Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Šiaip nesąmonės ir kliedesiai
Collapse
X
-
Kur ruošiami liftų priežiūros specialistai (kur vaduoja užstrigusius žmones) ir kur - per krepšinio rungtynes baubiančios sirenos garsus ir laikrodžius reguliuojantys žmonės? Kaip vadinasi pastarųjų profesija? Broilerininkai/boilerininkai (pagal džiuržgiantį Žalgirio arenos sirenos garsą)? Ar tiura liura specialistai?
-
Pradėsiu savo pamokslą šįkart nuo žodžio, kuriuo savo kalbas per debatus dažnai pradėdavo I. Vėgelė - "Žiūrėkit!"
Nors pozuoti žurnalistams, kad jie po straipsniu dėtų mano interviu su nuotrauka, yra pavojinga mano sveikatai, aš noriu kaip būti toks pilkasis kardinolas - oficialiai niekam neįsipareigojęs, jokio atlygio negaunantis, jokiomis sutartimis su niekuo nesusisaistęs, tačiau įvairioms valstybinėms institucijoms nuolatos siunčiantis užklausas bei dalijantis patarimus kaip tvarkytis vienoje ar kitoje srityje. Aš toks kaip nematomas, bet įtakingas Lietuvos žmonių vienytojas ir lygio kėlėjas turėčiau būti, ypač klausimais, susijusiais su pagalba tiems, kurie kenčia tyliausiai, bet nedrįsta pasirodyti. Man pikta, kad žmonės tokie susvetimėję ir kiekvienas tik už save. Aš, apsivilkęs tautinį kostiumą, norėčiau kažkaip sutelkti visą Lietuvą šiuo klausimu - kad gatvėje matydami kažkokį dykinėjantį ir kartais protu nesuvokiamus gestus darantį asmenį, kuo didesnis procentas arčiausiai gyvenančių jo paklaustų: "Kas tau yra?", "Kaip tu jautiesi?", "Gal tau reikia psichologinės pagalbos?" ir pan. Negaliu sakyti, kad ten visai nesu susilaukęs tokių komentarų, bet kažkaip vis tiek mažoka, palyginus su gyventojų, esančių toje grupėje, skaičiumi. Na kad ir ta logistikos specialistė iš Druskininkų, kurią pagal ratlankį vadin(a)u Shy. Ne tiems nagliems, kur drįsta atkišę ranką prašyti išmaldos, bet tiems, kurie tokie kuklūs, jog rodos geriau iš bado dvės nei eis prašyti pinigų neteisėtais būdais. Kad kai vienas vaikas pradeda blogiau mokytis, tuoj jo klasiokas pasako apie tai savo mamai, kuri kitą dieną pasikviečią tą į savo mašiną pasikalbėti apie suprastėjusius pažymius (taip, nebijokime svetimą vaiką į savo mašiną!). Pamečiau mintį, ką norėjau sakyti. Esmė tokia, kad tie kaimynai, kurie mane matydavo ir baisėdavosi mano skundimais, jie pasirinko diskutuoti apie tai užslaptintoje Facebook grupėje, užuot priėję prie manęs ir paklausę, ar man viskas gerai. Ne 2 iš 220, o mažiausiai pusė viso namo gyventojų. Kažkas atneštų priminę psichologinę pagalbą teikiančių įstaigų sąrašą...
p.s. Kaip tik socialiniame tinkle pamačiau istoriją, kuri primena mano situaciją toje gatvėje ir tai, kas galimai nutiko man išsikrausčius:
Viename skruzdėlyne gyveno mažas skruzdėliukas. Jis nebuvo nei stipriausias, nei greičiausias, nei protingiausias, bet turėjo vieną savybę, kuri jį išskirdavo iš kitų — jis negalėdavo praeiti pro šalį, jei kas nors kentė.
Jei kas nors pavargdavo ir negalėdavo nunešti grūdo į skruzdėlyną, jis jį nešdavo. Jei kas nors suklupdavo ir parkrisdavo, jis padėdavo atsikelti. Jei lietus išplovė tunelius, jis pirmasis bėgo juos atstatyti.
Skruzdėlės įprato, kad jis visada šalia. Jos žinojo: jei numes krovinį — jis pakels, jei nesuspės užbaigti takelio — jis užbaigs, jei pavargs — jis pasitelks savo pečius.
Ir niekas jo neklausė, ar jam pačiam nėra sunku?
Diena po dienos jis nešiojo ne tik savo darbą, bet ir kitų. Jam niekada netekdavo laiko poilsiui, bet jis įtikindavo save: „Dar šiek tiek, ir viskas bus gerai. Svarbu, kad kitiems būtų lengviau“.
Vieną dieną skruzdėliukas pastebėjo, kad jo kojelės ėmė drebėti nuo nuovargio. Jis negalėjo nešioti grūdų taip greit, kaip anksčiau. Nugara skaudėjo, o akys pavargusiai žvelgė į be galo daug darbo.
Bet juk jis negali nuvilti skruzdėlyno.
Kai viena skruzdėlė paprašė jo padėti su kroviniu, jis susirinko paskutines jėgas ir sutiko.
Kai antra skruzdėlė paprašė jo užbaigti darbą už ją, jis suspaudė dantis ir linktelėjo.
Kai trečia skruzdėlė pasakė: „Juk visada spėji, padėk man irgi“, jis vėl neatsisakė.
Ir tada atsitiko tai, ko jis pats nesitikėjo.
Po visų rūpesčių svorio, kurį jis nešė ant savęs, jo kojelės pakriko.
