Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kristupas0220
    replied
    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
    O KUBILISTANAS gali būti kaip nors susijęs su kažkokiu Diogenu (ar - Dionyzu) bei dangoraižistu? Man šie 3 forumiečiai panašūs savo juokingumo, dar jei Trydenį sugrąžinti... Tas tai gerai varė, kaip prieš 4 metus kai ėjo pirmi gandai iš svetur apie tą baisiai pavojinga virusą, tai jis rašė "dar Kaziuko muges paorganizuokim, pakeliaukim...", dėjo foto iš Xijinpingijos, kur apsauginis gerai prilupo kaukę dėvėti atsisakiusią bobą, tačiau prasidėjus MASINEI VAKCINACIJAI jau kliedėjo apie "mirties vakcinas", "Astrašūdeka vakszveriją", o galimybių pasą vadino "durniaus išrašu".
    Ir įdomu, kokioje įmonėje samdomu darbuotoju dirba Stadionas? Gal pas tą partnerį, kur pralošė stadiono milijonus?

    Bet kažkaip vos neapsiverkiau sužinojęs, kad Tutku(nuz)ui pritrūko 700 parašų. Geriau jau koks antisemitas žemaitaitis būtų nepraėjęs.
    Paskutinis taisė Kristupas0220; 2024.03.28, 19:04.

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Aš įsivaizduoju, 2016-2020 m. kadencijos Seime, kai Veryga buvo sveikatos ministras, koks nors kaimo pijokas, kurį paveikė tie jo ribojimai, nukreipti į alkoholio vartojimą, tai tas girtuoklis, per TV žinias išvydęs jį kalbantį į kamerą, taip sugniaužia kumštį, prikiša jį prie ekrano ir tuo kumščiu kiek baksteli ekraną ir pro sukąstus dantis sušvokščia "Tuoj kaip aš sutrinsiu galvą šitam durniui!".

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    Parašė KUBILISTANAS Rodyti pranešimą

    Nemanau kad Lietuva gyvena gerai, buvome ir esame neturtingas krastas o ta statistika arba suklastota arba....vienas milijardierius o milijonas vargsu...nereik toli eiti,paziurekit i "biednesnes" lenkijos miestus, miestelius, kaimus kelius ir manau klausimu nebus...medicina, vaistu prieinamumas prasciausias europos sajungoje....musu "turtinguma" gerai iliustruoja ir tai kad sovietai daugiabucius state 30 metu mes gi per 30 metu , sostineje "klestinciame" mieste sugebejome renovuoti vos 4%. del infrastrukturos ,jo kaimuose kai kur ji tikrai pagerejp bet esmine keliai, tiltai ne tik kad nepagerejo bet viskas baigia sugriuti...tokiu baisu keliu musu salyje jau dauk desimtmeciu nebuvo ir rodos ateityje situacija vis bloges.....labai gerai musu "pazanga " iliustruoja Kinija...1990 metais dydzioji dalis kinieciu gyveno kaimuose , molio trobelese, visi vaiksciojo su fufaikemis o dviratis buvo prabangos zenklas....dabar ten dangoraiziai , greitaeigiai traukiniai , atlyginimas dydesnis nei musu salyje.....mes per tiek metu padarem zingsneli i prieki jie 100.....nesenai teko lankytis Taiande...kuriame dar 20-30 metu atgal zmones gyveno bambukinese trobelese be kanalizacijos ir vandens....dabar sakysime sostineje tukstanciai moderniausiu dangoraiziu kokios architekturos vilniuje net kvapo nera...miesto svara ----ideali, gatvese tokia svara kaip jusu salione.....tame kontekste vilnius deja atrodo kaip treciarusis atsilikusios salies skurdukas su treciarusia architektura . todel ir manau kad si statistika yra svelniai tariant------apgaulinga jei ne melas !!!!!!!!
    manau ši tema labiau tinkama
    https://www.miestai.net/forumas/foru...00#post2120044

    Komentuoti:


