Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Viduje - vaizdo registratorius automobiliui, kukurūzai ir čipsai. Kad būtų įdomiau, tas žydras įrenginys - plomba nuo jūrinio konteinerio, kurią fūristas tiesiog išmetė nuėmęs.

    LIU
    LHI
    DNP

    Comment


      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
      Viduje - vaizdo registratorius automobiliui, kukurūzai ir čipsai. Kad būtų įdomiau, tas žydras įrenginys - plomba nuo jūrinio konteinerio, kurią fūristas tiesiog išmetė nuėmęs.

      LIU
      LHI
      DNP
      Liuts
      LoHatrono Indeksas
      Dnipro
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Beje, vaizdo registratorių aš paėmiau tą senovinį, *KGBistinio stiliaus.

        * - taip aš vadinu kažką perteklinio, esančio prie transporto priemonės priekinio stiklo. Terminą sugalvojau dar saulėtą 2017 m. birželio dieną vykdamas autobusu į Skuodą nakvynei, tai kai už Laukuvos pasisukome link Varnių, į akis plieskė saulė, tai vairuotojas nuo viršaus ant lango užsitempė tas žaliuzėles, man su jomis, kai jos užleistos žemyn, autobuso priekis pasirodė labai panašus į KGBistinės šalies - baltarusijos miesto Branovičių AP maršrutu vežantį autobusą, kurio konstrukcija+langas+užuolaidėlės irgi atrodė kažkaip panašiai. Taigi, tas mano jam nupirktas vaizdo registratorius irgi toks, kur iš lauko akivaizdžiai matysis, kad įrengtas. Būna gi ir tų slaptų, kur maunami ant veidrodėlio.

        Comment


          kam tie registratoriai reikalingi?
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Kad atsekti, kas apmyžo tavo mašiną, arba sukėlė avarinę situaciją, tai policijai/teismui bus įrodymas. Beje, 198 puslapio pradžioje yra priimtas nutarimas panaikinti AN teiseną jūsų atžvilgiu. Žinote kodėl? Paskaitykite.

            Comment


              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
              Kad atsekti, kas apmyžo tavo mašiną, arba sukėlė avarinę situaciją, tai policijai/teismui bus įrodymas. Beje, 198 puslapio pradžioje yra priimtas nutarimas panaikinti AN teiseną jūsų atžvilgiu. Žinote kodėl? Paskaitykite.
              jo, perskaiciau. Pasiseke man. Kas sukele avarine situacia ir be tu sudu buna viskas aisku
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Bet kai eilinis mano pranešimas jau parūgusio galiojimo, neatsakysite už viską atgal, pvz. ant ko, padėjusi savo koją su kaliošu, prieš tapdama troleibuso vairuotoja, prisiekė ponia Bibluja?

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  Bet kai eilinis mano pranešimas jau parūgusio galiojimo, neatsakysite už viską atgal, pvz. ant ko, padėjusi savo koją su kaliošu, prieš tapdama troleibuso vairuotoja, prisiekė ponia Bibluja?
                  jei jau su kaliosu, tai gal ant karvasudzio?
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Sakyčiau gal ant troleibuso pedalo kokio?
                    Beje, 200 jubliiejiniame puslapyje yra nuotraukos iš to mano kaimo, kur praėjau. Ten viskas sukrito netaisyklinga eilės tvarka, nors viską kėliau iš eilės. Planavau vykti kovo 13 arba 20 d., nes reikėjo, kad būtų trečiadienis ir diena - artima to objekto gimimo dienai.

                    Comment


                      Mačiau tas foto, skurdokas kaimas
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Gal ir taip... o gal ir ne. Įdomu, kurį kandidatą palaikė Kristijonas Bartoševičius? Kadangi jis jau nebe Seimo narys, man įdomu, kaip jis kaip niekur nedirbantis ir nesimokantis susimoka kasmėnesines PSD įmokas, kaip kad aš? Taigi gatvėje ar parduotuvėje pikti tėčiai iškart atpažins ir sumuš.

                        Comment


                          Tu neminėki to dalbajo*** čia Jis mokės kol gyvas bus
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Čia apie ji iš viešos knygos

                            https://www.facebook.com/share/p/cFi...ibextid=WC7FNe
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Tai jis ir turi mokėti savarankiškai kas mėnesį, jei niekur nedirba, nesimoko ir neregistruotas UŽT.
                              O koks yra krepšininkų gyvenimas, ypač - legionierių? Kur jie nakvoja, kas juos atveža į areną, kur jie susitinka su visa komanda, kiek laiko likus iki rungtynių valgo ir ką valgo, kada eina miegoti? Treneris ir kiti aptarnaujantys irgi gyvena kažkur netoliese?

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                Tai jis ir turi mokėti savarankiškai kas mėnesį, jei niekur nedirba, nesimoko ir neregistruotas UŽT.
                                O koks yra krepšininkų gyvenimas, ypač - legionierių? Kur jie nakvoja, kas juos atveža į areną, kur jie susitinka su visa komanda, kiek laiko likus iki rungtynių valgo ir ką valgo, kada eina miegoti? Treneris ir kiti aptarnaujantys irgi gyvena kažkur netoliese?
                                krepsininku gyvenimas yra geras. Gyvena geruose namuose, vazineja geromis masinomis, valgo gera maista ir turi geras zmonas
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Krepšininkų žmonos tai dažniausiai būna vieno ir to paties tipažo išvaizdos - ilgi tiesūs balti plaukai.
                                  Neaktyvi ta nuoroda, kur siuntėte apie Bartoškę. Kas ten rašoma?

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                    Krepšininkų žmonos tai dažniausiai būna vieno ir to paties tipažo išvaizdos - ilgi tiesūs balti plaukai.
                                    Neaktyvi ta nuoroda, kur siuntėte apie Bartoškę. Kas ten rašoma?
                                    yra tokia isleista knyga apie Azuoliuka, jis buvo jo vadovu, renkdavo stovyklas

                                    https://scontent.fvno5-1.fna.fbcdn.n...wg&oe=664BC995

                                    https://www.facebook.com/anatolijus....7neiSJhgUoiBul
                                    Paskutinis taisė liutass; 2024.05.16, 12:49.
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Vienas mano hobių - muzikos ar prozos kūrinių anal`izė. Panagrinėkime 2 kūrinius. Apie ką yra daina "Katiūša" ir kokia dainos "Spyri dūri" prasmė? Tipo kažkas norėjo "padėti į vietą" siautėjantį kaimo alkoholiką jam įspirdamas?

                                      KTO
                                      CBK
                                      MIM

                                      Comment


                                        Neklausiau aš tu dainų atidžiai, nežinau kas ten ir apie ką…

                                        KTO
                                        centro butai Kaune
                                        Mimo
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          O kodėl joks politikas iš Lietuvos viešai nepasako tokio teisingo žodžių žaismo - kad "Izraelis turi duoti gazo Gazai". Juk ta Gaza iš esmės - teroristų fabrikas. Taip, maži vaikai kur išbadėję, sulysę dėl blokados, dar nekalti, bet užaugę jie talkins Hamas`ui, kurių tikslas - sunaikinti žydų valstybę. Ten turbūt visi gyventojai vienaip ar kitaip susiję su veikla, nukreipta prieš Izraelį. Ir dauginasi nesveikai, Vilniaus dydžio teritorijoje - 2 milijonai gyventojų. Kaip jie ten sutelpa?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X