Jis krito.
Per skubančias skruzdėles net iš karto nesuskambėjo, kad jis nebejudėjo.
Iš pradžių niekas nesuteikė reikšmės jo nebuvimui.
— Tikriausiai greit grįš, — kalbėjo jie.
Bet dienos ėjo, o darbas ėjosi sunkiau. Niekas daugiau nepakeldavo nukritusių grūdų. Niekas nepasitelkdavo savo peties. Niekas nepadėdavo su tuneliais.
Skruzdėlyne tapo sunkiau.
Vienas po kito skruzdėlės ėmė suprasti: jis darė daug daugiau, nei jos galvojo.
Jos ieškojo jo, bet jo niekur nebuvo.
Ir tik vienas senas skruzdėlynas, gyvenantis skruzdėlyno krašte, kartą sušuko ir pasakė:
— Jis išėjo. Jis suprato, kad niekas nepastebėjo jo darbo, kol jis nedingo.
— Bet kodėl jis mums nesakė?! — pasipiktino skruzdėlės.
— O jūs kada nors klausėte, kaip jis jaučiasi?
Skruzdėlės nutylim.
Jie suprato: jie jo pagalbą laikė kaip savaime suprantamą dalyką.
Jis visada buvo šalia, visada palaikė, visada ištraukė iš sunkių situacijų. Ir kai jam pačiam tapo sunku, niekas net nepastebėjo.
❗Moralas:
Kiekvienoje visuomenėje yra žmonių, kurie neša kitų rūpesčius.
Jie padeda, palaiko, dirba daugiau nei visi. Jie sako „taip“, net jei patys yra pavargę. Jie daro kitų gyvenimą lengvesnį, tačiau niekas jų neklausia, kaip jie patys jaučiasi?
Ir vieną dieną, kai jų jėgos išseks ir jie pasitrauks, aplinkiniai tik tada supras, kaip jie buvo svarbūs.
Bet ar bus galimybė juos susigrąžinti?
❗ Jei jūsų gyvenime yra toks žmogus — nelaukite, kol jis nukris. Paklauskite jo dabar: „Ar tau nesunku? Gal galiu tau padėti?“
Vieną dieną šis klausimas gali pakeisti viską.
Tekstas iš interneto platybių.
Komentuoti:
-
Kaip manote, ar "Katarsis" sukrės visą Europą sekančią savaitę? Sukrės labiau nei Laisvės ir konservatorių partijų skandintojas Ž. Remyga? Ir įdomu, ar Žemaitaičiui nė kiek nepagaila tų už brūkšnio likusių kauzacinių vargšų, Pinskinių, Taukų koalicijos, Akmenskaldžių sąjungos (pagal logotipą), Liaudies paleckartijos ir kt. 5% kartelės neperšokusių partijų? T.y. jis su savo PPNA staigiai nurūko pirmyn kaip šiame video nuo 13:55 min žaidėjas staiga nubėgo link krepšio ir pelnė greitus taškus: https://www.youtube.com/watch?v=tgT_GOCrLkk, o likusios partijos paskendo jo paleistoje rudoje uždangoje. Man pvz. irgi vis dažniau pasidaro gaila kai kurių Oršos gatvėje nubauduotų automobilių savininkų, ypač jei pasistatė tikrai neilgam, arba gavęs skambutį iš policijos atėjo visiškai nepiktybinis žmogelis... Tik aš to gailesčio neturiu kaip išreikšti, nes per 3,5 aktyvaus patruliavimo metų nepavyko suformuoti bendravimo nuotolinio ryšio priemonėmis su kaimynais, tradicijų. T.y. ten buvau taip dažnai matomas gatvėje gyvai, kad kaimynai nepagalvojo, jog vieną dieną man dingus jie neturės mano numerio, kuriuo galėtų susisiekti ir paklausti, ar man viskas gerai.
Komentuoti:
-
Nu bet tas Marcelijus aš nežinau. Taip norisi jį suimt ir papurtyti, maždaug "Ar tu, niekšeli, supranti, kad kai eilinį kartą prirašai beprasmių žinučių, už kurias vėliau būni pašalinamas, ir tuomet man kabant 6 aukšte prie kompiuterio nebelieka užsiėmimo kokį mėnesį-tris?". Juk tai tu vienintelis prisotini mano kambarį juoku, atsakinėdamas į pačius durniausius mano klausimus. Slapta informacija, keleivių kontrolės procedūros, ūkininko Vacio nuotykiai, Nemuno aušros pergalė prieš TS-LKD ir LP, mokykla, mama, kaimynai, klasiokai ir kitas mano vidinis pasaulis... Visko neišdiskutuosi, bet... gali pasigaminti! Vakar, paragintas psichiatrės, 2kart buvau pas psichologą, tai ten kalbamės apie ką tik norime. Pirmą syki aiškinau, kad negavau dalyvumo ir nenoriu dirbti, šįkart - KODĖL nenoriu dirbti ir koks laimingas pasijuntu, kai čia susirašinėju su liuTASS. Nes pasikartos scenarijus kaip su tuo klasioku - negalėdamas atsiskirti nuo žmogaus, su kuriuo gerai sutarėme, pradėsiu sėdėti ant kelmelio jam po langais. Dar kitai savaitei užrašė, kalbėsimės apie santykius. Įdomu, kiek nustebinsiu pasakęs, kad klasiokams šnekėjau, jog po mokyklos varysiu į vieną užsienio valstybę prisiduoti į kalėjimą iki gyvos galvos, už tai, kad ... ..... . Esmė tokia, kad aš esu visiškas antilyderis - bijau/nenoriu/tingiu pats imtis atsakomybės - dirbti darbą, gauti pajamas, išlaikyti būstą, bet noriu, kad mane kažkas išlaikytų. Manau, mamos įtaka čia buvo stipri, kur ji už mane daug ką sprendė ir darė ir sprendžia iki šiol. Deja, pas mus tokios galimybės nėra. Lietuvos laisvės atėmimo vietose man per žemas lygis. Norėjosi ten, kur iš nuteistųjų burnų nesklinda slaviškos kilmės keiksmažodžiai. O tenai kiek domėjausi, nėra 5***** viešbutis, bet nėra ir taip jau tragiška, kaip 3-iojo pasaulio valstybei.Paskutinis taisė Kristupas0220; 2025.06.16, 21:48.