  • KUBILISTANAS
    replied
    Parašė Alfas Vingys Rodyti pranešimą

    Mes santykinai gerai gyvenam labai trumpą laiko tarpą, o infrastruktūra kuriama lėtai ir ilgam. Daugybę metų Lietuva buvo labai biednas kraštas, dar ir su abejotinos kokybės architektūros mokykla
    Nemanau kad Lietuva gyvena gerai, buvome ir esame neturtingas krastas o ta statistika arba suklastota arba....vienas milijardierius o milijonas vargsu...nereik toli eiti,paziurekit i "biednesnes" lenkijos miestus, miestelius, kaimus kelius ir manau klausimu nebus...medicina, vaistu prieinamumas prasciausias europos sajungoje....musu "turtinguma" gerai iliustruoja ir tai kad sovietai daugiabucius state 30 metu mes gi per 30 metu , sostineje "klestinciame" mieste sugebejome renovuoti vos 4%. del infrastrukturos ,jo kaimuose kai kur ji tikrai pagerejp bet esmine keliai, tiltai ne tik kad nepagerejo bet viskas baigia sugriuti...tokiu baisu keliu musu salyje jau dauk desimtmeciu nebuvo ir rodos ateityje situacija vis bloges.....labai gerai musu "pazanga " iliustruoja Kinija...1990 metais dydzioji dalis kinieciu gyveno kaimuose , molio trobelese, visi vaiksciojo su fufaikemis o dviratis buvo prabangos zenklas....dabar ten dangoraiziai , greitaeigiai traukiniai , atlyginimas dydesnis nei musu salyje.....mes per tiek metu padarem zingsneli i prieki jie 100.....nesenai teko lankytis Taiande...kuriame dar 20-30 metu atgal zmones gyveno bambukinese trobelese be kanalizacijos ir vandens....dabar sakysime sostineje tukstanciai moderniausiu dangoraiziu kokios architekturos vilniuje net kvapo nera...miesto svara ----ideali, gatvese tokia svara kaip jusu salione.....tame kontekste vilnius deja atrodo kaip treciarusis atsilikusios salies skurdukas su treciarusia architektura . todel ir manau kad si statistika yra svelniai tariant------apgaulinga jei ne melas !!!!!!!!

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Įdomu, o kol liutass pašalintas, jam jį pašalinę moderatoriai į namus Kaune atveža pieno, varškės, brendžiuko ir kt. šilto naminio maisto? Nes aš kaip suprantu, kol esi pašalintas iš forumo, tau tarsi uždėtas namų areštas, negali niekur eiti, man rodos ir kvėpuoti kone uždraudžiama?

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Esmė tokia - šioje teritorijoje prie mano namų yra toks vadas-magnatas, kuris turi savo firmą, kuri atsiveža dėvėtus drabužius iš daugiausia Šiaurės Europos šalių, juos čia perrūšiuoja ir išveža į Rusiją. Čia fotografuota 2021 m. rugsėjį - dar iki visų sankcijų ir t.t. mašina krovėsi dėvėtus drabužius, klausinėjau vairuotojo, į kokį miestą veš, sako į Velikije Luki. Tą dieną, kai jis čia krovėsi, aš atradau tą dainą, skirtą Turkijos vyrų krepšinio rinkinės palaikymui per pasaulio čempionatą. Toje dainoje turkų kalba, ties 0:48 bei 0:56 min. sakomas žodis "tutkunuz", tai šio žodžio skambesys labai tiko situacijai, kai šis vilkikas, išsukdamas pro vartus, puspriekabės ratais kažkiek kabino šaligatvį, tai tas ratų barkštelėjimo (nušokimo) atgal ant asfalto garsas man skambėjo panašiai, kaip tas turkiškas žodis, kuris tuo pačiu kažkiek primena ir maestro Tutkaus pavardę.

