Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Šustauskas man labiau labai juokingas su savo pasisakymais apie homoseksualius asmenis. Jo vertybės kaip kokio alkoholiko jūreivio - duoti į snukį ir pan.

    Comment


      #62
      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
      Šustauskas man labiau labai juokingas su savo pasisakymais apie homoseksualius asmenis. Jo vertybės kaip kokio alkoholiko jūreivio - duoti į snukį ir pan.
      Jis ir yra alkoholikas jūreivis. O ka manai apie Gabrielių Lansbergi?

      Comment


        #63
        Parašė liutass Rodyti pranešimą

        Jis ir yra alkoholikas jūreivis. O ka manai apie Gabrielių Lansbergi?
        Na Gabriukas šlovina "demokratijos bastioną" JAV. Bet kokia ten gali būti demokratija, jei ten vieninteliai rinkimai, į kuriuos eina balsuoti žmonės - tai prezidento. Pas mus tai dar yra Seimo,
        Savivaldybių tarybų, Europarlamento. Man jis "nuostabus" 4 vaikučių tėtis. Visi jie turi po antrą vardą, kuris kažkoks labai mandras, pvz. Konstantinas-Vilhelmas. Jei prasidėtų karas, tai per žinias jačiu išgirstume "URM ministras GabLandsbergis su vizitu lankosi JAV", t.y. faktiškai pabėgo, gelbėdamas savo turtą. Bet va po Zelenskio kartelė bus iškelta aukštai, jokios kitos šalies vadovas nelabai norės būti tuo nupiepėliu, kuris prasidėjus karui mauna iš savo šalies į ten kur saugiau. Gal dėl valdymo kartais pasitaria su savo seneliu...

        Comment


          #64
          O kaip Maldeikiukas su Povilioniuku?

          Comment


            #65
            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            O kaip Maldeikiukas su Povilioniuku?
            Taigi tarp meilės ir neapykantos santykiai pas Kristupą ir Pavilionį. Abiejų vibracijos sutampa, negi nesimato?

            Comment


              #66
              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
              Jo vertybės kaip kokio alkoholiko jūreivio - duoti į snukį ir pan.
              O tai brutalūs mačio nėra sexy? Būčiau mergina, tai duočiau nedraugavus
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                #67
                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                O tai brutalūs mačio nėra sexy? Būčiau mergina, tai duočiau nedraugavus
                Ar jau tikrai? Nusigėrusiam seniui, kuris turbūt su visomis bufetininkėmis ir jų dukromis nuo 1960 permiegojo, o gal net ir jų vyrais.

                Nebent domina venerinių ligų simptomatika.

                Comment


                  #68
                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  Visi jie turi po antrą vardą, kuris kažkoks labai mandras, pvz. Konstantinas-Vilhelmas.
                  1945-195x m. gimę daug kas turi mandrus antrus vardus. Kažkokia buvo mada prie Stalino. chem. dr. Jonas Justicijus Nalivaikevičius, vairuotojas Petras Nolicifacijus ir pan.

                  Comment


                    #69
                    Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
                    Ar jau tikrai? Nusigėrusiam seniui, kuris turbūt su visomis bufetininkėmis ir jų dukromis nuo 1960 permiegojo, o gal net ir jų vyrais.

                    Nebent domina venerinių ligų simptomatika.
                    Wow, Tokiam patyrusiam? Aišku duočiau, jeigu visos davė, tai matyt labai geras

                    Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                    1945-195x m. gimę daug kas turi mandrus antrus vardus. Kažkokia buvo mada prie Stalino. chem. dr. Jonas Justicijus Nalivaikevičius, vairuotojas Petras Nolicifacijus ir pan.
                    Dar yra tų laikų vardas Vladlen (Vladimir Lenin), vaikams būdavo baisiausia garbė būti taip pavadintais.
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      #70
                      Tomizmas
                      Click image for larger version

Name:	4606323_10576fc_320x_.jpg
Views:	385
Size:	14,4 kB
ID:	1987507

                      Comment


                        #71
                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        O kaip Maldeikiukas su Povilioniuku?
                        Dėl Maldeikio gal tik tiek, kad jis Aušros Maldeikienės sūnus, bei vienas iš tų, kuris žodį "Rusija" rašo iš mažosios raidės. Kaip suprantu, šita mada atkeliavo iš pačių ukrainiečių. tai man asmeniškai tai nėra priimtina, kad ir koks blogas būtų žmogus ar valstybė, tai ne priežastis nusižengti kalbos taisyklėms. Kaip ir ant medžių ar stulpų kabinti skelbimus apie dingusį šeimos narį. Paviliooo-oooonis tai vizualiai kažkiek panašus į mane, tik aš linkęs labiau į aukštumą, o jis - į apkūnumą. Mes turim bendrą bruožą - lepteli kokią nors nesąmonę, o po to jau "Pala, ką aš čia pasakiau".

                        Comment


                          #72
                          o tave islaiko artimieji ar valstybe?

                          Comment


                            #73
                            Parašė liutass Rodyti pranešimą
                            o tave islaiko artimieji ar valstybe?
                            Labiau artimieji, valstybei finansiškai nieko neduodu*, bet ir pinigų iš jos nemelžiu - PSD įmokas moku savarankiškai. * - gal duodu tik tiek, jog fotografuoju netinkamose vietose paliktus automobilius, tai vairuotojai mokėdami baudas, papildo biudžetą kaip ir mano dėka.
                            O gal kas žinote, iš kokios šalies kilo toks dalykas kaip mokėjimas už butą? T.y. visų tų sąskaitėlių pildymas, skaitliukų rodmenų surašymas, įskaitant mokesčius už liftą, šiukšlių išvežimą ir t.t. Kažkodėl man atrodo, jog iš Kirgizijos (labiau posovietinės, maždaug (1990-2010 laikotarpyje, ir iš ten paplito po pasaulį).

                            Comment


                              #74
                              bet gydymas tai brangiai atseina valstybei, tavo PSD toli grazu nepakanka

                              edit: as psd irgi pats moku, valstybe daugiau neduoda, tai irgi viska atsiimu per gydyma
                              Paskutinis taisė liutass; 2022.08.25, 20:59.

                              Comment


                                #75
                                Bet papildomai mokėti irgi nieko nereikia. O kodėl mokate pats? Irgi niekur nedirbate/nesimokote?

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                  Bet papildomai mokėti irgi nieko nereikia. O kodėl mokate pats? Irgi niekur nedirbate/nesimokote?
                                  nedirbu jau kokia 10 metu

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                    nedirbu jau kokia 10 metu
                                    O kuo užsiimate? Man apie jus mintyse susidarė toks vaizdas, kaip ir apie vieną kaimynystėje esančiame pastate dirbantį sargą, pas kurį kartą planšetiniame kompiuteryje pamačiau lenkiškai įjungtą g*jų p0rną...

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                      O kuo užsiimate? Man apie jus mintyse susidarė toks vaizdas, kaip ir apie vieną kaimynystėje esančiame pastate dirbantį sargą, pas kurį kartą planšetiniame kompiuteryje pamačiau lenkiškai įjungtą g*jų p0rną...
                                      niekuo, artimieji islaiko

                                      Comment


                                        #79
                                        O čia tas katinas kur nuotraukoje, tai čia jūsų? O pseudonimas niekaip nesusijęs su naujienų agentūra TASS?

                                        Comment


                                          #80
                                          Susijes su tass, as katino namie nelaikau, brangiai kainuoja

                                          Comment

                                          Working...
                                          X