Komentuoti:
-
2024 m. Seime:
"Fašistuojančių rudmarškinių" - 19
"Pažangiųjų-teisingųjų" la!sviečių - 0
Bet aš laikau, kad tam Paleckiui turėtų būti garbė, kad gavo dar 0,5 m. kalėjimo už tai, kad Kasčiūną išvadino naciu. Gauti bausmę, kuomet tave į policiją priduoda jaunalietuvis, nuo mažens augęs patriotiškoje šeimoje. Ir, dar man labai smagu, kai NUOSAVAME NAME gyvenantis pasipūtėlis gauna bausmę dėka žmogaus, gyvenančio paprastame BUTE. Man tuo ir imponuoja Kasčiūnas, kad jis kažkiek panašus į mane (kaip ir Pavilionis). Toks su akinukais, kilęs iš Vilniaus, kuriame auga nuo gimimo, gyvena daugiabutyje, paprastame bute, o ne kažkur "biski už Vilniaus" kaip koks ponas. Labai įsitikinęs savo tiesa, kurią nuolat stengiasi perduoti kitiems, kartais oponentui gali užvažiuoti ką nors grubiau, kaip kad aš toje gatvėje: išėjęs į terasą pamatau po draudžiančiu ženklu https://www.google.com/maps/@54.7028...oASAFQAw%3D%3D paliktą mašiną, nubėgu ją nufotografuoti, tuomet nuotraukas susikėlinėju į el. pašto žinutę ir pakol jos užsikrovinėja, skambinu 112, padiktuoju markę ir numerius, pasakau vardą/pavardę ir tuomet už kelių minučių skambina tyrėja, prašo atsiųsti nuotraukas. Atsiunčiu iškart, paprašau, kad susisiektų su vairuotoju, kad perstatytų mašiną. Po kelių minučių perskambinu ir paklausiu ar atėjo visos nuotraukos. Sako jo, superinė kokybė. Tuomet man atsako, kad su savininku susisiekta, jis ateis patraukti. Ir jam ateinant aš jau laukiu surepetavęs kalbą: "Nu, kur mašiną pastatei? Ar žinai, kad fūra neišsuktų per tave? Dabar gal ir netrukdė niekam, bet tu čia stovėdamas rodai blogą pavyzdį kitiems - kažkas pro šalį važiuodamas ir matydamas neleistinoje vietoje paliktą mašiną, kitąsyk turėdamas reikalų šioje gatvėje ir pats susigundys prisiparkuoti po ženklu, nes pats yra matęs, kaip kažkada kažkas čia stovėjo, t.y. jei kiti pažeidinėja taisykles, kodėl aš negaliu to paties, kuo aš prastesnis". Kaip trūksta man šito... Aišku geriau, kad visi būtų drausmingi ir man nereiktų būti jų teisingo gyvenimo mokytoju.Paskutinis taisė Kristupas0220; 2025.05.06, 17:47.
Komentuoti:
-
Jei kas bandytumėte spėti, tai mano visos Europos greitkeliuose šokančių fūrų ir galimai į krūmus š*kančių jų vairuotojų himnu laikoma vengrų daina yra tikrai ne šita:
https://www.youtube.com/watch?v=1lccmGUURVU
O Marcelijus, ko gero jau už kelių dienų nubus iš eilinio žiemos miego. Ir vėėėėl pavarysim galingą fantastiškai durnų pranešimų bangą kelias dienas iš eilės (paskui vėl prirašys beprasmiškų žinučių kitose temose ir vėl bus išjungtas, nokautuotas). Temų, kuriomis diskutuosime, santrumpų sąrašas pildosi. Galite su juo susipažinti:
Komentuoti:
-
Kažkada prieš kelias naktis sapnavau, kad buvau tame savo kaime toje sodyboje ir lauke aplink ją, ten giminės mane lyg ir matė, bet lyg ir svetimas jaučiausi kone 10 metų nepalaikęs su jais ryšio. Ryškūs epizodai 2:
a) kieme prieš šulinio stovėjo kažkoks bokštelis (panašus į medžiotojų naudojamus) kur reikia palypėti į viršų. Tai į jį užlipo kiečiausias šio forumo narys - Arunasx ir kažką nufotografavo. Tuomet tą patį bandžiau pakartoti ir aš.
b) paskui man iš to bokštelio kažką nufotografavus, pradėjau bėgti iš kiemo, kur verandoje sėdėjo tie močiutės giminės, kokia gėda būtų man, jei pakliūčiau į jų matymo lauką ir jie pamatytų mane bėgantį nuo jų dėmesio, tačiau pasilikti ir su jais kalbėtis būtų irgi nekažką. Tai bebėgant keliuku, vedančiu link pagrindinio kelio, kuriuo vasarą dažnai pirmyn-atgal siuva Romas ir Vacys, įsuko mano močiutės brolio žentas, su rudai vyšninės spalvos Audi A4 sportinio tipo mašina, kurios valstybinis numeris mano sapne užfiksuotas amžiams - CDC 179. Realiai tokio numerio turbūt nėra Lietuvoje, arba išregistruotas jau seniai. Iš tikrųjų tas žentas, bent jau kol važinėdavau į kaimą su močiute, jis vairuodavo vyšninės spalvos senstelėjusį BMW, kurio numeriai buvo dot.COM.