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Na jau ne. Viskas, kas susiję su bankiniais pavedimais, man yra svetima. Aš iš esmės pripažįstu tik grynuosius.
    Dabar sakykite, kurmiai-šumakariai, kas bendro taip šių dalykų:

    1. Kandidato į prezidentus Valdo Tutkaus
    2. Šitos dainos https://www.youtube.com/watch?v=YXQcyDXOlZU
    3. Šito išvažiavimo kampo https://www.google.com/maps/@54.7027...8192?entry=ttu
    4. Šitos nuotraukos:
    Attached Files

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Jo moterys nedomina.

    Komentuoti:


  • 10.000
    replied
    Kristupas0220 ne tamstos čia darbas ?

    https://www.15min.lt/m/id/verslas/be...aign=shortlink

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Tęsiu toliau, tik jau su foto iš Širvintų rajono. Dar praėjusių metų lapkritį, pradėjęs planuoti šią kelionę nerimavau, kaip lekiant autostrada į Ukmergę, ar jau atsidūrus tenai ir vėliau žygiuojant per savo kaimą reikės pažvelgti į pravažiuojančias/stovinčias lengvąsias mašinas ir jų valstybinius numerius. Dar stovėdamas ar važinėdamas Vilniuje, žvilgtelėjęs į kiekvienos jų numerį krauptelėdavau pagalvojęs, kad šios ar kitos atsitiktinės mašinos savininko oficialiai deklaruota gyvenamoji vieta gali būti už Vilniaus m. ribų. O tai reiškia, kad nuvykus į kitą Lietuvos galą, tikimybė, kad mašina bus registruota Vilniuje - itin maža. Gi ten daugiausia vietinė liaudis. T.y. jei patikrinti jų vairuotojo duomenis, ten matytum, kad jie gyvena net ne rajono centre, o tai reiškia, kad prie adreso bus ne tik gatvė/namo numeris/kaimo pavadinimas, bet ir seniūnija. Pvz. Šarkaičių k., Strazdų g. 4, Širvintų r., Gelvonų sen. Tačiau į kelionę įsiliejau gana ramiai, pvz. skrodžiant magistraliniu keliu A2, ten galėjo būti tiek vilniečiai, vykstantys atostogauti į Panevėžį, tiek panevėžiečiai, susitvarkę reikalus Vilniuje. O vaikštant palei PC "Eifelis" aikštelę, ten mačiau pilna automobilių, ir juk akivaizdu, kad absoliuti dauguma jų vairuotojų bus registruoti Ukmergėje ar jos rajono užkampiuose, bet va tas būnant Vilniuje mane ir kraupindavo, kad pažiūrėjus į numerį pasakyti, kur gyvena jos vairuotojas - neįmanoma. O taip norėtųsi...
    p.s. foto tikriausiai vėl sukris netaisyklinga eilės tvarka.



    Attached Files

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Gerbiamieji, o žinote, ką reiškia iV? Klaviatūros platforma neleidžia rašyti padailintomis, schematiškomis raidėmis, tai bandau va taip. Atsakymas - smulkiuoju šriftu žemiau.

    čia kandidato į prezidentus Igno Vegelės logotipas atrodo maždaug taip, jei tą logotipą rašyti klaviatūroje esamomis raidėmis ar šriftu. Tipo, susigalvojo tokį kaip varnelę, kad maždaug žymėkite mane.

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Na bandau dalintis nuotraukomis. Nežinau ar tilps visos, tad pradžioje pabandysiu sukelti Ukmergės r. esančių vietovių vaizdus. Užvedę ir palaikę pelės žymeklį ant foto, pamatysite jos pavadinimą ir pagrindinę norėtą perteikti mintį.

