdami spręsti jos problemas ir kurti jai gerovę, tobulinti valstybę. Toliau - Lietuvos (t.y. ne kokios baltarusijos) krikščionys-demokratai. Tai reiškia, kad į tą partiją stoja Dievą tikintys žmonės, kuriems nesvetimos tradicinės vertybės - šeima, vaikai, pamaldumas, o demokratai - tai rodo, kad jie nors ir religingi, tačiau pasisako už žodžio laisvę, leidžia juos netgi kritikuoti ir pan. O tas jų logotipe pavaizduotas sklendžiantis paukštis atrodo taip gaiviai, tokia maloni vėsa nuo jo eina...
                                norodysi jo telefono numeri, jis gaus sms zinute.

                                Ne visi nekencia, matai kiek balsuoja us simonyte. O kas nekencia, tas zino uz ka, tiems kurie visdar balsuoja, tiems jau neisaiskinsi
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  kazkaip ilgai miegi
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    kazkaip ilgai miegi
                                    Vakar buvau išvykęs į dar vieną tarpmiestinę kelionę. Kadangi pinigų resursai pas mane riboti, dabar stengiuosi važiuoti tik ten, kur dar nesu buvęs, o tai reiškia - su persėdimais, kuriuos reikia kruopščiai planuoti, nes pavėlavus, visas planas gali žlugti. Štai vakar pravažiavau atkarpą tarp Panevėžio ir Rokiškio pro Karsakiškį, Subačių, Kupiškį, Skapiškį...
                                    Antra, tuo pačiu norėjau leisti lengviau atsikvėpti forumui bei moderatoriams, kurie nelabai palankiai žiūri į šią temą, nes jo tikri vyrai, kaip Arūniokas ir pan., išvydę, jog jums sugrįžus ši tema šovė į populiarumo aukštumas, jaučiu jiems jausmas buvo toks, lyg jiems į veidą būtų nusičiurškusi kokia... Švenčionienė

                                    Comment


                                      kas gero palei Karsakiski?
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Nieko, nieks nelipo, nė sustoti nereikėjo. Įdomu, kodėl bilietukų kainos vis kyla, tačiau baudų už administracinius nusižengimus dydžiai - tokie patys?

                                        Comment


                                          kazkur rase, kad traukiniai dabar baisiai papigiai. Gal persimesi tuos? Baudos pabrange
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X