Komentuoti:
-
Mama yra pastebėjusi tokią įdomią paralelę - visi jos buvę meilužiai anksčiau ar vėliau kaip nors mirė ar žuvo avarijose (mano tėtis man rodos irgi kažkaip panašiai). Tai žiūrėkite, pagal tą pačią logiką, jei visi nuo jos atsiskyrę vyrai iškeliauja anapilin, tai jei aš sugalvosiu išeiti iš jos namų, aš irgi "netyčia" žūsiu? O gal tai bus karas - pašauks į frontą ir bumbt dronas į galvą kaukštels... Arba, kaip Jonas Banys, vienas didžiausių rudųjų šaibininkų PPNA ir LSDP nekentėjų sako, kad junkitės prie LŠS ar Raudonojo kryžiaus... O jei tikrai mobilizacija bus, ar man jungtis prie tų NVO bus privalu? Kodėl aš turėčiau talkinti organizacijai, kuri dažnai šmėžuoja dingus kokiam tai žmogui ir prispausdina skelbimų, plakatų, lankstinukų su dingusiojo nepilnamečio nuotrauka, maždaug "Platinkite, klijuokite stotelėse, ant stulpų", kas šiaip yra draudžiama. Tai kaip aš galiu būti geras, aukoti savo laiką (kurio turiu ribotai) ir jėgas tam, kad prisijungčiau prie organizacijos, kuri pati skatina pažeidinėti taisykles. Aišku, bobos su gėlių nuotrauka ant Fb profilio, o gal ir jaunesni kolegos nesupras manęs, gi tipo "koks tu beširdis, taigi dingo žmogus, taigi visos priemonės jį surasti yra pateisinamos" (įskaitant skelbimų klijavimą tam neskirtose vietose).
Komentuoti:
-
Va, nesupykite, kad darkart apie tą patį. Tikrai nesu Ž. Remigijaus gerbėjas, tačiau man jis yra puikus pavyzdys to, kaip galima suburti savo, daliai žmonių baugiomis idėjomis garsėjantį juridinį darinį ir jo pergale, savo bezdaluose paskandinti tą pažangią-teisingą ir nekvestionuojamą liberalią, vakarietišką, bet kartu ir komunizmu dvelkiančią armonautinę šaltibarščių bangą. Juk prisiminkite, kaip V. Sinicai pasiūlius leisti, kad nelegaliai Lietuvoje užsibuvusiems trečių šalių piliečiams leidimus gyventi galėtų naikinti ne tik Migracijos departamaentas, bet ir pasieniečiai, tuojau prisistatė T. Raskila, kuris pradėjo skleisti melagienas, kad neva VSAT pareigūnai dabar vos ne gatvėje gaudys tadžikus ir azerus ir deportuojinės juos lauk. Nebus viskas taip griežta, galės jie netgi skųsti sprendimą ar prašyti naujo leidimo, bet... Užtat ir nemėgstu LP. Tai va, aš Žemaitaityje jame matau dalelę savęs - aš irgi gyvendamas Oršos gatvėje ir fotografuodamas pas kaimynus į svečius atvykusių ir po draudžiančiu ženklu mašinas pasistačiusius asmenis aš irgi skandindavau juos savo "teisingumo bezdaluose". "Va, nuskandinau [baudos pavidalu] dar vieną ženklų nepaisantį niekšą!" - galvodavau tuomet aš. Tai vat Remyga irgi - dalis, kaip konservatorių štabininkai, pvz. Algis Greitai ar Ieva Koncevičiūtė baisisi, kas vaikystėje taip galėjo traumuoti Remygą, kad užaugęs jis visą savo įtūžį paleido į Landsbergį, siūlydamas piliečius nešti žvakutę prie jo namų ir naratyvą "dėl visko konservatoriai kalti", tai taip ir mano kaimynai tikriausia galvojo - kas mokykloje taip skriaudė tą jaunuolį durnelį su akinukais ir kepure vaikštantį palei gatvę su telefonu ir fotografuojantį blogai pastatytas mašinas, kad jis taip kenkia visam namui? Nežinau, gal Maikopo kultūra 5 klasėje? Gal pernelyg didelė mamos globa, tėčio nebuvimas... Nuotraukoje pabandžiau atvaizduoti tų rudmarškinių Šilutės meškų partijos herbą, o apačioje La!svės partijos herbe naudojamą šauktuką. Juoda rodyklytė aiškiai nurodo, kas ką ir kame paskandino. Deja, kadangi telefono nuotraukų redagavimo priemonėje yra ne visos spalvos - vietoje rudos teko panaudoti raudoną, o vietoje šaltibarščių rožinės (™-Romas) - karališkąją purpurinę.
