Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip „gimė“ tavo slapyvardis ?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Geros istorijos .

    Comment


      #22
      Pakartosiu, jau sakytą - tėvai sugalvojo.
      Nikas - lt. version of Nikita.
      O šiaip, tarptautiniuose forumose man daug galvoti nereikia.
      My nick is NICK B-)

      Comment


        #23
        nuo anglisko zodzio capricorn (oziaragis - mano zodiakas). is pradziu buvo capri, bet tada nusprendziau palietuvint, kad bent jau gimine butu aiski, tai prisidejo galune. o antra a atsirado is dideles meiles estams ir ju kalbai

        Comment


          #24
          Labai seniai seniai... tiek to nepasakosiu niurios pasakos paprasciausei paemiau angliska zodi there ir e raide pernesiau i prieki
          I don't drive fast,I just fly low

          Comment


            #25
            Nuo koloneliu pavadinimo a4 tech

            Comment


              #26
              pradinese klases megdavau smaugti, vyko kazkoks renginys ir reikejo vienas kitam sugalvoji "nikus". Man dave Smauglys. Veliau isivedziau interneta ir reikejo niko, pasirinkau sita.

              Comment


                #27
                Parašė Smauglys
                pradinese klases megdavau smaugti,
                tikiuosi nė vieno draugo nebuvai prismaugęs mirtinai ?


                Vėlgi visų istorijos įdomios
                Westside is the best ! :jura:

                Comment


                  #28
                  Kai dirbau anglijoj vis ateidavo vienas (tiksliau ne vienas, ji lydedavo priziurintys asmenys) vyras, jis vaiksciodavo praktiskai uzsimerkes ir visalaik kvaksedavo kaip antis (nu jis turbut ir galvojo kad yra antis). Kazkaip su vienu bendradarbiu mes "pasigavom" ta quack quack ir pradejom nuolat kartot , dar ir dabar, kai susirasinejam, visad darasom quack quack quack
                  Kai registruojantis reikejo nicko tiesiog pasirinkau pati kvailiausia i galva sovusi zodi

                  Comment


                    #29
                    O aš tai savo mylimiausio miesto garbei
                    אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
                    אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

                    Comment


                      #30
                      Mano tikras vardas yra Mantas, tetis mane nuo pat mazumes vadina "montezauru" arba monte, o klp darasiau kad aiskiau butu is kokio miesto esu
                      "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                      Comment


                        #31
                        Lietuviškai (bet netaisyklingai, tačiau kaip buvo nuo pradžių su sh vietoje š taip ir palikau) reiškia, kad aš esu aš. Paprasta kaip ir aš pats. Beje ši lietuviška versija gimė, nuo pastovių kovų forumuose Na žinot, pavyzdžiui, Žalgiris versus Lietuvos Rytas kokiam nors krepšinio forume, kai kas nors nori apie mane ką blogo pasakyt, pasako ant savęs Tokia ta mintis buvo, tačiau šiam reikalui jis jau nebereikalingas

                        Taip pat šis nikas turi ir angliškų reikšmių, jų yra net trys:
                        1. pelenai, palaikai;
                        2. uosis;
                        3. man labiausiai patinkanti. Angliškai trumpinys ASH - Action on Smoking and Health - kovos su rūkymu komitetas Man kaip nerūkančiam tai labai tinka

                        Tačiau kaip minėjau šis vardas buvo kurtas lietuviškam variantui
                        Paskutinis taisė ; 2006.11.12, 17:24.
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          #32
                          Kodėl aš siena?Todėl, kad siena tai riba kurios negalima peržengt.Ir žinoma geriau negu sena.
                          Ne viskas auksas kas auksu blizga

                          Comment


                            #33
                            Seniai seniai, labai seniai, atlikdami didžiulį slaptą NT tyrimą kodiniu pavadinimu "PlėtRa", už ypatingą entuziazmą prisidedant prie jo daugiausiai, po truputį buvau imamas kolegų vadinti PlėtRa. Tai taip ir prilipo. Na, o sveikai suvokdamas savo iškrypimą viską visada analizuoti tiesiog prisidėjau pradžioje žodį Analitikas. Taip ir gimė mistinė asmenybė Analitikas PlėtRa. Kai kurie žmonės manęs kitaip ir nebevadina, taip ir asmenybės skilimas ar koks susidvejinimas gali nutikti kada nors...

                            Beje, ponas Siena kažkokiu būdu savo Avatarui pasirinko mano įmestą nuotrauką, kurią kažkada planavau naudoti pats. Bet aš nepykstu, kaip tik tos akys ir žodis "siena" labai derinasi.
                            Jūsų,
                            Analitikas PlėtRa™

                            Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                            Comment


                              #34
                              Jei kas neissifruoja mano "mandrai" uzrasyto nicko, jis yra "Firestone" - "ugnies akmuo". Kilo jis nuo kazkokio seno mistinio holivudinio filmo, ten buvo daug saudymo ir gaudymo siekiant gauti ypatingaji ugnies akmeni, tai man kazkaip isikirto
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                #35
                                Visu jusu labai idomios istorijos.O manoji stai tokia:mano pusbrolis mane vadina Osiu,kas yra labai sutrumpinta mano vardo Osvaldas versija.Na,o kad mandriau butu,tai galine raide pakeiciau i "z"
                                Mano darbai deviantart'e

                                Comment


                                  #36
                                  as tai graikas del to toks ir nikas.

                                  Comment


                                    #37
                                    maniškis toks senas, kad kai sugalvojau, net nežinojau ką tai reiškia... Buvo tiesiog girdėtas žodis, o ir kai sužinojau prasmę, visai nenusiminiau

                                    Comment


                                      #38
                                      Kai buvau dešimties susidomėjau Queen'ais. Kai buvau beveik 14os ieškojausi naujo nick'o, nes senasis labai nusibodo. Tuo metu klausiausi vieno sėkmingiausių Queen'ų hito- Innuendo. Taip ir gimė tas nick'as, su kuriuo aš jau beveik tris metus (:. Jau kai kurie draugai mane "Ine" arba "Ina" vadina...

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                        Kai buvau dešimties susidomėjau Queen'ais. Kai buvau beveik 14os ieškojausi naujo nick'o, nes senasis labai nusibodo. Tuo metu klausiausi vieno sėkmingiausių Queen'ų hito- Innuendo. Taip ir gimė tas nick'as, su kuriuo aš jau beveik tris metus (:. Jau kai kurie draugai mane "Ine" arba "Ina" vadina...
                                        Jūs su Hunte-r labai gerai sutartumėt, jei nori sužinot kodėl, paklausk jo paties
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          #40
                                          Mano nick'as turetu buti labai aiskus. Pasivadinau taip todel, kad tai atspindi mano silpnybe dideliems miestams. Visa gyvenima, turbut nuo kokiu 5-7 metu (kiek save prisimenu), turejau nunuvaldoma troskima gyventi dideliame mieste. Kiek paaugus, net su broliu susilazinome, kad kas pirmas isvaziuos gyventi i "MIESTA", tas kitam bus skolingas $100 (nesiskaite vien tik miesto aplankymas, turejai jame bent pora menesiu pagyventi)! Tai buvo patys smagiausi $100, kuriuos pralosiau. Gyvenimui pasirinkau Amerikos didmiesti, nes jie man asmeniskai visada buvo tikri didmiesciu idealai Tai, va tokia neidomi mano nick'o kilme

                                          Comment

                                          Working...
                                          X