    Ups. Matau, jog viskas sukrito ne visai taisyklinga tvarka, daugumą postų reikia žiūrėti iš apačios į viršų, bet yra ir daugiau persipynusių netikslumų su nuotraukomis. Nežinantis tų kraštų žmogus tikrai nesupras eilės tvarkos, kaip ir kur viską fotografavau.
    Attached Files

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    O kas tas Gelbūda ar Gelgota ar Giljotina, ką ten Seimas šiandien atleido kažkokį kanclerį? Kas anas toks yr? Išgirdus žodį "kancleris", prisimenu kažkurioje Eurolygos arenoje, kur yra tie reklaminiai stendai, skiriantys aikštelę nuo tribūnos, tai ten bėgdavo kažkoks užrašas didelėmis raidėmis "KANZLER". Bet čia prasmė turbūt ne ta pati?

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Bet tai kaip aš džiaugiuosi už Kaščią... Net ir tokie, kurie iki šiol nelabai buvo tokį girdėję, dabar tai tikrai žinos. Naujasis KAM ministras! Pamenu dar prieš ~4 metus diskutuodamas su vienu pažįstamu sakiau, kad reiktų nors 1 mūsų šalyje esantį oro uostą pavadinti Lauryno Kasčiūno vardu, tai anas net nelabai suprato, kas tas per vienas...
    Beje, šiandien išsipildė viena mano svajonių - nuskriejau į savo kaimą. Į tarpmiestinį, vežantį Ukmergės link, įsėdau Fabijoniškėse, ten valandos trukmės persėdimas, tuomet pasileidau pėsčiomis. Eidamas vis prisivydavau tokią pensininkų porą su dviračiu, jie pasiteiravo, pas ką aš. Pasakiau, kad į Mančiušėnus einu. Sugebėjau išspausti kažkokį cringy bezdalą (™ - sankauskas) apie tai, kad prieš 10 ir daugiau metų čia leisdavau vasaras su močiute, tai dabar su gimine nebendraujam, bet užsinorėjau prisiminti šias vietas. Tai žygiavau, po kelią vienoje vietoje it koks Dumalakas malėsi šuo, saugojausi jo, galiausiai pasiekiau Mančiušėnus. Paskambinau į Širvintų AP pasiklausti, ar autobusas tikrai bus. Mano nuostabai, atvyko gal pusvalandžiu anksčiau ir išvyko kone iškart man įsėdus. Užtat Gelvonuose prastovėjome gal 20 minučių. Pasirodo, jo grafikas nepakeistas dar nuo tų laikų, kai šiuo maršrutu kursuodavo PAZ`ikai, kurių greitis būdavo kur kas mažesnis, todėl taip ir gaunasi. Širvintose buvome gal 20 min. anksčiau. Ten prastovėjau dar tiek pat laiko ir įsėdau į Širvintų AP autobusą, vežantį į Vilnių. Išlipau Saltoniškių st., nuo kurios parėjau į namus užsikaisti kavos ir dešros. Nuotraukos bus kitame poste (galbūt).

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Tie, kurie pamatę (užklupę) mane demonstratyviai stovint ir spoksant pro jūsų mašinos langus į salono vidų, tie, kurie išvydę tokius mano veiksmus man kažką pasakytumėte/paklaustumėte, spauskite "Patinka".

    Pvz. jei kas nors taip nužiūrinėtų mano auto saloną, aš nesakyčiau jam nieko, dar leisčiau iki galo baigti tyrinėti kas viduje ir tik tuomet išvažiuočiau.