Komentuoti:
-
Kaip smagu, kai tavo vieno (ar mudviejų su Marcelijumi) sugalvotus žodžius įvedus į Google paiešką, jau meta šitą temą! Tiesa, nuorodoje į ją, meta ne pačią nematomą tiurą liurą (juk sirenos garso nelabai pamatysi - jį gali tik išgirsti) o liūzę - perpus perskeltą mašiną, kurios likęs tik priekis sėkmingai važiuoja, galu braukdamas per žemę. O pačios dainos klipas, kur vienas stovi, o kiti 2 gale su smuikeliais stovi už nugaros ir daro džyru džyru, atrodo tikrai juokingai.
Kiti mano naujadarai:
išpersti (t.y. išvaryti lauk)
palūzinti (priversti pasijusti nevykėliu)
šapkės (suokalbio susitarimai, kurių nežinodamas žmogus nukenčia)
iškliokti (sunkiai paaiškinamas žodis, reiškiantis pažeminimą, kuomet asmuo paliekamas tupėti ir žliumbti suprakaitavęs tarp šėlstančios minios...)
driokcerinas, bazemas, leburbas - tam tikri po troleibuso apačia ar tarp rato arkos ir pačio padangos esančio tarpelio gilumoje pasimatantys mechanizmai
ulonai (arba ulonos) - tie varžteliai, laikantys balninės vilkiko puspriekabės padangas ant paties metalinio disko
Ką dar pamiršau pridėti? Rašykite į komentarus, o jeigu jums gėda rašyti šioje temoje viešai ar turite kitų pasiūlymų, kaip prisidėti prie mano ir ne tik mano gerovės - parašykite man asmeninę žinutę arba paskambinkite!
p.s. Visus šiuos ir panašių žodžių daugumą sukūriau dar eidamas į mokyklą, kai nei vienas mano klasiokas neturėjo LinkedIn profilio (šiuo metu ten užsiregistravęs kas antras).
Komentuoti:
-
https://www.delfi.lt/projektai/jura-...kyba-120105799
Bet taip kaip skaudžiai šlykščiai tas nedera - šalis, kurios pavadinimą išgirdęs pirmiausia pagalvoji apie NBA, Holivudo kino industriją, begalinius privačių namų kvartalus ar šaudynes mokyklose, pasirodo irgi turi to buitinio-buhalterinio-pramoninio rūstumo - turi jūrų uostus, kur viens ant kito sukrauti, eilėmis išrikiuoti jūriniai konteineriai, kuriuos perkrausto tie baugiai atrodantys judantys mechaniniai įrengimai, valdomi proletariškos išvaizdos, vyresnio amžiaus diedų. Vilkikų, kurie išvežioja tuos konteinerius po iškrovimo punktus, vairuotojai irgi tokie labiau darbininkiškos, o ne inteligentiškos išvaizdos... Sunku patikėti, kad tai - ta pati šalis. Pramogų pasaulis, šventės ir kažkur netolies - jūrinių produktų krova, riaumojantys vilkikai... Tiesiog turizmo bukletuose tai įprastai nereklamuojama - panašiai kaip ir su kokia Europos šalimi. Imkime kad ir Čekiją - lėktuvų bendrovė AirBaltic siūlydama skrydžius į Prahą (miestą, kurio senamiestį dar mano senelis yra apibūdinęs kaip patį gražiausią Europoje) ir reklamuoja didmiesčių centrus, barus, muziejus. Bet kažkodėl niekuomet kelionių vadovuose nesiūloma nuskridus į konkrečią valstybę, pasistatyti kėdutę šalia vieno iš tos šalies greitkelių, kur tau prieš akis viens po kito mirguliuos tokie siaubingi, kaip yra išsireiškimas makedonų kalboje "громови згрмеа".
https://www.google.com/maps/@48.9251...oASAFQAw%3D%3DPaskutinis taisė Kristupas0220; 2025.05.01, 16:12.
Komentuoti:
-
O už ką taip madinga nekęsti konservatorių? Ką jie realiai blogo yra padarę šaliai? Taigi savo skelbime, kuriame raginama skirti 1,2 % GPM, buvo parašyta, kad "Nuo Sąjūdžio laikų TS-LKD dirba Lietuvai Tėvynei".
Komentuoti:
-
Ten kur apdegė ta šiukšlių perdirbimo gamykla, sako, jog galimai sudegė ir ta novatoriška atliekų skaidymo musių lervomis, laboratorija. Aš jiems rašiau paklausimą, kaip jie užtikrina, kad tos musės netyčia nepaspruktų ir nenusiaubtų miesto, pateikdamas palyginimą, jog Černobylio AE avarija irgi įvyko dėl darbuotojo klaidos, mygtuko paspaudimu. Tai jie man nieko neatrašė. Gal čia suveikė, sugrįžo karma jiems už manęs ignoravimą? Aišku, kad sutriko atliekų perdirbimas, tas nėra gerai, bet tokio paties ar panašaus likimo (bankroto?) galėčiau dar palinkėti eilei statybų ir logistikos sektoriaus įmonių. Pirma, abi šios sritys garsios tuo, kad jose jau daugelį metų nekyla algos, nes vietoje padoraus atlygio mokėjimo saviems, jie geriau prisamdo visokių rūsky myr pasaulio atstovų, kurie dirbs už mažiau, bet tas "mažiau" jų akimis vis tiek bus gerooookai daugiau, nei varganos algelės jų nuskurdusiose tėvynėse. Antra, abi šių sričių įmonės irgi kala ignorą mano paklausimams, kur logistų nepaliaujamai klausinėju, nuo ko priklauso su kokios šalies numeriais bus krovinio paimti atvykęs vilkikas ir kas tai lemia, o antrųjų - kaip jie grynindami juodus pinigus 100+ darbuotojų brigados algoms vokeliuose sugeba nenusausinti viso miesto bankomatų tiek, kad jie liktų tušti. Iš kur jie prisigrynina tiek daug, kad užtektų padalinti visiems darbininkams, žinant, kad tokių neskaidrių darbdavių yra visa eilė. Kaip ir po kiek jie turi nuimti nuo vieno bankomato, kad užtektų visų savo pavaldinių mėnesinėms algoms? Ar grynindami tokiais kiekiais jie neištuština viso aparate esančių pinigų kiekio? Kas į tai atsakys? Stoti į universitetą dėl tokios smulkmenos sužinojimo neapsimoka. Būsiu "vieno klausimo studentas" panašiai kaip A. Nedzinskas ar La!svės partija - 1 (o gal 2) klausimų Seimo narys/2 klausimų partija.
