Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip „gimė“ tavo slapyvardis ?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vieną dieną prispyrė susigalvot savo nick'ą, nes nusibodo išsidirbinėt iš savo vardo. Kadangi tą dieną man galvoje skambėjo dainuška dizaineriai, taikažkaip labai į dūšią įstrigo Paberžis (tada tokie du veikėjai - Ąžuolas ir Paberžis reiškėsi). Kadangi paberžį naudojau krūvoje puslapių prisiregistruot, tai nenorėdamas nuklyst nuo žodžio kilmės (paberžiu pas mus vaidanamas raudonviršis) pasirinkau Grybą visom naujesnėm registracijoms. O be to, šis nick'as dažnai išprovokuoja žmones pareikšt nuomonę apie mane

    Comment


      #62
      Aš kadaise mėgau Ispanijos pankų grupę "molotov", o tas skaičius 47 prisiklijavo, kai teko pažaisti draugo paskolintą Hitman:Codename 47. Bėda yra, kad žmonėms kyla asociacijų su SSRS užsienio reilalų ministru V. Molotov.
      Paskutinis taisė molotov_47; 2007.06.12, 12:45.

      Comment


        #63
        Mane tai draugas nei is sio, nei is to pradejo vadinti Reptilijum.Kai paklausiau kodel jis mane taip vadina jis pats nezinojo, taciau sitas nickas man patiko, tai ir naudoju visur
        Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

        Comment


          #64
          Mano nick... mmm atsirado nuo ka=kada turėto didelio susidomėjimo daugiakanale muzika DTS formatas nieko mandro, bet visi mane dabar DTS ir vadina
          Neišmeskite spalvų

          Comment


            #65
            Buvo (gal dar ir yra) Kaune toks kabakas, Vilniaus g. prie Rotuses "Dviese" ten megdavom su klasiokais eit pamirkt bo Klanapilio Puse Astuoniu buteliais kazkaip papigiaja buvo. Ir buvo tam kabake toks barmenas žanas... kazkaip visi sugalvojo kad as i ji kazkuom panasus taip ir prilipo, o galune z tai tiesiog modifikacija nes zanas daznai buna uzimtas
            You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

            Comment


              #66
              Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
              Mane tai draugas nei is sio, nei is to pradejo vadinti Reptilijum.Kai paklausiau kodel jis mane taip vadina jis pats nezinojo, taciau sitas nickas man patiko, tai ir naudoju visur
              Reptilija, tai kiek žinau kažkoks gyvūnas, regis roplys...

              Comment


                #67
                mano nick'o istorija šiek tiek panaši i Reptilias Kažkodėl vienas draugas, neoficialioj aplinkoj, mane vis pavadindavo "amarėliu" ar "amaru", o tuo metu kaip tik buvau bepradedas susidurti su IT, tad teko susigalvoti nick'a. Taip ir gime Mariaus ir "amarėlio" junginys "aMariux"

                Comment


                  #68
                  Tokios kaipo pravardės niekad neturėjau, iki 18-19 metų dažniausiai mane vadindavo kokia nors iškreipta vardo forma arba pavarde (nes trumpesnė už vardą) Senus nick'us mečiau, perėjau prie paprastesnio. Kadangi gimiau žiurkės metais ilgai negalvojau

                  Comment


                    #69
                    Kažkada jaunystei pradėjua grajint l2(Lineage2) ir reikėjo nika susigalvot. Tai norejau pasivadint Cartman, bet mano anglų žinios buvo super duper kibir vibir tai gavos Kartmen
                    Life is a game that no one wins

                    Comment


                      #70
                      O aš iš tikrųjų ne Tomas... Čia mano "birmavotinis" vardas
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        #71
                        Donelaičio būrai mane įkvėpė su mIRC stilistika.
                        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                        Comment


                          #72
                          pasirinkti nick'ą paskatino po nepriklausomybės atkūrimo prasidėjusios politikų rietenos dėl valdžios, kurios nedavė lietuvai nieko gero
                          pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                          Comment


                            #73
                            Ai, mėgstu žodžius ir žodžių žaismus, tai mano nike irgi to yra: ManoMetras arba manometras (irgi matavimo prietaisas). Rašinėju su šituo niku ir youtube, nors nefilmuoju ir nieko savo nekeliu. Kai pradėjau rašinėt youtube, ten dar buvo smarkiai ribojamas komentarų ilgis, todėl kilo mintis apie metrą.
                            ПТН ПНХ
                            «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                            Comment


                              #74
                              Iš dalies po vienos vokiečių kalbos pamokos, kurios metu daug juokiausi kartu su mokytoja. O kitą dalį pridėjau.

                              Comment


                                #75
                                Mėgstu roką. Kartai ir lietuvišką

                                Comment

                                Working...
                                X