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Įdomu, kodėl žmonės, pamatę mane gatvėje, manęs nepakalbina pirmi? Negi neatpažįsta manęs, kaip vietinio lygio žvaigždės? Pvz. šiandien savo gatvėje iš numerių pažinau vieną automobilį, kuriame sėdėjo vyras, kuris kitame forume, padarytame šio forumo principu, ten jie aprašė savo kelionę automobiliu į Kirgiziją 2018 metais. Pats gyvenime nesu lankęsis jokioje užsienio šalyje ir nenorėčiau niekur nuvykti, bet paskaityti apie tokį kelionės būdą, kai nuosavu automobiliu vykstama į tolimas šalis, į kurias dauguma lietuvių skrenda - visai įdomu. Įdomu, tas dėdulė, kuomet vaikščiojau ir lanksčiausi kilnodamas nuorūkas, jis tikriausiai nepagalvojo, kad va šitas jaunuolis su kepure ir akiniais yra skaitęs apie mano kelionę ir mane kątik atpažino. Tas pats ir su eiliniais kaimynais, bet va parašysi tokiam žinutę, kažką panašaus į "...jūs būsite Arūncė Kupčiūncė iš X namo, Y aukšto, kampinio buto, laikote šunį Keksą, vairuojate 451-ąjį KML`ą, gyvenate su sužadėtine...", taigi iškart apšauks "O dieve, persekiojimas! Mane persekioja, rašau pareiškimą".
    Taigi, jei kada Vilniuje atvyksite į Oršos gatvę susitaisyti klibančių dantų, apsikirpti, pasilakuoti nagų ar įsigyti kokio ateniuatoriaus, visuomet pirmi prieikite prie manęs pakalbinti. Galbūt jūs būsite tas įdomusis žmogus, kurio aš taip ilgai laukiau. Jei mandagiai užkalbinsite, tikrai nepavarysiu jūsų lauk. Bet va todėl aš pirmas eiti prie kitų labai bijau, nes žmonės manęs gali nesuprasti, iš kur aš apie juos žinau tiek faktų, todėl į mane gali pažiūrėti ne itin draugiškai...

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Ten kaip digital ar kas ten sakė, kad Janutienė jam ne žurnalistė, taip man "Hegelmann" bei "Hoptrans" - ne logistikos įmonės. Kodėl? Ogi todėl, kad tik vienos, tiek kitos įmonės vardu vadinosi/tebesivadina sporto komandos. Taigi, kokius 10 m. atgal, išgirdęs moterų krepšinio klubo pavadinimą "Kauno rajono Hoptrans-Sirenos", bla bla bla kažkas ten nesuprantamo, tai aš nė nepagalvodavau, kad tas "Hoptrans" - rėmėjas, kurio vardu pavadintas krepšinio klubas, gali užsiimti tokiu rimtu dalyku, kaip krovinių pervežimas. Tas pats ir su Heg`u. Per LRT sporto žinių pranešėjui užbliovus kažką panašaus į "Kauno rajono Hegelmann atkakliose rungtynėse įveikė...", tai aš tik po jau kažkiek laiko kai sužinojau, kuo užsiima tas Hegelmanas, tai aš į juos nebesiruošiu žiūrėti kaip į solidžią įmonę, nes jie rėmė krepšinio komandą, kuri naudojo jų vardą, tai man automatiškai išgirdus tiek vieną, tiek kitą, pirmiausia juos abu susieju pirmiausia su krepšiniu, o ne su logistika.

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    O! O-o! Vėl Leksio suspėjo papašalintu būti! Čia jau darosi kaip kokia nemokama pramoga, kurios šou dalyviai - liutass ir Aleksio - parašo eilinę nesąmonę, gauna pašalinimą, o grįžę vėl varo savo - ir vėl už borto nusiraminimui išsiunčiami. Grįžę vėl varys savo - ir vėl bus išžiebti lauk.

    Antra, kur Maskovijoje liepsnoja eilinė naftos perdirbimo gamykla - man klausimas kitas - o kokio velnio tą naftą išvis reikia perdirbinėti, negi negalima ją iškasus iš po žemių tiesiog imti, supilstyti į kokius bakus ir paleisti į prekybą, kam išvis tas perdirbimas reikalingas, kas ten su ta nafta padaroma to perdirbimo metu? Kam visi tie kraupiai atrodantys nesąmoningi įrengimai?