Komentuoti:
-
Sapnavau, kad buvau pas mokytoją L. B. (L. T.) anglų kalbos pamokoje, kuri dabar jau direktorė, tad jos pamoka vyko tame ankštame direktoriaus kabinetuke. Paskui kažkaip atsidūriau šioje stotelėje https://www.google.com/maps/@54.7209...oASAFQAw%3D%3D ir ten iš manęs atėmęs kepurę ir ją laikydamas aukštai virš mano galvos iškeltoje rankoje, mane erzino kažkoks diedas su dar vienu draugu. Man pavyko iš jo perimti savo kepurę ir aš keršydamas su dantimis jam įkandau į veną. Ne alkūnės linkyje iš kur imamas kraujas, bet gerokai žemiau, arčiau riešo prakandau jam 2 skylutes iki kraujo už vagiliavimą. Tai labai greitai šioje stotelės įvažoje sustoja nedidelis traktorius su lenkiškos registracijos numeriais, o jo tempiamos priekabos numeriai - lietuviški. Tai traktorių vairavę žmonės išlipo, o tas mano vagis su savo kolega įlipo, vienu žodžiu, apsikeitė vietomis. Bet kai pamačiau, kad stotelėje sustoja traktorius, pasijutau įsižeidęs, kaip jūs drįstate iš stotelės imti žmones su neviešo naudojimo transporto priemone ir taip tyčiotis iš tokių kaip aš, kurie neturi draugų, pas kuriuos galėtų paprašyti, kad jį/juos kas nors taip paimtų. Ir dar PL numeriai - t.y. Lietuvos policija dėl tokio menkniekio net nebandys nustatinėti savininko.
Komentuoti:
-
Atsiprašau, kad darsyk prašau jūsų dėmesio.
Vakar sapnavau, kad Žemaitės st. įsėdome į 29 autobusą su vienu buvusiu kaimynu pavažiuoti vieną stotelę - iki ant kalno esančios Statybininkų st., kur dažnai stovi kontrolė. Anas dar įsitempė dviratį į vidų. Ir akurat! Nepamenu, kaip baigėsi kolegai, bet kaip visados tokiuose sapnuose, kontrolierių dėmesio bei nuobaudos kažkaip išvengiau. Ar neatkreipė dėmesio ar išsmukau slapta... Kažkaip nei viename sapne nebuvau pagautas, nors dalyje sapnų tikrai keliaudavau be bilieto. Kažkaip sekasi tuose sapnuose, matyt mano smegenyse yra užprogramuota jų bijoti, tačiau nenukentėti.
Dabar šįryt sapnavau, kad buvau senojoje Panevėžio autobusų stotyje, į kurią įsigyti bilietų [sapne] buvo nukreipiami keleiviai. Tai ten aš beeidamas link pastato, su koja nuspyriau ant žemės besivoliojusią cigaretę, kuri nuskrido ir beveik atsitrenkė į sieną. Tai šalia stovėjusi bobulė ją pakėlė ir išmetė į šiukšlių dėžę. Aš jai padėkojau, kad padarė teisingai. Įėjus į vidų, stovėjo kažkoks dėdulė, panašus į Liucijų Ambrašką ar tai daktarą Imunikauską. Ir jis man pareiškė, kad blogai padariau, jog pats jos neįmečiau į šiukšlių dėžę.
Aš jam atsakiau, kad nenoriu purvintis pirštų, nes tarpmiestinėse kelionėse ne visur gausi nusiplauti rankas. Tačiau pabrėžiau, kad kol gyvenau laimingiausią gyvenimą Oršos gatvėje, ten negailėdamas jėgų ir gyvybės plikomis rankomis kilnojau kiekvieną nuorūką, prižiūrėjau kelio ženklų laikymąsį. Tai jis vis tiek buvo ne itin patenkintas mano pasirodymu.
https://www.facebook.com/watch/?v=961494192122016 - paklausius šitos dainos, man susipiešia toks vaizdelis: buvai mažas vaikas, džiaugeisi nerūpestinga vaikyste su žaisliukais jaukiuose namuose prie TV židinio, klauseisi laidos Tele-Bim-Bam, na o vos po daugiau nei 10 metų, būnant kokių 17 m. paaugliu tave per žioplumą pamiršusį pasižymėti bilietuką pričiumpa CEMENTAS BOBROVIČIUS, kuris tarsi paniekinęs visą tavo gražią spalvingą vaikystę ištempia iš troleibuso ir pasodina į autobusiuką, kur esi perduodamas cementinei ledi Genutei Karpovičienei, kuri suraito tau ADMINISTRACINIO NUSIŽENGIMO PROTOKOLĄ pagal ANK 446 str.Paskutinis taisė Kristupas0220; 2025.04.28, 14:40.
