Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė VykintasM Rodyti pranešimą
    Tai siūlau parašyti užklausą ar pasiūlymą dėl krepšelių, bent jau būsi gerą darbą padaręs
    Siūliau per apklausą. Nemanau, kad aš toks vienintelis buvau. Ir ką? Kur rezultatas. Jau praėjo metai su viršum.

    Comment


      Nu va, bent aišku, kad lidl ant tokio siūlymo nusišvilpt. Su vežimėliu šiaip klientas bandomas psichologiškai paveikti, kad apsipirktu šiek tiek daugiau.

      Comment


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą

        Siūliau per apklausą. Nemanau, kad aš toks vienintelis buvau. Ir ką? Kur rezultatas. Jau praėjo metai su viršum.
        Matomai tokių ne vienintelių nesusidarė kritinės masės. O šiaip LIDL patys skelbėsi, kad plečiasi su jau nauju konsept'u. Į jį matomai įėjo ir krepšelių atsisakymas. Taip, kad jei senesnėse parduotuvėse jie buvo, tai naujose matomai nebėra tiek pas mus, tiek vakaruose.

        Comment


          Jie ten su savo naujom koncepcijom tegul nors mirtinai užsiorgazmina, bet eiliniam pirkėjui į tai nusispjaut - patogumo NĖRA. O vežimėlius tegul susikiša didesniam orgazmui pasiekti.

          Comment


            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
            Jie ten su savo naujom koncepcijom tegul nors mirtinai užsiorgazmina, bet eiliniam pirkėjui į tai nusispjaut - patogumo NĖRA. O vežimėlius tegul susikiša didesniam orgazmui pasiekti.
            aš susidedu į savo krepšį (maišelį). Jei nepasiimu iš namų savo - paimu jų popierinį. Koks skirtumas kur tu tas prekes dedi, vis tiek prie kasų reiks iškrauti viską. Taip bent neprisiimi prekių tiek, kad paskui netelpa.

            Comment


              Yra zmoniu grupe, kurie mano, jog jei jiem kazkas nepatogu tai ir visiem kitiem tai nepatogu. Dabartine diskusija yra butent to pavyzdys, kai Al1 mano jog tai kas nepatinka jam, taip pat smarkiai nepatinka visiem kitiem.

              O realybe ta, kad tu krepseliu nebuvimas "kabina" tik nedidele ar bent paciam LIDL nereiksminga/neverta investiciju pirkeju grupe. Tad jie to ir nedaro. Jei tai butu problema kritinei pirkeju masei, tie krepseliai senai butu atsirade. Siuo atveju LIDL pasvere investiciju ir prieziuros kastus vs papildomu pirkeju atsiradima. Speju, matematika nusvere, jog to idiegti paprasciausiai neapsimoka.

              Bet daznas lietuvis jaucias karalius, manatis, jog kiekvienas verslas turi aplink ji ir jo asmeninius igeidzius sokineti asmeniskai. Nieko naujo

              Comment


                Parašė taspac Rodyti pranešimą
                O realybe ta, kad tu krepseliu nebuvimas "kabina" tik nedidele ar bent paciam LIDL nereiksminga/neverta investiciju pirkeju grupe. Tad jie to ir nedaro. Jei tai butu problema kritinei pirkeju masei, tie krepseliai senai butu atsirade. Siuo atveju LIDL pasvere investiciju ir prieziuros kastus vs papildomu pirkeju atsiradima.
                Tokiu atveju krepšelių neturėtų visi kiti tinklai, tai klausimas, ar visi likę susimovė ar tik vienas neapsiskaičiavo. Beje, tinklas krepšelių jei ir nenuperka, tai ne dėl to, kad per brangu, o dėl komercinių priežasčių, į vežimėlį žmonės visada linkę prisikrauti daugiau, o Lidlas orientuotas vis tiek labiau į varguolius, kuriems laikas nėra labai svarbus ir gali stumdyti tas kelias prekes ilgai.
                Paskutinis taisė Lettered; 2018.09.11, 08:37.
                Flickr

                Comment


                  Jei tau patogu, tai nereiškia, kad kitiems patogu. Kur eiliniam pirkėjui kreiptis? Reakcijos 0 iš Lidl pusės. O tu žinai, kiek tų pirkėjų vežimus naudoja? Aš, pavzydžiui, matau, kad Lidle su vežimais perka mažesnė dalis pirkėjų. Vadinasi daugumai jie NEREIKALINGI. Tačiau aš netvirtinu, kad vežimų nereikia. Tai kodėl tu tvirtini, kad krepšių nereikia? Būtent, didesnei daliai pirkėjų reiklalingi krepšiai ir tik mažai daliai pirkėjų, perkančių vos po kelis daiktus nereikia krepšių.

                  O dėl verslininkų - tai jų tarpe pilna bukapročių. Buvo toks atvejis prieš daugiau nei penkmetį. Atvažiavau prie vienos parduotubės su mašina. Stovėjimui tik kelios vietos ir visos jos pažymėtos - tik parduotuvės darbuotojams. Pastačiau mašiną į tą vietą. Išlėkė chamas apsauginis - patrauk mašiną. Sakau - aš - pirkėjas, kur man statyti? Tas - Nieko nežinau, iškviesiu policiją ir t.t. Sakau - kviesk. Nuėjau į parduotuvę, kai mokėjau už prekes, apsauginis prie kasos burbuliavo. Mane sunervavo. Nuėjau pas parduotuvės vadovybę. Akis ėmė draskyti. Mol, vieta parduotuvės mašinoms ir t.t. Sakau - sėkmės bankrutuojant. Akurat, po kelių mėnesių bankrutavo...
                  Paskutinis taisė Al1; 2018.09.10, 16:46.

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                    ...Lidlas orientuotas vis tiek labiau į varguolius, kuriems laikas nėra labai svarbus.
                    Varguoliai vežimais tuo labiau neperka...

                    Comment


                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą

                      Varguoliai vežimais tuo labiau neperka...
                      Stumdo, tik tas vežimėlis dažnai būna skurdus, kokios 5 prekės, kurios laisvai tilptų ir krepšyje, jei jis būtų.
                      Flickr

                      Comment


                        Stumdo kokios senutės, kurios vežimėlį naudoja kaip ten tą specialų vežimėlį sunkiai vaikščiojantiems...

                        Comment


                          Eik i kita krautuve

                          Comment


                            Vokietijos diskaunteriuose įprasta, kad nėra krepšelių. Ten žmonės eina į parduotuvę su rezginėlėm (homosovietikams - avoskėm).
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                              (homosovietikams - avoskėm).
                              Sietkom

                              Comment


                                https://www.google.ru/search?q=%D0%B...w=1536&bih=747
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                  Sietkom
                                  Arba kapšeliu (kapšu)

                                  Comment


                                    visi sietkom vadino, lietuviskai

                                    Comment


                                      ar spalio men Lidl palangoje attidaro?

                                      Comment


                                        Iš kur mes žinom, Lidl gi niekada iš anksto neskelbia atidarymo datų?

                                        Comment


                                          apie Lidl atidaryma palangoje niekas nerašo, atsibodo? idomu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X