Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip „gimė“ tavo slapyvardis ?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Dar studentavimo laikais bendrabutyje pusbrolį vardu Audrius "pakrikštyjom" vardu "Audrys", p. Bačkio "apsireiškimo" Lietuvoje proga . Atsakomasis žingsnis buvo mano vardo pakeitimas į "Tomys". Pridėjau vieną "m" ir galiu bele kur užsiregistruoti...
    Te visad šviečia saulė...

    Comment


      #42
      mano slapyvardzio kilme grynai politine, jis atsirado per Oranzine revoliucija Ukrainoje...

      Comment


        #43
        Savo nicka sugalvojau kai kazkur nete pamaciau reklama apie neformalios muzikos vakara, taip jis ir liko
        Alternative

        Comment


          #44
          Mano nikas ir yra Nikas.
          Nes tai lietuviškas mano vardo trumpinys.

          Comment


            #45
            Mano nick'as kilęs iš aukso pavadinimo (turbūt ne nenujautėt ). Auksas yra toks branginamas metalas, nors jo tobulu kaip ir nesinori vadinti. Netobulas, bet toks brangus visomis prasmėmis. Be to, daugelis galime visiškai "suskysti", kai brangus žmogus pakviečia aukseliu.

            Dvi l raidės žodyje padaro modernesniu, gražiu ir patogiu naudoti žodžiu

            Seniau vadinausi Šiauliečiu, pagal miestą, kurio oru kasdien kvėpuoju, bet atėjo natūralus laikas keisti nicką

            Comment


              #46
              Mano nick'as gimė pažiūrėjus „Simarono žirgą“. Angliškai tai būtų: „Sprit: Stallion of Simarron“. Labai man patiko šis filmukas, todėl to žirgo vardą panaudojau kaip savo nick'ą ir slaptažodį, kuriuos naudoju labai dažnai Tuo labiau, kad šis nick'as, mano manymu, atspindi dalį mano asmenybės - Free Like A Spirit...
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                #47
                Parašė auksellis Rodyti pranešimą
                Mano nick'as kilęs iš aukso pavadinimo (turbūt ne nenujautėt ). Auksas yra toks branginamas metalas, nors jo tobulu kaip ir nesinori vadinti. Netobulas, bet toks brangus visomis prasmėmis. Be to, daugelis galime visiškai "suskysti", kai brangus žmogus pakviečia aukseliu.

                Dvi l raidės žodyje padaro modernesniu, gražiu ir patogiu naudoti žodžiu

                Seniau vadinausi Šiauliečiu, pagal miestą, kurio oru kasdien kvėpuoju, bet atėjo natūralus laikas keisti nicką
                Tai pala, tu forumo dalyvis Šiaulietis? Šiaip būtų užtekę paprašyti, kad pakeisčiau tavo vardą.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #48
                  Paprasta
                  "Ich bin ein Berliner" ("I am a citizen of Berlin") is a famous quotation from a June 26, 1963 speech of U.S. President John F. Kennedy in West Berlin."Two thousand years ago the proudest boast was civis romanus sum [I am a Roman citizen]. Today, in the world of freedom, the proudest boast is 'Ich bin ein Berliner.' All free men, wherever they may live, are citizens of Berlin, and, therefore, as a free man, I take pride in the words 'Ich bin ein Berliner!'"
                  Šiaip vertinu laisvę ir nepriklausomybę - visomis prasmėmis.
                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                  Comment


                    #49
                    Kazkada kazkas mane netycia pavadino pauliezu (mano vardas Paulius). O kad butu neatsilikciau nuo mados paskutine raide pakeiciau i "z" Turbut jau visi tai zinojot ir be mano pasakymo.

                    Comment


                      #50
                      Nieko blatno - vardas_pavardės inicialai. Bet už tai pavardė blatna

                      Comment


                        #51
                        Maniškis niekuo ypatingas, gal net banalokas ir nemadingas amiko esperantiškai reiškia draugas... Tai tiek
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          #52
                          O as truputi mokiausi romenu teise ir va pajemiau vieno is magistratu pavadinima.
                          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                          Comment


                            #53
                            viskas labai paprasta - arun' yra nesulietuvintas, indu kilmes mano vardas.

                            Comment


                              #54
                              o mane grupiokai pramine taip, siaip tai cia toks multikas Disney buvo, apie peliukus, ten vieno tokia pelyte vardu Gaika buvo, nes mego viska remontuoti

                              Comment


                                #55
                                vaidas + lt (Lietuvos sutrumpinimas)

                                Comment


                                  #56
                                  mano nikas kazkaip siaip i galva atejo. sudurtinis dark+man bet nesu kazkoks tamsuolis

                                  Comment


                                    #57
                                    kazkas -> (ENG) -> somebody -> (dėl lyties aiškumo) -> somebodis -> (trumpiau) -> somis

                                    Comment


                                      #58
                                      Mantux + WRC = MantuxWRC; tiesiog suklijuoti du nickai, kuriais esu pasivadinęs įvairiuose forumuose, taip nutiko dėl to, kad kad vietomi vienas ar kitas būdavo užimtas. Ėmiau ir suklijavau
                                      Šiaip vardas Mantas ir diiiidelis ralio gerbėjas, tai, kad..

                                      Comment


                                        #59
                                        Na aš sumąsčiau savo niką bežiūrėdamas kažkokį filmą per TV3 apie kosminį laivą Apollo 13. Prieš tai buvau turėjęs daug "mažvaikiškų" nikų, tačiau to manau jau nebekeisiu, prilipo.
                                        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                        Comment


                                          #60
                                          o man mama ir tetis toki varda dave nemegstu galvoti nick'u
                                          Linkėjimai,
                                          Akvilė

                                          Comment

                                          Working...
                                          X