Komentuoti:
-
Bet tai tikrai 2024 m. spalį jaučiu tie laisviečiai tokie buvo kaip pargriuvę, palinkę ir žiaukčiojo nuo Seimo sales apėmusio aušriečių paleisto rudojo tvaiko. Visi šitie - Armona, Raskila, Fata-Morgana - tokie it gulintys ant nugaros ant parketo ir užsidengę veidus nuo tos korumpuotų žmonių sudarytos partijos paleistų nuodų ir su kojomis bemakaluojantys orą lyg mintų dviratį tarsi prašo:- Deguonies, duokit kas nors deguonies, mes tuoj išgaišime, kas čia dabar nutiko? Taip, tai Nemuno aušra susižėrė kelioliką mandatų, palikdama šaltibarštinę partiją su lygiai 0 vietų parlamente. Aš įsivaizduoju, kad tokia gėda po šių rinkimų La!svės partijai turėtų būti panaši, kaip pralaimėti futbolo rungtynes svečiuose, kur rudai pasipuošę šeimininkų sirgaliai ošia, šėlsta su savo žaidėjais, o pralošę, suprakaitavę ir susmirdę svečiai sustingę pritūpę verkia patyrę nesėkmę, ant jjų galvų pilant šaltam rudeniškam lietui. Kaip jaustis (by Igor Tauted). Kokie nuodai palaeisti į Lietuvos politiką tądien buvo. Ir kas už tai atsakingi? 40+ metų su šaranais važinėjantys Plungės, Telšių, Kelmės, Tauragės, Šilalės, Pagėgių, Šilutės rajonų pašalpiniai diedai, slepiantys ar rūkantys kontrabandines cigaretes, gaunantys algą vokeliuose prie statybų, mušantys žmoną, šlovinantys Luką&Šenką, dejuojantys, kad susipykome su Kinija. Vat ir prašom. Ir tokie murzini kaimo japai savo balsais tarsi nuskalbė, nukrėtė šiurpiu 2011 m. lapkričio lietumi tą teisingąją, pažangiąją IT startuolius globojančią, tačiau kaimo žmogaus nematančią jaunų asmenų partiją. Nu bet tikrai kokie užslėpti nuodai tautai yra ta "Nemuno aušra". Blynų ir Jungtinių valstijų mėgėjas Ž. Remyga sakė, kad rodys kur smogti į "paties padoriausio Žemėje" žmogaus - L. Gabriuko namus, paskui siūlė padidinti leistiną atsiskaitymų grynais sumą nuo 5 iki 15 tūkstančių (nes jo rinkėjai būtent pralobo iš nelegalaus darbo ar kontrabandos), Smirda, smirda ir dar kartą smirda nuo tų, kaip sakė Grybauskaitė, fašistuojančių rudmarškinių paleistų nuodingųjų dujų., kurios ištroškino, išgaišino išvartė bei išguldė visus iki vieno laisviečius. O čia atbildėjo ŽemReMyga (prieš tai gudriai laiku pasitraukęs) ir ir nupylė visus tuos jaunų žmonių pamėgtus konservus, libus ir laisvius. Gal jų partijos pavadinimas - užuomina į Graikijoje daug metų siautėjusią fašistinę "Auksinė aušra"? IR su pasipūtimus tas Živilės Ž. vyras sako: Jokių partnerysčių nebus, mes už tradicinę šeimą! Kadangi jo rinkėjai - Žemaitijoje gyvenantys, su purvinais automobiliais važinėjantys, iš pusiau legalių šaltinių gyvenantys, galimai apsibezdėję ir dvokiantys rūsski-pūsski myr gerbėjai, todėl jiems tokia retorika visai priimtina. O ką dabar veikti La!svės partijai su nauju vadovu priešakyje? Ruoštis artėjantiems Seimo rinkimams, iki kurių dar kone 3 metai? Kaip nenumirti nuo to pasklidusio rudo dvoko, kurio lopšys - Kelmės ir Šilalės žemės?
Ačiū, kad šis forumas - geriausia terpė man išsilieti, negaunant tokių epitetų kaip "šyzikas" ar "laikas į ligoninę". Čia daugiau vyresnio amžiaus žmonės, kas man patinka, negu kad degradavę bendraamžiai, kurie platina naratyvą, kad parūkyti žolytės - nieko blogo, nes gi žinai, reikia atsipalaiduoti (lyg tai nėra kitų būdų įdomiai leisti laisvalaikį nepažeidžiant įstatymų).
Mano visi pranešimai parašyti savomis rankomis, naudojant klaviatūrą. Viską kepu pats, jokio dirbtinio intelekto čia nėra, kaip daug kas, perkaitęs mano kliedesius, galvodavo kitame žemo lygio forume iš R raidės. Pats skiriu laiko išrašyti mintis apie tai, kas dedasi. Blinkė irgi drauge su Remyga raudoną smogą paleido, nupūsdama į šalį Šimonių Ingridą kaip kokia fūra Bač-Kiškūno medėje, Vengrijoje - FYP FYP FYP, FY FYFYFYP-FYP!
