Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lietuvos politikai geriau tik tyli
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      O kokią kasdienę Europos šalių keliuose matomą/girdimą situaciją čia bandau atvaizduoti: Fyp fyp fyp, fyfyp, fyfy-pyp, fip fip fip fip fip fifp. Fyp fyp fyp, fyfyp - fyfypyp!

      HZF
      LGR
      JVN

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        O kokią kasdienę Europos šalių keliuose matomą/girdimą situaciją čia bandau atvaizduoti: Fyp fyp fyp, fyfyp, fyfy-pyp, fip fip fip fip fip fifp. Fyp fyp fyp, fyfyp - fyfypyp!

        HZF
        LGR
        JVN
        Furu pypsejimas?

        HertZogas Fernandas
        Lietuvos geju respublika
        Javelinas
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Beveik pateikėte, tik ne pypsėjimas, bet elementariai, kad fūros zuja, siuva, skuta pirmyn atgal visais įmanomais greitkeliais. Šiuo garsu norėjau išreikšti tą jų judrumą, srauto nenutrūkstamumą, tai, kad kiekvienas už šių mašinų vairo sėdintis vairuotojas jaučiasi to didingo judesio dalimi, bei tai, kad absoliuti dauguma juos vairuojančių vyrų - rūko. Įdomu kodėl. Atsidarykite Google Street View ir paspauskite ant bet kurios Europos šalies greitkelio - būtinai pamatysite bent vieną, jei ne kelis vilkikus, skriejančius skirtingomis kryptimis. Klausimas - iš kur jų tiek daug - jų vairuotojų, tų mašinų, ką iš kur ir į kur jos ten gali vežti, kur jų iškrovimo taškai ir t.t.

          Comment


            ViaBaltika link panevezio nuo Kedainiu vaziuoji istisiniame furu sraute. Nei aplenksi, nei sustosi. Amzinas non stov srautas
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Tai vat man ir įdomu, kam joms ten reikia judėti? Ar yra kokia firma, kuri priimtu mane dirbti tokį darbą, bet kam leistų važinėti su visiškai tuščia mašina, bet jokių pakrovimų/iškrovimų, kurių vietas ne visada lengva rasti, ypač - svetimoje šalyje nemokant kalbos, o kur dar skaičiuoti, kiek gali važiuoti, o kada jau stoti ilsėtis... Gerai kad aš savo gyvenamoje gatvėje pamatęs juos pasitinku ir iškart parodau, kur sukti.

              Comment


                tu kai parodai kelia toms furoms savo gatveje, paimk 10 euru uz paslauga
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  O kuriuo keliu važiuoja Kaliningrado tranzitas? Ten per LRT laidą "Lietuva kalba" toks instruktorius, važinėjantis į Ukrainą mokyti jos karius sako, kad važiuodamas kažkuriuo ten keliu, kai pamato fūras su RUS numeriais, jam taip užverda kraujas, kad tiesiog norisi išlipti ir sudaužyti jų vairuotojus.

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    O kuriuo keliu važiuoja Kaliningrado tranzitas? Ten per LRT laidą "Lietuva kalba" toks instruktorius, važinėjantis į Ukrainą mokyti jos karius sako, kad važiuodamas kažkuriuo ten keliu, kai pamato fūras su RUS numeriais, jam taip užverda kraujas, kad tiesiog norisi išlipti ir sudaužyti jų vairuotojus.
                    per autostrada, ten pilna su rus kz uz numeriais
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Kaip? A3, A1, A5, A7? Tranzitas suprantu, bet iš kur į kur gali važiuoti tie azijiečiai? Kokie jų maršrutai?

                      Comment


                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                        Kaip? A3, A1, A5, A7? Tranzitas suprantu, bet iš kur į kur gali važiuoti tie azijiečiai? Kokie jų maršrutai?
                        tai vaziuoja i Kaliningrada. Tu numeriu as nezinau, bet autostradoje pilna furu mirguliuoja. Ir ne tik furu, bet ir lengvuju masinu su rus numeriais 39 kaliningrado regiono
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          O makedonų dažnai sutinkate? Manau dauguma lietuvių iki šiol jaučia nuoskaudą, kad jie mus įveikė Eurobasket 2011 ketvirtfinalyje rezultatu 67:65 ir tapo aišku, kad mūsiškiai dėl medalių nebekovos. Gal net norėtų/tada norėjo paskelbti karą šiai šaliai?

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                            O makedonų dažnai sutinkate? Manau dauguma lietuvių iki šiol jaučia nuoskaudą, kad jie mus įveikė Eurobasket 2011 ketvirtfinalyje rezultatu 67:65 ir tapo aišku, kad mūsiškiai dėl medalių nebekovos. Gal net norėtų/tada norėjo paskelbti karą šiai šaliai?
                            nesutikau nei vieno makedono per savo gyvenima
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              O kaip mano pranešimas #4055? Ką daryti, jei neturi pinigų už ką nusipirkti sveiko maistelio, kuris padėtų išvengti vėžio? Eit vogt iš parduotuvės? Ar B. Brasiūnienė tau nupirks? Ar liutass? O gal Čeritas?

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                O kaip mano pranešimas #4055? Ką daryti, jei neturi pinigų už ką nusipirkti sveiko maistelio, kuris padėtų išvengti vėžio? Eit vogt iš parduotuvės? Ar B. Brasiūnienė tau nupirks? Ar liutass? O gal Čeritas?
                                maziau esti
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  O gerai, kad Eurovizijoje pergalę savo šaliai nuskynė tas binarinė (niekatroji) lytis (žuviukas) Nemo su daina "The Code"?

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                    O gerai, kad Eurovizijoje pergalę savo šaliai nuskynė tas binarinė (niekatroji) lytis (žuviukas) Nemo su daina "The Code"?
                                    nieko gero
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      O kodėl sakėte, kad vėžio gydymas kainuos milijonus, juk jei kas mėnesį moki PSD, kaip kad aš, tai visos paslaugos valstybinėse gydymo įstaigose bus nemokamos.
                                      O A-Leksio?

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        O kodėl sakėte, kad vėžio gydymas kainuos milijonus, juk jei kas mėnesį moki PSD, kaip kad aš, tai visos paslaugos valstybinėse gydymo įstaigose bus nemokamos.
                                        O A-Leksio?
                                        Tai valstybei kainuos milijonus, o tau irgi kainuos, nes zinok, vaistai bus baisiai brangus, ir tikrai nebus nemokami. Ir slaugems turesi moketi.
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Kyšį? Na jau ne, tikiuosi tie laikai, kai kažkam kažką reikėdavo "patepti" - jau praeityje. Man, kaip jaunam žmogui tai yra nesuvokiama tų senbezdų, kuri ima/duoda kyšius kažkam už kažką.
                                          Antra, kodėl Šust(r)auskas nebekandidatuoja į Europos parlamentą?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X