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Koks juokingiausiai skambantis Kristupui organizacijos, įstaigos ar įmonės pavadinimas? Ogi "Optv" (Rūta Yanutene), "man ji ne žurnalistė".
    Kaip kirčiuojama žurnalisto pavardė - Dumalakas, Dumalakas, o gal Dumalakas?
    Kas yra matrica matematikoje?
    Kada grįš liutass? Ir jei taip, už kiek laiko vėl bus *Pašalintas?
    Norėčiau nusikelti į kokius 1984-uosius į tą pačią gimnaziją kurią baigiau ir sudalyvauti fizikos pamokoje pas maestro E. Diržienę ir patirti jos muštrą.
    Įdomu, ar ta dovanėlė, palikta prie ano mašinos, ar nieks jos nepavogė, nes mano telefonas kol kas tyli.

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Įdomu, kodėl Reddite sėdintys dėdės moderatoriai (ar sistema) manęs nemyli ir nepraleido į viešumą diskusijai šiokių gyvenimiškų klausimų? Jei bus protingas žmogus, atsakęs į visus 5, kuriuos dabar sukeliu, išsamiai atsakiusiajam duosiu 10 eurų

    1. Kaip elgtis, kai esi persekiojamas buvusio bendramokslio?


    Prieš 4 metus baigiau mokyklą. Ten pas mus buvo toks kiek atsiskyręs klasiokas. Kelis kartus parodžiau jam tam tikrus draugiškumo gestus. Jis matyt kažkaip ne taip tuos mano signalus suprato, tai užsikabino ir tuomet mokykloje imdavome pastoviai sveikintis, bet pabaigus mokyklą tas ryšys neišliko - taip ir turėjo nutikti, natūraliai, kadangi kaip anksčiau už mokyklos ribų nebendraudavome ir net kurį laiką nesisveikindavome net būdami klasiokais (prasimokėme vos vienerius mokslo metus - 12 klasę). jis per trumpą laiką taip nepaaiškinamai prisirišo, ir dabar jis reguliariai, dažniausiai bent po kartą į savaitę ateina prie mano namų, kartais - laukia prie universiteto. Socialinių tinklų bei Google pagalba išsiaiškino kur aš mokausi ir pan. Toks jo elgesys man nėra malonus, jaučiuosi nesaugiai. Tiesa, jis man niekuo nekenkia, negrasina, automobilio apgadinęs nėra. Taip pat nesu sulaukęs iš jo nei įkyrių pasikartojančių skambučių, nei žinučių, jis tiesiog taip sekioja per atstumą, stebi mane, bet jo tikslas net nėra prieiti užkalbinti mane. Sekioja tarsi pats stengdamasis kiek galima išlikti nepastebėtas. Kartą prasilenkėme prie namų gal 5 m atstumu, bet tas apsimetė, kad eina tiesiai, nė nežvilgtelėjęs į mano pusę. Kaip tik priešais mano 2-o aukšto balkoną yra medis su nupjauta šaka, tai jis įsitaiso ant kelmo tiesiai priešais langus arba kiek toliau kitoje kelio pusėje ant atitvaro ir sėdi, kartais apsimeta, kad naršo telefone ar kažką užkandžiauja. Ar galima kaip nors jį „užlaužti“? Tik nesiūlykite imtis neteisėtų priemonių, kaip antai „pasisamdyti draugelių ir pagrobti tą seklį, įsisodinti į bagažinę ir išvežti į Nemenčinės miškus“, t.y. iš vieno nusikaltimo nepradėti daryti kito nusikaltimo, nes tai jau būtų neteisėtas laisvės atėmimas, pats nesu iš tų, kurie konfliktus sprendžia „duoti į snukį“ būdu. Kol kas neteko su juo kalbėtis dėl šito dalyko, bet labiausiai mane paveikė tai, kad artėjant mano gimtadieniui jis laukė prie mano automobilio, kuriuo tą dieną naudojosi mano draugė ir sulaukęs per ją perdavė man dovaną - laukė aikštelėje prie mokymosi įstaigos, pakol sulaukė ir perdavė. Galbūt jis iki šiol nežino, kad visus tokius jo apsilankymus prie mano namų ar universiteto aš matau ir fiksuoju, tačiau nesu priėjęs ir prašęs nebesirodyti, gal todėl jis ir nesupranta, kad irgi yra stebimas. Pats "seklys" nėra agresyvus ar asocialus, turi namus, mokykloje būdavo ramaus būdo. Gal žmogeliui tiesiog trūksta dėmesio? Kaip patartumėte elgtis?

    2. Ar yra tokių, kuriems gyvenime nėra tekę pabuvoti užsienyje?

    Man yra 23 metai ir per visą savo gyvenimą esu lankęsis lygiai 0 užsienio šalių. Ar čia yra daugiau tokių, kurie būdami mano amžiaus ar vyresni, per gyvenimą nesate niekur išvykę iš Lietuvos? Man tai užtenka pasižiūrėti konkrečią tuo metu įdomią valstybę per Google Street View, o štai keliaujančio savęs gyvai neįsivaizduoju: net nejauku būtų bet kurioje svetimoje šalyje nemokant vietinės tos šalies kalbos - kaip ir kur pernakvoti, kaip pavalgyti, kaip susirgus išsikviesti pagalbą ir pasakyti kas atsitiko, o jei dar apiplėštų - eiti per ambasadas dėl naujų dokumentų išdavimo. Be to, skrydžiai yra ir neįdomu, ir tos biurokratinės aviacijos saugumo patikros procedūros. Aš už tai, kad visoje Eurazijoje, kaip vientisame žemyne, keliauti tik sausuma, ypač jei turi nuosavą mašiną - kam tau skrydis? Netgi į Afriką įmanoma prasimušti su padidinto pravažumo visureigiu. Aš net nemokėčiau nuvykęs į konkrečią valstybę/miestą keliauti - jo tyrinėti, lankyti tam tikrus objektus - man visa kelionė - tai vaizdai, pamatyti važiuojant keliais į tam tikrą tašką, kurį pasiekus apsisukti ir iškart atgal.

    3. Kaip vyksta procesas raudonojo autobusiuko viduje?

    Sveiki, ar čia yra tokių, kuriems teko pakliūti į keleivių kontrolės autobusiuką? Jei taip, gal galite kuo smulkiau, žodis į žodį nupasakoti, kaip vyksta visa procedūra - nuo momento, kai įlipęs į viešojo transporto priemonę prie tavęs prieina kontrolierius ir baigiant, kai paleidžia iš savo mikriuko su protokolu rankoje. Labiausiai domina Vilnius, bet tinka ir kiti didmiesčiai, kuriuose yra kontrolė. Kaip vyksta dialogas viduje, ką jie prašo padiktuoti, kur pasirašyti, ko klausinėja ir pan.
    Kodėl dauguma iš pažiūros sveikų, energingų žmonių nepasinaudoja šansu pabėgti nuo jų, o klusniai įlipa į autobusiuką? Juk jiems neleidžiama vytis bėglių - jei trumpai, tai galėtų būti taip, kad pasiuntei juos ir eini savais keliais.

    4. Iš kur ta žudanti vienybė?

    Pastaraisiais metais dingus kokiam nors nepilnamečiui žmonės vis buriasi į savanorių kuopas, sukuria Fb grupę, šukuoja upių pakrantes, klijuoja skelbimus, organizuoja paieškas - kas su šunimis, kas su visokiais prietaisais...
    Taip išeina, kad posakis "Lietuvis džiaugiasi, kai kaimyno tvartas dega" - jau praeityje?

    5. Šiaip įdomi smulkmena

    Sveiki, gal kas žinote, man visad buvo įdomu, kai administracinio nusižengimo protokolas surašomas ne nuotoliu tau nedalyvaujant, bet prie tavo akių (pvz. keleivių kontrolė) ar į el. paštą irgi įkrenta apie tai informuojantis automatinis pranešimas, ar duomenis apie nuobaudą pamatai tik atsidaręs mano VMI? Ar tą laiškelį el. paštu gauni tik tada, jei bauda paskirta tau nežinant/nedalyvaujant? Ir kokia to pranešimo antraštė?

    Komentuoti:

Working...
X