Komentuoti:
-
Skursta Lietuvoje arti milijono žmonių (nuoroda apačioje)! Kur Tadas Burgaila? Ką jis apie tai galvoja? Jo vadovaujamas startuolis KiloHealth generuoja milijoninį peną, o kažkas provincijoje vos galą su galu suduria! Argi tai teisinga? Kiekvienas už save, ar ne? Turtingiesiems skurdžių problemos nerūpi? Aš sakau, jei būčiau turtingas, atidaryčiau jiems kokią valgyklėlę, kad nereiktų susigundyti "išmintingų žmonių" pasiūlymais užsidirbti eurų gabenant narkotikus į Siaubo Arabiją.
https://www.youtube.com/watch?v=EN9kMF8d3WE
Komentuoti:
-
Prieš kelias valandas valgydamas vakarienę pagalvojau tokią tragikomišką žmogaus žūtį policijos pareigūnų dėka: įsivaizduokite mane tamsų pavasario vakarą nusprendusį ties šia vieta* kirsti gatvę tiesiog va čia, kur nėra perėjos, nes kitame "krante" pamačiau ties kelkraščiu paliktą skarbonkę: visgi 10 centų depozitas. Pernelyg nesidairęs, tiesiog maunu į kitą pusę. Ir čia pat iš kažkurios pusės važiuoja policija. Tie pamatę jiems prieš nosį per gatvę prastraksintį jaunuolį, tuojpat įjungia švyturėlius ir pradeda vytis, kad surašytų protokolą pagal ANK 428 str. (Važiuojamosios dalies perėjimas kur draudžiama). Ir aš, siekdamas išvengti jų dėmesio, nubėgęs gilyn į kiemą, atsidarau analoginio antžeminio šiukšlių konteinerio dangtį ir įšoku vidun. Gal nepastebės, kur įlindau? Kelias sekundes patylėjęs, negirdėdamas pareigūnų kerzų žingsnių, sėdėdamas jo pustuščiame viduje, pradedu stumtis pats gerai nesuprasdamas kur važiuoju. Ir gaunasi taip, kad išriedu į pagrindinę sankryžą. Pareigūnai jau neberadę, kur nuo jų pasprukau, jau ruošiasi sėsti į savo VW Caddy, ir tik pamato komišką vaizdelį, kaip į sankryžą ant ratukų įrieda neaišku iš kur pilotuojamas tamsiai žalias šiukšlių konteineris. Kaip tik link ten važiuoja vilkikas ir tik BŪŪŪŪŪŪŪM nuneša načiort tą konteinerį su jo viduje buvusiu turiniu. Tuomet policininkai pribėga ir oba, čia gi tas mūsų besivaikytas žmogelis ištaškytas kartu su visomis kitomis jame buvusiomis atliekomis. Būtume leidę jam ramiai prabėgti gatvę neleistinoje vietoje, būtų gyvas, tegu ir paleistas be fiksuoto administracinio nusižengimo, bet bent jau gyvas, o dabar... Taip išeina, policininkai turėtų būti teisiami už kito žmogaus (ne)tiesioginį privedimą prie savižudybės? Ką apie tai pasakytų Mosėdis (Mosėdka)? Nu, kur per raudoną abudu? O gal... Vaikai, baikite trepsėt? Ar tiesiog paimtų ir apsiverktų?
* - https://www.google.com/maps/@54.6842...oASAFQAw%3D%3D
Komentuoti:
-
Vakar gal kokį 6 kartą atsisveikinau su Reddit bendruomene. Įdomu, šįkart vėl tik laikinai ar jau visam laikui? Susikuriu paskyrą, su kuo nors pasikapojęs išsitrinu, nes man nepatinka mano bendraamžių (kurių ten neršia daugiausiai) rašymo stilius, išsireiškimai, įžeidinėjimai už kuriuos skirtingai nei miestuose, niekas nepuola šalinti.
p.s. 6 maršruto troleibuso vairuotoja dirbo ta Aula-Magna su 1112. Ta, kuri ant savo vairuojamo troleibuso stogo turi susimontavusi priešlėktuvinės-priešraketinės gynybos sistemas, kurių pagalba skirtingų lygių sankryžose numušinėja virš jos troleibuso važiuojančiose transporto priemonėse keliaujančius ar pėsčiomis einančius pėsčiuosius, kurie praeityje yra ant jos rašę skundus į VVT.
p.p.s. Taip pat informuoju, kad šiąnakt sapnavau, kaip užsirašiau pas gydytoja psichiatrą įprastai ambulatorinei 15 min. konsultacijai, bet atvykus paaiškėjo, jog tas pats laikas priskirtas dar 5 žmonėms. Įėjus į kabinetą paruoštos lovos ir sena korumpuota sovietiniu laiku dvelkianti (kyšio už paleidimą besitikinti) slaugytoja sako, va tu gulk čia, tu čia, Pučinskas va čia! Tuomet ji paėmė mano ranką, į kurią norėjo įsmeigti kateterį. Aš baisiai išsigandau, kad per miegus netyčia pasukęs ranką galiu jį susivaryti dar giliau, tad išsigandęs pasišalinau iš patalpos. Čia sapnas ir nutrūksta.Paskutinis taisė Kristupas0220; 2025.07.05, 13:02.
Komentuoti:
-
VSD rekomendavo neleisti Žemaitaičiui dirbti su slapta informacija: užkliuvo jo poelgiai
https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvo...vo-jo-poelgiai
Man rodos, kad Žemaitaičio mėgstamiausias patiekalas (pagal jo pavardės skambesį) yra riebaluose iškepti ir išvolioti plokščios apvalios formos blynai. Gal bulviniai, gal Žemaičių...Ar aš klystu?
Ech tie 3 "šaunūs" vyrai - Paluckas, Skvernelis, Žemaitaitis.
Komentuoti:
Komentuoti: